Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.248/2014.
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Szállítási szerződés keretében a TIOP 2.2.4 pályázathoz kapcsolódó orvosi műszerek szállítása, és üzembe helyezése, valamint kezelésének jegyzőkönyvezett oktatása
2014.05.21.
2014.06.16.
D.178/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Észak-alföldi Regionális Adó Főigazgatósága telephelyein adatrögzítés és kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása
2014.04.02.
2014.06.16.
D.189/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Meglévő PE-, acél- és öntöttvas anyagú különböző átmérőjű és nyomásfokú gázelosztó vezetékek üzemzavarelhárítási és hálózatkarbantartási tevékenységhez kapcsolódó alépítményi munkák elvégzése, 5. rész
2014.04.10.
2014.06.13.
28.K.33.023/2013/8.
Főkert Nonprofit Zrt.
Fővárosi Kertészeti Zártkörűen Működő Nonprofit Rt. tulajdonában és kezelésében levő egyes ingatlanok őrzése
2014.06.13.
D.202/2014.
Kisvarsány Község Önkormányzata
„Kisvarsány árvízvédelme” című projekt kivitelezésére (KEOP-2.1.2/2F-09-11-2012-0005) és kiviteli tervének elkészítésére irányuló egyösszegű, átalánydíjas vállalkozási, a FIDIC „Piros” könyve szerinti Szerződéses megállapodás
2014.04.18.
2014.06.13.
D.199/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Vállalkozási Keretszerződés az ajánlatkérő üzemzavarelhárítási és hálózatkarbantartási feladataihoz kapcsolódó alépítményi munkáinak megvalósítására - 1. rész
2014.04.17.
2014.06.13.
D.262/2014.
Vas Megyei Önkormányzati Hivatal
Szlovénia-Magyarország Területi Együttműködési Program 2007-2013. keretében megvalósuló "FUTUR" projekt - a projekt szakmai és turisztikai koordinációs feladatainak, valamint projektmenedzsment ellátása a Vas Megyei Önkormányzati Hivatal részére
2014.05.29.
2014.06.12.
D.247/2014.
Gabonakutató Nonprofit Közhasznú Kft.
Traktor szállítása
2014.05.21.
2014.06.12.
D.258/2014.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt,
"A járási hivatalok informatikai infrastruktúrájának fejlesztése" című kiemelt projekt keretében - KM0101-10FMNY13 tárgyban
2014.05.27.
2014.06.12.
D.254/2014.
NYÍRVV Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Zárt csapadékcsatorna, víznyelőakna, szikkasztókút, csapadékvíz átemelő akna tisztítása, duguláselhárítási feladatok, szükség esetén gyökérvágás zárt csapadékcsatornában
2014.05.23.
2014.06.12.
Kfv.III.37.095/2014/6.
Országos Egészségbiztosítási Pénztár
Vények nyomdai előállítása
2014.06.11.
1.K.27.299/2014/3.
Szeged-Csanád Egyházmegye
Vallási útvonal – HURO/1101/165/2.1.3 műszaki-kivitelezési feladatok ellátása
2014.06.11.
D.236/2014.
Gazdasági Versenyhivatal
utalványok beszerzése
2014.05.14.
2014.06.11.
D.190/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási szerződés a PTE „400 ágyas klinika” épületének átalakításához és bővítéséhez kapcsolódó bútorszállítására és üzembehelyezésére - 4. rész
2014.04.11.
2014.06.10.
D.278/2014.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés a "Békés-megyei Ivóvízminőség-javító Program" KEOP-1.3.0/09-11-2012-0009 azonosító számú projekt munkáihoz kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátása
2014.06.05.
2014.06.10.
D.206/2014.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Kft
Radioaktív hulladékkal és műszaki gátrendszerrel kapcsolatos vizsgálatok, elemzések
2014.04.24.
2014.06.10.
D.200/2014.
Tatabánya MJV Önkormányzatának Gazdaságfejlesztő Szervezete Nonprofit Kft.
Kertvárosi Lakótelep Szociális célú városrehabilitációja (KDOP-3.1.1/D2-13-k2-2013-0001) című projekthez kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátása - Vitális u. 2-10 Társasházak energiahatékonysági felújítása
2014.04.17.
