Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.249/2011.
Magyar Úszó Szövetség
A 2010. évi Úszó, Műugró, Műúszó és Nyíltvízi Európa-bajnokság szállítási igényeinek kiszolgálása, különjárati szolgáltatás keretében
2011.04.21.
2011.05.31.
D.255/2011.
Keszthely Város Önkormányzata
A Kossuth-Deák-Szent Miklós csomópont átépítése Keszthely belvárosának tehermentesítése érdekében tárgyú NYDOP-4.3.1/C-09-2009-006 azonosító számú beruházás, kivitelezési munkáinak elvégzésére vállalkozási szerződés
2011.04.21.
2011.05.20.
D.253/2011.
Győr, Ikva út 52-60. sz. alatti Társasház
Iparosított technológiával épült lakóépület energiamegtakarítási célú felújítása energiatakarékos nyílászárók beépítésével
2011.04.21.
2011.05.20.
D.248/2011.
Bóly Város Önkormányzata
Napelem telepítése a Bólyi Területi Központi Műhely tetején
2011.04.21.
2011.05.20.
D.247/2011.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Dombóvár térségi szennyvízelvezetés-és tisztítás kiépítése, a dombóvári szennyvíztisztító telep fejlesztése tárgyú, KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0018 azonosító számú projekt projektmenedzsmenti feladatainak ellátása megbízási szerződés keretében
2011.04.21.
2011.05.20.
D.256/2011.
Fővárosi Vízművek Zrt.
Ajánlattételi felhívásban meghatározott gazdasági és pénzügyi alkalmassági feltételek ellen
2011.04.22.
2011.05.06.
D.258/2011.
Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvízcsatornázás építési munkáinak kivitelezése
2011.04.22.
2011.05.27.
D.257/2011.
Magyar Posta Zrt.
Ajánlattételi felhívásban meghatározott gazdasági és pénzügyi alkalmassági feltételek ellen
2011.04.22.
2011.05.06.
D.260/2011.
Kaposmenti Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulása
"FIDIC Piros Könyv szerinti vállalkozási szerződés keretében a Kaposmenti Hulladéklerakó Rekultivációs Program KEOP-2.3.0/2F/09-2010-0003 megvalósításával kapcsolatos kivitelezés
2011.04.22.
2011.05.25.
D.259/2011.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Piliscsaba (kiz,) - Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása.
2011.04.22.
2011.05.11.
D.265/2011.
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Gyógyszerkibocsátó coronária sztentek beszerzése
2011.04.26.
2011.05.06.
D.264/2011.
Hernádkércs és Nagykinizs Községek Árvízvédelmi Beruházást Lebonyolító Önkormányzati Társulás
Átalányáras vállalkozási szerződés keretében, Nagykinizs és Szentistvánbaksa Községek árvízvédelmi fejlesztése
2011.04.26.
2011.06.06.
D.266/2011.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Piliscsaba (kiz,) - Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása
2011.04.26.
2011.06.08.
D.262/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
M3 autópálya 49. sz. főút - Vásárosnamény (268+000-279+900 km.sz.) közötti szakasza valamint csatlakozó építményei kivitelezési munkáinak elvégzése.
2011.04.26.
2011.06.07.
D.261/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés keretében Kisújszállás (kiz.) - Püspökladány (bez.) vasúti vonalszakasz vasúti pálya, vasúti műtárgy és vasúti felsővezeték, utak építési munkái, stb.
2011.04.26.
2011.05.18.
D.263/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Vállalkozási szerződés keretében Szajol (kiz.) - Kisújszállás (bez.) vasúti vonalszakasz vasúti pálya, vasúti műtárgy és vasúti felsővezeték, utak építési munkái, stb.
2011.04.26.
2011.05.18.
D.267/2011.
Kehidakustyán Község Önkormányzata
Kehidakustyán község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása és ártalmatlanítása közszolgálati szerződés keretében
2011.04.27.
2011.06.07.
D.268/2011.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztiszítási Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés az Érd és térsége szennyvíz-csatornázása projekt csatornahálózat-építési munkáinak elvégzésére a FIDIC Piros Könyve szerződési feltételek szerint
2011.04.27.
2011.05.10.
D.269/2011.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Dombóvár ellátatlan területek, új Dombóvár, Dombóvár-Szőlőhegy szennyvízcsatorna hálózatának építése és rekonstrukciója (I.rész)
2011.04.27.
2011.05.11.
D.271/2011.
Múcsony Nagyközség Önkormányzata
Kalász László ÁMK Élmunkás úti óvoda felújítása a méltányos oktatási környezet megteremtése érdekében
2011.04.28.
2011.06.08.
D.270/2011.
Jászberény Város Önkormányzata
Jászberény, Funkcióbővítő integrált településközpont fejlesztés ÉAOP-5.1.1/D-2F-2009-0003 projekt mélyépítési munkálatai keretében park és közterület felújítás és sétány építés kivitelezése
2011.04.28.
2011.06.07.
D.274/2011.
Hernádkércs és Nagykinizs Községek Árvízvédelmi Beruházást Lebonyolító Önkormányzati Társulás
Árvízvédelmi fejlesztések 1., 2., 3. részek
2011.04.29.
2011.06.06.
D.273/2011.
Földmérési és Távérzékelési Intézet
Térképészeti székház üzemeltetése
2011.04.29.
2011.05.16.
D.279/2011.
Országos Mentőszolgálat
C-típusú mentőgépjárművek beszerzése az Országos Mentőszolgálat részére
2011.04.29.
2011.06.14.
D.278/2011.
Miskolc Holding Önkormányzati Vagyonkezelő Zrt
Pénzügyi-számviteli tárgyban - közbeszerzési eljárás mellőzése
2011.04.29.
