Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.40/2016.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Elemzés 2012.évben (Activate Hungary Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.01.18.
2016.02.10.
D.18/2016.
Zala Megyei Kórház
Műtéti izolációs szettek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.17/2016.
Zala Megyei Kórház
Gasztroenterológiai fogyóeszközök beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.16/2016.
Zala Megyei Kórház
Orvostechnológiai szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.14/2016.
Zala Megyei Kórház
Termálhő energia-szolgáltatás 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.903/2015.
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Laboratóriumi reagensek beszerzése és a vizsgálatok végzéséhez szükséges laboratóriumi műszerek biztosítása
2015.12.22.
2016.02.10.
D.895/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Gyoma (kiz.) - Békéscsaba (kiz.) pályaépítés, valamint Cegléd villamos alállomás kivitelezési munkákhoz kapcsolódó mérnöki tevékenység tárgyú szerződésre vonatkozó referencia igazolás kiadásának elmulasztása
2015.12.18.
2016.02.11.
D.896/2015.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Lepsény (bez.) - Szántód-Kőröshegy (kiz.) vasúti vonalszakasz kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki tevékenység ellátása tárgyú szerződésre vonatkozó referencia igazolás kiadásának elmulasztása
2015.12.18.
2016.02.11.
19.K. 31.060/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb szolgáltatások beszerzése (Neurend Kft.) 2012. évben
2016.02.12.
19.K. 30.992/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (Biomedica Hungária Kft. (Labordiag.)) 2013. évben - Kbt. mellőzése miatt
2016.02.12.
D.68/2016.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Az Északi Vasúti Duna-híd - Pilisvörösvár(bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2016.01.26.
2016.02.12.
D.42/2016.
Magyar Államkincstár
Rendezvényszervezői feladatok ellátása keretében oktatás, szállás és ellátás biztosítása 2 alkalommal, alkalmanként 3 munkanapos időtartamban, alkalmanként 100 fő részére
2016.01.19.
2016.02.12.
19.K. 30.983/2015/8.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok, kisértékű gépek, berendezések, műszaki karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (C.P.P. Budapest Kft.) 2012. évben
2016.02.12.
19.K. 31.060/2015/9.
Pécsi Tudományegyetem
D.931/9/2014.
2016.02.12.
19.K.30.991/2015/7.
Pécsi Tudományegyetem
„Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, irodaszer, sokszorosítási anyagok, kisértékű gépek, berendezések, műszaki karbantartási anyagok, szakanyag vegyszerek beszerzése (C.P.P. Budapest Kft.) 2012. évben”
2016.02.12.
19.K. 30.864/2015/11.
Pécsi Tudományegyetem
„Egyéb szolgáltatások beszerzése (Sinalgo Egészségügyi és Oktató Bt.) 2012. évben”
2016.02.12.
D.892/2015.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Lomtalanítási, bútormozgatási szolgáltatások teljesítése II.rész.
2015.12.16.
2016.02.12.
D.101/2016.
Füzéri Várgondnokság
Füzér az 1940-es, '50-es éveket idéző Tájház Kiállítási hardver- és szoftvereszközök beszerzése az Élő vár Zemplénben című projekthez kapcsolódóan
2016.02.02.
2016.02.15.
D.102/2016.
Füzéri Várgondnokság
Füzér Váruradalmi Kézművesház, Kiállítási installációk és eszközök beszerzése - Éremverde és érmekiállítás az Élő Vár Veszprémben projekthez kapcsolódóan (ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0004)
2016.02.02.
2016.02.15.
D.104/2016.
Füzéri Várgondnokság
Füzér Informatikai rendszereszközök beszerzése az Élő Vár Zemplénben című projekthez kapcsolódóan (ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0004)
2016.02.02.
2016.02.15.
D.103/2016.
Füzéri Várgondnokság
Füzér Váruradalmi Kézművesház, Műhelyberendezések beszerzése az Élő Vár Zemplénben projekthez kapcsolódóan (ÉMOP-2.1.1/A-12-k-2012-0004)
2016.02.02.
2016.02.15.
D.49/2016.
Visegrád Város Önkormányzata
"Az ezeréves Visegrád Városközpont fejlesztése" című projekt megvalósítása keretében a Polgármesteri Hivatal befejező építési munkái
2016.01.20.
2016.02.15.
D.39/2016.
MNB-Biztonsági Zrt.
Adás-vételi szerződés maroklőfegyver és lőszer beszerzésére
2016.01.18.
2016.02.15.
D.71/2016.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr, Radnóti utca kikötése az 1. számú főút 128 + 408 km szelvényébe új jelzőlámpás
2016.01.29.
2016.02.16.
D.70/2016.
Makó Belvárosi Református Egyházközség
KEOP-5.5.0/A/12-2013-0345. számú projekt "A Makó-Belvárosi Református Egyházközség -Juhász Gyula Gimnázium és Szakiskola energetikai korszerűsítése"
2016.01.28.
2016.02.16.
D.912/2015.
Hódmezővásárhelyi Köztisztasági Nonprofit Kft.
Települési szilárd hulladék befogadása és kezelése
2015.12.23.
2016.02.16.
D.126/2016.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
2015. évi hídfelújítások I. ütem - 2. rész - Nagy Sándor József utca - M5 bevezető feletti közúti híd felújításainak kivitelezési munkái
2016.02.11.
2016.02.16.
D.910/2015.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Síkosságmentesítési és hóeltakarítási munkálatok elvégzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére a 2015/2016 év telén, vállalkozási szerződés keretében - 2. rész
2015.12.23.
2016.02.17.
D.904/2015.
Budapest Főváros VIII. kerület Józsefváros Önkormányzata
KMOP-5.1.1/B-12-k-2012-0001 Budapest - Józsefváros, Magdolna Negyed Program III. c. projekt
2015.12.22.
