Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.653/2009.
Péterfy Sándor utcai Kórház és Rendelőintézet
Földgázellátási szerződés jogellenes megkötése (Kbt. mellőzés)
2009.10.27.
2009.11.03.
D.632/2009.
Rákóczifalva Nagyközség Önkormányzata
Rákóczifalva Nagyközség Önkormányzata Polgármesteri HIvatalának szervezetfejlesztés, oktatás ÁROP-1.A.2/A-2008-0248
2009.10.19.
2009.11.04.
D.599/2009.
Békés Megyei Önkormányzat
Harruckern János Közoktatási Intézmény oktatási és kollégiumi épület felújítási munkálatainak kivitelezése
2009.10.07.
2009.11.04.
28. K. 32.015/2009/3
Budapest Főváros XVII. kerület Önkormányzata
közétkeztetési feladatok ellátása a Budapest Fővárosi XVII. kerület Rákosmente Önkormányzatának intézményeiben 2009-2010. tárgyban
2009.11.04.
3.Kf.27.240/2009/4.
SZOVA Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt.
közbeszerzési bonyolítás és műszaki tanácsadás
2009.11.04.
3.Kf.27.079/2009/10.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata (8800 Nagykanizsa, Erzsébet tér 7.)
2009.11.04.
D.669/2009
Budapesti Közlekedési Zrt.
Foglalkozás-egészségügyi alapszolgáltatás emelt szintű biztosítása
2009.11.02.
2009.11.04.
D.637/2009.
Cece Nagyközség Önkormányzata
Cece Nagyközség Önkormányzat Polgármesteri Hivatalának szervezetfejlesztése, oktatás ÁROP-1.A.2/A-2008-0149
2009.10.21.
2009.11.04.
D.573/2009.
Hévíz Város Önkormányzata
A kompetencia alapú oktatás, egyenlő hozzáférés bevezetése Hévíz közoktatási-nevelési intézményeiben a TÁMOP-3.1.4/08/2 pályázati kiírás alapján
2009.09.29.
2009.11.04.
4.Kf.27.282/2009/5.
Sámod Község Önkormányzata, Adorjás Község Önkormányzata, Baranyahídvég Község Önkormányzata, Kisszentmárton Község Önkormányzata
Sámod, Adorjás, Baranyahídvég, Kisszentmárton csatornázása
2009.11.05.
D.601/2009.
Magyar Posta Zrt.
Siklós 1. számú posta rekonstrukciós munkáinak elvégzése
2009.10.08.
2009.11.05.
D.624/2009.
Fót Város Önkormányzata
Belterületi útfejlesztés Fóton
2009.10.15.
2009.11.05.
D.597/2009.
Bánki Donát TISZK Tatabányai Térségi Integrált Szakképző Központ Kht.
MAZAK vezérlésű szerszámgépek beszerzése
2009.10.07.
2009.11.06.
D.593/2009.
Nyárlőrinc Községi Önkormányzat
a Szennyvízcsatorna-hálózat és mesterséges eleveniszapos biológiai szennyvíztisztító telep kiépítése Nyárlőrincen KEOP-7.1.2.0-2008-0258 projekt megvalósításahoz szükséges vízjogi létesítési engedélyes tervek elkészítése
2009.10.06.
2009.11.06.
D.591/2009.
Magyar Posta Zrt.
Magyar Posta Zrt. Siklós 1. posta rekonstrukciós munkáinak elvégzése
2009.10.06.
2009.11.06.
D.567/2009.
Kalocsa Kistérség Többcélú Társulása
Központi orvosi ügyelet ellátása
2009.09.28.
2009.11.06.
D.679/2009.
Oroszlány Város Önkormányzata
Kompetencia alapú oktatás elterjesztése, módszertani megújulás Oroszlány általános iskoláiban, pedagógus-továbbképzés és szaktanácsadás keretében
2009.11.04.
2009.11.07.
D.648/2009.
MISEK Miskolci Semmelweis Ignác Egészségügyi Központ és Egyetemi Oktató Kórház Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő székhelyén és telephelyén parkgondozási, karbantartási, őrzés védelmi, fizető parkoló üzemeltetési és hulladékkezelési szolgáltatásoknak, valamint a kapcsolódó biztonságfejlesztési feladatok megvalósításának megrendelésére
2009.10.22.
2009.11.09.
D.640/2009.
Ercsi Egészségügyi Központ Nonprofit Kft.
Ercsi, Esze Tamás u. 14. sz. alatt található egészségügyi központ átalakítása és fejlesztése
2009.10.22.
2009.11.09.
D.629/2009.
Bezedek és Térsége Szennyvíz Önkormányzati Területfejlesztési Társulás
Bezedek és Térsége Szennyvíz Önkormányzati Területfejlesztési Társulás területén csatornahálózat, szennyvíztisztító telep és gyűjtőaknák építése
2009.10.16.
2009.11.09.
D.555/2009.
Igazságügyi és Rendészeti Minisztérium
A kormányzati és közigazgatási rendszerek szerkezetének, működésének és finanszírozásának átalakításához szakértői támogatás biztosítása
2009.09.18.
2009.11.09.
D.652/2009.
Vám- és Pénzügyőrség Vegyvizsgáló Intézete
Mobil raman készülék beszerzése
2009.10.27.
2009.11.09.
D.602/2009.
Budapest Főváros X. ker. Kőbánya Önkormányzata
Ajánlatkérő által fenntartott bölcsődék számára, élelmi-, és élelmezési anyagok beszerzése határozatlan időre kötött szállítási szerződés keretében, 12 részajánlati körben
2009.10.08.
2009.11.09.
