Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.201/2011.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
Az FGSZ Zrt. nem technológiai célú létesítményeinek üzemeltetése a dokumentációban meghatározott követelményeknek megfelelően
2011.04.01.
2011.05.02.
D.202/2011.
Nékám Alapítvány
Semmelweis Egyetem Bőr-, Nemikórtani és Bőronkológiai Klinikája részére eszközök beszerzése
2011.04.01.
2011.05.20.
D.206/2011.
Csobánka Község Önkormányzata
Csobánka, Hanfland lakóterület útépítési és víztelenítési munkáira vonatkozóan vállalkozási szerződés
2011.04.04.
2011.05.04.
D.203/2011.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
Élelmiszerek beszerzése a megrendelő által meghatározott raktárakba történő szállítással a külön felmerülő igényeknek megfelelően (15,17,24,29,30,37,38,39,40,55,56,57,65,67,69,72 részek)
2011.04.04.
2011.05.04.
D.204/2011.
Széchenyi István Egyetem
K+F (4) csomagvizsgáló, alapanyag- és termékvizsgáló berendezések beszerzése I.része
2011.04.04.
2011.05.04.
D.208/2011.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
Élelmiszerek beszerzése a megrendelő által meghatározott raktárakba történő szállítással a külön felmerülő igényeknek megfelelően (4,5,15,21,22,24,26,29,32,37,38,39,40,55,56,57,65,66,67,69,72 részek)
2011.04.04.
2011.05.04.
D.207/2011.
Szeged Pólus Nonprofit Kft.
Szeged elektromos tömegközlekedés fejlesztése projekt projektszervezetében pénzügyi szakértői feladatok ellátása és pénzügyi tanácsadás nyújtása kiegészítő szolgáltatás a szerződésben részletezettek szerint
2011.04.04.
2011.05.03.
D.205/2011.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Mezőkövesdi Városi Bölcsőde kapacitásbővítése
2011.04.04.
2011.04.11.
D.209/2011.
Biatorbágy Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a 2051 Biatorbágy, Szent István utca 2. szám alatti ingatlanon új, 60 férőhelyes bölcsőde és az ahhoz kapcsolódó kert, játszótér, közlekedési létesítmények kivitelezésének teljes körű megvalósítása tárgyába
2011.04.05.
2011.04.06.
D.212/2011.
Neumann Nonprofit Kft.
Médiamenedzsment rendszer üzemeltetése, szoftver- és informatikai infrastruktúra rendszertámogatása, garancia kiterjesztése, helyszíni javítása 2011. december 31-
2011.04.05.
2011.05.06.
D.211/2011.
Mogyoród Nagyközség Önkormányzata
Mogyoród Nagyközség hagyományos faluközpontjának (Római Katolikus templom és környéke) rehabilitációja KMOP-5.2.1/A-09-2009-2008 projekt kivitelezése
2011.04.05.
2011.05.06.
D.213/2011.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja tárgyú KEOP-2.3.0/2F/09-2009-0006 projekthez kapcsolódó Műszaki ellenőri és FIDIC Mérnöki feladatok ellátása
2011.04.05.
2011.04.11.
D.210/2011.
Máv Zrt Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység
Különféle telített bükk vagy tölgy normáltalpfa, tölgy váltótalpfa, tölgy hídgerenda beszerzése
2011.04.05.
2011.04.11.
D.216/2011.
Budapesti Közlekedési Zrt.
A BKV Zrt. 37-es villamos vonalán, az Élessarok-Őrház megállóhely közötti pálya felújítási és áramellátási munkák II. ütemének kivitelezése, valamint a Combino villamosok be-, és kiálló útvonal felújításának I. üteme (A és B részek)
2011.04.06.
2011.04.13.
D.214/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Rekonstrukcióval egybekötött szolgáltatás-igénybevételt biztosító 20 éves PPP-szerződés a BME Schönherz Zoltán kollégiumában
2011.04.06.
2011.04.29.
D.215/2011.
