Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.364/2017
Csongrád Megyei Kormányhivatal
Az Egységes központi elektronikus irat- és dokumentumkezelési rendszer (EKEIDR) moduljainak, rendszerelemeinek szupport szolgáltatásainak biztosítása a műszaki leírásban részletezettek szerint
2017.07.17.
2017.08.02.
D.364/2016.
Nemzetgazdasági Minisztérium
TÁMOP 1.3.1-12/1-2012-0001 azonosító számú kiemelt projekt keretében rendezvényszervezés tárgyú vállalkozási szerződés
2016.05.23.
2016.06.20.
D.364/2015.
Gyermekélelmezési Intézmény
Gyermekélelmezési Intézmény részére különféle élelmiszerek beszerzése és szállítása - 1. rész
2015.06.05.
2015.07.08.
D.364/2014.
MÁV Zrt.
Tervezői szerződés Kormányablakok tervezése műemléki és nem műemléki épületekben
2014.07.18.
2014.08.25.
D.364/2013.
Magyar Államkincstár
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás
2013.08.26.
2013.10.11.
D.364/2012.
Szegedi Szabadtéri Játékok és Fesztivál Szervező Nonprofit Kft.
PR és marketing megjelenések biztosítása Csongrád megye területén
2012.06.01.
2012.06.20.
D.364/2011.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Márton utca 3/a. szám alatti lakóépület felújítása
2011.05.27.
2011.06.29.
D.364/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M0 autópálya/autóút Keleti szektor 31. sz. főút - Elválási csomópont közötti szakasz és M0-M3 közötti átkötés
2010.05.06.
2010.05.12.
D.364/2009.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Térszint feletti távhővezetékek föld alá fektetése
2009.07.13.
2009.08.03.
D.363/9/2007.
Mezőtúr Város Önkormányzata
Városi kórház-rendelőintézet rekonstrukció befejező munkák
2007.08.10.
D.363/2026
Budapest Főváros Vagyonkezelő Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„BFVK Zrt. Takarítás 2026-2028” EKR002357522025
2026.07.10.
D.363/2025
Isaszeg Város Önkormányzata
„Közétkeztetési szolgáltatás nyújtása Isaszegen AF” EKR000176662022
2025.06.06.
2026.05.06.
D.363/2024
Kehidakustány Község Önkormányzata
Központi információs és közösségi épület építése EKR000355452021
2024.06.10.
2024.08.29.
D.363/2023
Pest Megyei Önkormányzati Hivatal
„Informatikai Eszközbeszerzés” - 2. rész (Eszközbeszerzés - Notebook) EKR001018642023
2023.09.01.
2023.11.06.
D.363/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 7. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.363/2021
Nagymányok Város Önkormányzata
„Barnamezős terület rekultivációja Nagymányokon” EKR000862352019
2021.08.02.
2021.10.05.
D.363/2020
Szent László Kórház
Egészségügyi szolgáltatás tárgyú megbízási szerződés (Szabó Gézáné) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.10.26.
D.363/2019
Semmelweis Egyetem
Munkaerő biztosítása nyugdíjas szövetkezetből
2019.07.03.
2019.08.09.
D.363/2018
Szeged Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatal
Irodaszerek beszerzése 2018-2020.évekre 3.részajánlati körben - 1. rész
2018.10.25.
2018.11.06.
D.363/2017.
Magyar Állami Operaház
Vállalkozási (építési és tervezési) szerződés keretében a Magyar Állami Operaház korszerűsítésének színpadtechnológiai (színpadgépészeti) tervezési, gyártási, bontási és kivitelezési feladatai
2017.07.17.
2017.08.03.
D.363/2016.
HNT Építő Zrt., és D&L Ép Építőipari és Szolgáltató Kft.
Átalányáras vállalkozási szerződés a KMOP-5.1.1/B-12-k-2012-0002 azonosító számú, Európai Uniós által támogatott "Budapest Főváros XV. kerületi Spirál Szociális és Humán Központ fejlesztése" - közbeszerzési szerződés teljesítése során megsértett közbeszerzési szabályok miatt
2016.05.23.
2016.08.22.
D.363/2015.
VízTec Víztechnológiai Segédanyagokat Forgalmazó Zrt.
Egyedi gyártású vegyipari reaktor modul, valamint a hozzá műszakilag és technológiailag kapcsolódó 1 db gáz elszívó és gázmosó berendezés kifejlesztése, legyártása, és telepítése kutatásfejlesztési célra
2015.06.04.
2015.06.10.
D.363/2014.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Labordiagnosztikai anyagok beszerzése 48 hónap időtartamra.
2014.07.17.
2014.09.10.
D.363/2013.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Tervezői szerződés Debrecen vasúti csomópont átépítésének előkészítése, döntés-előkészítő tanulány, engedélyezési tervek, támogatási kérelem készítése
2013.08.23.
2013.09.18.
D.363/2012.
