Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.367/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas és Gyomaendrőd közötti biztonságos kerékpárút építése
2011.05.30.
2011.07.13.
D.367/2010.
Kistelek Város Önkormányzata
Kisteleki Központi Rendelőintézet korszerűsítése, bővítése
2010.05.06.
2010.06.10.
D.367/11/2007.
Baranya Megyei Múzeumok Igazgatósága
2007.08.10.
D.366/2026
Budapest XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
Iskolaudvar környezetrendezése (Eötvös Iskola) EKR001052082023
2026.07.13.
D.366/2025
Tolna Város Önkormányzata
„Intézmények közétkeztetésének biztosítása” EKR000883232022
2025.06.06.
2025.08.29.
D.366/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Szebeni utca burkolat szélesítés és felújítás” (2023.06.03.) EKR000895372023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.366/2023
Jászfelsőszentgyörgyi Községi Önkormányzat
„Településfejlesztési beruházások” - 1. rész: Zöldterület és játszótér kialakítása EKR000880242023
2023.09.04.
2023.10.09.
D.366/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 10. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.366/2021
Budapesti Történeti Múzeum
„Kézi földmunka, bontómunka” EKR000632342021
2021.08.02.
2021.09.30.
D.366/2020
Szerencs Város Önkormányzata
Ipari park beruházás - 2. rész EKR000510682020
2020.08.19.
2020.10.12.
D.366/2019
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Sebészeti varróanyagok beszerzése - 2., 3., 5., 6., részek EKR000066732018
2019.07.04.
2019.08.21.
D.366/2018
Sajószentpéter Városi Önkormányzat
Úttakarító gép beszerzése
2018.10.26.
2018.12.06.
D.366/2017.
Miniszterelnökség
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása a Miniszterelnökség alkalmazottai részére megbízási keretszerződés alapján
2017.07.17.
2017.09.01.
D.366/2016.
Óbudai Egyetem
Őrzés-védelmi feladatok ellátása
2016.05.23.
2016.06.20.
D.366/2015.
Gandhi Gimnázium Közhasznú Nonprofit Kft.
„Gandhi annyi, mint élni a lehetőséggel” tárgyú projekt (DDOP-3.1.2/C-14-2014-0001) megvalósítása keretében építési beruházás, kivitelezési szerződés keretében
2015.06.05.
2015.07.06.
D.366/2014.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Kft.
Radioaktív hulladékkal és műszaki gátrendszerrel kapcsolatos vizsgálatok, elemzések
2014.07.18.
2014.08.21.
D.366/2013.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
A NIF Zrt. beruházásaiban megvalósuló gyorsforgalmi utak, közutak és vasúti beruházások előkészítésével összefüggő kisajátítandó ingatlanok kártalanítási összegének meghatározása vállalkozási keretszerződés keretében
2013.08.26.
2013.10.28.
D.366/2012.
Karácsond Község Önkormányzata
Megbízási szerződés - a KEOP-1-2.0/B/10-2010-0029 kódszámú támogatási konstrukció keretében megvalósítani tervezett Karácsond község szennyvízelvezetés és -tisztítás projekt FIDIC szerinti mérnöki és műszaki ellenőri feladatainak ellátására
2012.06.04.
2012.07.09.
D.366/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
Térségi összefogás a közösségi közlekedés feltételeinek javításáért a Szarvasi kistérségben
2011.05.30.
2011.07.08.
D.366/2010.
Gyula és Környéke Többcélú Kistérségi Társulás
Korszerűsítés, bővítés és új családbarát szolgáltatások bevezetése a Gyulai Kistérség "Csemeteház" bölcsődéjében
2010.05.06.
2010.06.23.
D.366/11/2006.
MÁV Zrt. Vezérigazgatóság EU Program Igazgatóság
2006.07.18.
D.365/9/2007.
Fővárosi Önkormányzat Szent Imre Kórház (I. r. kérelmezett) Képviseli: Visontai Csongor ügyvéd, Olympus Hungary Kft. (II. r. kérelmezett)
2007.09.17.
D.365/8/2006.
Budapesti Közlekedési Zrt.
2006.07.06.
D.365/2026
KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft.
Nemzeti Közlekedési Stratégia szakértői feladatainak ellátása II. ütem EKR001450222025
2026.07.12.
D.365/2025
Jászjákóhalma Község Önkormányzata
„Közétkeztetési szolgáltatás Jászjákóhalmán” EKR001689062021
2025.06.06.
2025.08.29.
D.365/2024
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
„Járdaépítés a Szebeni utcában” (2023.02.13.) EKR000158152023
2024.06.10.
