Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.212/2014.
Magyar Államkincstár
Kincstár Központ és a Megyei Igazgatóságok napi és eseti költöztetési és szállítási feladatainak ellátása
2014.04.25.
2014.05.19.
D.164/2014.
Kaposvári Egyetem
Szállítási szerződés a TIOP-1.3.1.-10/1-2010-0010 azonosító számú projekt - stúdió eszközök beszerzése - megvalósítása érdekében - III. rész
2014.03.25.
2014.05.19.
D.160/2014.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
„Lobogózás 2014., 2015. és 2016. években”
2014.03.21.
2014.05.16.
D.181/2014.
Siófoki Kórház-Rendelőintézet
Sürgősségi épület alapozásának megereősítéséhez szükséges kiegészítő építési beruházási (tervezés és kivitelezés) munkák elvégzése
2014.04.03.
2014.05.14.
D.188/2014.
Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Kardiovaszkuláris fogyóanyagok és stentek beszerzése, 35., 40. rész
2014.04.10.
2014.05.14.
3.Kf.650.010/2014/4.
Gyógyszer és gyógyszerkészítmények, kötszerek, továbbá laboratóriumi vegyszerek beszerzése 2. rész
2014.05.13.
D.162/2014
Surján Völgyi Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a „Surján Völgy ivóvízminőség javító program” elnevezésű KEOP-1.3.0/09-11-2013-0002 azonosítószámú projekt tervezésére és kivitelezésére a FIDIC Sárga Könyv szerint
2014.03.24.
2014.05.13.
D.216/2014.
Országgyűlés Hivatala
A magyar országgyűlések és a parlamentarizmus történetét bemutató állandó kiállítás megvalósítása (541/2014.).
2014.04.28.
2014.05.10.
D.209/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Közforgalmú autóbuszvonalak üzemeltetése midi, szóló, csuklós autóbuszokkal, bruttó költségtérítéssel
2014.04.25.
2014.05.10.
D.207/2014.
Emberi Erőforrások Minisztériuma
Új vagy használt (első használati hónaphoz képest 100 hónapnál nem régebbi) aneszteziológiai gépek (altató munkaállomások, lélelegeztető gépek és betegőrző monitorok) 5 évre szóló bérlete, valamint teljes körű karbantartása és javítása
2014.04.24.
2014.05.10.
D.174/2014.
Budapest Főváros Önkormányzata
Rudas Gyógyfürdő és Uszoda komplex energetikai korszerűsítése című KEOP-5.5.0/B/12-2013-0022 projekt kivitelezési és tervezési feladatok ellátása
2014.03.31.
2014.05.09.
D.210/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - baromfihúskészítmény
2014.04.25.
2014.05.08.
D.211/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - Tejtermékek
2014.04.25.
2014.05.08.
2.K.28.581/2013/9.
Kaposvár Megyei Jogú Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a DDOP-4.1.1/C-09-2f-2012-0001 azonosítószámú "Miénk itt a tér - szociális város rehabilitáció Kaposváron" című projekt keretében közterület rendezési munkák kivitelezésére
2014.05.07.
4.K.27.042/2014/9.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása projekt keretében Nagybaracska község szennyvízcsatornázása
2014.05.07.
4.K.27.043/2014/9.
GHNT Szennyvíz Önkormányzati Társulás
Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsatornázása projekt keretében Gara község szennyvízcsatornázása
2014.05.07.
D.194/2014.
BKK (Budapesti Közlekedési Központ) Zrt.
Építési beruházások kivitelezési munkáihoz kapcsolódó teljes körű lebonyolítói és műszaki ellenőri feladatok ellátása 1-4. részek
2014.04.16.
2014.05.07.
D.186/2014.
Somogy Természetvédelmi Szervezet
Belső-somogyi madár- és vidraetető tavak hálózatának kialakítása és a szomszédos fáslegelők helyreállításának pótmunkái keretében a Mesztegnyő - Soponya malom - Boronka patak 23+060 szelvényében lévő duzzasztó újjáépítése
2014.04.09.
2014.05.07.
D.167/2014.
Kisláng Község Önkormányzata
Kisláng község szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása című projekt megvalósításához szükséges tervezési és kivitelezési munkák elvégzése, FIDIC piros könyv és FIDIC sárga könyv szerint - 1. rész
2014.03.27.
2014.05.07.
D.131/2014.
Szegedi Tudományegyetem
Szállítási szerződés a Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére központi sterilizáló eszközei és műszerkövető rendszer leszállítása, üzembe helyezése
2014.03.07.
2014.05.06.
D.204/2014.
MTA Magyar Tudományos Akadémia
Tervezési szerződés az MTA Humán Tudományok Kutatóháza kulcsrakész állapotának kivitelezési dokumentációjának elkészítésére
2014.04.24.
2014.05.06.
D.152/2014.
Szegedi Tudományegyetem
1. részajánlati kör: Szállítási szerződés a Szegedi Tudományegyetem TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú pályázatának keretében a Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ részére központi sterilizáló eszközei és műszerkövető rendszer leszállítása
2014.03.17.
2014.05.06.
D.182/2014.
Gara-Hercegszántó-Nagybaracska Szennyvíz Önkormányzati Területfejlesztési Társulás
Nagybaracska, Gara és Hercegszántó községek szennyvízcsat. és szennyvíztisztítása” c. projekt keretében Gara Község szennyvízcsat. és szennyvíztiszt. során szennyvízcsatorna-hálózat építése, szennyvízt.telep építés, kivitezéssel és engedélyeztetéssel
2014.04.04.
2014.05.05.
D.180/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
ED bevezetése utáni forgalmi átrendeződés hatásvizsgálatához, kiegészítő forgalomszámlálások elvégzése
2014.04.03.
