Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.584/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2022. évben - Kbt. mellőzése
2025.09.12.
2025.12.10.
D.583/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2021. évben - Kbt. mellőzése
2025.09.12.
2025.12.10.
D.409/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2024. évben - Kbt. mellőzése
2025.06.24.
2025.07.10.
D.408/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2023. évben - Kbt. mellőzése
2025.06.24.
2025.07.10.
D.407/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2022. évben - Kbt. mellőzése
2025.06.24.
2025.07.10.
D.633/2025
Szolnoki Városüzemeltetési Korlátolt Felelősségű Társaság
Közétkeztetési feladatok ellátása 2021. évben - Kbt. mellőzése
2025.10.03.
2026.02.05.
D.379/2016.
Szolnoki Városfejlesztő Zrt.
Megbízási szerződés turisztikai szakértői tanácsadás nyújtására
2016.05.26.
2016.06.21.
D.380/2016.
Szolnoki Városfejlesztő Zrt.
Megbízási szerződés üzemeltetési koncepció kialakítására, az üzemeltetési terv elkészítésére és az ezzel kapcsolatos konzultációs és tanácsadási feladatok ellátására
2016.05.26.
2016.06.21.
D.561/2015.
Szolnoki Városfejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés ÉAOP "Interaktív sör- és gasztronómiai pincemúzeum Szolnokon" pályázat megvalósításához szükséges kiegészítő építési munkák elvégzésére
2015.07.13.
2015.08.12.
D.212/2020
Szolnoki Városfejlesztő ZRT
EFOP-1.2.9-17-2017-00103 azonosítószámú, a „Női Információs és Szolgáltató Központ létrehozása Szolnokon” című projekt megvalósításához szükséges rendezvényszervezési és a kapcsolódó egyéb kommunikációs feladatok ellátása - 1. rész EKR001014622018
2020.06.15.
2020.07.15.
D.334/2026
Szolnoki Törvényszék
Élőerős személy-és vagyonvédelmifeladatok ellátása EKR000690412026
2026.06.29.
2026.08.12.
D.559/2023
Szolnoki Tankerületi Központ
„46 db multifunkciós eszközhöz TÜSZ szolgáltatás beszerzése FMNY22 FTÜSZ”
2023.12.12.
2024.01.23.
D.148/2025
Szolnoki Szakképzési Centrum
"Baross Iskola műhelyszárny bővítése és felújítása - 1.rész - Új tanhely építése " EKR001768792024
2025.02.27.
2025.04.14.
D.300/2026
Szolnoki Szakképzési Centrum
„Jendrassik Gy. Technikum kivitelezési munkái” EKR000051842024
2026.06.15.
D.279/2026
Szolnoki Szakképzési Centrum
"Baross Iskola műhelyszárny bővítése és felújítása - 1.rész - Új tanhely építése " EKR001768792024
2026.06.04.
2026.06.18.
D.354/2025
Szolnoki Szakképzési Centrum
"Baross Iskola műhelyszárny bővítése és felújítása - 1.rész - Új tanhely építése " EKR001768792024
2025.06.02.
2025.07.10.
D.399/2010.
Szolnoki Kistérség Többcélú Társulása
Kistérségi központi orvosi ügyelet
2010.05.17.
2010.06.14.
4.Kf.27.200/2011/4.
Szolnoki Kistérség Többcélú Társulás (5000 Szolnok, József Attila utca 83.)
Kistérségi központi orvosi ügyelet ellátása
2011.06.15.
D.530/2019
Szolnoki Gyermek és Ifjúsági Közalapítvány
EFOP-1.2.12-17-2017-00002 azonosító számú projektje (Tiszaliget-élménysziget)
2019.11.18.
2020.01.21.
D.151/2020
Szolnoki Gyermek és Ifjúsági Közalapítvány
Vállalkozási szerződés keretében Turisztikai központ, 4-es altábor felújítása 2-rész
2020.04.22.
2020.07.10.
3.Kf.27.192/2004/6.
Szolnoki Főiskola
2005.03.09.
4.Kf.27.320/2011/4.
Szolnok-Abony-Szajol-Rákóczifalva Önkormányzati Társulás
KEOP-2.3.0/2F/09-2009-0004 Szolnok, Abony, Rákóczifalva és Szajol felhagyott hulladéklreakói rekultivációja"
2011.10.05.
D.117/2011.
Szolnok-Abony-Szajol-Rákóczifalva Önkormányzati Társulás
Szolnok, Abony, Rákóczifalva és Szajol felhagyott hulladéklerakói rekultivációja
2011.02.23.
2011.03.30.
D.703/2025
Szolnok Térségi Hulladékgazdálkodási Társulás
„Konténerek beszerzése” EKR000132912023
2025.10.30.