2016.02.17.
9.G.40.187/2015/7.
Pro Rekreatione Közhasznú Nonprofit Kft.
„Eszközbeszerzés (Metalobox Kft.) 2013. évben”
2016.02.18.
D.108/2016.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben Vállalkozási szerződés a Magyar Természetjárók Térinformatikai Rendszere rendszertervének elkészítésére
2016.02.03.
2016.02.19.
D.106/2016.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Természetjárók Térinformatikai Rendszere - webalkalmazás fejlesztésére
2016.02.03.
2016.02.19.
D.50/2016.
Jávorszky Ödön Városi Kórház
Szállítási szerződés a Jávorszky Ödön Kórház bővítéses korszerűsítésének célkitűzéseit támogató gép-műszer-eszköz beszerzésére
2016.01.20.
2016.02.19.
D.43/2016.
Várgondnokság Közhasznú Nonprofit Kft.
A Várkert Bazár fejlesztése keretében restaurátori, műemléki rekonstrukciós és kiegészítő kivitelezési feladatok ellátása
2016.01.19.
2016.02.19.
D.41/2016.
Tiszavasvári Város Önkormányzata
ÉAOP-4.1.1/A-11-2012-0006. sz. "Férőhelybővítés és komplex fejlesztés a tiszavasvári Fülemüle Természetvédő Óvodában a minőségi nevelés érdekében" című projekt keretében - Eszközök beszerzésére irányuló szerződések
2016.01.19.
2016.02.19.
D.107/2016.
Magyar Természetjáró Szövetség
"Az Országos Kéktúra OKT Észak-Magyarországi Régiót érintő gyalogos úthálózat, valamint a kapcsolódó szolgáltatások fejlesztése, a regionális túraútvonalak téradat alapú felmérése és nyilvántartási rendszerének kialakítása" c. projektben: Vállalkozási szerződés a Turisztikai célú Felmérési és Adattiszítási Technológia mobil eszközökre történő fejlesztésére
2016.02.03.
2016.02.19.
D.98/2016.
Pécsi Állatkert és Akvárium-Terrárium Közhasznú Nonprofit Kft.
Tengeri halak és élőlények beszerzése
2016.02.01.
2016.02.19.
D.64/2016.
Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Győr-Moson-Sopron Megyei Kereskedelmi és Iparkamara irodaházának helyi hőigényének kielégítése megújuló energiaforrással
2016.01.26.
2016.02.22.
D.115/2016.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
Irodabuszok beszerzése a NAV részére
2016.02.05.
2016.02.23.
D.47/2016.
Fővárosi Büntetés-végrehajtási Intézet
Gépjárművek karbantartása, javítása 1. rész
2016.01.20.
2016.02.23.
D.46/2016.
Budapest Főváros XIII. kerületi Önkormányzat Intézményműködtető és Fenntartó Központ
A Budapest Főváros XIII. kerületi Önkormányzat Intézményműködtető és Fenntartó Központ kezelésében lévő közintézmények takarítási munkáinak ellátása
2016.01.20.
2016.02.24.
D.60/2016.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
DAOP-2.1.1/G-11-k2-2012-0003 azonosítószámú, a "Lépj be a múltba! - Történelmi időutazás Ópusztaszeren" című projekt keretében a műszaki tervezési szolgáltatások ellátása
2016.01.22.
2016.02.26.
D.57/2016.
Tolna Megyei Kormányhivatal
Őrzés védelmi szolgáltatás, recepciós portaszolgálati feldatok ellátására egy fő biztonsági őrrel - Kbt. mellőzése
2016.01.21.
2016.02.26.
D.33/2016.
Eger Megyei Jogú Város Önkormányzata
Dobó tér-Eger patak-Belvárosi térsor funkcióbővítő rehabilitációja (ÉMOP-3.3.1.2/C-09-2f-2011-0001) Városháza fejlesztése projekt kivitelezése, megépítése
2016.01.15.
2016.02.26.
D.854/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Orvosi segédanyagok és egyéb működési jellegű anyagok - 2013. (Diagnosticum Zrt.) - szerződésmódosítás
2015.12.02.
2016.02.26.
D.856/2015.
Csongrád Megyei Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely
Mosodai és vegytisztító szolgáltatás, textíliák javítása - 2013. (Miskolci Patyolat Szolgáltató Zrt.) - szerződésmódosítás
2015.12.02.
2016.02.26.
D.61/2016.
ÓNTE Ópusztaszeri Nemzeti Történeti Emlékpark Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft.
DAOP-2.1.1/G-11-k2-2012-0003 azonosítószámú, a "Lépj be a múltba! - Történelmi időutazás Ópusztaszeren" című projekt keretében a grafikai tervezési és szoftverfejlesztési szolgáltatások ellátása
2016.01.22.
2016.02.29.
D.44/2016.
Dunakeszi Közüzemi Nonprofit Kft.
Földgáz beszerzése
2016.01.19.
2016.02.29.
D.851/2015.
Energie AG Heves Régió Környezetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Kft.
Szolgáltatási koncesszió keretében a Heves megyei regionális hulladékgazdálkodási rendszerelemek engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése, a munkák elvégzéséhez szükséges minden engedély beszerzése és a kivitelezési munkák megvalósítása, továbbá a megépített művek közszolgálatás keretében 2030. április 1-ig történő üzemeltetése.
2015.12.01.
2016.02.29.
D.99/2016.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Ádám Jenő Többcélú Intézmény II. ütemének (24 tantermes iskola, zeneiskola, főzőkönyha) első eszközbeszerzése kapcsán speciális oktatási eszközök beszerzése
2016.02.02.
2016.02.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el