Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.52/2020
Bácsalmás Városi Önkormányzat
Építési beruházás - Szociális épület építőmesteri, gépészeti és villamos szerelési munkáira, csarnok épület építési munkáira, kerítés és térburkolat építésére, beton pontalapokra és sávalapra épülő acélszerkezetű ipari kerítésrendszer építésére EKR000224332019
2020.02.18.
2020.03.10.
D.14/2021
Bácsalmás Városi Önkormányzat
Kerítés 2 EKR000980782019
2021.01.12.
2021.02.23.
D.508/10/2007.
Bácsalmási Kistérségi Többcélú Társulás Képviseli: Bita-Petrik és Társai Ügyvédi Iroda
2007.09.26.
D.193/2015.
Bácsborsódi "Őszi Napfény" Integrált Szociális Intézmény
Élelmiszerek folyamatos szállítása a Bácsborsódi „Őszi Napfény” Integrált Szociális Intézmény ajánlatkérő és az „A melléklet” IV) pontjában megnevezett „Harmónia” Integrált Szociális Intézmény, valamint a Pszichiátriai Betegek és Fogyatékos Személyek Otthona részére 16., 17. és 18 részek
2015.04.03.
2015.04.27.
D.897/2011.
Bácsinnov Agrárinnovációs, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Teleszkópos rakodógép és vákuum tartálykocsi
2011.11.24.
2012.01.05.
D.781/15/2006.
Bácskai Margittaszigeti Vízgazdálkodási Szolgáltató Társulat képviseli: dr. Fazekasné dr. Vászin Edit ügyvéd
2007.01.03.
D.396/2024
Bánk Község Önkormányzata
Járda, gyalogosátkelőhely, buszmegálló kialakítása EKR001589072023
2024.06.19.
2024.07.22.
D.793/2024
Bánk Község Önkormányzata
„Víziszínpad lelátó felújítás” EKR000395182023
2024.12.11.
2025.02.18.
D.175/2024
Bánk Község Önkormányzata
Járda, gyalogosátkelőhely, buszmegálló kialakítása EKR001589072023
2024.03.28.
2024.05.30.
D.160/13-I/2008.
Bánki Donát TISZK Tatabányai Térségi Integrált Szakképző Központ Kbt. képvi- seli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda
2008.05.14.
D.597/2009.
Bánki Donát TISZK Tatabányai Térségi Integrált Szakképző Központ Kht.
MAZAK vezérlésű szerszámgépek beszerzése
2009.10.07.
2009.11.06.
3.Kf.27.303/2010/8.
Bánki Donát TISZK Tatabányai Térségi Integrált Szakképző Központ Nonprofit Kft. képviseli: Szilvási Ügyvédi Iroda
Mazatrol vezérléssel ellátott szerszámgép beszerzése
2010.11.10.
3.Kf.27.374/2009/5.
Bánki Donát Tatabányai Térségi Integrált Szakképző Központ Nonprofit Kft.
iskolai és irodabútor beszerzés
2009.11.25.
D.760/8/2009.
Bánki Donát Térségi Integrált Szakképző Központ Nonprofit Kft.
MAZAK vezérlésű szerszámgép beszerzése
2009.12.01.
2009.12.23.
D.742/10/2007.
Bányavagyon-haszno- sító Kht. és a Pannon Hőerőmű
2008.02.22.
D.581/9/2008
Bányavagyon-hasznosító Kht. (1024 Budapest, Margit krt. 85.)
„Meddő szénhidrogén kutak felszámolása II. ütem”
2008.12.03.
2008.12.16.
D.146/2025
Bányavagyon-hasznosító Nonprofit Közhasznú Kft.
„Mártonbányai vágatok tömedékelése IV. ütem” EKR002023812024
2025.02.27.
2025.04.16.
D.944/2010.
Bársonyosért Közalapítvány
A Bársonyosi helytörténeti kiállítás épületének külső felújítása
2010.12.03.
2011.01.12.
D.470/6/2008
Bátaszék Város Önkormányzat Polgármesteri Hivatal
2008.10.28.
D.252/2024
Bátaszék Város Önkormányzata
Kanizsai Dorottya Á.I. energetikai korszerűsítése EKR000760542021
2024.05.03.
2024.08.14.
D.322/2025
Bátonyterenye Város Önkormányzata
„Önkormányzati utak felújítása 2. szakasz” EKR002256052023
2025.05.21.
2025.06.24.
D.394/2022
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Napsugár Tagóvoda fejlesztése EKR000852892019
2022.10.13.
2023.01.18.
D.307/2022
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Napsugár Tagóvoda fejlesztése EKR000852892019
2022.08.11.
2022.08.18.
D.646/2012.
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Bátonyterenye művelődási ház felújítása, kapcsolódó tekepálya bővítése
2012.11.26.
2012.12.14.
25.K.34.896/2005/2.
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Szennyvízközmű-beruházás II. ütem
2006.06.22.
D.10/2023
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Rendezvényszervezés - Kbt. mellőzése
2023.01.11.
2023.04.24.
D.14/2022
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Fogyatékosok Kistérségi Napközi Otthona bővítése
2022.01.13.
2022.03.22.
D.347/2025
Bátonyterenye Város Önkormányzata
„Önkormányzati utak felújítása "1. szakasz" EKR002246662023
2025.05.29.
2025.07.29.
D.416/2024
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Csapadékvíz elvezetés rekonstrukciója EKR002243432023
2024.07.01.
2024.09.09.
D.304/2022
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Bátonyterenye „Palócporta” kialakítása EKR000670012019
2022.08.11.
2022.08.18.
