Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.658/8/2006.
Budapesti Önkormányzat Parkolási Kft.
56 db chipkártyával és készpénzzel működő parkolásijegy-kiadó automata, valamint központi felügyeleti rendszer szállítása, üzembe helyezése, betanítása, továbbá 1 éves karbantartása
2004.08.12.
2006.10.25.
3.Kf.27.301/2005/5.
Budapesti Önkormányzati Parkolási Kft.
2006.05.17.
D. 502/2009.
Budapesti Önkormányzati Parkolási Kft.
Budapest IX. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2009.08.27.
2009.10.08.
D.82/12/2009
Budapesti Önkormányzati Parkolási Kft. (nevében eljár: FŐBER Nemzetközi Ingatlanfejlesztő és Mérnöki Zrt., képviseli: Dr. Juhász Erzsébet ügyvéd)
Budapest IX. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2009.03.06.
2009.03.28.
D.484/2016.
Budavári GAMESZ
Budapest I. kerület, Toldy Ferenc Gimnázium műemléki épülete tetőszerkezetének részleges felújítása (déli szárny feletti tetőszakasz)
2016.06.15.
2016.08.25.
D.621/2017.
Budavári Ingatlanfejlesztő és Üzemeltető Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés az Alaszka Metál Kft-vel az Oroszlány- Majkapuszta Kamalduli Remeteség gondnoki feladatainak ellátására - Kbt. mellőzése
2017.11.16.
2017.12.21.
D.70/2015.
Budavári Kapu Behajtási Rendszert Üzemeltető Kft.
Parkolás-ellenőrzési szoftver és kapcsolódó mobil eszközök szolgáltatása
2015.02.12.
2015.03.09.
D.313/13/2007.
Budavári Vagyonkezelő és Innovációs Kht. Képviseli: Dr. Fülöp Zoltán ügyvéd
1 db közterületi, kommunális (utca) seprő és takarítógép szállítására
2007.07.26.
D.9/2026
Budavári Városüzemeltetési Kft.
„Budavári Városüzemeltetési Kft. takarítás 2025 II” EKR002109242025
2026.01.09.
2026.02.03.
D.864/2016.
Budavári Önkormányzat
Budai Vár és környéke közlekedés fejlesztése projekt keretében megvalósítandó K1 projektelemek kapcsán liftek létesítése és kapcsolódó kiegészítő tervezési tevékenységek ellátása - 3. részben - szerződés teljesítése
2016.10.03.
2016.12.06.
D.616/2012.
Budaörs Város Önkormányzata
Városháza épület javítási munkáihoz kapcsolódó kiegészítő építési beruházás
2012.11.08.
2012.12.10.
D.539/2010.
Budaörs Város Önkormányzata
Intézményi felújítás (2.rész)
2010.07.05.
2010.07.28.
D.768/2009.
Budaörs Város Önkormányzata
Herman Ottó Általános Iskola tervezése engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése, Tervpályázati eljárás megosztott nyertes pályázatai alapján
2009.12.03.
2010.01.14.
D.289/8/2008
Budaörs Város Önkormányzata
2008.07.11.
D.559/10/2007.
Budaörs Város Önkormányzata
2007.10.30.
D.582/2009.
Budaörs Város Önkormányzata
Budaörs Városi uszoda és sportcsarnok befejezési munkálatai 5 részben történő megvalósítása
2009.10.01.
2009.10.06.
D.294/2023
Budaörs Város Önkormányzata
„TOP-2.1.1-21 energetikai korszerűsítés 2. rész - Csicsergő Óvoda energetikai felújítása” EKR000429362023
2023.07.22.
2023.08.31.
D.693/2016.
Budaörs Város Önkormányzata
Budapest Komplex Integrált Szennyvízelvezetése (BKISZ) projekt - Csatornázás V. tender - Budaörsi bevezetés kiviteli tervezése és kivitelezése
2016.07.14.
2016.07.27.
D.455/2014.
Budaörs Város Önkormányzata
Keretmegállapodás mélyépítési kivitelezési munkák elvégzésére
2014.09.02.
2014.09.05.
D.529/2013.
Budaörs Város Önkormányzata
Budaörs közvilágítási rendszerének korszerűsítése és üzemeltetése
2013.12.03.
2013.12.19.
D.184/2011.
Budaörs Város Önkormányzata
Napcellás rendszer kivitelezése
2011.03.25.
2011.04.29.
D.982/2010.
Budaörs Város Önkormányzata
Budaörs Város Önkormányzata "Közoktatási intézmények beruházásainak támogatása tárgyú - Csicsergő Óvoda Hársfa utcai tagóvodájának kapacitásbővítő fejlesztése c. pályázat projektmenedzsment adminisztráicós feladatainak ellátása
2010.12.20.
2011.01.20.
D.657/2010.
Budaörs Város Önkormányzata
Budaörs Városi Uszoda, Sportcsarnok és Strand konyha építés befejező munkálatai két szinten 190 m2-en
2010.08.18.
2010.09.22.
D.751/2009.
Budaörs Város Önkormányzata
Iskolabútor beszerzés
2009.11.30.
2010.01.11.
D.494/16/2008
Budaörs Város Önkormányzata
2008.11.14.
D.433/8/2007.
Budaörs Város Önkormányzata Képviseli: Dr. Domé Judit ügyvéd
Tárogató utcai játszótér építése
2007.08.23.
D. 426/2009.
Budaörs Város Önkormányzata
Budaörs Városi Uszoda- és Sportcsarnok befejezési munkálatai öt részben történő megvalósítása
2009.08.04.