2014.05.05.
D.176/2014.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Bucka városrész szennyvízcsatornázása és a szennyvíztisztító telep bővítése KEOP-1.2.0/09-11-2011-0014 azonosító számú projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsmenti feladatok ellátása
2014.04.01.
2014.05.05.
D.169/2014.
Zalai Dombság Turizmusáért Közhasznú Egyesület
Bázakerettye 217 hrsz-ú ingatlanon található Közösségi Ház (Erdei Iskola) épület felújítása - Kbt. mellőzése
2014.03.28.
2014.04.30.
D.151/2014.
MVH Szolgáltató Nonprofit Kft.
EKOP-1.A.2-2012-2012-0050 - A Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatalnál bevezetendő elektronikus iratkezelő rendszer kialakítása
2014.03.14.
2014.04.30.
D.144/2014.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Bucka városrész szennyvízcsatornázása és a szennyvíztisztító telep bővítése KEOP-1.2.0/09-11-2011-0014 azonosító számú projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsmenti feladatok ellátása"
2014.03.13.
2014.04.30.
D.179/2014.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése
2014.04.03.
2014.04.29.
20.K.33814/2013/6.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
orvosi vények 2013. utolsó negyedéves, illetve 2014. évi közbeszerzése tárgyban
2014.04.29.
D.193/2014.
Városi Szolgáltató Zrt
Adásvételi szerződés az Országos Hulladékgazdálkodási Ügynökség által kiírt OHU-IFPR-2013-001 Iparfejlesztési pályázat keretében megvalósítandó projektben hulladékgyűjtő járművek beszerzése
2014.04.15.
2014.04.29.
D.130/2014.
OTP Társasház
ZBR K-36-09-614 számú pályázat keretében, a társasház épületének energetikai felújítása
2014.03.07.
2014.04.29.
D.102/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
Keretmegállapodás kültéri és régészeti szobrok, illetve kőemlékek restaurálása
2014.02.28.
2014.04.28.
D.153/2014.
Várgondnokság Nonprofit Kft., Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
A Budai Várbazár rekonstrukciója és kapcsolódó közösségi közlekedésfejlesztés keretében komplex tervezési feladatok ellátása
2014.03.17.
2014.04.28.
7.K.27.096/2014/6.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére, IV. rész
2014.04.25.
D.159/2014.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉMOP-2.1.1/A-12-k2 2012-0001 azonosító számú, GeoTur - A Novohrad - Nógrád Geopark ökoturisztika fejlesztése c. projekt keretében Látogatóközpont kialakítása
2014.03.21.
2014.04.25.
5. P. 20.009/2014/8.
Gávavencsellő Nagyközség Önkormányzata 4472 Gávavencsellő, Petőfi Sándor u. 1.
SZOLGÁLATI LAKÁS ÁTALAKÍTÁSA IDŐSEK KLUBJÁNAK és ÁLLATORVOSI RENDELŐ ÉS GARÁZS ÁTALAKÍTÁSA IRODÁNAK
2014.04.24.
D.172/2014.
BIOKOM Pécsi Városüzemeltetési és Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
BIOKOM Nonprofit Kft. teljes gépjármű parkjának gumiabroncsokkal történő ellátása és az ehhez kapcsolódó teljes szervizelése 1 évre
2014.03.28.
2014.04.23.
D.143/2014.
Budapest Főváros X.kerület Kőbánya Önkormányzata
Felnőtt háziorvosi ügyelet ellátása, 2013.
2014.03.13.
2014.04.23.
D.145/2014.
BV (Büntetés-végrehajtás) Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás és mosodai szolgáltatással összefüggő bértextília-szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által a Pest Megyei Flór Ferenc Kórház számára
2014.03.13.
2014.04.23.
D.146/2014.
Jászberény Város Önkormányzata
Egyösszegű fix átalánydíjas építési szerződés Jászberény város bel- és csapadékvíz védelmi fejlesztése projekthez kapcsolódó kivitelezői feladatok ellátása, kiegészítő építési beruházás
2014.03.13.
2014.04.23.
D.76/2014.
MÁV Zrt.
MÁV Zrt. háztartás-vegyipari és kiegészítő termékek beszerzése, keretjellegű letéti raktárszerződés keretében
2014.02.20.
2014.04.22.
4.K.31.583/2013/21.
Tiszta Forrás Alapítvány
Épület befejezési munkálatok
2014.04.22.
D.82/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
CaCl oldat és granulátum 2013. 1., 2., 3., 4., 5., 6. részek
2014.02.24.
2014.04.22.
D.128/2014.
Országgyűlés Hivatala
Taxi rendszerű személyszállítási szolgáltatás teljesítése az Országgyűlés Hivatala részére (537/2013)
2014.03.06.
2014.04.18.
D.117/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése - 8. rész
2014.02.28.
2014.04.18.
D.177/2014.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi.Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Közreműködői szerződés ajánlatkérő betegeinek testen kívül elektromágneses úton előállított lökéshullámokkal (ESWL) végzett vesekőzúzásra vonatkozó egészségügyi szolgáltatás biztosítása
2014.04.01.
2014.04.17.
D.118/2014.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élemiszerek beszerzése - 1. és 3. rész
2014.02.28.
2014.04.17.
D.63/2014.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Keretmegállapodás különféle hangtechnikai eszközök bérlésére a Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére 24 havi időszakra, esetenként humán erőforrás biztosításával
2014.02.14.
2014.04.17.
1.Kf.20.018/2014/4. szám
Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft.
A Zsigmondy Vilmos Harkányi Gyógyfürdőkórház Nonprofit Kft. működő konyhája, étterme feletti ráépítési és a hozzá kapcsolódó átalakítási munkálatainak megvalósítása
2014.04.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el