2014.06.10.
12.K.27.276/2014/11.
MiReHuKöz Miskolci Regionális Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft.
„Szolgáltatási szerződés a Miskolc Térségi Konzorcium Miskolc, József Attila úti átrakóállomásáról a Konzorcium területéről beérkező évi kb. 46.000 tonna hulladék kiszállítására Hejőpapi Regionális Hulladéklerakóra
2014.06.05.
D.255/2014.
Tolnai Hármas Összefogás Nonprofit Kft.
Az "Oázis-kert" munka-élet-ízek című pályázat keretében csemeték, szőlővesszők, vető- és virágmagok, kertgondozási gépek beszerzése
2014.05.23.
2014.06.05.
D.243/2014.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
4 elhunyt szállítására alkalmas, klimatizált raktérrel rendelkező 10 db új elhunytszállító-gépjármű beszerzése és a jótállási idő alatti átalánydíjas szervizelése, a 14 db használt elhunytszállító-gépjármű beszámításával
2014.05.19.
2014.06.05.
D.183/2014.
Kenézy Gyula Kórház és Rendelőintézet
Szállítási szerződés orvosi eszközök beszerzésére és üzembe helyezésére a TIOP-2.2.4-09/1-2010-0032 azonosítószámú Struktúraváltást támogató infrastruktúrafejlesztés a debreceni Kenézy Kórházban tárgyú projekt keretében - 2. rész
2014.04.07.
2014.06.05.
10.K.27.272/2014/12.
Miskolc Térségi Konzorcium
Bérleti szerződés a MiReHuKöz Nonprofit Kft. hulladékgyűjtési- és szállítási közszolgáltatási feladatainak teljesítéséhez szükséges gépjárművekre vonatkozóan"
2014.06.04.
D.265/2014.
Békés Megyei Kormányhivatal
Takarítási feladatok ellátása
2014.05.30.
2014.06.04.
D.233/2014.
Solymár Nagyközség Önkormányzata
Solymári új bölcsőde megépítése a KMOP-4.5.2-11-2012-0018 projekt keretében
2014.05.09.
2014.06.04.
3.Kf.650.388/2013/4.
Nemzeti Mobilfizetési Zrt. (1027 Budapest, Kapás utca 6-12.)
központosított mobil értékesítésű közszolgáltatás kialakítása, a nemzeti mobilfizetési rendszer üzemeltetése
2014.06.03.
D.192/2014.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal Befogadó Állomás, Bicske
Vállalkozási szerződés Vámosszabadi telephely folyamatos élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati tevékenységének ellátására
2014.04.15.
2014.06.03.
4.P.25.438/2013/9.
Uzsoki Utcai Kórház
Villamosenergia beszerzése
2014.06.03.
3.Kf.650.387/2013/5. szám
Fertő-Hanság Nemzeti Park Igazgatósága
Sarród László-major területének környezeti kármentesítése
2014.06.03.
D.260/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Kisállat MRI rendszer beszerzése
2014.05.29.
2014.06.03.
D.191/2014.
HM Védelemgazdasági Hivatal
Vállalkozási szerződés / Kozma utcai izraelita temető felújítási munkáinak végrehajtása
2014.04.14.
2014.06.03.
D.239/2014.
Balatonkenese Város Önkormányzata
Csapadékvíz-elvezető rendszer rekonstrukciója vállalkozási szerződés keretében
2014.05.15.
2014.06.02.
D.222/2014.
MÁV Zrt.
Karbantartó vegyi anyagok beszerzése letéti raktárszerződés keretében - 2. rész
2014.04.30.
2014.06.02.
D.205/2014.
DMRV Duna Menti Regionális Vízmű Zrt.
Vegyszerek beszerzése vízmű részvénytársaságok részére 1. rész
2014.04.24.
2014.05.30.
1.Kf.650.311/2013/3.
2014.05.29.
D.218/2014.
Békés Megyei Pándy Kálmán Kórház
A volt patológiai épület hospice osztállyá történő átalakításához, tüdő- és rehabilitációs egység átalakításához, tüdő- és rehabilitációs egység addiktológiai osztály fejlesztéséhez kapcsolódó kiegészítő kivitelezési munkák
2014.04.28.
