Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.88/2017.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt
Építési beruházás: "Kőfaragó, sírköves munkák, és sírköves tevékenységhez kapcsolódó szolgáltatások" vállakozási keretszerződés
2017.02.24.
2017.03.27.
D.280/2012.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt
1 725 db +20 %% különféle, az ajánlati dokumentációban meghatározott típusú koporsó beszerzése.
2012.04.21.
2012.06.06.
D.77/16/2012.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt
Szállítási szerződés 1725 db +-20%% kölönböző típusú koporsó beszerzésére
2012.01.26.
2012.03.07.
D.209/2021
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartás 2019. - Kbt. mellőzése
2021.04.21.
2021.07.13.
D.208/2021
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartás 2018. - Kbt. mellőzése
2021.04.21.
2021.07.13.
D.207/2021
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartás 2017. év - Kbt. mellőzése
2021.04.21.
2021.07.13.
D.168/2021
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartás 2021 - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.07.13.
D.210/2021
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
„Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartás 2020. - Kbt. mellőzése
2021.04.21.
2021.07.13.
D.400/2020
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Elhunytszállítási gépjárműflotta karbantartása EKR 000801052020
2020.09.15.
2020.10.05.
D.440/2014.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
Vállalkozási Keretszerződés - Integrált kommunikációs szolgáltatások, kreatív és médiaügynökségi feladatkör ellátása 2014-2015.
2014.08.19.
2014.09.26.
D.243/2014.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
4 elhunyt szállítására alkalmas, klimatizált raktérrel rendelkező 10 db új elhunytszállító-gépjármű beszerzése és a jótállási idő alatti átalánydíjas szervizelése, a 14 db használt elhunytszállító-gépjármű beszámításával
2014.05.19.
2014.06.05.
3.Kf.27.029/2009/3.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
kegyeleti virágkötészeti szolgáltatások
2009.02.18.
D.660/13/2007.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
2008.01.02.
28.K.32.520/2012/5.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
„Szállítási szerződés 1725 db ± 20 %% különböző típusú koporsó beszerzésére”
2013.02.08.
D.766/10/2006.
Budapesti Temetkezési Intézet Zrt.
2006.12.28.
15.K.30.598/2005/5.
Budapesti Távhőszolgáltató Rt.
Földbe fektetett, a távhő-ellátásban, a vezetékhálózatnál alkalmazott, gyárilag előreszigetelt, kötött köpenyű csővezetékrendszer szállítása
2010.01.21.
12.K.33.147/2012/13.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt (1116 Budapest, Kalotaszeg u. 16.)
FŐTÁV Zrt. részére saját és leányvállalati telephelyén személy- és vagyonvédelmi szolgáltatás beszerzése járőrszolgáltatás biztosításával
2013.02.04.
D.462/2020
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Bérleti és szolgáltatási szerződés flottaüzemeltetési feladatok ellátására - Kbt. mellőzése
2020.10.30.
2021.02.15.
D.894/2016.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Előminősítési rendszerben indítandó távhővezetéki kivitelezési munkák - 2. eljárás
2016.10.17.
2016.11.08.
D.285/2015.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Foglalkozás - egészségügyi- munkahigiénés szolgáltatás és menedzserszűrés ellátása a FŐTÁV Zrt.munkavállalói részére
2015.05.08.
2015.06.22.
D.270/2013.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Integrált kommunikációs szolgáltatások, kreatív és médiaügynökségi feladatkör ellátása a FŐTÁV Zrt. részére ellátása vállalkozási keretszerződés keretében
2013.06.26.
2013.07.18.
D.150/2012.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Teljesítményértékelési rendszer és karriertervezési rendszer kialakítása és bevezetése, a rendszer használatának betanítása, továbbá a teljesítményértékelési és karriertervezési rendszert támogató informatikai megoldás biztosítása
2012.02.29.
2012.04.06.
D.364/2009.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Térszint feletti távhővezetékek föld alá fektetése
2009.07.13.
2009.08.03.
D.317/2019
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Létesítményüzemeltetés és vagyonvédelem - takarítási és higiéniai szolgáltatások
2019.05.29.
2019.06.28.
D.597/2017.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Háztartási kis- és nagygépek, valamint irodai berendezések beszerzése
2017.10.30.
2017.12.19.
D.540/2017.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Távhővezetéki munkákhoz szükséges szerelvények beszerzése - 4. rész
2017.09.14.
2017.11.06.
D.43/2017.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés távhővezetéki tervezési, engedélyezési, valamint építésimunkák tárgyában, a szükséges anyagok biztosításával
2017.02.02.
