Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.441/2023
Méhtelek Község Önkormányzata
Méhtelek 05/4. és 020. hrsz-ú mezőgazdasági bekötőút stabilizációja - 2. rész EKR 000672142023
2023.10.16.
2023.11.30.
D.441/2024
Magyar Máltai Szeretetszolgálat Egyesület
„Lakóép. építése felújítása 4. ajánlattételi szakasz” EKR001629792023
2024.07.09.
2024.11.14.
D.441/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 2.rész D-Alföld,É-Magyarország és Ny-Dunántúl EKR001817012024
2025.07.11.
2025.08.13.
D.441/2026
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tervezési feladatok ellátása 7 részben-00020” EKR000068242026
2026.08.11.
D.441/8/2007.
Észak-alföldi Regionális Fejlesztési Ügynökség Kht.
Informatikai eszközök, szoftverek beszerzése, a már meglévő ZyXEL tűzfal rendszerrel ellátott informatikai hálózat bővítése, irodatechnikai eszközök telepítése és üzembe helyezése az Észak-alföldi Regionális Fejlesztési Ügynökség Kht. részére
2007.08.15.
D.442/10/2006.
Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Szent Borbála Kórház, képviseli: Hargitai Ügyvédi Iroda, dr. Hargitai László ügyvéd
A 923 fekvőbeteg ággyal rendelkező ajánlatkérő a jelenleg meglevő és működő informatikai rendszerének korszerűsítése költségkímélő megoldás alkalmazásával, a rendszer követése és karbantartása
2006.07.13.
D.442/12/2008
BKV Zrt. képviseli: Hubai Ügyvédi Iroda
2008.10.17.
D.442/2009.
Magyar Állam, képviseli: Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi Miniszter, képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
az M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza és Vásárosnamény közötti szakaszának tervezését, éíptését, felújítását, üzemeltetését, fenntartását és e tevékenységek finanszírozását magában foglaló koncesszió (PPP)
2009.08.07.
2009.10.22.
D.442/2010.
Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvízcsatornázása
2010.05.31.
2010.06.30.
D.442/2011.
Tomajmonostora Község Önkormányzata
Tomajmonostora belterület bel-, és csapadékvíz rendezése kivitelezési munkái
2011.06.28.
2011.07.13.
D.442/2012.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Attala község szennyvízelvezető rendszerének komplett kivitelezési munkálatai és megvalósításhoz szükséges kiviteli tervének elkészítése
2012.07.17.
2012.08.07.
D.442/2013.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Foglalkozás-egészségügyi ellátás megrendelése, 2013.
2013.10.03.
2013.11.12.
D.442/2014.
Budapest Főváros Kormányhivatala
Őrzés-védelmi szolgáltatás és tűzjelző - valamint kamerás megfigyelő és riasztó/vagyonvédelmi rendszerek kezelése megrendelése a Budapest Főváros Kormányhivatala által használt ingatlanok közül 58 db ingarlanra vonatkozóan, megbízási szerződés keretében
2014.08.21.
2014.09.08.
D.442/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Gyógyszer beszerzése (Euromedic Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.442/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés irodatérből leválasztandó irodarész kialakítására, belsőépítészeti elemek és kiegészítők beszerzésére és beépítésére - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.442/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Orvosi szakmai anyagok beszerzése 2016. évben (Euromedic Trading Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.442/2019
Tarnalelesz Községi Önkormányzat
Képzési szolgáltatások_ EFOP-1.5.3_Tarnalelesz
2019.08.29.
2019.10.17.
D.442/2020
VOLÁN Buszpark Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Új, 3 tg. csuklós (M3/II. oszt.) buszok beszerzése EKR000361752020
2020.10.12.
2020.11.02.
D.442/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Út- és járdaépítések Kazincbarcika, Lini István téren EKR000097862021
2021.10.08.
2022.01.10.
D.442/2022
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása - I. rész: Foglalkozás-EÜ szolg. a Kézmű NKft. részére EKR000706492022
2022.11.21.
2022.12.16.
D.442/2023
Dunakeszi Város Önkormányzata
Kerékpárút építése Dunakeszin-I. ütem EKR000647542023
2023.10.17.
2023.11.13.
D.442/2024
Hódkertész Kft.
„Üvegház és kiszolgálótér kivitelezése” EKR000927592021
2024.07.11.
2024.10.10.
D.442/2025
Klebelsberg Központ
„Interaktív megjelenítők beszerzése” - 3.rész É-Alföld,D-Dunántúl és Közép-Dunántúl EKR001817012024
2025.07.11.
2025.08.13.
D.442/2026
Városi Szolgáltató Nonprofit Zrt.
„Élelmezési nyersanyag beszerzés” EKR000878032026
2026.08.12.
D.443/10/2006.
Füzesabonyi Kistérség Többcélú Társulása
2006.07.20.
D.443/10/2008
Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata képviseli: Varga Dóra Ügyvédi Iroda
2008.10.14.
D.443/12/2007.
Fővárosi Csatornázási Művek
2007.08.31.
D.443/2010.