2026.05.29.
D.1023/2016.
Szolnok Térségi Hulladékgazdálkodási Társulás
Szolnoki térségi regionális hulladékgazdálkodási rendszer fejlesztése keretében szemléletformáló tevékenység ellátása
2016.12.15.
2017.02.06.
D.365/2016.
Szolnok Térségi Hulladékgazdálkodási Társulás
Szolnoki térségi regionális hulladékgazdálkodási rendszer fejlesztése keretében szemléletformáló tevékenység ellátása
2016.05.23.
2016.06.20.
D. 214/ 13 /2008
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: dr. Szabó Iván ügyvéd
2008.05.30.
4.Kf.27.240/2007/5.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Dr. Halász Mária jogtanácsos
2007.10.17.
D.471/19/2008.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata (képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda dr. Kardkovács Kolos ügyvéd)
„A FIDIC piros könyv alapján egyösszegű áras vállalkozási szerződés rekultivációs munkák megvalósítására a Szolnok és térsége hulladékgazdálkodási rendszer ISPA/Kohéziós Alap projekt keretében”
2008.10.09.
2008.11.24.
D.607/6/2007.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata képviseli: Darázs, Szabó és Társa Ügyvédi Iroda
2007.11.19.
3.Kf.27.134/2010/6.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Fertőtlenítési és kártevőirtási szolgáltatások városi és vidéki területeken
2010.09.08.
D.64/7/2008.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.03.04.
D.749/12/2006.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
2006.12.11.
D.429/14/2007.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Darázs, Szabó & Társai Ügyvédi iroda
2007.08.29.
D.241/8/2007.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Darázs, Szabó & Társai Ügyvédi Iroda
2007.05.30.
D.202/11/2007.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata Képviseli: Buda Ügyvédi Iroda
2007.05.22.
D.397/2023
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Szolnoki önk. épületek energetikai korszerűsítése” EKR000140652023
2023.09.21.
2023.11.22.
D.67/2019
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kivitelezés és az ehhez kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése vállalkozási szerződés keretében „A szolnoki Szegő Gábor Általános Iskola energetikai korszerűsítése” a TOP-6.5.1-15-SL1-2016-00001 projekt megvalósítása során II.”
2019.03.11.
2019.05.24.
D.122/2013.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
központi orvosi ügyelet ellátása
2013.03.12.
2013.03.28.
D.593/2012.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szandaszőlősi Általános Iskola infrastrukturális fejlesztése az ÉAOP-4.1.1/A-09-2010-0008 pályázat keretében rendkívüli sürgősség miatt felmerült szükséges munkák megvalósítása
2012.10.26.
2012.11.23.
D.548/2011.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés az ÉAOP-5.1.1/B-2009-0005 azonosítószámú Szandaszőlős decentrum létrehozása városrehabilitációval című projekt keretében a Szandaszőlősi Művelődési Ház és Agóra felújítása és funkcióbővítése projektelem tárgyában
2011.08.05.
2011.09.20.
D.973/2010.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Építési szerződés a szolnoki Verseghy Ferenc Gimnázium felújításának első üteme tárgyában kiegészítő munkák végzésére
2010.12.15.
2011.01.13.
D.370/2014.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szállítási szerződés a TIOP-1.2.1-08/2-2009-0007 azonosító számú, "Agóra Terminál a 21. sz. új fénye Szolnokon" című pályázat informatikai eszközeinek és szoftvereinek, hang-, fény- és vizuáltechnikai berendezéseinek beszerzése tárgyában
2014.07.21.
2014.07.28.
4.Kf.27.513/2006/4.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.01.24.
D.611/8/2006.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Településfejlesztési koncepció készítése
2006.09.06.
2006.10.17.
D.445/2011.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Jósika úti Pitypang Óvoda fejlesztése, eszközbeszerzése (1. rész)
2011.06.30.
2011.08.12.
D.316/2024
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Keretmegállapodás – mélyépítési munkák – 2023-2027” EKR000881962023/2672
2024.05.22.
2024.06.11.
D.202/2020
Szolnok Megyei Jogú Város Intézményszolgálata
Közétkeztetési szolgáltatás beszerzése
2020.06.05.
2020.08.19.
D. 211/ 13 /2008
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.06.12.
12.K.32.915/2008/10.
Szolnok Megyei Jogi Város Önkormányzata
„vállalkozási szerződés biológiai csípőszúnyog gyérítés, valamint csípőszúnyog-imágó gyérítés légi kémiai és földi kémiai módszerrel történő komplex elvégzésére Szolnok és térségében, 16 települési önkormányzat területén 2008-2012. években”
2009.10.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el