2009.08.26.
D.728/8/2007
Budaörs Város Önkormányzata képviseli: Bita-Petrik és Társai Ügyvédi iroda
2008.02.08.
D.4/21/2009
Budaörs Város Önkormányzata (képviseli: dr. Szeneczey Balázs ügyvéd)
Megbízási szerződés a Budaörs Város Önkormányzata 24 tantermes általános iskola kivitelezése tárgyú építési beruházáshoz kapcsolódó beruházás lebonyolító és építési műszaki ellenőri feladatok ellátásához
2009.01.06.
2009.02.05.
D.708/2009.
Budaörs Város Önkormányzata, dr. Szeneczey Balázs ügyvéd
Illyés Gyula Gimnázium és Közgazdasági Szakközépiskola tornatermi szellőzés kialakítása, vegyszertároló kiszellőztetése, uszodai tető "melegítő" kialakítása, uszoda tetőszerkezet kiszellőztetése, ablakcseréknél radiátor szerelés
2009.11.13.
2009.12.22.
D.410/2009.
Budaörs Város Önkormányzata, képviseli Dr. Szeneczey Balázs ügyvéd
Budaörs Városi Uszoda- és Sportcsarnok befejezési munkálatai öt részben történő megvalósítása
2009.07.28.
2009.08.28.
D.281/9/2009
Budaörs Város Önkormányzata, képviseli: dr. Szeneczey Balázs ügyvéd
Intézményi felújítások műszaki ellenőrzése
2009.06.09.
2009.06.18.
D.245/12/2008
Budaörs, Patkó utcai Lakásfenntartó Szövetkezet képviseli: Dr. Fülöp Zoltán ügyvéd
2008.06.11.
D.766/2015.
Bugac Nagyközség Önkormányzata
szolgáltatásnyújtás - közbeszerzési tanácsadás beszerzése
2015.10.01.
2015.10.27.
D.35/2026
Bugyi Nagyközség Önkormányzata
„Polgármesteri Hivatal átalakítása, korszerűsítése” EKR001773202025
2026.01.26.
2026.05.22.
D.318/2010.
Bugyi Nagyközség Önkormányzata
Játszótéri rekonstrukció/2010, játszótér fejlesztése a Bugyi Nagyközségben: játszótéri eszközök beszerzése, telepítésével együtt
2010.04.22.
2010.05.06.
D.360/2026
Bugyi Nagyközség Önkormányzata
Polgármesteri Hivatal átalakítása, korszerűsítése EKR001773202025
2026.07.08.
13.K.34.523/2006/8.
Bugát Pál Egészségügyi Szolgáltató Kht.
2006.12.19.
D.255/8/2006
Bugát Pál Egészségügyi Szolgáltató Kht., lebonyolító: ISTER Mérnökiroda Kft., képviseli Dr. Jakab Sándor ügyvéd
Integrált informatikai rendszer szállítása, felújítási munkák elvégzése, hardwer eszközök szállítása, a rendszer beüzemelése, felhasználói, rendszergazda oktatás, üzemeltetés biztosítása heti két napon 24 órában
2006.04.18.
2006.05.18.
D.533/2022
Bugát Pál Kórház
„EFOP-2.2.19-17 projekt eszközbeszerzés” - 3. rész UH készülék EKR000760232022
2022.12.29.
2023.02.16.
D.561/2023
Bugát Pál Kórház
„EFOP-2.2.19-17 projekt eszközbeszerzés” - 3. rész UH készülék EKR000760232022
2023.12.13.
2023.12.21.
D.367/2012.
Bugát Pál Kórház Közhasznú Nonprofit Kft
A TIOP-2.2.4-09/1-2010-0017 projekt keretében Bugát Pál Kórház részére eszközbeszerzés
2012.06.04.
2012.07.31.
D.567/2019
Buják Község Önkormányzata
Konyhai eszközök és berendezések beszerzése EKR000920032019
2019.12.19.
2020.01.16.
D.277/2014.
BÁH Befogadó Állomás Bicske
Vállalkozási szerződés „Folyamatos élőerős őrzés-védelmi és portaszolgálati tevékenység ellátása” tárgyban.
2014.06.03.
2014.06.24.
14.K.33.957/2009/7.
BÁH Befogadó Állomás Békéscsaba
BÁH Befogadó Állomás Békéscsaba objektuma vonatkozásában portaszolgálat és őrzés-védelmi feladatainak ellátása
2010.06.08.
D.881/2010.
BÁH Befogadó Állomás, Debrecen
BÁH Befogadó Állomás, Debrecen épületeinek takarítása a dokumentációban részletezettek szerint
2010.11.12.
2010.11.26.
D.107/2012.
BÁH Befogadó Állomás,Debrecen
BÁH Befogadó Állomás Debrecen objektumának őrzés-védelme, valamint portaszolgálat biztosítása
2012.02.08.
2012.03.20.
D.379/2022
Bábolna Nemzeti Ménesbirtok
BNM 2022. évi őszi vetőmag beszerzése ME EKR001406252022
2022.09.27.
2022.10.17.
D.382/2022
Bábolna Nemzeti Ménesbirtok
BNM 2022. évi őszi vetőmag beszerzése ME EKR001406252022
2022.09.29.
2022.10.17.
D.484/2024
Bábolna Város Önkormányzata
„Az egészségügyi alapellátás fejlesztése Bábolnán” - 3. rész Informatikai eszközök EKR001704712023
2024.08.01.
2024.11.12.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el