Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.393/2025
Bábolna Város Önkormányzata
„Bábolna csapadékvíz elvezetés felújítása 2. ütem” EKR000511922024)
2025.06.16.
2025.09.02.
D.647/12/2006.
Bács Kiskun Megyei Önkormányzat
2006.10.30.
D.298/14 /2008
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat Kórháza képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
2008.08.06.
D.335/2022
Bács-Kiskun Megyei "Platán" Integrált Szociális Intézmény
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása.
2022.08.29.
2022.09.12.
D.204/2020
Bács-Kiskun Megyei "Platán" Integrált Szociális Intézmény
Élelmiszerek beszerzése - 17., 18., 19. és 20. részek EKR000872362019
2020.06.05.
2020.06.18.
D.3/2018
Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal
„Digitalizáló eszközök beszerzése kormányhivatalok részére” (1. rész) "Nagy és közepes teljesítményű dokumentum lapolvasó eszközök beszerzése
2018.01.04.
2018.01.08.
D.593/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal
Digitalizáló eszközök beszerzése kormányhivatalok részére - Nagy és közepes teljesítményű dokumentum lapolvasó eszközök beszerzése - 1. rész
2017.10.26.
2017.11.10.
D.531/2017
Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal
Nagy és közepes teljesítményű dokumentum lapolvasó eszközök beszerzése
2017.09.07.
2017.11.10.
D.838/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal
A Bács-Kiskun Megyei Kormányhivatal által üzemeltetett 3,5 tonna alatti gépjárművek javítása és karbantartása - Kbt. mellőzése
2015.11.19.
2015.12.18.
D.497/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
FT-1065/Kecskemét/2015- Takarítási szolgáltatás
2017.08.17.
2017.08.31.
D.424/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Izotóp beszerzésére megkötött szerződés 2015. április 27-i módosítása (Pozitron Diagnosztika Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.423/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Csípő- és térdprotézis beszerzésére megkötött szerződés 2015. március 23-i módosítása (Johnson and Johnson Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.25.
D.425/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Izotóp beszerzésére megkötött szerződés 2015. március 28-i módosítása (Hartmann-Rico Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.433/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Egészségügyi szolgáltatás beszerzésére 2014. május 26-án megkötött szerződés (Vital-KMK Bt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.428/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszer beszerzésére 2016. augusztus 25-én megkötött szerződés (Euromedic Pharma Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.02.
D.419/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Haemodinamikai anyagok beszerzésére kötött szerződés 2015. január 29-i módosítása (Medtech Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.05.
D.438/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Egészségügyi folyamat-támogatási szolgáltatás beszerzésére kötött szerződés 2014. július 31-én (Medicloud Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.03.
D.437/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Takarítási szolgáltatás beszerzése megkötött szerződés 2013. május 21-i módosítása (Profi Komfort Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.08.18.
D.420/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Haemodinamikai anyagok beszerzésére kötött szerződés 2015. január 29-i módosítása (Premier G Med Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.05.
D.414/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Takarítási szolgáltatás 1065/Kecskemét/2016. - 1. rész
2017.08.11.
2017.09.27.
D.264/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
FT-1021/Kecskemét/2016 Labordiagnosztikumok beszerzése saját tulajdonban lévő készülékekhez, valamint használatba adásra kerülő készülékek biztosításával - 1., 6. és 7. részek
2017.05.29.
2017.07.07.
D.38/2016.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Hemodinamikai anyagok szállítása (Vascular Venture Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.18.
2016.01.27.
D.749/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Eszközbeszerzés defibrillátor, testmelegítő (MEDIFAIR Kft.) 2013. évben
2015.09.21.
2015.10.14.
D.748/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Orvos szakmai anyagok, tubusrögzítő, filterek, infúziós pumpa szerelék, leköthető heveder stb. beszerzése (MEDIFAIR Kft.) 2013. évben
2015.09.21.
2015.10.14.
D.747/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Infúziós pumpák (MEDIFAIR Kft.) 2013. évben
2015.09.21.
2015.10.14.
D.744/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Eszközbeszerzés (RKV Kórház és Klímatechnikai Kft.) 2012. évben
2015.09.21.