2024.11.22.
D.365/2023
Nemzeti Földügyi Központ
„Ingatlan értékbecslés 2023” EKR001079012023
2023.09.01.
2023.10.24.
D.365/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 9. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.365/2021
Szilágyi Juliánna Katalin Egyéni Vállalkozó
VP-3.4.2.1-15 kódszámú „Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban” című pályázat keretében Derecskei zöldségfeldolgozó bővítésével kapcsolatos tervezési és építési kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében - 1.sz. szerződésmódosítás
2021.08.02.
2021.12.01.
D.365/2020
Szegedi Tudományegyetem
Reagensek beszerzése - 3. rész EKR000162012019
2020.08.19.
2020.09.17.
D.365/2019
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai szakértői és ezekhez kapcsolódó tanácsadási tevékenység ellátása
2019.07.04.
2019.09.13.
D.365/2018
Budapest Főváros Kormányhivatala
Őrzés-védelmi szolgáltatások beszerzése
2018.10.26.
2019.01.09.
D.365/2017.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Útszóró só beszerzése 2017. - 4. rész
2017.07.17.
2017.08.14.
D.365/2016.
Szolnok Térségi Hulladékgazdálkodási Társulás
Szolnoki térségi regionális hulladékgazdálkodási rendszer fejlesztése keretében szemléletformáló tevékenység ellátása
2016.05.23.
2016.06.20.
D.365/2015.
Máv-Start Vasúti Személyszállító Zrt
Vállalkozási szerződés kötése a MÁV-START Zrt. tulajdonában lévő 1 db prototípus kioszk megtervezésére és átalakítására és 60 db jegyátvételi kioszk átalakítására
2015.06.05.
2015.07.23.
D.365/2014.
MÁV Zrt.
Szolgáltatás megrendelése a MÁV Zrt. vasúti járműmérlegeinek 2014-2016. évek közötti időszakban történő vizsgálatára, karbantartására, javítására, hitelesítésére és kalibrálására
2014.07.18.
2014.08.07.
D.365/2013.
Józsefvárosi Közterület-felügyelet
55 db SIEMENS parkolójegy-automata
2013.08.24.
2013.08.30.
D.365/2012.
Vas Megyei Markusovszky Kórház Nonprofit Zrt.
"Struktúraváltoztatást támogató infrastruktúra fejlesztés a Markusovszky kórházban" című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0016 azonosítószámú projekthez kapcsolódó kivitelezési építési beruházáshoz
2012.06.01.
2012.07.31.
D.365/2011.
Nagyszénás Község Önkormányzata
Nagyszénás település szennyvíztisztításának és szennyvízcsatornázásának kiépítése
2011.05.27.
2011.07.15.
D.365/2010.
Nyergesújfalu Város Önkormányzata
Bölcsőde létesítése Nyergesújfalun
2010.05.06.
2010.06.09.
D.365/2009.
"ÚT-XI." Építő, Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Budapest, XI. kerület közút- és járdahálózatának építési, felújítási és karbantartási munkái
2009.07.14.
2009.08.06.
D.364/2026
Ferencvárosi Intézményüzemeltetési Központ
Konyhatechnológiai berendezések/ gépek beszerzése - 2. rész EKR000888592026
2026.07.10.
D.364/2025
Jászdózsa Községi Önkormányzat
„Gyermek- és szociális étkeztetés Jászdózsán” EKR001448182021
2025.06.06.
2025.08.26.
D.364/2024
Bonyhádi Ipari Park Kft.
„Iparterület fejlesztése Bonyhádon” EKR000987862019
2024.06.10.
2024.09.09.
D.364/2023
Magyar Államkincstár
„Közbesz-jogi szakértői tanácsadás-RRF-1.1.2-2021” EKR000850142023
2023.09.01.
2023.09.12.
D.364/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 8. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.364/2021
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
„Lászlótelep szegregátum felszámolása 1” - 5. rész EKR000109062020
2021.08.02.
2021.10.26.
D.364/2020
Domaszék Nagyközségi Önkormányzat
Domaszéki Kincskereső Óvoda bővítése és főzőkonyha kialakítása” című TOP-1.4.1-15-CS1-2016-00035 azonosító számú projekt megvalósítása
2020.08.19.
2020.11.24.
D.364/2019
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala
Kibervédelmi szakértői támogatás és tanácsadási tevékenység
2019.07.04.
2019.09.13.
D.364/2018
Bevándorlási és Menekültügyi Hivatal
Foglalkozás-egészségügy (újraindítva)
2018.10.25.
2018.11.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el