Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.304/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME Sportközpont kialakítása
2011.05.09.
2011.05.10.
D.214/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Rekonstrukcióval egybekötött szolgáltatás-igénybevételt biztosító 20 éves PPP-szerződés a BME Schönherz Zoltán kollégiumában
2011.04.06.
2011.04.29.
D.161/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Balatonfüredi üdülő és vitorlástelep üzemeltetése
2011.03.16.
2011.05.04.
D.1010/2010.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Vállalkozási szerződés a BME Informatikai épületének teljes körű üzemeltetésére 1. rész - műszaki üzemeltetés
2010.12.31.
2010.12.08.
D.1000/2010.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME informatikai épület teljes körű üzemeltetése
2010.12.28.
2011.02.08.
D.587/2010.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
a BMG Egyetem VBK Alkalmazott Biotechnológiai és Élelmiszertudományi Tanszék költözéséhez kapcsolódó felújítási, átalakítási munkák elvégzésére a CH műemléképületben (1., II. és III. ütem)
2010.07.22.
2010.09.02.
D.331/2010.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Magyar átviteli hálózaton folyamatosan rendelkezésre álló szabványos minőségű földgázenergia beszerzése 2010. 09. 21. - 2011. 06.30 terjedő időszakra vonatkozóan teljes ellátásalapú szerződés keretében menetrend-átadási kötelezettség nélkül
2010.04.27.
2010.05.05.
D.141/2014.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Vállalkozási szerződés a BME Informatika épületének teljes körű üzemeltetésére - 1. ajánlati rész: műszaki üzemeltetési feladatok
2014.03.12.
2014.04.16.
D.431/2009.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Vállalkozási szerződés a BMGE „K” műemlék épület alap- és szerkezet-megerősítéséhez (D2 ütem) kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzésére
2009.08.04.
2009.09.14.
D.298/2026
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
„BME Vízépítési laboratóriumának felújítása” EKR002485102024
2026.06.15.
D.439/2026
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Merevszárnyas Pilóta gyakorlati képzés - 2.rész Szakirányú továbbképzés EKR001339592026
2026.08.09.
D.92/2012.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME V1 oktató-irodai szárny felújítási munkái
2012.02.02.
2012.04.04.
D.612/2011
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME ST tanulmányi épület felújítási munkái
2011.08.26.
2011.10.07.
D.596/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME Bogdánffy utcai Sporttelepen létesülő 2 db egybenyitható új műfüves labdarúgópálya kialakítása
2011.08.19.
2011.10.04.
D.303/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME Sportközpont kialakítása
2011.05.09.
2011.06.17.
D.277/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Vállalkozási szerződés a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Bercsényi u. 28-30. Kollégium épületenergetikei felújítási munkáinak elvégzése
2011.04.29.
2011.06.14.
D.453/2010.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
A BME pályázati projektjeinek pénzügyi auditálása
2010.06.03.
2010.07.08.
D.428/2009.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Vállalkozási szerződés a BMGE „K” műemlék épület alap- és szerkezet-megerősítéséhez (D2 ütem) kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzésére
2009.08.04.
2009.09.14.
4.Kf.27.416/2008/4.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
2008.09.02.
19.K.35.052/2006/4.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
2008.02.09.
D.579/7/2006.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
A Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetemen felsőoktatásban részt vevő hallgatók elszállásolását biztosító kollégiumi férőhely - maximum négyágyas szobákban történő biztosítása
2006.08.22.
2006.09.21.
D.483/2020
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Laboratóriumi műszerek, berendezések beszerzése - 1. rész EKR000113852020
2020.11.12.
2020.12.17.
D.725/2024
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
„BME F29 előadóterem és laborszoba felújítása” EKR000558972021
2024.11.18.
2025.01.22.
D.274/20 /2008
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
2008.07.18.
D.14/10/2007.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
2007.02.09.
D.572/2009.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME K épület tetőszerkezetének felújítása, K2 ütem – kiegészítő építési munkák
2009.09.29.
2009.10.29.
D.382/6/2009.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME Sportközpont megtervezése
2009.07.17.
2009.08.03.
25.K.34.533/2006/9.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
2008.03.11.
D.179/12/2007.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
2007.05.18.
D.28/12/2007.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
2007.03.05.
D.482/10/2006.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
2006.08.28.
4.Kf.27.157/2010/12.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem (1111 Budapest, Műegyetem rakpart 1-3.)