2015.11.09.
D.743/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszerbeszerzés (Euromedic Pharma, TEVA Gyógyszergyár, Hungaropharma) 2014.évben
2015.09.21.
2015.11.11.
D.740/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Laboranyagok beszerzése (Roche Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.21.
2015.11.10.
D.739/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Élelmiszer beszerzés (Ozirisz Kft.) 2014. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.21.
2015.11.10.
D.738/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Takarítás (Profi Komfort Kft.) 2010. évben
2015.09.21.
2015.11.10.
D.717/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Orvosi műszerek szervizelése és karbantartása (Medi-Print Kft.) 2012. évben
2015.09.08.
2015.10.28.
D.716/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Élelmiszerek szállítása (Mortak Fruit Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2015.09.08.
2015.10.22.
D.637/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Vállalkozási szerződés Bács-Kiskun Megyei Kórház Kiskunfélegyházi Tagkórházának bontási, építési és felújítási munkáinak kivitelezésére TIOP projekt keretében
2015.08.03.
2015.08.28.
D.580/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
KEOP-5.6./E/15 "Egészségügyi eszközök energia-megtakarítást célzó beszerzésének támogatása" pályázat keretében 1 darab PET/CT gép beszerzése
2015.07.20.
2015.08.17.
D.20/2015.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Szállítási szerződés a "Struktúraváltás támogatása az onkológiai centrumok fejlesztésével" TIOP 2.2.6/12/1/A kódszámú pályázaton belül sugárterápiás eszközök szállítására vonatkozóan
2015.01.07.
2015.01.28.
D.462/2014.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Vállalkozási szerződés veszélyes hulladékok begyűjtésére, elszállítására és ártalmatlanítására
2014.09.08.
2014.10.03.
D.359/2018
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Adás-vételi szerződés a Bács-Kiskun Megyei Kórház részére Varrógép és sérvháló 2018 beszerzése konszignációs raktár biztosításával 24 hónapra
2018.10.24.
2018.11.26.
D.301/2018
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Adás-vételi szerződés a Bács-Kiskun Megyei Kórház részére Varrógép és sérvháló 2018 beszerzése konszignációs raktár biztosításával 24 hónapra - 1-15. részek --- 1-3. részek Becsült érték: 23145754,5405788,11184365,
2018.08.30.
2018.10.04.
D.294/2018
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Adás-vételi szerződés a Bács-Kiskun Megyei Kórház részére Varrógép és sérvháló 2018 beszerzése konszignációs raktár biztosításával 24 hónapra - 1., 2., 3. részek
2018.08.23.
2018.10.04.
D.436/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Egészségügyi szolgáltatás beszerzésére 2013. február 28-án megkötött szerződés (Cyto-Med Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.418/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Haemodinamikai anyagok beszerzésére kötött szerződés 2015. január 29-i módosítása (Medlines Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.05.
D.434/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Egészségügyi szolgáltatás beszerzésére 2016. március 1-én megkötött szerződés (Lumb Doc Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.432/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Egészségügyi szolgáltatás beszerzésére 2015. június 4-én megkötött szerződés (MH Egészségügyi Központtal) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.439/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Műszaki ellenőri szolgáltatás beszerzésére 2014. szeptember 30-án kötött szerződés (Éporg Bt.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.22.
D.431/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Egészségügyi szolgáltatás beszerzésére megkötött szerződés 2014. március 12-i módosítása (OMCH Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.430/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Műszer-karbantartási szolgáltatásra megkötött szerződés 2016. április 1-i módosítása (Medi-Print Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.427/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszer beszerzésére 2015. december 28-án megkötött szerződés (Hungaropharma Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.02.
D.426/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Gyógyszer beszerzésére 2016. augusztus 12-én megkötött szerződés (Pharmaroad Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.10.02.
D.429/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Elektromos áram beszerzésére megkötött szerződés 2015. december 3-i módosítása (Magyar Áramszolgáltató Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
D.435/2017.
Bács-Kiskun Megyei Kórház
Egészségügyi szolgáltatás beszerzésére 2014. szeptember 11-én megkötött szerződés (Karioderma Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.08.15.
2017.09.28.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el