D.425/2020
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Bátonyterenye, „PALÓCPORTA” kialakítása” EKR000670012019.
2020.09.28.
2020.11.30.
D.418/2021
Bátonyterenye Város Önkormányzata
„Bátonyterenye - rendezvényszervezés TOP-5.2.1.” EKR000932862019
2021.09.23.
2021.12.08.
D.369/2023
Bátorliget Község Önkormányzata
„Bátorliget, Bem u. szilárd aszfaltburkolat ellát.” - EKR001439272019
2023.09.06.
2023.10.31.
D.433/2019
Bázel József őstermelő
Kisméretű terménytárolók létesítése Szörényben
2019.08.26.
2019.10.22.
D.838/2014.
Béke Gyermekotthon, EMMI Budapesti Javítóintézete, EMMI Rákospalotai Javítóintézet és Speciális Gyermekotthon, Reménysugár Habilitációs Intézet
Az Új Széchenyi Terv Zöld Beruházási Rendszer a Béke Gyermekotthon, az EMMI Budapesti Javítóintézete, az EMMI Rákospalotai Javító és Speciális Gyermekotthon, és a Reménysugár Habilitációs Intézet bentlakásos közintézmények energiahatékonyságának növelését szolgáló napkollektorok alkalmazása, használati melegvíz igény részbeni kielégítése céljából
2014.11.21.
2015.01.06.
D.169/ 6 /2008
Békés Megye Képviselő-testülete Önkormányzati Hivatala
2008.04.23.
D.190/11/2007.
Békés Megye Képviselő-testülete Pándy Kálmán Kórháza
2007.05.18.
4.Kf.27.302/2007/3.
Békés Megye Képviselő-testülete Önkormányzati Hivatala
2009.02.13.
D.1054/10/2005.
Békés Megye Képviselő-testülete Önkormányzati Hivatala (Képviseli: dr. Gyebnár–Dr. Domoki Ügyvédi Iroda, Ügyintéző: dr. Gyebnár László ügyvéd)
Békésszentandrás, Kondoros, Köröstarcsa, Telekgerendás községek közigazgatási területén belterületi vízrendezés megvalósítására irányadó vállalkozási szerződés, a kiviteli tervek elkészítésével együtt
2005.12.19.
2006.01.31.
D.1055/11/2005.
Békés Megye Képviselő-testülete Önkormányzati Hivatala (képviseli: Dr. Gyebnár–Dr. Domoki Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Gyebnár László ügyvéd)
Gyomaendrőd város és Csárdaszállás község közigazgatási területén belterületi vízrendezés megvalósítására irányuló vállalkozási szerződés, a kiviteli tervek elkészítésével együtt
2005.12.19.
2006.01.30.
D.678/7/2006.
Békés Megye Képviselő-testülete Önkormányzati Hivatala, képviseli: Dr. Gyebnár és Dr. Domonki Ügyvédi Iroda, dr. Gyebnár László ügyvéd
Gyomaendrőd, belterületi vízrendezés kiegészítő közbeszerzés révzugi szivattyútelep
2006.09.28.
2006.11.07.
D.525/2009.
Békés Megye Önkormányzata
Pándy Kálmán Megyei Kórház Patológiai Osztály épületének kivitelezése gépészeti tartalommal és beépített orvos-technológiával
2009.09.08.
2009.10.07.
D. 300/ 10 /2008
Békés Megyei Bíróság, Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Bíróság, Fővárosi Bíróság, Csongrád Megyei Bíróság, Győr-Moson-Sopron Megyei Bíróság, Heves Megyei Bíróság, Nógrád Megyei Bíróság, Pest Megyei Bíróság, Vas Megyei Bíróság, Zala Megyei Bíróság
2008.07.22.
D.802/2009.
Békés Megyei Bíróság
Békés Megyei Bíróság három épületében teljeskörű takarítási szolgáltatás végzésére vállalkozási szerződés
2009.12.15.
2010.01.11.
13.K. 33.278/2005/11.
Békés Megyei Bíróság
Battonyai Városi Bíróság épületének rekonstukciója
2009.12.08.
3.Kf.27.331/2010/3.
Békés Megyei Bíróság (5700 Gyula, Béke sgt. 38.) Képviseli: Országos Igazságszolgáltatási Tanács Hivatala Jogi Képviseleti Főosztály (1363 Budapest, Pf.: 24., ügyintéző: dr. Poronyi Györgyi beosztott bíró)
Békés Megyei Bíróság három épületében teljeskörű takarítási szolgáltatás végzésére vállalkozási szerződés
2010.11.03.
D.975/7/2005.
Békés Megyei Bíróság (nevében eljár: KIBÓ Bt.)
Békés Megyei Bíróság három épületének takarítási szolgáltatása
2005.11.25.
2005.12.16.
D.29/2015.
Békés Megyei Hajnal István Szociális Szolgáltató Centrum
Adás-vételi keretszerződés a Békés Megyei Hajnal István Szociális Szolgáltató Centrum részére élelmiszer alapanyagok szállítására - 1., 2. és 3. rész
2015.01.16.
2015.03.03.
D.1036/7/2005.
Békés Megyei Illetékhivatal
számítástechnikai gépek, berendezések, számítógép-kiegészítők és irodai programcsomagok beszerzése
2005.12.13.
2006.01.12.
D.150/2014.
Békés Megyei Kormányhivatal
Multifunkciós fémyásoló gép szállítása a Békés Megyei Kormányhivatal részére TÁMOP-1.1.2-11/1-2012-0001 azonosító számú "A hátrányos helyzetűek foglalkoztatásának javítása (Decentralizált programok a konvergencia régiókban)!"
2014.03.14.
2014.04.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el