Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
3.Kf.27.104/2009/6.
Tolna Város Önkormányzata
Tolna város hulladék kezelése és hulladék szállítása 10 évig
2009.10.14.
3.Kf.27.067/2009/15.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
szoftverlicencek bővítése, kiegészítése, meghosszabbítása, verzió követése, cseréje, valamint új szoftver licencek beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése
2009.10.14.
D.548/2009.
Várgesztes Község Önkormányzata
Az Európai Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Alapból nyújtandó alapszolgáltatások körében kistérségi szolgáltatások fejlesztése támogatási jogcím keretében beszerzett gépjármű
2009.09.14.
2009.10.14.
D.544/2009.
Magyar Posta Zrt.
Kártyaközpont kialakítása és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2009.09.09.
2009.10.14.
D.614/2009.
ITD Hungary Zrt.
Üzletfejlesztési tanácsadás
2009.10.13.
2009.10.15.
D.577/2009.
Zalalövő Város Önkormányzata
Városközpont felújítása
2009.09.30.
2009.10.15.
%%D.455/21/2008.%%
Tatabánya Közösségi Televízió Kft.
2009.10.16.
19.K.33.888/2007/7.
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kaposvári Jégcsarnok üzemeltetése
2009.10.16.
D.580/2009
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db azonos típusú, legalább 70%%-ban alacsony padlós, normál nyomtávolságú légkondicionált közúti csuklós villamos, a működtetéshez szükséges karbarntartási eszközök tartalékeszközök szállítása Debrecenben
2009.10.01.
2009.10.16.
D.551/2009.
Pilisvörösvár Városi Önkormányzat
Pilisvörösvári csatornahálózat és szennyvíztisztító telep fejlesztése
2009.09.15.
2009.10.16.
D.540/2009.
Hegyvidék Lapkiadó
Vállalkozási szerződés a Hegyvidék Lapkiadó által szerkesztett időszakos kiadványok nyomtatása tárgyában
2009.09.11.
2009.10.19.
D.625/2009.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
MINERVA lakótelep - közterület helyreállítása
2009.10.15.
2009.10.20.
D.510/2009.
Nemzeti Közlekedési Hatóság
szállítási szerződés joghatással járó mérésekhez szükséges eszközök beszerzése
2009.08.29.
2009.10.20.
D.505/2009.
Nemzeti Közlekedési Hatóság
Szállítási szerződés joghatással járó mérésekhez szükséges eszközök beszerzése
2009.10.20.
D.608/2009.
Skoda Transportation s.r.o.
18 db azonos típusú, legalább 70 %%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú légkondicionált közúti csuklós villamos, valamint a működtetéshez szükséges karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások
2009.10.09.
2009.10.20.
3.Kf.27.133/2009/6.
MÁV Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység
2008. évi hálózati szintű munka- és védő- felsőruházati termékek gyártása, raktározása és a meghatározott telephelyre történő kiszállítása tárgyban
2009.10.21.
D.605/2009.
Kopint Datorg Zrt.
Központi Elektronikus Szolgáltató Rendszer bővítése, a közművesített szolgáltatások kialakítása és fejlesztése
2009.10.09.
2009.10.21.
28. K. 31.675/2009/4.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Budapest XIII. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások
2009.10.21.
D.603/2009.
Halásztelek Város Önkormányzata
Halásztelek Város Önkormányzatának szervezetfejlesztése
2009.10.08.
2009.10.21.
D.598/2009.
Kozármisleny Város Önkormányzata
Szállítási szerződés a DDOP-3.1.2/2F-2008-0023 projekttel kapcsolatos eszközökre
2009.10.07.
2009.10.21.
D.575/2009.
Edelény Város Önkormányzata
A Polgármesteri Hivatal szervezetfejlesztése – ÁROP – 1.A.2.
2009.09.29.
2009.10.21.
D.535/14/2009.
Fővárosi Településtisztasági és Környezetvédelmi Kft.
Települési folyékony hulladék szippantása Budapest területén
2009.09.10.
2009.10.21.
D.596/2009.
HungaroControl Magyar Légiforgalmi Szolgálat
üzemanyag beszerzés
2009.10.07.
2009.10.22.
D.531/2009.
Oroszlány Város Önkormányzata
Kompetencia alapú oktatás elterjesztése, módszertani megújulás Oroszlány általános iskoláiban, pedagógus-továbbképzés és szaktanácsadás keretében a TÁMOP-3.1.4 program keretében pedagógus továbbképzések lefolytatása és szaktanácsadás a pedagógusok részére
2009.09.09.
2009.10.22.
D.516/2009.
Észak-magyarországi Regionális Vízművek Zrt.
ÉRV Rt. Lázbérc Ivóvíztermelő telep technológiai korszerűsítése (ultraszűrő membrántechnológia bővítése, tervezése és kivitelezése
2009.09.02.
2009.10.22.
D.441/2009.
Magyar Állam, képviseli: Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi Miniszter, képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
az M3 gyorforgalmi út Nyíregyháza és Vásárosnamény közötti szakaszának tervezése, építése, felújítása, üzemeltetése, fenntartása és e tevékenységek finanszírozása
2009.08.07.
2009.10.22.
D.550/2009.
Borsodnádasdi Városi Önkormányzat
Borsodnádasdi Általános Iskola felújítása és energiatakarékossá tétele, a létesülő óvodaépület infrastrukturális beruházása, valamint a konyhaépület felújítása
2009.09.14.
2009.10.22.
D.440/2009.
Magyar Állam, képviseli: Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi Miniszter, képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
az M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza és Vásárosnamény közötti szakaszának tervezését, éíptését, felújítását, üzemeltetését, fenntartását és e tevékenységek finanszírozását magában foglaló koncesszió (PPP)
2009.08.07.