Rekonstrukcióval egybekötött szolgáltatás-igénybevételt biztosító 20 éves PPP-szerződés a BME Schönherz Zoltán kollégiumában
2010.10.13.
13.K.31.982/2005/9.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdasági és Műszaki Főigazgatóság Szervezési Osztálya
Foglalkozás-egészségügyi ellátás, higiéniás és járványügyi ellenőrzés, továbbá járóbeteg-szakorvosi ellátás és háziorvosi ellátás beszerzése
2006.02.15.
25.K.31.263/2007/4.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Képviseli: Dr. Csőke Rita jogtanácsos
2007.08.30.
D.356/17/2007.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Képviseli: Tóth Andrea Ügyvédi Iroda
a BME által alkalmazott integrált gazdálkodási információs rendszer üzemeltetése, 3 rétegű architektúrára történő fejlesztése; Vezetői Információs Rendszer, valamint integrált pályázatnyilvántartási- és projektmenedzsment rendszer kialakítása
2007.08.09.
D.148/45/2008.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem ajánlatkérő, H-Host-Build Kft. I. r. Hérosz Zrt. II. r. MINOS-2002 Kft. III. r. képviseli: Dékány Ügyvédi Iroda
Rekonstrukcióval egybekötött szolgáltatás-igénybevételt biztosító 20 éves PPP-szerződés a BME Schönherz Zoltán kollégiumában
2008.04.30.
13.K.34.254/2008/10.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, képviseli dr. Czencz László
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudoményi Egyetem XI. kerületben található ingatlanainak, kivéve az Informatikai épület, a Schönherz Zoltán és Kálmán Tódor Kollégium építőipari jellegű karbantartási, javítási és felújítási munkái
2009.03.09.
12.K.32.291/2011/4.
Budapesti Műszaki- és Gazdaságtudományi Egyetem (1111 Budapest, Műegyetem rkp. 1-3.)
Vállalkozási szerződés a BMGE „K” műemléki épület alap- és szerkezet megerősítéséhez kapcsolódó kivitelezési munkák elvégzésére
2011.10.26.
D.141/2025
Budapesti Rendőr-főkapitányság
„BRFK – Alumínium kisgéphajó beszerzése” EKR002101132024
2025.02.25.
2025.03.31.
D.421/2021
Budapesti Rendőr-főkapitányság
„Multifunkciós nyomtatók bérlete és üzemeltetése” EKR000893932021
2021.09.25.
2021.10.08.
14.K.30.210/2007/8.
Budapesti Rendőr-főkapitányság
2007.10.02.
D.771/10/2006.
Budapesti Rendőr-főkapitányság
2006.12.18.
D.228/2020
Budapesti Rendőr-főkapitányság
Élelmiszer alapanyagok beszerzése 10 részben - 8. rész EKR001106662019
2020.07.02.
2020.07.31.
D.294/2010.
Budapesti Rendőr-főkapitányság
ABS épületgépészeti hűtőgép szállítása, illesztése, beszerelése és beüzemelése
2010.04.19.
2010.05.17.
D.407/2014.
Budapesti Sportszolgáltató Központ
Vállalkozási szerződés kivitelezési munkák elvégzésére a Margitszigeti futópálya rekonstrukciója keretében - helyszínen öntött technológiájú műanyag borítású futópálya építése
2014.08.04.
2014.09.09.
D.187/2013.
Budapesti Szennyvíztisztítási Kft
A BKSZT Kft. adminisztrációs épületeinek, valamint meghatározott ipari területeinek napi takarítása
2013.04.29.
2013.06.05.
D.610/2010.
Budapesti Szennyvíztisztítási Kft.
a Budapesti Központi Szennyvíztisztító területén működő kapcsolt energiatermelő épület berendezéseinek üzemeltetése, karbantartása és hibaelhárítási munkái
2010.07.28.
2010.09.13.
D.160/2019
Budapesti Szent Ferenc Kórház
Kórházi eszközök beszerzése - 1. rész EKR000163662019
2019.05.02.
2019.06.14.
D.481/2024
Budapesti Szent Margit Kórház
Képalkotó diagnosztikai tevékenységek ellátása - Kbt. mellőzése
2024.07.31.
2024.12.10.
D.197/2017.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt
A Budapesti Temetkezési Intézet Zrt. Csömöri Sírkert és Hamvasztóüzemében üzemelő 3. számú, EW-2 típusú 4. generációs hamvasztó kemence komplex felújítása
2017.05.10.
2017.06.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el