Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.121/2012.
Budapesti Közlekedési Zrt. (BKV Zrt.)
Renault típusú személy, és kishaszon gépjárművek karbantartása, javítása
2012.02.16.
2012.03.27.
D.299/2017.
Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
Jogi Behajtási Keretrendszer és moduljai üzemeltetése
2017.06.16.
2017.07.04.
D.499/2014.
Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
A Széll Kálmán tér fejlesztése projekt, valamint a Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széll Kálmán téri ág projekt Széll Kálmán térre eső részének kivitelezési munkái és kiegészítő tervezése
2014.10.03.
2014.11.20.
D.955/2011.
Budapesti Közlekedési Központ Zrt.
A fővárosi taxiállomások létesítésével, fenntartásával, működtetésével és megszüntetésével kapcsolatos feladatok ellátásához szükséges eszközök beszerzése
2011.12.15.
2012.01.25.
12.K.33.432/2014/14.
Budapesti Közlekedési Központ Zrt. (1075 Budapest, Rumbach S. u. 19-21.)
A Széli Kálmán tér fejlesztése projekt, valamint a Budai fonódó villamosközlekedés megteremtése, Széli Kálmán téri ág projekt Széli Kálmán térre eső részének kivitelezési munkái és kiegészítő tervezése
2015.02.27.
D.840/16/2005.
Budapesti Közlekedési Rt. (lebonyolítóként eljárt: BKV Rt. DBR Metró Projekt Igazgatóság, képviselőként eljárt: Szabó & Szomor Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Sz. Szabó Sándor ügyvéd)
Budapest 4. sz. Metróvonal I. szakasz 10. sz. szerződés – metrószerelvények beszerzése
2005.10.20.
2005.11.29.
27.K.31.218/2012/13
Budapesti Közlekedési Zrt.
A Budapesti Közlekedési ZRt. reklámlehetőségeinek hasznosítása
2012.12.06.
D.251/2011.
Budapesti Közlekedési Zrt.
A BKV Zrt. 37-es villamos vonalán, az Élessarok-Őrház megállóhely közötti pálya felújítási és áramellátási munkák II. ütemének kivitelezése, valamint a combino villamosok be-, és kiálló útvonal felújításának I. üteme
2011.04.21.
2011.06.01.
D.216/2011.
Budapesti Közlekedési Zrt.
A BKV Zrt. 37-es villamos vonalán, az Élessarok-Őrház megállóhely közötti pálya felújítási és áramellátási munkák II. ütemének kivitelezése, valamint a Combino villamosok be-, és kiálló útvonal felújításának I. üteme (A és B részek)
2011.04.06.
2011.04.13.
D.121/2011.
Budapesti Közlekedési Zrt.
Közforgalmú autóbuszvonalak alvállalkozásban történő üzemeltetése 40 darab midi autóbusszal, évi 2,3 millió vonali kocsikilométer + 150 %% teljesítményben
2011.02.24.
2011.03.28.
D.155/12/2007.
Budapesti Közlekedési Zrt.
2007.05.02.
D.801/7/2006.
Budapesti Közlekedési Zrt.
2006.12.12.
13.Kpk.45.286/2006/4.
Budapesti Közlekedési Zrt.
Budapest 4. számú metróvonal I. szakasz 10. sz. szerződés - metrószerelvények beszerzése
2006.10.16.
D.573/9/2006.
Budapesti Közlekedési Zrt.
10+29 db korszerű, aszinkron hajtású 100%%-ban alacsony padlós szóló trolibusz szállítása 2 éves műszaki karbantartással
2006.08.21.
2006.10.06.
D.453/2008.
Budapesti Közlekedési Zrt.
4-es metró projekt, az EU strukt. alapjaiból történő várható támogatásával kapcs. felmerülő kockázatok vonatkozásában tanácsadói szolgáltatás nyújtása, megb. szerződés a 4-es metró projekt inform. rendszereinek menedzsmentjére és tanácsadói támogatásra
2008.11.06.