2009.10.22.
D.442/2009.
Magyar Állam, képviseli: Közlekedési, Hírközlési és Energiaügyi Miniszter, képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda, dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
az M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza és Vásárosnamény közötti szakaszának tervezését, éíptését, felújítását, üzemeltetését, fenntartását és e tevékenységek finanszírozását magában foglaló koncesszió (PPP)
2009.08.07.
2009.10.22.
D. 530/2009.
Budapest Főváros XIX. kerület Kispest Önkormányzata
Kispest című önkormányzati tájékoztató lap nyomdai kivitelezése, vállalkozási szerződés keretében
2009.09.09.
2009.10.23.
D.542/2009.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szilárdhulladék-gazdálkodási Társulás
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei települési szilárdhulladék gazdálkodási rendszer részeként hulladékgazdálkodási létesítmények tervezése, építési és vízjogi engedélyeztetése és építése
2009.09.14.
2009.10.26.
D.611/2009.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas város belterületi belvízrendezése I. ütem - 2. sz. vízgyűjtő öblözet fejlesztése, felújítása
2009.10.12.
2009.10.26.
D.604/2009.
Budapest Főváros VI. ker. Terézváros Önkormányzata
VI. kerület Terézváros Önkormányzat közigazgatási területén a 2009. évi karácsonyi díszítő világításának kiépítése, üzemeltetése, bontása
2009.10.08.
2009.10.26.
D.546/2009.
Lipót Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés füves és műfüves labdarugó pálya létesítésére
2009.09.14.
2009.10.27.
12.K.32.915/2008/10.
Szolnok Megyei Jogi Város Önkormányzata
„vállalkozási szerződés biológiai csípőszúnyog gyérítés, valamint csípőszúnyog-imágó gyérítés légi kémiai és földi kémiai módszerrel történő komplex elvégzésére Szolnok és térségében, 16 települési önkormányzat területén 2008-2012. években”
2009.10.28.
19.K.30.374/2009/9.
Dávod Község Önkormányzata
Dávod Község szennyvíz elvezetés és szennyvíztisztítás projekthez kapcsolódó tervezői tevékenységek ellátása
2009.10.28.
D.636/2009.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged elektromos tömegközlekedése fejlesztése projekt keretében a 2-es villamos pálya és felső vezeték, valamint kapcsolódó egyéb építmények és építési munkák generál kivitelezése és kiegészítő tervezése
2009.10.20.
2009.10.28.
D.543/2009.
Kaposszerdahely Község Önkormányzata
Integrált mikrotérségi alapfokú egészségügyi és szociális szolgáltató központ létrehozása
2009.09.11.
2009.10.28.
D.533/2009.
Széchenyi István Egyetem
Laboratóriumi épület belső átalakításához látvány, közmű- és kiviteli tervek, tervezői költségvetés kidolgozása
2009.09.10.
2009.10.28.
4.Kf.27.226/2009/8.
Apátfalva Község Önkormányzata
Közlekedésbiztonsági kerékpárút építés Apátfalván
2009.10.29.
D.572/2009.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME K épület tetőszerkezetének felújítása, K2 ütem – kiegészítő építési munkák
2009.09.29.
2009.10.29.
D.570/2009.
ÉMOR TISZK Zrt.
Szállítási szerződés az ÉMOR-TISZK Zrt. középiskolái számára informatikai és irodatechnikai eszközök beszerzésére, üzembe helyezésére és a kapcsolódó szolgáltatások, iskola bútorok valamint műhelyfelszerelés beszerzése
2009.10.29.
D.631/2009.
Kistelek Város Önkormányzata
Kistelek városközpontjának integrált fejlesztése
2009.10.19.
2009.10.29.
D.610/2009.
Agrármarketing Centrum
IGW 2010 Magyar Csárda üzemeltetésére és nyitó fogadás biztosítására
2009.10.12.
2009.10.29.
D.574/2009.
ÉMOR TISZK Zrt.
Szállítási szerződés az ÉMOR-TISZK Zrt. középiskolái számára informatikai és irodatechnikai eszközök beszerzésére, üzembe helyezésére és a kapcsolódó szolgáltatások, iskola bútorok valamint műhelyfelszerelés beszerzése
2009.09.29.
2009.10.29.
D.576/2009.
Siófok Város Önkormányzata
Dél-Balaton és Sió-völgye regionális szilárdhulladék-gazdálkodási rendszer projekt rekultivációs munka kiviteli tervezésének és építésének elvégzése
2009.09.29.
2009.10.30.
D.584/2009.
Gönc és Térsége Egészségért Nonprofit Kft.
Abaúj Hegyközi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Központ kivitelezési munkáinak elvégzése, Göncz Károlyi Gáspár u. 12-21.sz. alatti ingatlanon
2009.10.01.
2009.11.02.
D.565/2009.
Rákóczifalva Nagyközség Önkormányzata
Rákóczifalva központjának kialakítása településfejlesztési akciók megvalósításával, ÉAOP-2007-5-1-1/E.
2009.09.25.
2009.11.02.
D.606/2009.
Szentkirályszabadja Község Önkormányzata
Szentkirályszabadja, Kossuth L. u. hrsz: 207, Egészségügyi Szolgáltatások Háza megnevezésű ingatlan felújítása
2009.10.09.
2009.11.02.
D.557/12/2009.
Kunság Volán Zrt.
Kármentesítési feladatok ellátása a Kunság Volán Zrt. Kecskeméti és Kalocsai telephelyei
2009.09.21.
2009.11.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el