Újszilvás Község Önkormányzata
400 kWp névleges teljesítményű naperőmű és segédberendezéseinek építése és közcélú elosztó hálózatra csatlakoztatása
2011.04.06.
2011.04.27.
D.218/2011.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési)
A BKV Zrt. M3 metróvonalán URH rádiórendszer kiépítése II.
2011.04.07.
2011.04.18.
D.217/2011.
Újszilvás Község Önkormányzata
400 kWp névleges teljesítményű naperőmű és segédberendezéseinek építése és közcélú elosztó hálózatra csatlakoztatása
2011.04.07.
2011.04.21.
D.219/2011.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék lerakóinak rekultivációjához kapcsolódó kivitelezés és kiviteli tervek készítése
2011.04.07.
2011.05.06.
D.221/2011.
Nagybörzsöny Község Önkormányzata
Nagybörzsöny Község szennyvízelvezető hálózatának megépítése vállalkozási szerződés keretében
2011.04.08.
2011.05.10.
D.222/2011.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Fehérvár belvárosa a XVI. században - város makett történelmi oktatópark, valamint Királyi Játszópark tervezőjének kiválasztása
2011.04.08.
2011.04.29.
D.220/2011.
Cserkeszőlő Község Önkormányzata
Belterületi bel- és csapadékvíz- védelmi fejlesztések Cserkeszőlőn
2011.04.08.
2011.05.10.
D.227/2011.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Gyomaendrőd, Fő út-Bajcsy Zs. utca kerékpárút építésének kivitelezése
2011.04.11.
2011.04.26.
D.223/2011.
Kapuvár Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Kapuvár Város Önkormányzata tulajdonában álló Kapuvár, 4361/7 hrsz-ú ingatlanon építendő inkubátorház építés beruházás kiviteli munkáira, HUSK/0901/1.1.1./0124 számú pályáza
2011.04.11.
2011.05.12.
D.224/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
A Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt. K874 Burkolat-fenntartási munkák elvégzése
2011.04.11.
2011.04.14.
D.228/2011.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt
Önk. tulajdonában álló, a Pécs Holding Zrt. által üzemeltetett lakás- és nem lakás célú ingatlanokon és a Pécs Holding Zrt. tulajdonában álló nem lakás célú ingatlanokon történő eseti épület karb., felújítás - 3. rész, villanyszerelési munkák
2011.04.11.
2011.05.12.
D.226/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Budapest-Kelenföld (bez.) - Tárnok (bez.) vonalszakasz átépítése, pálya, műtárgy és felősvezeték építési munkák, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, váltófűtési, térvilágítási, felsővezeték távvezérlési munkák tervezése és építése
2011.04.11.
2011.04.13.
D.225/2011.
Magyar Mozgókép Közalapítvány
Közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése - ingatlanbérleti szerződések
2011.04.11.
2011.05.12.
D.230/2011.
School of Business Vezetőképző és tanácsadó Kiemelten Közhasznú Nonprofit Kft
Informatikai eszközök beszerzése a TIOP-1.1.1-07/1-2008-0806 jelű pályázat keretében
2011.04.13.
D.229/2011.
Alsó-Tisza vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
A Csongrádi partfal rekonstrukciója és mederrézsű állékonyságának növelése - FIDIC Piros Könyv szerinti generálkivitelezői feladatok ellátása
2011.04.13.
2011.05.23.
D.233/2011.
Balatonalmádi Város Önkormányzata
Balatonalmádi Város Egészségügyi Központ informatikai eszközbeszerzés KDOP-2007-5.2.1/B.
2011.04.14.
2011.05.25.
D.231/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
XXII. ker. Nagytétényi úti hulladékgyűjtő udvar kivitelezése
2011.04.14.
2011.05.16.
D.234/2011.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Dunakapu tér és környezetének felújítására, átépítésére tervezői kiválasztása
2011.04.14.
2011.05.23.
D.232/2011.
