Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.528/2013.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
REPtár Szolnoki Interaktív Repülőmúzeum beruházáshoz szükséges projekt szintű országos és nemzetközi piackutatás tevékenység ellátása
2013.12.02.
2013.12.30.
D.517/2013.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Zöld Ház felújítása
2013.11.22.
2014.01.08.
D.518/2013.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szolnok, nyugati városrész szociális rehabilitációja "Széchenyi István Gimnázium felújítása"
2013.11.22.
2014.01.08.
D.159/15/2007.
Szollak Kft. képviseli: dr. Czifra Károly ügyvéd
2008.05.15.
D.99/15/2009.
Szociálpolitikai és Munkaügyi Intézet (1134 Budapest, Tüzér u. 33-35., képviseli: Miskolci 10. sz. Ügyvédi Iroda. Dr. Guba Zoltán ügyvéd, 3515 Miskolc, Kazinczy út 10. I/7.)
Vállalkozási szerződés a Szociálpolitikai és Munkaügyi Intézet XIII. kerület, Tüzér utca 33-35. sz. alatti székházának részleges építési rekonstrukciójára
2009.03.20.
2009.04.24.
D.731/16/2007.
Szociális és Munkaügyi Minisztérium képviseli: Dr. Katona Miklós ügyvéd
2008.02.08.
D.597/9/2007.
Szociális és Munkaügyi Minisztérium Gazdasági Főosztály képviseli: dr. Katona Miklós ügyvéd
2007.11.23.
14.K.31.081/2008/29.
Szociális és Munkaügyi Minisztérium
az MPA FA FCK keret terhére nyújtott beruházásösztönző támogatások felhasználásának helyszíni ellenőrzése, összefoglaló jelentés leadása
2011.10.07.
12.K.30.970/2008/3.
Szociális és Munkaügyi Minisztérium
civil szerver 2 éves üzemeltetése, fejlesztésének a www.civil.info.hu oldalon
2009.02.09.
D.579/2017.
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság,"Harmónia" Integrált Szociális Intézmény, Bácsborsódi "Őszi Napfény" Integrált Szociális Intézmény, Bács-Kiskun Megyei "Bárka" Integrált Szociális Intézmény, Bács-Kiskun Megyei "Platán" Integrált Szociális Intézmény, Békés Megyei Körös-menti Szociális Centrum, Békés Megyei Hajnal István Szociális Szolgáltató Centrum, Csongrád Megyei Napsugár Otthon, Aranysziget Otthon
Élelmiszer-alapanyag beszerzés az SZGYF fenntartásában lévő szociális intézmények részére – Bács-Kiskun, Békés, Csongrád megyei régió - 1. rész
2017.10.13.
2017.11.08.
D.12/2026
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszer alapanyag beszerzés Csongrád-Csanád” - 16. rész Kenyér, pékáru - Napsugár EKR000680712025
2026.01.14.
2026.04.24.
D.789/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszer alapanyag beszerzés Csongrád-Csanád” - 16. rész Kenyér, pékáru - Napsugár EKR000680712025
2025.12.10.
2026.04.24.
D.787/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszer alapanyag beszerzés Csongrád-Csanád” - 4.rész Kenyér, pékáru - Szivárvány EKR000680712025
2025.12.10.
2026.04.24.
D.439/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
''Vállalkozási szerződés keretében intézményi férőhely kiváltása az EFOP-2.2.2-17-2017-00027 jelű pályázat keretében'' - Támogatott lakhatás kialakítása a Mátészalkai Járásban
2025.07.11.
2025.10.09.
D.124/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés a VEKOP-6.3.1-16-2016-00002 azonosítószámú „Domony-vár speciális gyermekotthon” projekt keretében építési beruházáshoz kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátására (EKR000174842018)
2021.03.08.
2021.05.27.
