Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
28.K.33.137/2013/13.
Szikszó Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Szikszó Város Önkormányzata szennyvíztisztító telep technológiai fejlesztés és bővítés, engedélyezési, kiviteli tervek elkészítése
2014.03.26.
D.372/2012.
Szikszó Város Önkormányzata
A Szikszói Inkubátorház pótmunkái
2012.06.06.
2012.06.27.
D.444/2011.
Szikszó Város Önkormányzata
Szikszó Város Polgármesteri Hivatalának Szervezetfejlesztése
2011.06.29.
2011.07.29.
D.262/2013.
Szikszó Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Szikszó Város Önkormányzata szennyvíztisztító telep technológiai fejlesztés és bővítés, engedélyezési, kiviteli tervek elkészítése teljeskörű kivitelezés, próbaüzem lefolytatása
2013.06.21.
2013.08.21.
D.961/2011.
Szigetvármed Nonprofit kft.
Egészségügyi mosodai szolgáltatás megrendelése
2011.12.16.
2012.01.23.
D.516/2024
Szigetvári Tankerületi Központ
„Iskolaépületek felújítása (EFOP-4.1.2-17)” - 5. rész: „Tinódi Lantos Sebestyén Általános Iskola felújítás” EKR000808682019
2024.08.15.
2024.11.05.
D.74/2021
Szigetvári Kórház
KEHOP-5.2.11-16-2017-00153 azonosítószámú, „Napelemes rendszer telepítése a Szigetvári Kórház területén” EKR 000205722018
2021.02.16.
2021.04.27.
D.48/2015.
Szigetvári Kórház
Vállalkozási szerződés a Szigetvári Kórház átalakítása, SBO, Rendelők, Központi Öltöző, raktárak műhelyek és intézeti gyógyszertár kialakítása, valamint ápolási osztály és pszichiátria átalakítása tárgyában (TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0006)
2015.01.29.
2015.02.18.
D.566/2017.
Szigetvári Kórház
V. osztályú Heliport üzemeltetés reptéri tűzoltó szolgálattal
2017.10.05.
2017.10.27.
D.526/2017.
Szigetvári Kórház
V. osztályú Heliport üzemeltetés reptéri tűzoltó szolgálattal
2017.09.01.
2017.10.17.
D.333/2016.
Szigetvári Kórház
Vállalkozási szerződés a Szigetvári Kórház átalakítása, SBO, Rendelők, Központi Öltöző, raktárak műhelyek és intézeti gyógyszertár kialakítása, valamint ápolási osztály és pszichiátria átalakítása tárgyában (TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0006)
2016.05.05.
2016.06.20.
D.103/2015.
Szigetvári Kórház
Vállalkozási szerződés a Szigetvári Kórház átalakítása, SBO, Rendelők, Központi Öltöző, raktárak műhelyek és intézeti gyógyszertár kialakítása, valamint ápolási osztály és pszichiátria átalakítása tárgyában (TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0006)
2015.02.26.
2015.03.24.
D.589/8/2008.
Szigetvár-Dél-Zselic Többcélú Kistérségi Társulás (képviseli: Dr. Zoric Ildikó ügyvéd)
„Szociális feladatellátás”
2008.12.08.
2009.01.19.
D.863/2011.
Szigetvár-Dél-Zselic Többcélú Kistérségi Társulás
Informatikai eszközök szállíátsa a Szigetvár-Dél-Zselic Többcélú Kistérségi Társulás által fenntartott intézmények részére
2011.11.14.
2011.12.28.
D.784/2009.
Szigetvár-Dél-Zselic Többcélú Kistérségi Társulás
Szigetvár-Dél-Zselic Többcélú Kistérségi Társulás által fenntartott oktatási-nevelési intézmény nyolc telephelye számára TÁMOP 3.1.4/08/02 pályázathoz kapcsolódóan számítástechnikai eszközök beszerzése
2009.12.08.
2010.01.20.
25.Kpk.45542/2006/3.
Szigetvár Város Önkormányzata
2006.11.16.
D.788/7/2006.
Szigetvár Város Önkormányzata
2006.12.27.
19.K.34.677/2005/6.
Szigetvár Város Önkormányzata
2006.02.15.
D.347/10/2007.
Szigetvár Város Önkormányzata
Iparosított technológiával épült lakóépületek energiafelhasználást csökkentő felújítása
2007.07.27.
25.K.30.350/2007/6.
Szigetvár Város Önkormányzata
2007.09.20.
D.1044/13/2005.
Szigetvár Város Önkormányzata
megbízási szerződés címzett támogatásból megvalósuló városi kórház bővítése és rekonstrukciója teljes körű műszaki lebonyolítása
2005.12.15.
2006.01.23.
D. 526/7/2008.
Szigetvár Város Önkormányzata
„Hosszúlejáratú fejlesztési hitelkeret biztosítása 200 millió HUF értékben, valamint szabadfelhasználású hitelkeret biztosítása 300 millió HUF értékben”
2008.11.03.
2008.11.24.
D.289/2012.
Szigetvár Város Önkormányzata
Oroszlán-szív: Szigetvár történelmi városközpontjának funkcióbővítő rehabilitációja DDOP-4.1.1/A-2f-2010-0001 számú pályázathoz kapcsolódó Zrínyi tér és környezete közterületi felújítása
2012.04.26.
2012.06.08.
D.439/9/2007.
Szigetvár Város Önkormányzata
2007.09.04.
D.399/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Szigetvár rekreációs központ létesítése 3” - 1.rész - "Út, parkoló építés" EKR001112412022
2025.06.19.