2014.05.29.
D.213/2014.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás beszerzése II. KÉ-4116/2014
2014.04.25.
2014.05.28.
D.214/2014.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
I. ütemű eszközbeszerzésre vonatkozó projektmenedzsment, valamint teljes körű projektmenedzsment szolgáltatás (projektmenedzser, pénzügyi vezető) beszerzése II. KÉ-4116/2014.
2014.04.25.
2014.05.28.
D.197/2014.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyílt forráskódú rendszerek bevezetésénak koordinálása és tanácsadása, valamint elektronikus időpontfoglaló rendszer kiépítése, üzemeltetése - Kbt. mellőzése
2014.04.17.
2014.05.28.
D.198/2014.
Miskolci Turisztikai Kft.
őrzés és vagyonvédelmi feladatok 2011. és 2012. években - Kbt. mellőzése
2014.04.17.
2014.05.27.
D.196/2014.
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt.
Informatikai szerződések megkötése 2011. és 2012. években - Kbt. mellőzése
2014.04.17.
2014.05.27.
D.217/2014.
Kaposvári Egyetem
NEPTUN Egységes Tanulmányi rendszer bevezetése, technológiai és jogszabályi követése, valamint támogatása a TÁMOP-4.1.1.C-12/1/KONV-2012-0011 azonosítószámú pályázat megvalósítása céljából
2014.04.28.
2014.05.26.
D.184/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási szerződés a PTE 400 ágyas klinika felújítása során nem beépítendő orvostechnikai eszközök szállítására 25. rész
2014.04.07.
2014.05.26.
D.203/2014.
Vidékfejlesztési Minisztérium
Az EMVA és EMGA alapokra vonatkozó igazoló szervi többletmunka elvégzése
2014.04.23.
2014.05.23.
2.Kf.27.003/2014/6.
Hejce Község Önkormányzata
Turisztikai gyakorlati oktatótanház felújítás- bővítése, parkoló-sétány építési munkálatai”
2014.05.22.
D.227/2014.
Bogád, Romonya, Nagykozár, Kozármisleny Önkormányzati Területfejlesztési Társulás
Vállalkozási szerződés keretén belül Bogád, Romonya, Nagykozár, Kozármisleny szennyvízelvezető rendszerének komplett kivitelezési munkálatai a FIDIC piros könyv szerinti vállalkozási szerződés alapján
2014.05.07.
2014.05.22.
D.201/2014.
FŐGÁZ Földgázelosztási Kft.
Vállalkozási Keretszerződés az ajánlatkérő üzemzavarelhárítási és hálózatkarbantartási feladataihoz kapcsolódó alépítményi munkáinak megvalósítására 2014-ben
2014.04.18.
2014.05.22.
D.187/2014.
P92 IT Solutions Kft.
Szállítási szerződés, az ÉMOP -2.1.1/E-12-2012-0002 – Lézerszemészeti klinika kialakítása az alsópetényi Prónay Kastélyban - szemészeti diagnosztikai és műtéti berendezések leszállítása, kiépítése és üzembe helyezése - 2. rész
2014.04.09.
2014.05.22.
D.195/2014.
Könyvtárellátó Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft.
Könyvtárellátó Kiemelkedően Közhasznú Nonprofit Kft. részére a tankönyvterjesztéshez szükséges raktár-logisztikai szolgáltatás nyújtása három részeben (1-2. rész)
2014.04.16.
2014.05.21.
D.220/2014.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Mérőszolgálat mérési képességének bővítése (2013) egyes részei" III. rész 1 darab valósidejű spektrumanalizátor beszerzése
2014.04.28.
2014.05.20.
D.215/2014.
Kistelek Város Önkormányzata
Kistelek Város területét érintő szennyvíz kezelési rendszer kiépítése projekt keretében Kistelek területén a szennyvíztisztító telep FIDIC Sárga könyv szerinti, és a csatornahálózat FIDIC Piros Könyv szerinti megvalósítása
2014.04.28.
2014.05.20.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el