Bélapátfalvai-Pétervásárai Orvosi Ügyeleti Társulás
Orvosi ügyelet ellátása
2010.06.01.
2010.06.16.
D.443/2011.
Táplánszentkereszt Község Önkormányzata
Kistérségi jelentőségű bölcsőde létesítésével kapcsolatos eszközbeszerzések Táplánszentkereszten
2011.06.29.
2011.08.08.
D.443/2012.
Zalakaros Város Önkormányzata
OCR projekt pályázat tanulmánytervének és utótanulmányának elkészítése
2012.07.17.
2012.09.03.
D.443/2013.
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a DDOP-4.1.1/C-09-2f-2012-0001 azonosítószámú "Miénk itt a tér - szociális város rehabilitáció Kaposváron" című projekt keretében közterület rendezési munkák kivitelezésére
2013.10.03.
2013.11.11.
D.443/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
KÖKI Terminál őrzött, fizető P+R parkoló, parkolás-technikai rendszerének beszerzése és kivitelezése
2014.08.25.
2014.08.28.
D.443/2015.
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
Egyéb egészségügyi szakanyagok beszerzése (Medtronic Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.06.23.
2015.07.09.
D.443/2016.
Pallas Athéné Domus Optima Befektetési, Ingatlanhasznosító és Szolgáltató Zrt.
Szerződés kommunikációs és PR támogató tevékenységre - Kbt. mellőzése
2016.06.13.
2016.07.08.
D.443/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Gépek és berendezések karbantartási szolgáltatása 2016. évben (Medirex-Szeged Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.16.
2017.10.03.
D.443/2019
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az Érdi Kincses Óvoda Fácán Tagóvodájának építése a VEKOP-6.1.1-15-RD1-2016-00002 kódszámú projekt keretében
2019.08.30.
2019.11.20.
D.443/2020
Lengyeltóti Város Önkormányzata
Humán szolgáltatások és kapacitások fejlesztése Észak-Somogyban
2020.10.12.
2020.11.05.
D.443/2021
Kazincbarcika Város Önkormányzata
Sportpályák és kiegészítő infrastruktúra kialakítása Kazincbarcika, Lini István téren EKR001353842020
2021.10.08.
2022.01.10.
D.443/2022
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása - II.rész: Foglalkozás-EÜ szolg. az ERFO NKft. részére EKR000706492022
2022.11.21.
2022.12.16.
D.443/2023
Nemzeti Népegészségügyi és Gyógyszerészeti Központ
„Háziorvosi szolgálatok részére POINT-OF-CARE Ultraszonográfia (POCUS) ultrahang (UH), hordozható diagnosztikus ultrahang készülék konvex és lineáris fejjel, hordozható diagnosztikus szívultrahang készülék kardiológiai vizsgálófejjel, valamint video dermatoszkóp beszerzése” - 3. rész ASZ04_DBR_RONTGEN21 EKR000290762021
2023.10.18.
2023.12.05.
D.443/2024
Tiszafüred Város Önkormányzata
’’Tiszafüred 40! – kulturális rendezvénysorozat” - Kbt. mellőzése
2024.07.12.
2024.10.10.
D.443/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 6. rész - CT készülék beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház I. részére
2025.07.11.
2025.08.05.
D.443/2026
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
„TOP_PLUSZ-1.3.2-23-NY1-2025-00011 _Tervezés_magas” EKR000107172026
2026.08.12.
D.444/19/2008.
Magyar Posta Zrt. Beszerzési és Ellátási Szolgáltató Központ
Magyar Posta Zrt. SAP ECC 6.0. és SAP BI 7.0 integrált vállalat
2008.11.19.
2008.11.03.
D.444/2009.
Magyar Posta Zrt.
Médiatervezés és vásárlás, továbbá médiaelemzés a Magyar Posta Zrt. részére, különös tekintettel a PR és marketing célú hirdetések megjelentetésére, valamint a kültéri (outdoor) hirdetési felületeken
2009.08.10.
2009.09.25.
D.444/2010.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Gyöngyös Város Önkormányzat Észak-nyugati városrész integrált szociális városrehabilitáció keretén belül a közmű- és útépítés kivitelezése (vállalkozási szerződés)
2010.06.01.
2010.06.15.
D.444/2011.
Szikszó Város Önkormányzata
Szikszó Város Polgármesteri Hivatalának Szervezetfejlesztése
2011.06.29.
2011.07.29.
D.444/2012.
Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató Zrt
Távhővezeték rekonstrukciója során esedékes földmunkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében.
2012.07.17.
2012.08.23.
D.444/2013.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Megbízási keretszerződés „4-es metró műszaki tanácsadás” tárgyban
2013.10.04.
2013.11.14.
D.444/2014.
Magyar Természetjáró szövetség
ÉMOP-2.1.1/A-12-k2-2012-0002 kódszámú projekt keretében a Galyatető-kilátó felújításához és magasításához kapcsolódó pótmunkák: alap megerősítési munkáik kivitelezésére és az elektromos földkábel cseréjének elvégzésére
2014.08.26.
2014.09.23.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el