2025.12.08.
D.102/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
Dr. Raksányi Árpád Szociális Intézmény fejl. II. EKR001514052024
2025.02.13.
2025.04.10.
D.395/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Szigetvári óvodák és bölcsőde bővítése, felújítása” - 2. Napsugár Óvoda és Bölcsőde épületének átépítése, korszerűsítése EKR000681122018
2025.06.17.
2025.12.04.
D.397/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Napsugár Óvoda és Bölcsőde felújítása” EKR000864932020
2025.06.17.
2025.12.08.
D.627/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Szigetvár csapadékvíz elvezetés” EKR001117462024
2025.09.30.
2026.05.14.
D.318/2020
Szigetvár Város Önkormányzat
Magtár és IKSZT épületek bővítése és felújítása - 2. rész (IKSZT épületének korszerűsítése)
2020.08.06.
2020.08.13.
D.286/2020
Szigetvár Város Önkormányzat
Magtár és IKSZT épületek bővítése és felújítása - 2. rész (IKSZT épületének korszerűsítése)
2020.07.23.
2020.08.05.
D.400/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Szigetvár rekreációs központ létesítése 3” - 2.rész - „Rekreációs központ építés” EKR001112412022
2025.06.19.
2025.12.08.
D.398/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Szigetvár rekreációs központ létesítése 2” EKR000264202021
2025.06.18.
2025.12.04.
D.235/2022
Szigetvár Város Önkormányzat
„Rendezvényszervezési szolgáltatások beszerzése - I. rész: Szigetvár rendezvényszervezési feladatok” EKR001104842018
2022.06.15.
2022.08.30.
D.396/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Szigetvári óvodák és bölcsőde bővítése, felújítása” - 3. rész Micimackó Óvoda épületének korszerűsítése EKR000681122018
2025.06.17.
2025.12.04.
D.394/2025
Szigetvár Város Önkormányzat
„Szigetvári óvodák és bölcsőde bővítése, felújítása” - 1. rész Zöldmanó Óvoda és Bölcsőde épületének korszerűsítése EKR000681122018
2025.06.17.
2025.12.04.
D.350/2023
Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ
„Szigetszentmártoni Általános Iskola felújítása” EKR000049632021
2023.08.25.
2023.10.27.
D.490/2023
Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ
Takarítási keretszerződés Temesvári utca EKR001680852023
2023.11.08.
2023.12.05.
D.351/2023
Szigetszentmiklósi Tankerületi Központ
„Makád Ált. Iskola - épület és tornaterem felújítás” EKR000057062021
2023.08.25.
2023.10.27.
13.K.30.015/2010/55.szám ítélete
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata Képviseli: Dr. Bardocz Kálmán ügyvéd (2310 Szigetszentmiklós, Móra F. u. 13. fszt. 1.)
Szigetszentmiklós, Bucka Városrész szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztító telep bővítése” című KEOP 7.1.2.0- 2008-0207 regisztrációs számú EU támogatással finanszírozott projekt keretében vállalkozási szerződés tervezői tevékenység ellátására
2011.06.21.
D.613/2009.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata (képviseli: Dr. Bardocz Kálmán ügyvéd, 2310 Szigetszentmiklós, Móra F. u. 13. fszt. 1.)
Szigetszentmiklós Bucka Városrész szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztító telep bővítése, tervezői tevékenység ellátása
2009.10.12.
2009.11.30.
D.692/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására
2015.08.31.
2015.09.24.
D.541/2015.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklóson 1 db óvoda megépítéséhez generáltervezői feladatok ellátására - KÉ-7529/2015.
2015.07.02.
2015.07.31.
D.427/2013.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megújuló energiahordozó-felhasználás növelése a szigetszentmiklósi Ádám Jenő Többcélú Intézményben
2013.09.25.
2013.10.25.
D.567/2012.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Bucka városrész szennyvízcsatornázása és a szennyvíztisztító telep bővítése KEOP-1.2.0/09-11-2011-0014 azonosító számú projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsmenti feladatok ellátása
2012.10.08.
2012.10.30.
D.404/2012.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Temesvári utca 16-22. szám alatti (hrsz13096) Két gondozási egységes Vackor bölcsőde kivitelezés befejezése a KMOP 4,5.2-09-2009-0015 kódszámú projekt alapján
2012.06.21.
2012.07.30.
28.K.35.797/2010/6.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós Város közigazgatási területén megvalósuló többfunkciós oktatási intézmény - „ÁJTI” - teljes kivitelezési programjának lebonyolítása a kapcsolódó koordinációs és független mérnöki műszaki felügyeleti feladatok ellátása
2011.12.07.
D.491/2011.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklósi, új „Vackor” bölcsőde első eszközbeszerzése, a KMOP-4.5.2-09-2009-0015 kódszámú projekt alapján
2011.07.19.
2011.08.17.
D.503/2010.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszentmiklós Város közigazgatási területén megvalósuló többfunkciós oktatási intézmény "ÁJTI" teljes kivitelezési programjának lebonyolítása, a kapcsolódó koordinációs és független mérnök/műszaki felügyeleti feladatok ellátása
2010.06.23.
2010.08.02.
D.412/2014.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
A szigetszentmiklósi József Attila lakótelep szociális célú rehabilitációja elnevezésű projekt keretében. Vállalkozási szerződés 2. rész. Belső szervizutak felújítása és fejlesztése - kiegészítő építési beruházás
2014.08.04.
2014.08.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el