D.123/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés a VEKOP-6.3.1-16-2016-00005 azonosítószámú „Teleki-vár befogadó gyermekotthon létrehozása Pest megyében” projekt keretében építési beruházáshoz kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátására (EKR000190392018)
2021.03.08.
2021.05.27.
D.122/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés a VEKOP-6.3.1-16-2016-00007 azonosítószámú „Corvin-lak lakásotthonok korszerűsítése Pest megyében” projekt keretében építési beruházáshoz kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátására (EKR000174912018)
2021.03.08.
2021.05.27.
D.120/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés a VEKOP-6.3.1-16-2016-00001 azonosítószámú „Harmatcsepp lakásotthonok korszerűsítése Pest megyében” projekt keretében építési beruházáshoz kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátására EKR000174602018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.119/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00011 azonosítószámú „Szebb otthonokért” Gyermekotthoni és lakásotthoni korszerűsítés a Közép-magyarországi régióban c. projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése Gárdonyi Géza úti ingatlanon EKR000682602018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.118/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00011 azonosítószámú „Szebb otthonokért” Gyermekotthoni és lakásotthoni korszerűsítés a Közép-magyarországi régióban projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése - 4. rész EKR000682602018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.116/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00011 azonosítószámú „Szebb otthonokért” Gyermekotthoni és lakásotthoni korszerűsítés a Közép-magyarországi régióban projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése - 2. rész EKR000682602018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.115/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Kis otthonok, korszerű igények (VEKOP-6.3.1-16-2016-00009/SZ-00012) - 6. rész
2021.03.08.
2021.05.27.
D.112/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Kis otthonok, korszerű igények (VEKOP-6.3.1-16-2016-00009/SZ-00003) - 3. rész EKR000150972018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.111/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Kis otthonok, korszerű igények (VEKOP-6.3.1-16-2016-00009/SZ-00013) - 2. rész
2021.03.08.
2021.05.27.
D.109/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00008 azonosítószámú „Gyermek-Lak” Gyermekotthon korszerűsítése a Fővárosban című projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése EKR000888732018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.108/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00004 azonosítószámú „Itt minden gyermek otthonra lel” Gyermekotthoni és lakásotthoni korszerűsítés a Fővárosban című projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése EKR000190532018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.106/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00003 azonosítószámú ''Egy szebb otthonért'' Gyermekotthoni és lakásotthoni férőhelyek minőségi fejlesztése a Fővárosban című projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése” (Risum Kft.) - 1. rész EKR000150972018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.221/2020
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
"Szikszó 4 új lakásotthon 1321" építése EKR000173052020
2020.06.25.
2020.07.21.
D.163/2020
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés a „Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság épületeinek energetikai felújítása” című, KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a 82402, 82307 HRSZ alatti épületeinek energetikai felújítására - 2. rész
2020.04.28.
2020.06.30.
D.471/2019
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Fejér Megyei Integrált Szociális Intézmény és a Fejér Megyei Gesztenyés Egyesített Szociális Intézmény részére élelmiszer alapanyag beszerzése 2019-2020” - 5-6. részek EKR000455822019
2019.10.01.
2019.11.07.
D.469/2019
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Vállalkozási szerződés keretében Sajószentpéter, 2951/3 hrsz. alatti B.A.Z Megyei Dr. Csiba László Integrált Szociális Intézményben 27 férőhely korszerűsítése az EFOP-2.2.3-17-2017-00015 azonosító számú pályázat keretében” EKR001156612018
2019.10.01.
2019.11.04.
D.394/2019
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 azonosítószámú projekt keretében szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára élelmiszercsomagok beszerzése 2. csomagmegrendelés
2019.07.30.
2019.08.09.
D.151/2019
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 azonosítószámú projekt keretében szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára élelmiszercsomagok beszerzése 2. csomagmegrendelés
2019.04.26.
2019.07.02.
D.36/2019
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 azonosítószámú projekt keretében szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára élelmiszercsomagok beszerzése 2. csomagmegrendelés
2019.02.12.