2011.05.06.
D.275/2011.
Debreceni Egyetem
DEOEC részére 12 hónapra vonatkozóan gyógyszerkibocsátó stentek beszerzése
2011.04.29.
2011.06.14.
D.272/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés - Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.04.29.
2011.06.14.
D.277/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Vállalkozási szerződés a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem, Bercsényi u. 28-30. Kollégium épületenergetikei felújítási munkáinak elvégzése
2011.04.29.
2011.06.14.
D.276/2011.
Dél-Dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Karasica és a Vasas-belvárdi vízfolyások vízkárelhárítási fejlesztése
2011.04.29.
2011.06.14.
D.281/2011.
Kaposvári Egyetem
Takarítási szolgáltatás ellátása a Kaposvári Egyetemen 2
2011.05.02.
2011.05.12.
D.280/2011.
Győr, Örkény u. 5-11. sz. alatti Társasház
Társasház energiatakarékos felújítása (Zöld Beruházási Rendszer Klímabírát Otthon Alprogram) homlokzatszigetelés, energiatakarékos nyílászárók beépítése, tetőszigetelés, radiátor költségosztó és temoszelep beépítés
2011.05.02.
2011.06.02.
D.282/2011.
Sármellék-Zalavár Önkormányzati Társulás
Sármellék-Zalavár volt szovjet katonai repülőtér kármentesítése projekt műszaki ellenőri (független mérnöki) feladatainak ellátására
2011.05.02.
2011.05.18.
D.285/2011.
Abaliget Község Önkormányzata
Abaliget község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvízcsatorna) kiépítése vállalkozási szerződés alapján
2011.05.03.
2011.06.14.
D.283/2011.
Észak-hajdúsági Szakképzés-szervezési Társulás
Képzési szolgáltatás ellátása a dokumentációban részletezettek szerint
2011.05.03.
2011.06.15.
D.284/2011.
Fényeslitke Község Önkormányzata
Fényeslitke Község Általános Iskolájának részére pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztésére informatikai eszközök és kapcsolódó szolgáltatások szállítójának kiválasztása
2011.05.03.
2011.05.19.
D.286/12/2011.
Vígszínház
Internetes jegyértékesítés
2011.05.03.
2011.06.14.
D.289/2011.
Komárom-Esztergom Megyei Szakképzés-szervezési Társulás
Komárom-Esztergom Megyei Önkormányzat Alapy Gáspár Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma (2900 Komárom, Hága László u. 1.) bővítési és felújítási munkáinak elvégzése
2011.05.04.
2011.05.13.
D.288/6/2011.
Újfehértó Város Önkormányzata
Önkormányzat négy intézményében (Vasvári Pál, Mályváskerti Általános Iskola, Mályváskerti Óvoda, Lengyel Laura Óvoda) hőszolgáltatási tevékenység ellátása
2011.05.04.
2011.05.30.
D.287/2011.
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
Laboratóriumi eszközök beszerzése szállítási keretszerződés keretében
2011.05.04.
2011.06.14.
D.292/2011.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közétkeztetés biztosítása, konyhák gépészeti és infrastrukturális fejlesztésével, kapcsolódó szolgáltatások és árubeszerzések ellátásával
2011.05.05.
2011.06.01.
D.290/2011.
Tunyogmatolcs Község Önkormányzata
Iskola bővítés rekonstrukció Tunyogmatolcson, ÉAOP-4.1.1/B-09-2010-0004 pályázathoz kapcsolódó építési munkák vállalkozási szerződés keretében
2011.05.05.
2011.06.01.
D.291/2011.
Csobánka Község Önkormányzata
Csobánkai Óvoda bővítése és felújítása kiviteli munkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2011.05.05.
2011.06.21.
D.293/2011.
Polgár Város Önkormányzata
Városfejlesztés Polgáron
2011.05.05.
2011.06.16.
D.294/2011.
Vas Megyei Markusovszky Kórház Nonprofit Zrt.
Az ajánlatkérő telephelyein keletkezett veszélyes hulladékok elszállítása és ártalmatlanítása az ajánlattételi dokumentációban megadottak szerint 1 éves időtartamra
2011.05.06.
2011.05.11.
D.300/2011.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási keretszerződés háztartási termékek szállítására II. (5. rész)
2011.05.06.
2011.05.23.
D.298/2011.
Ráckeresztúr Község Önkormányzata
Ráckeresztúr Község közigazgatási területén működő 2 db oktatási-nevelési intézmény tanuló közösségi étkeztetésének, valamint szociális étkeztetés (idősek) folyamatos biztosítása a megjelölt adagszámban a vonatkozó rendelet szerint
2011.05.06.
2011.06.16.
D.297/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.05.06.
2011.05.19.
D.296/11/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
A pedagógiai, módszertani reformot támogató informatikai infrastruktúra fejlesztése TIOP-1.1.1/07/1. kódszámú pályázat keretében informatikai eszközök és szolgáltatások beszerzése
2011.05.06.
2011.06.14.
D.295/2011.
Budapest Főváros XIX.kerület Kispest Önkormányzata
Bp. Főv. XIX.kerület Kispest Önkormányzat tulajdonában lévő szilárd burkolatú utak, járdák, parkolók, csapadékvíz-elvezető rendszerek karbantartása, javítása, járda úttest csatlakozások akadálymentes átalakítása járdasüllyesztéssel
2011.05.06.
2011.05.16.
D.299/2011.
Liszt Ferenc Zeneművészeti Egyetem
Budapest VI. kerület Liszt Ferenc tér 8. sz. Zeneakadémia műemlék épületének rekonstrukciója és korszerűsítése - generál kivitelezői feladatok ellátása
2011.05.06.
2011.06.22.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el