Iparművészeti Múzeum
az Iparművészeti Múzeum épületének közvetlen életveszély-elhárító és rekonstrukciós munkálatai
2011.04.14.
2011.05.25.
D.235/2011.
Művészetek Palotája Kulturális Szolgáltató Kft.
Hirdetési felületek biztosítása az ajánlattevő kiadásában megjelenő Metropol című hírújságban
2011.04.15.
2011.04.29.
D.237/2011.
Hajdúszoboszlói Kistérségi Többcélú Társulás
Hivatásforgalmi célú kerékpárút létesítése Hajdúszoboszló és Nagyhegyes között
2011.04.15.
2011.05.30.
D.236/2011.
Kereskedők és Vendéglátók Országos Érdekképviseleti Szövetsége
"KISOSZ ERNYŐ - a mikro- és kisvállalkozások humán erőforrás fejlesztéséért" pályázat keretében az ajánlattételi felhívás II.2.1. pontjában meghatározott képzések megtartása
2011.04.15.
2011.05.31.
D.239/2011.
Pécs Holding Városi Vagyonkezelő Zrt.
Építőmesteri, szakipari munkák, villanyszerelés, gépészeti munkák
2011.04.18.
2011.04.29.
D.238/2011.
Nyíregyházi Főiskola
Adattárhoz alapú Vezetői Információs Rendszer fizikai megvalósítása
2011.04.18.
2011.05.30.
D.241/2011.
Városföldi Agrárgazdaság Zrt.
Ajánlatkérő meglévő sertéstelepének technológiai korszerűsítése
2011.04.19.
2011.05.11.
D.243/2011.
Városföldi Agrárgazdaság Zrt.
Városföldi Agrárgazdaság Zrt. meglévő sertéstelepének technológiai korszerűsítése
2011.04.19.
2011.05.20.
D.242/2011.
Füzesgyarmat Város Önkormányzata
Megbízási szezrődés a "Füzesgyarmat Város (2/A-2/B-4-5-6-7-8-9-10 öbl) szennyvíz csatornázása és szennyvíztisztító telep bővítése", projektmenedzseri munkák ellátására
2011.04.19.
2011.05.27.
D.240/2011.
Makkoshotyka Község Önkormányzata
Roma Közösségi Központ kialakítása Makkoshotyka Községben
2011.04.19.
2011.05.18.
D.244/2011.
Magyar Iparszövetség
"OKISZ ERNYŐ - a mikro- és kisvállalkozások humán erőforrás fejlesztéséért" projektben képzések megtartása
2011.04.19.
2011.05.20.
D.245/2011.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
A szombathelyi történelmi-régészeti városrész kialakítása II. ütem - Az ISEUM rekonstrukciójához kapcsolódó útépítés kivitelezési munkái III.
2011.04.20.
2011.05.30.
D.246/2011.
Egészségügyi Holding Nonprofit Zrt.
Központosított, intézményi automatizált, betegra szóló gyógyszerelési rendszer kialakítása és üzemeltetése
2011.04.20.
2011.06.14.
D.252/2011.
Domaháza Község Önkormányzata
Domaháza, Dózsa Gy. út burkolat felújítása - vállalkozási szerződés
2011.04.21.
2011.05.13.
D.254/2011.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
1094 Budapest, Balázs B. u. 14. sz. alatti lakóépület felújítása
2011.04.21.
2011.05.20.
D.251/2011.
Budapesti Közlekedési Zrt.
A BKV Zrt. 37-es villamos vonalán, az Élessarok-Őrház megállóhely közötti pálya felújítási és áramellátási munkák II. ütemének kivitelezése, valamint a combino villamosok be-, és kiálló útvonal felújításának I. üteme
2011.04.21.
2011.06.01.
D.250/2011.
Tata Város Önkormányzata
Tatai Kistérségi Szociális és Gyermekjóléti Központ bővítése és rekonstrukciója, tűzjelző rendszer kiépítésével és 25 db parkolóhely telken belüli elhelyezéséve
2011.04.21.
2011.05.20.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el