2019.03.11.
D.411/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Gépjárművek beszerzése keretmegállapodás keretében adásvételi szerződéssel a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság számára - Egyterű személygépjárművek 5. kategóriába tartozó új személygépjárművek beszerzése
2018.12.10.
2019.02.05.
D.329/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Gépjárművek beszerzése keretmegállapodás keretében adásvételi szerződéssel a Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság számára - 2. rész
2018.09.21.
2018.10.24.
D.285/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Vállalkozási szerződés a „Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság épületeinek energetikai felújítása” című, KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a Vas Megye 5554 HRSZ 9700 Szombathely, Gagarin u. 5. című Vas Megyei Szakosított Szociális Intézet épületének energetikai felújítására”
2018.08.16.
2018.09.27.
D.283/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Vállalkozási szerződés a „Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság épületeinek energetikai felújítása” című, KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a Vas Megye 6130 HRSZ 9700 Szombathely Petőfi Sándor u. 14 című épület energetikai felújítására”
2018.08.16.
2018.09.27.
D.282/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Vállalkozási szerződés a „Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság épületeinek energetikai felújítása” című, KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a Vas Megye 1399 HRSZ 9731 Kőszeg, Kálvária u. 14. című Nyugdíjasok Otthona épületének energetikai felújítására”
2018.08.16.
2018.09.27.
D.230/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Debreceni Terápiás Ház I-es és III-as ápolási egységeinek részleges felújítása
2018.06.26.
2018.09.06.
D.195/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Takarítási szolgáltatások ellátása a Vakok Állami Intézetének épületeiben 2018. évben”
2018.05.28.
2018.06.15.
D.192/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Takarítási szolgáltatások ellátása a Vakok Állami Intézetének épületeiben 2018. évben”
2018.05.25.
2018.06.20.
D.187/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Debrecen, Vámospércsi út 84. szám alatti, öt épületrészből álló, 6000 m2 alapterületű telephely élőerős őrzés-védelmi feladatainak ellátására vállalkozási szerződés a Pannon Guard Biztonsági Szolgáltató Zrt-vel - Kbt. mellőzése
2018.05.18.
2018.07.09.
D.186/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Hajdú-Bihar Megyei Kirendeltség illetékességi területézeh tartozó M3 Archeopark elnevezésű, 49039m2 területű ingatlan élőerős őrzés-védelmi feladatainak ellátására vállalkozási szerződés megkötése a Pannon Guard Biztonsági Szolgáltató Zrt-vel - Kbt. mellőzése
2018.05.18.
2018.07.09.
D.170/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Megbízott által üzemeltetett hírportálon történő hirdetés-megjelentetési feladatok ellátása (Csanád Média Kft.)
2018.05.07.
2018.07.13.
D.289/2017.
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP pályázat: Megváltozott munkaképességű emberek támogatása című projekt keretében lefolytatott "Vállalkozási szerződés keretében meglévő informatikai rendszerhez kapcsolódó paraméterezés, termékkonfigurálás és kapcsolódó szolgáltatás biztosítása"
2017.06.07.
2017.06.23.
D.170/2013.
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
CT-EcoSTAT Integrált Gazdasági és Gazdálkodási Rendszer beszerzése
2013.04.16.
2013.05.16.
D.129/2014.
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
A Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság és a fenntartásában lévő intézmények részére papíripari termékek és irodaszerek beszerzése
2014.03.07.
2014.04.16.
D.547/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszersegély biztosítása szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára az RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 a.számú projekt keretében.” - 1. számú versenyújranyitás eredményeként megkötött közbeszerzési szerződés
2025.08.29.
2025.11.18.
D.545/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszersegély biztosítása szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára az RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 a.számú projekt keretében.” - 4. számú versenyújranyitás eredményeként megkötött közbeszerzési szerződés
2025.08.29.
2025.11.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el