D.569/2009.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Hosszú távú helyi, agglomerációs és regionális szintű közösségi közlekedésfejlesztés Pécsett és vonzáskörzetében című projekthez kapcsolódó szakmai szolgáltatások
2009.09.28.
2009.11.09.
D.647/2009.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém, Fenyves u-i csapadékvíz-elvezetés kivitelezési munkái
2009.10.26.
2009.11.10.
D.650/2009.
Aszód Város Önkormányzata
Az aszódi Csengery u. 19. és 20. szám előtti támfal helyreállítása, 20 m hosszban és 5 m magasságban
2009.10.26.
2009.11.10.
D.609/2009.
Fővárosi Önkormányzat Uzsoki Utcai Kórház
Sebészeti varrógépek és tartozékaik beszerzése
2009.10.12.
2009.11.10.
D.646/2009.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Konténerek beszerzése, 2. része
2009.10.26.
2009.11.10.
D.622/2009
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés belterületi közutak és csapadékvíz elvezető rendszer felújításának, valamint járdaépítés kiviteli tervezése
2009.10.15.
2009.11.10.
3.Kf.27.264/2009/9.
Madách Színház Nonprofit Kft.
programcsomag a Madách Színház és az Örkény István Színház részére, a kiépítésre kerülő saját hálózaton belül történő értékesítési folyamat támogatására
2009.11.11.
D.660/2009.
Hajdúhadház Város Önkormányzata
Hajdúhadházi Központi Orvosi Rendelő fizikai és infokommunikációs akadálymentesítése ÉAOP-4.1.5-2007-0085
2009.10.29.
2009.11.11.
D.612/2009.
Büki Gyógyfürdő Zrt.
Pihenőtéri épület automatizálásának kiegészítése
2009.10.12.
2009.11.11.
4.Kf.27.330/2009/6.
BAKONY VOLÁN Zrt.
db használt helyközi szóló minibusz és 1 db használt helyi szóló midi autóbusz beszerzése
2009.11.11.
D.571/2009.
Homrogd Község Önkormányzata
átalányáras szállítási szerződés eszközök és berendezések szállítására”
2009.09.28.
2009.11.11.
13.K. 32.523/2009/5.
Halásztelek Nagyközség Önkormányzata
Halásztelek Akácos és Árpád utca szennyvízelvezetésének kivitelezése
2009.11.12.
D.635/2009.
Dunaföldvár Város Önkormányzata Bölcske Község Önkormányzata Madocsa Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Dunaföldvár, Bölcske, Madocsa általános iskoláinak átalakítása, bővítése, felújítása
2009.10.20.
2009.11.12.
D.564/2009.
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház
Petz Aladár Megyei Oktatókórház telephelyén hőszolgáltatási szerződés keretében hőenergia termelő, elosztó és fogadó berendezések hosszútávú üzemeltetése és karbantartása
2009.09.25.
2009.11.12.
D.578/2009.
Bükki Nemzeti Park Igazgatóság
Madárvédő szigetelők és burkolatok beszerzése
2009.09.30.
2009.11.12.
D.634/2009.
Veszprém Megyei Önkormányzat
Veszprém megye - keretmegállapodás médiafelület bérlésére
2009.10.19.
2009.11.13.
D.585/2009.
FGSZ Földgázszállító Zrt.
Ajánlatkérő tulajdonában lévő 8600 Siófok, Tanácsház út 5. szám alatti épület átépítéséhez kapcsolódóan pótmunkák elvégzése
2009.10.05.
2009.11.13.
D.553/2009.
Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt.
az Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt. részére települési, valamint ipari szilárd hulladék ártalmatlanítása
2009.09.17.
2009.11.13.
D.552/2009.
Sector Hungary 1992 Zrt. Real Sector Consulting Kft.
Az ORFK budapesti létesítményeinek (10 különböző helyszín) 1. rész: őrzés-védelmi feladatainak és 2. rész: takarítási feladatainak ellátása
2009.09.16.
2009.11.13.
D.616/2009.
Budapest Főváros XIV. kerület Önkormányzata
Budapest Főváros XIV. kerület Önkormányzat kötelező könyvvizsgálata
2009.10.13.
2009.11.13.
D.587/2009.
Kisújszállás Város Önkormányzata
Kisújszállás Város DK és DNy-i belvíz öblözetének rekonstrukciója (ÉAOP-2007-5.1.2./D) és tervezési, kivitelezési munkák
2009.10.06.
2009.11.13.
D.670/2009
Lajosmizse Város Önkormányzata
Lajosmizse Város szennyvízhálózatának fejlesztése, új létesítmények tervezési és kiegészítő tervezési munkáinak elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2009.11.02.
2009.11.16.
D.618/2009.
Budapest Főváros XI. ker. Újbuda Önkormányzata
Graffiti Mentesítés Budapest Főváros XI. kerület Újbuda Önkormányzata területén
2009.10.14.
2009.11.16.
D.568/2009.
Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt.
az Orosházi Városüzemeltetési és Szolgáltató Zrt. részére települési, valamint ipari szilárd hulladék ártalmatlanítása
2009.11.16.
D.690/2009.
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Győr és Térsége Hulladékgazdálkodási rendszer megvalósítása keretében átrakóállomások, hulladékudvarok és szelektív hulladékgyűjtő szigetek építése, hulladékudvar építése
2009.11.09.
2009.11.16.
D.674/2009.
Szentes Város Önkormányzata
Klauzál Gábor Általános Iskola felújítása és bővítése
2009.11.03.
2009.11.16.
D.615/2009.
Homokháti Önkormányzatok Kistérségfejlesztési Társulása
közösségi közlekedés fejlesztése
2009.10.13.
2009.11.16.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el