Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.542/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszersegély biztosítása szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára az RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 a.számú projekt keretében.” - 8. számú versenyújranyitás eredményeként megkötött közbeszerzési szerződés
2025.08.29.
2025.11.18.
D.546/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszersegély biztosítása szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára az RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 a.számú projekt keretében.” - 5. számú versenyújranyitás eredményeként megkötött közbeszerzési szerződés
2025.08.29.
2025.11.18.
D.549/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„EFOP-2.2.2-17 projektben építés Polgárdiban” 2. rész „Szolg. központ felújítása” EKR000578992020
2025.08.29.
2026.01.19.
D.3/2022
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Földgáz beszerzés 2022.” EKR001722842021
2022.01.04.
2022.03.16.
D.572/2023
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Földgáz beszerzés 2022.” EKR001722842021
2023.12.18.
2024.02.12.
D.179/2024
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
"Élelmiszer alapanyag beszerzése - Nógrád Vármegye" - 15. rész Zöldség, gyümölcs_Reménysugár EKR001255982023
2024.04.02.
2024.04.25.
D.317/2023
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszer alapanyag beszerzése az Aranyalma Integrált Szociális Intézmény Fejér Vármegye részére” - 4. rész Szárazáru beszerzése EKR000326072023
2023.08.10.
2023.09.26.
D.131/2026
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Vállalkozási szerződés keretében intézményi férőhely kiváltása az EFOP-2.2.2-17-2017-00027 jelű pályázat keretében" - Támogatott lakhatás kialakítása a Mátészalkai Járásban
2026.03.19.
D.82/2020
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Élelmiszer-alapanyag beszerzése-Zala megye - 5. rész Zöldség, gyümölcs beszerzése EKR000910572019
2020.03.16.
2020.04.17.
D.6/2020
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Magyarszerdahely építés 3. (1128) (EKR000866202019)
2020.01.06.
2020.01.30.
D.403/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Víruskereső és -irtó szoftver beszerzése a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei "Kikelet egyesített szociális intézmény férőhely kiváltási projektje keretében
2018.11.29.
2018.12.17.
D.284/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Vállalkozási szerződés a „Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság épületeinek energetikai felújítása” című, KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a Vas Megye 1 HRSZ 9632 Sajtoskál, Rákóczi F. u. 1 című Vas Megyei pszichiátriai Betegek Otthona épületének energetikai felújítására”
2018.08.16.
2018.09.27.
D.281/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Vállalkozási Szerződés a „Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság épületeinek energetikai felújítása” című, KEHOP-5.2.2/16-2016-00021 azonosító számú projekt keretében a Vas Megye 2329 HRSZ 9730 Kőszeg, Munkácsy u. 15. című Nyugdíjasok Otthona épületének energetikai felújítására”
2018.08.16.
2018.09.27.
D.210/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Károlyi István Gyermekközpont 2153 Fót, Vörösmarty tér 2. 46-47-48-49-es lakásegységek „fürdőszobáinak átalakítása, felújítása, az egységek elektromos hálózatának korszerűsítése
2018.06.08.
2018.07.31.
D.132/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Pékárú beszerzés az SZGYF fenntartásában lévő Tolna és Békés megyei két intézmény részére
2018.04.09.
2018.05.08.
D.788/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszer alapanyag beszerzés Csongrád-Csanád” - 10. rész Kenyér, pékáru - Gesztenyeliget EKR000680712025
2025.12.10.
2026.04.24.
D.305/2023
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Élelmiszer alapanyag beszerzése - Fejér Vármegye - 3 - Zöldség, gyümölcs beszerzése EKR000326072023
2023.08.07.
2023.09.19.
D.121/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1-16-2016-00006 „Aga-lak gyermekotthon korszerűsítése Pest megyében” elnevezésű projekt keretében építési beruházáshoz kapcsolódó kivitelezési feladatok ellátása (EKR000170752018)
2021.03.08.
2021.05.27.
D.117/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00011 azonosítószámú „Szebb otthonokért” Gyermekotthoni és lakásotthoni korszerűsítés a Közép-magyarországi régióban projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése - 3. rész EKR000682602018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.114/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Kis otthonok, korszerű igények (VEKOP-6.3.1-16-2016-00009/SZ-00014) - 5- rész
2021.03.08.
2021.05.27.
D.113/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Kis otthonok, korszerű igények (VEKOP-6.3.1-16-2016-00009/SZ-00011) - 4. rész EKR000191252018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.110/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Kis otthonok, korszerű igények (VEKOP-6.3.1-16-2016-00009/SZ-00004) - 1. rész EKR000190532018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.107/2021
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
VEKOP-6.3.1.16-2016-00003 azonosítószámú ''Egy szebb otthonért'' Gyermekotthoni és lakásotthoni férőhelyek minőségi fejlesztése a Fővárosban című projekthez szükséges kivitelezési munkák beszerzése” - 2. rész EKR000150972018
2021.03.08.
2021.05.27.
D.548/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszersegély biztosítása szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára az RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 a.számú projekt keretében.” - 3. számú versenyújranyitás eredményeként megkötött közbeszerzési szerződés
2025.08.29.
2025.11.18.
D.541/2025
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
„Élelmiszersegély biztosítása szociálisan rászoruló megváltozott munkaképességű, valamint rendkívül alacsony jövedelmű időskorú személyek számára az RSZTOP-4.1.1-16-2017-00001 a.számú projekt keretében.” - 7. számú versenyújranyitás eredményeként megkötött közbeszerzési szerződés
2025.08.29.
2025.11.18.
D.353/2011.
Szociális Internet Szolgáltató Nonprofit Kft.