D.377/2011.
Budapesti Közlekedési Zrt.
Vállalkozási szerződés a BKV Zrt. 18-as villamos vonalán, a Döbrentei tér - Szent Gellért tér megállóhely közötti pálya felújítási munkák I. ütem kivitelezésére
2011.06.03.
2011.07.11.
D.770/2010.
Budapesti Közlekedési Zrt.
Budapesti 4-es metró I. szakasz építgménymozgás megfigyelő, zaj- és rezgésellenőrző monitoring rendszer - Közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése
2010.09.29.
2010.11.09.
D.647/2010.
Budapesti Közlekedési Zrt.
A Szentendrei HÉV vonalán értéknövelő felújítások végzése, vasúti pályaépítés és fenntartás szakterületen
2010.08.12.
2010.09.02.
D.669/2009
Budapesti Közlekedési Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás emelt szintű biztosítása
2009.11.02.
2009.11.04.
3.Kf.27.557/2006/6.
Budapesti Közlekedési Zrt.
2007.02.21.
D.219/7/2006.
Budapesti Közlekedési Zrt.
Szállítási keretszerződés nyomtató, fax és fénymásoló gép kellékanyagainak szállítására
2006.03.30.
2006.05.02.
D.283/6/2007.
Budapesti Közlekedési Zrt. Képviseli: Dr. Szentmiklósi Péter ügyvéd
2007.07.06.
D.502/2016.
Budapesti Közlekedési Zrt.
Vállalkozási szerződés a Budapesti M3 metróvonal rekonstrukciójának időtartamára, a metró felszíni pótláshoz szükséges út- és forgalomtechnikai munkák megvalósítására
2016.06.20.
2016.07.15.
D.365/8/2006.
Budapesti Közlekedési Zrt.
2006.07.06.
D.79/7/2009
Budapesti Közlekedési Zrt.
Szállítási szerződés 42 db VL nagypanel szállítása villamos vonalán végzendő munkákhoz
2009.03.16.
3.Kf.649.989/2013/4.
Budapesti Közlekedési Zrt.
Metró, MFAV, Villamos, Fogaskerekű és HÉV járművekhez nyers kerékabroncs szállítása
2013.05.14.
3.Kf.27.404/2007/4.
Budapesti Közlekedési Zrt.
2008.02.20.
D.299/17/2006.
Budapesti Közlekedési Zrt.
2006.06.19.
20. K. 30018/2013/17.
Budapesti Közlekedési Zrt. ( 1072. Budapest, Akácfa u. 15.)
Nyomdaipari Szolgáltatások BKV Zrt. közszolgáltatói tevékenységének ellátása
2013.10.01.
D.1062/14/2005.
Budapesti Közlekedési Zrt. (képviseli: Dr. Patay Géza ügyvéd)
a BKV Rt. különféle gumiabroncs beszerzéseinek megvalósítása (tender száma: BKV Rt. 63/T- S1/2005.
2005.12.21.
2006.01.31.
1083/16/2005.
Budapesti Közlekedési Zrt. (képviseli: Dr. Szentmiklósi Péter ügyvéd)
Budapest 4-es metró I. szakasz építménymozgás megfigyelő, zaj- és rezgésellenőrző monitoring rendszer beszerzése
2005.12.27.
2006.02.15.
D.16/19-I/2009
Budapesti Közlekedési Zrt. (képviseli: Hubai Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Hubai Ágnes ügyvéd)
Budapest 4. sz. metróvonal: Járműtelep építése
2009.01.20.
2009.02.25.
D.1035/25/2005.
Budapesti Közlekedési Zrt. (képviseli: Szentmiklósi & Társai ÜI, dr. Szentmiklósi Péter ügyvéd és Szabó és Szomor ÜI, dr. Csurka Gyula ügyvéd)
Budapesti 4. sz. metróvonal 1. szakasz (02. sz. szerződés) vonalalagutak és kapcsolódó műtárgyaik építési munkái
2005.12.12.
