Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.344/2025
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Élőerős vagyonvédelem - M4_metrovonal” EKR000479622025
2025.05.28.
2025.07.17.
D.342/2025
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Élőerős vagyonvédelem - M1, M2_metrovonal” EKR000480042025
2025.05.28.
2025.07.17.
D.340/2025
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Élőerős vagyonvédelem - ATÜI telephelyek” EKR000479932025
2025.05.28.
2025.07.17.
D.278/2025
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Irodaházak, telephelyek élőerős vagyonvédelme” EKR000582542025
2025.04.29.
2025.06.11.
D.464/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Közszolgáltatás üzemeltetése BKV hajókkal TB-42/20 EKR000435802020
2021.10.22.
2021.11.26.
D.46/2023
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
”Bozót-, és cserjeirtás, fűkaszálási feladatok” EKR000933962020
2023.02.09.
2023.04.13.
D.97/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Emelő beszerzés EKR000717812019
2021.03.02.
2021.04.30.
D.72/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
MFAV soremelő beszerzése EKR001267882019
2021.02.16.
2021.04.30.
D.65/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Védőlábbeli beszerzése (T-297/19.)” EKR001522172019
2021.02.12.
2021.04.30.
D.2/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Multifunkciós tehergépjárművek beszerzése EKR001060652018
2021.01.04.
2021.02.08.
D.348/2026
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„AM metrókocsi fékkioldó kábel, fékbetét beszerzés” EKR002502982025
2026.07.03.
D.317/2026
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Óbuda Autóbusz Járműtelepen végzendő kármentesítés” EKR000594992026
2026.06.19.
D.102/2026
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„T-137/25. Takarítási szolgáltatás” EKR002221522025
2026.03.06.
D.397/2020
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Használt alacsonypadlós, csuklós autóbusz bérlése” EKR000339522020
2020.09.11.
2020.09.30.
D.116/2020
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Infrastruktúra elemek mikrobiológiai védelme EKR001422562019
2020.04.07.
2020.05.15.
D.23/2020
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Villamos járműülések, alkatrészeik beszerzése - 1., 2., 3 részek EKR 001603862019
2020.01.22.
2020.01.30.
D.557/2019
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Budapesti közösségi közlekedési eszközök és közlekedési köztéri reklámhelyek reklám célú hasznosítása
2019.12.09.
2020.01.22.
D.259/2018
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Rögzítéstechnikai eszközök beszerzése
2018.07.24.
2018.09.14.
D.187/2026
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Autóbuszok és trolibuszok szélvédőinek szállítása” EKR001405462025
2026.04.21.
2026.06.08.
D.305/2025
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Irodaházak, telephelyek, élőerős vagyonvédelme” EKR000582542025
2025.05.14.
2025.06.12.
D.349/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„BKV Zrt. infrastruktúra elemeinek hosszútávú mikrobiológiai védelemmel történő ellátása (BKV Zrt. T-185/19.)” EKR001422562019
2021.07.25.
2021.09.10.
D.344/2024
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Autóbuszok elektromos részegységeinek javítása - 1. rész EKR002259802023
2024.05.29.
2024.07.08.
D.299/2024
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Légrendszeri szerelvények Volvo autóbuszokhoz (T-24/23)” EKR002157922023
2024.05.17.
2024.06.27.
D.569/2023
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„EÁ gyorsmegszakító Secheron UR6-31TD felújítása” EKR001497962023
2023.12.15.
2024.01.18.
D.50/2022
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Takarítási szolgáltatás (2021) - 2. rész EKR000692232021
2022.02.09.
2022.03.18.
D.435/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
BKV Zrt. reklámfelületeinek reklám célú hasznosítása EKR000871262021
2021.10.06.
2021.10.19.
25.K.32.070/2007/4.
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
2007.10.04.
D.482/2020
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Budapesti közösségi közlekedési eszközök és közlekedési köztéri reklámhelyek reklám célú hasznosítása
2020.11.12.
2021.01.07.