2017.02.27.
D.895/2016.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Vállalkozási szerződés távhővezetéki tervezési, engedélyezési, valamint építési munkák tárgyában, a szükséges anyagok biztosításával tárgyú eljárásban előminősítési listáról való törlés miatt
2016.10.17.
2016.11.08.
D.633/2015.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Távvezeték felújítási munkák II/2015. - 1. rész
2015.07.31.
2015.09.10.
D.22/2015.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
Foglalkozás - egészségügyi- munkahigiénés szolgáltatás és menedzserszűrés ellátása a FŐTÁV Zrt.
2015.01.12.
2015.02.26.
D.418/13/2012.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
FŐTÁV Zrt. részére saját és leányvállalati telephelyein személy- és vagyonvédelmi szolgáltatás besezrzése járőrszolgáltatás biztosításával
2012.06.29.
2012.08.21.
D.306/2013.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
FŐTÁV Zrt. (1. rész), valamint DHK Zrt. (2.rész) Informatikai outsourcing pályázata 1. része ellen
2013.07.12.
2013.09.02.
12.K.33.147/2012/13.
Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.
FŐTÁV Zrt. részére saját és leányvállalati telephelyén személy- és vagyonvédelmi szolgáltatás beszerzése járőrszolgáltatás biztosításával
2013.02.04.
D.847/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.12.01.
2015.01.22.
D.611/2011.
Budapesti Történeti Múzeum
BTM Aquincumi Múzeum környezetrendezés (játszótér kialakítás, kertrendezés) és parkoló kivitelezése valamint Festőház (főépület) rekonstrukció kivitelezése
2011.08.26.
2011.09.12.
D.608/2010.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum ásatási leletanyag restaurálási munkálatainak elvégzése (Rest-2010/1)
2010.07.28.
2010.08.13.
D.453/2014
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.08.29.
2014.10.10.
D.395/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.07.30.
2014.08.19.
D.102/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
Keretmegállapodás kültéri és régészeti szobrok, illetve kőemlékek restaurálása
2014.02.28.
2014.04.28.
D.938/5/2005.
Budapesti Történeti Múzeum
a Budapesti Történeti Múzeum 2005–2008. évi szondázó jellegű vagy megelőző régészeti feltárás elvégzése – Budapest I., Fő u. 1.; XIII., Margitsziget apácakolostor (palota); III., Nagyszombat u. 1. stb.
2005.12.13.
D.63/2019
Budapesti Történeti Múzeum
Budapesti Történeti Múzeum által a 2019-2021. évben végzendő régészeti feltárási munkákhoz kapcsolódó régészeti földmunka és régészeti bontómunka végzése EKR000085342019
2019.03.02.
2019.04.04.
D.146/2015.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régzéseti történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2015.03.13.
2015.04.23.
D.309/2014.
Budapesti Történeti Múzeum
A Budapesti Történeti Múzeum régészeti-történeti leletanyagának és középkori kőanyagának költöztetéséhez szükséges szállítmányozási feladatok ellátása
2014.06.23.
2014.07.25.
D.470/2023
Budapesti Történeti Múzeum
Informatikai eszközök beszerzése - 1. rész (Irodai eszközök beszerzése) EKR001084072023
2023.10.25.
2023.12.13.
D.366/2021
Budapesti Történeti Múzeum
„Kézi földmunka, bontómunka” EKR000632342021
2021.08.02.
2021.09.30.
D. 257/8 /2008
Budapesti Történeti Múzeum
2008.07.02.
D.195/2016.
Budapesti Vasutas Sport Club-Zuglói Közhasznú Egyesület
Budapesti Vasutas Sport Club-Zuglói Közhasznú Egyesület által megvalósítandó uszoda és kiszolgáló létesítményei tervezése és kivitelezése
2016.03.18.
2016.04.05.
D.333/2015.
Budapesti Vállalkozásfejlesztési Közalapítvány
i.e. SMART projekt keretében megvalósítandó SMART Campus projekt megvalósítása
2015.05.22.
2015.07.06.
D.173/2017.
Budapesti Zsidó Hitközség
A KEHOP-5.2.3-16-2016-00018 számú Támogatási Szerződés keretében a Scheiber Sándor Gimnázium, Általános Iskola és Kollégium 1065 Bp.Révay u. 16. szám alatti helyi egyedi védelem alatt álló épületének energetikai korszerűsítési munkáinak kivitelezése
2017.04.24.
2017.05.10.
3.Kf.27.030/2008/3.
Budapesti Önkormányzat Parkolási Kft.
2008.04.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el