2006.01.20.
D.610/8/2008.
Budapesti Közlekedési Zrt. (képviseli: Varga Dóra Ügyvédi Iroda, dr. Varga Dóra Katalin ügyvéd)
„A BKV Zrt. kelet-nyugati-, észak-déli metró-, MFAV-, HÉV, autóbusz vonalain, éjszakai járatain személy- és vagyonvédelmi, valamint jegyellenőrzési feladatok ellátása”
2008.12.18.
2009.01.21.
D.740/14/2007.
Budapesti Közlekedési Zrt. képviseli: Dr. Varga Dóra Ügyvédi Iroda
2008.02.07.
D.659/11/2007
Budapesti Közlekedési Zrt. képviseli: dr. Varga Dóra Katalin ügyvéd
2007.12.19.
D.265/2017.
Budapesti Közlekedési Zrt., Sol Data-Hungeod Konzorcium
Budapest 4-es metró I. szakasz építménymozgást megfigyelő, zaj- és rezgésellenőrző monitoring rendszer
2017.05.29.
2017.08.03.
D.187/13/2006
Budapesti Közlekedési Zrt., képviseli: Szabó és Szomor Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Sz. Szabó Sándor ügyvéd és dr. Csurka Gyula ügyvéd
Vállalkozási szerződés a Budapesti 4. számú metróvonal projektvezetési tanácsadó feladatok ellátására vonatkozóan
2006.03.17.
2006.04.26.
D.345/10/2006
Budapesti Közlekedési Zrt., lebonyolítóként eljárt: BKV Rt. DBR Metró Projekt Igazgatóság, képviselőként eljárt: Szabó & Szomor Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Sz. Szabó Sándor ügyvéd
Budapest 4. sz. Metróvonal I szakasz 10. sz. szerződés – metrószerelvények beszerzése
2006.05.25.
2006.06.22.
D.619/2024
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Maximidi autóbuszok tartós bérlése” EKR001321232023
2024.09.23.
2024.10.07.
D.380/2022
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Multifunkciós tehergépjárművek beszerzése EKR001060652018
2022.09.28.
2022.12.12.
D.125/2022
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Multifunkciós tehergépjárművek beszerzése EKR001060652018
2022.04.11.
2022.04.26.
D.508/2020
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Villamos járművek üléseinek javítása, kárpitozása EKR001085862020
2020.11.26.
2020.12.09.
D.11/2020
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Tátra típusú villamosok vezetőüléseinek felújítása EKR001408142019
2020.01.08.
2020.01.29.
D.331/2019
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Kézi szerszámok beszerzése - 2. rész: Kézi szerszámok és alkatrészeinek beszerzése (csavarhúzók, csavarkulcsok, fogók, ütőszerszámok, célszerszámok, reszelők) EKR001033232018
2019.06.11.
2019.07.24.
D.48/2019
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Védőlábbelik beszerzése EKRSZ 000700582018
2019.02.25.
2019.03.18.
D.268/2018
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Vállalkozási szerződés - a Budapest M3 metróvonal rekonstrukciójához tartozó középső (Nagyvárad tér - Lehel tér közötti) vonalszakasz állomásai felújítási munkáinak kivitelezése és kiegészítő tervezése
2018.08.01.
2018.08.14.
D.76/2018
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
24/28/37-es villamos vonalakon korszerűsítés és pályafelújítás (Salgótarjáni út - Fiumei út keresztezés)
2018.03.19.
2018.05.08.
D.324/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Hivatásforgalmú menetrendszerinti közszolgáltatás üzemeltetése BKV-100, BKV-130 és 3011 típusú hajókkal, üzemeltetési szerződés keretében EKR000435802020
2021.07.12.
2021.07.30.
D.345/2025
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Élőerős vagyonvédelem - Metró vontatási szolgálat” EKR000479792025
2025.05.28.
2025.07.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el