D.343/2025
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Élőerős vagyonvédelem - M3_metróvonal” EKR000479552025
2025.05.28.
2025.07.17.
D.341/2025
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Élőerős vagyonvédelem – IRODAHÁZAK” EKR000434182025
2025.05.28.
2025.07.17.
D.346/2025
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Élőerős vagyonvédelem - VÜI telephelyek” EKR000479862025
2025.05.28.
2025.07.17.
D.585/2023
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
T-298/22. Hűtő-klíma és hőszivattyú karbantartás - 2. rész EKR001397972023
2023.12.20.
2024.02.12.
D.584/2023
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
T-298/22. Hűtő-klíma és hőszivattyú karbantartás - 1. rész EKR001397972023
2023.12.20.
2024.02.12.
D.420/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Használt, alacsonypadlós villamosok beszerzése EKR000910642021
2021.09.24.
2021.11.12.
D.204/2024
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Előzetes hozzájárulást biztosító szervezet Ajánlatkérő dinamikus beszerzési rendszert hoz létre EKR (energetikai) auditálás, tanúsítás szolgáltatások beszerzésére” EKR002201502023
2024.04.10.
2024.05.21.
D.306/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Építőmesteri és kacsolódó feladatok” EKR000790332018
2021.06.29.
2021.09.16.
D.71/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Műhelygépek, szerszámok beszerzése" EKR000720292019
2021.02.16.
2021.04.30.
D.466/2025
Budapesti Módszertani Szociális Központ és Intézményei
Tűzjelző és oltó berendezések karbantartása EKR000837202025
2025.07.21.
2025.08.18.
D.531/2025
Budapesti Módszertani Szociális Központ és Intézményei
Tűzjelző és oltó berendezések karbantartása EKR000837202025
2025.08.25.
2025.10.29.
D.98/2019
Budapesti Módszertani Szociális Központ és Intézményei
Budapesti Módszertani Szociális Központ és Intézményei takarítási feladatainak ellátása - 2. rész EKR001081772018
2019.03.28.
2019.05.15.
D.526/9/2006.
Budapesti Módszertani Szociális Központ és Intézményei
Budapesti Módszertani Szociális Központ és Intézményei, Budapest, XI. Kocsis u. 26. szám alatti átmeneti szállás és munkásszállás kialakítása, II. ütem kivitelezési munkái
2006.07.28.
2006.08.16.
D.482/2025
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum
„Informatikai eszközök beszerzése – RRF-2.2.2-23” 1.rész - Projektorok és interaktív kijelzők beszerzése EKR000411002025
2025.07.31.
2025.08.18.
D.641/2025
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum
„Informatikai eszközök beszerzése 2.– RRF-2.2.2-23” - 1. rész EKR001231942025
2025.10.06.
2026.02.14.
D.468/2025
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum
„Informatikai eszközök beszerzése – RRF-2.2.2-23” 3.rész - Tablet töltő kocsik beszerzése EKR000411002025
2025.07.23.
2025.09.23.
D.642/2025
Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum
„Informatikai eszközök beszerzése 2.– RRF-2.2.2-23” - 5. rész EKR001231942025
2025.10.06.
2026.02.14.
14.K.33.943/2011/5.
Budapesti Műszaki és Gazdasági Egyetem
,,Rekonstrukcióval egybekötött szolgáltatás igénybevételt biztosító 20 éves PPP-szerződés BME Schönherz Zoltán kollégium ”
2012.02.29.
D.648/2012.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME tisztítószer, tisztítóeszköz és háztartási papíráru beszerzése 1.rész
2012.11.26.
2013.01.14.
D.172/2012.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Él jelű épületének részleges sportcélú átalakítása (BME Sportközpont kialakítása)
2012.03.08.
2012.03.26.
D.836/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Hallgatói K+F információs rendszer fejlesztése és üzemeltetése
2011.11.05.
2011.12.14.
D.513/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Él jelű épületének részleges sportcélú átalakítása
2011.07.27.
2011.09.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el