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kecskemét Megyei Jogú Város Polgármesteri Hivatala és a helyben központosított közbeszerzési rendszerben részes intézmények részére különféle tisztítószerek, higiéniai papíráruk és tisztításhoz használt, valamint higiéniai eszközök beszerzése
2012.06.01.
2012.07.26.
D.363/2011.
PANNON Szakképzés Szervezési Társulás
PANNON Szakképzés Szervezési Társulás Simonyi Károly Szakközépiskola és Szakiskola tagintézményének területén lévő épület kiváltása vállalkozási szerződés keretében
2011.05.27.
2011.06.21.
D.363/2010.
VÁTI Magyar Regionális Fejlesztési és Urbanisztikai Nonprofit Kft.
"VÁTI Nonprofit Kft. Dokumentációs Központ Iroda kialakítása"
2010.05.06.
2010.06.18.
D.363/13/2006.
Fővárosi Ellátási és Gazdasági Szolgálat
2006.07.10.
D.363/ 6 /2008
Budapest Főváros X. kerület Kőbánya Önkormányzata
2008.08.19.
D.362/7/2006.
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
2006.07.06.
D.362/2026
Tokod Nagyközség Önkormányzata
„RRF-1.1.2-21-2022-00086_Bölcsőde kialakítása 2.” EKR000738862023
2026.07.10.
D.362/2025
MÁV-HÉV Helyiérdekű Vasút Zrt. (MÁV Személyszállítási Zrt.)
Szállítójárművek bérlése kezelővel EKR002162432024
2025.06.05.
2025.07.14.
D.362/2024
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Közforgalmi autóbuszvonalak üzemeltetése – C3” EKR000818522023
2024.06.07.
2024.07.22.
D.362/2023
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
„Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása” - 3. rész: Foglalkozás-EÜ szolg. a FŐKEFE NKft. részére
2023.09.01.
2023.09.15.
D.362/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 6. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.362/2021
Békés Város Önkormányzata
Úthálózatfelújítás - 3. rész EKR000896472018
2021.08.02.
2021.12.14.
D.362/2020
Szent László Kórház
Egészségügyi szolgáltatás tárgyú megbízási szerződés (Kámán Györgyné) - Kbt. mellőzése
2020.08.19.
2020.10.26.
D.362/2019
Magyar Corvin-lánc Testület
A Róheim-villa rekonstrukciójának műszaki ellenőri, beruházás lebonyolítói, és egyéb műszaki tanácsadási feladatainak ellátása EKR 000683942019
2019.07.03.
2019.08.14.
D.362/2018
Biodisposal Kft.
"Vágóhíd építése Szuhogyon"
2018.10.25.
2018.12.21.
D.362/2017.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Ágaprító gépek beszerzése
2017.07.14.
2017.09.18.
D.362/2016.
Kapuvár Város Önkormányzata
Kapuvári Polgármesteri Hivatal épületének épületenergetikai fejlesztése KEOP-2014-4.10.0/N/14-2014-0030 azonosító számú konstrukció keretében
2016.05.23.
2016.06.08.
D.362/2015.
Nyírmada Város Önkormányzata
Nonprofit Szolgáltató Ház építése kapcsán felmerülő kiegészítő építési munka
2015.06.04.
2015.07.06.
D.362/2014.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. (FKF)
Budafoki út 72. szám alatti iroda és raktár épületek bontása
2014.07.17.
2014.08.04.
D.362/2013.
Belügyminisztérium
Szállítási szerződés, amelynek tárgya „ESR-112 projekt keretében videofal és monitorok szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése”.
2013.08.23.
2013.09.09.
D.362/2012.
Zala Megyei Önkormányzat Integrált Szociális Intézménye
Az intézményben ellátottak gyógykezeléséhez kapcsolódó különféle gyógyszerek két évben(24 hónap) szükséges kiszolgálása közvetlen lakossági gyógyszerellátás keretében
2012.05.31.
2012.07.24.
D.362/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás a Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények felújítási és karbantartási építőipari munkái
2011.05.27.
2011.07.08.
D.362/2010.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
Járművek előzetes eredetiségének hatósági megállapítását támogadó központi informatikai rendszer 2009. évi CIX. tv. rendelkezései szerinti módosítása és a módosított rendszer üzemeltetése
2010.05.06.
2010.05.26.
D.362/15/2009
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt., képviseli: Horváth, Dóczi & Lehmann Ügyvédi Iroda, dr. Dóczi Tamás ügyvéd
Széchenyi Gyógyfürdő műemléki rekonstrukció II. ütemének kivitelezése kapcsán felmerült kiegészítő építési beruházás megvalósítása
2009.07.13.
2009.08.14.
D.362/12/2008
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
2008.09.11.
D.361/8/2006.
Észak-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
1 db. kéttengelyes és 2 db. egytengelyes AEBI RASANT kaszálógép beszerzése
2006.06.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el