Magyarország-Szlovákia Határon Átnyúló Együttműködési Program 2007-2013 keretében- Szegénység mérséklése IKT eszközök használatával
2011.05.26.
2011.06.27.
D.635/10/2006.
Szob Város Önkormányzata, képviseli: dr. Kozma György ügyvéd
Ipoly mentén fekvő települések egységes szemléletű vízgazdálkodásához megvalósíthatósági tanulmány, valamint engedélyes tervdokumentáció elkészítése
2006.09.13.
2006.10.30.
25.K.34.479/2007/10.
Szob Város Önkormányzata képviseli: Dr. Dessewffy Anna Ügyvédi Iroda
2008.03.20.
D.255/7/2007.
Szob Város Önkormányzata Képviseli: Bita-Petrik és Társai Ügyvédi Iroda
2007.06.18.
D.256/8/2007.
Szob Város Önkormányzata Képviseli: Bita-Petrik és Társai Ügyvédi Iroda
2007.06.18.
D.459/15/2006.
Szob Város Önkormányzata
Szob-Nagybörzsöny közötti kisvasút teljes turisztikai célú helyreállítása - vasúti alépítmény, mély- és magasépítés, egyéb munkák kivitelezése
2006.07.06.
2006.08.11.
4.Kf.27.303/2008/4.
Szob Város Önkormányzata
2008.10.10.
D.286/2018
Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Takarítási szolgáltatás - Kbt. mellőzése
2018.08.16.
2018.09.25.
D.176/2018
Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Takarítási szolgáltatás beszerzése a Clean Guard Cleaning Services Szolgáltató és Kereskedelmi Kft-től - Kbt. mellőzése
2018.05.14.
2018.05.29.
D.548/10/2008.
Szivárvány Szociális Gondoskodást Nyújtó Kht.
„Közétkeztetés biztosítása a Szivárvány Szociális Gondoskodást Nyújtó Kht. intézményei és gondozottai számára”
2008.11.18.
2008.11.28.
D.93/2023
Szivárvány Személyes Gondoskodást Nyújtó Intézmény
Főzési alapanyag és élelmiszer beszerzése - 5. rész: Zöldség, gyümölcs, tojás beszerzése keretszerződés keretében EKR002036432022
2023.03.10.
2023.04.13.
D.312/2022
Szirák Község Önkormányzata+
Bölcsőde kialakítása Szirákon EKR000205102021
2022.08.11.
2022.08.18.
D.49/2020
Szirmabesenyő Nagyközség Önkormányzata
A szirmabesenyői egészségügyi központ felújítása és bővítése- 1., 2. rész
2020.02.17.
2020.05.15.
D.742/2010.
Szirmabesenyő Nagyközség Önkormányzata
Pöttömke Bölcsőde kialakításához eszközbeszerzés Szirmabesenyő Nagyközségben
2010.09.22.
2010.11.02.
D.118/2020
Szimbiózis, a Harmonikus Együtt-Létért Egyesület
Új elj.-GINOP-5.1.3-16-2018-00234 panzió építése
2020.04.09.
2020.05.07.
D.395/2021
Szilágyi Juliánna Katalin Egyéni Vállalkozó
VP-3.4.2.1-15 kódszámú „Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban” című pályázat keretében Derecskei zöldségfeldolgozó bővítésével kapcsolatos tervezési és építési kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében - 3. sz. szerződésmódosítás
2021.09.10.
2021.12.01.
D.396/2021
Szilágyi Juliánna Katalin Egyéni Vállalkozó
VP-3.4.2.1-15 kódszámú „Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban” című pályázat keretében Derecskei zöldségfeldolgozó bővítésével kapcsolatos tervezési és építési kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében - 4.sz. szerződésmódosítás
2021.09.10.
2021.12.01.
D.365/2021
Szilágyi Juliánna Katalin Egyéni Vállalkozó
VP-3.4.2.1-15 kódszámú „Mezőgazdasági termékek értéknövelése és erőforrás-hatékonyságának elősegítése a feldolgozásban” című pályázat keretében Derecskei zöldségfeldolgozó bővítésével kapcsolatos tervezési és építési kivitelezési feladatok ellátása vállalkozási szerződés keretében - 1.sz. szerződésmódosítás
2021.08.02.
2021.12.01.
D.222/2026
Szilvásvárad Község Önkormányzata
„12 férőhelyes bölcsőde építése - 2.” EKR002436252024
2026.05.07.
D.849/2009.
Szikszói Kistérségi Többcélú Társulás, képviseli: Dr. Mikola Zoltán András ügyvéd
Szikszói kistérségi központi orvosi (felnőtt- és gyermekorvos) ügyelet
2009.12.29.
2010.02.05.
D.519/2011.
Szikszói Kistérségi Többcélú Társulás
Szikszói Kistérségi Szociális Szolgáltató Központ építése
2011.07.28.
2011.08.23.
D.402/2011.
Szikszói Kistérségi Többcélú Társulás
Szikszó, Kistérségi Szociális és Szolgáltató Központ építés
2011.06.10.
2011.07.25.
D.859/2009.
Szikszói Kistérségi Többcélú Társulás
Szikszói kistérségi központi orvosi (felnőtt- és gyermekorvos) ügyelet
2009.12.31.
2010.01.05.
D.51/8/2008
Szikszó Város Önkormányzata
2008.03.10.
D.477/2013.
Szikszó Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Szikszó Város Önkormányzata szennyvíztisztító telep technológiai fejlesztés és bővítés, engedélyezési, kiviteli tervek elkészítése teljeskörű kivitelezés, próbaüzem lefolytatása
2013.10.25.
2013.12.06.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el