Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.496/2022
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
"145 kV-os maximális feszültségű GIS berendezések - 2. rész 145kV max.fesz. GIS berendezés Vizafogó alállomásba EKR000882512021
2022.12.15.
2023.01.31.
D.468/2022
Miskolci Közintézmény-működtető Központ
„Tisztítószerek és tisztasági csomag beszerzése” EKR001296572022
2022.11.28.
2023.01.30.
D.480/2022
Dunaújvárosi Szakképzési Centrum
Dunaújvárosi Szakképzési intézményeinek takarítása - 1. rész. EKR000348812022
2022.12.07.
2023.01.30.
D.11/2023
Semmelweis Egyetem
Tisztítószerek beszerzése EKR001188392022
2023.01.13.
2023.01.30.
D.489/2022
Vígszínház Nonprofit Kft.
Színpadi ponthúzók vezérlésátalakítása EKR001091232022
2022.12.12.
2023.01.26.
D.1/2023
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Takarítási szolgáltatások 2023-2025 - 2. rész EKR001395532022
2022.12.31.
2023.01.25.
D.389/2022
Mezőberény Város Önkormányzata
„20 lakásos társasház kivitelezése a Mikszáth Kálmán u. 3. sz. alatt” EKR000078182019
2022.10.07.
2023.01.25.
D.440/2022
Vámospércs - Kistérségi Egészségügyi Szakellátó Nonprofit Kft.
Orvostechnikai és egyéb eszközök beszerzése - 2. rész Ultrahang készülék EKR000712862022
2022.11.18.
2023.01.24.
D.466/2022
Hagyományok Háza
Budai Vigadó épületében őrzés-védelmi feladatok ellátása EKR001073032022
2022.11.25.
2023.01.24.
D.5/2023
Tiszántúli Vízügyi Igazgatóság
Polgári Szakaszmérnökség – épületenergetika” EKR001446812022
2023.01.02.
2023.01.23.
D.436/2022
Csongrád-Csanád M-i. Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Makó
CSCSMEEK HE rend.hez csatl. tervezése EKR000392712022
2022.11.12.
2023.01.20.
D.515/2022
Budakalász Város Önkormányzat
„Hó- és síkosságmentesítés 2022/23/24” EKR001529872022
2022.12.21.
2023.01.20.
D.472/2022
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata
Dunaújváros - közvilágítás rekonstrukció 2. fázis EKR000146872022
2022.11.30.
2023.01.18.
D.394/2022
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Napsugár Tagóvoda fejlesztése EKR000852892019
2022.10.13.
2023.01.18.
D.473/2022
Klebelsberg Központ
Miskolci HO épületenergetikai fejlesztése EKR001075302020
2022.12.01.
2023.01.18.
D.381/2022
Budapest Főváros VI. kerület Terézváros Önkormányzata
„Vállalkozási szerződés a Terézvárosi Egészségügyi Szolgálat épületének energiahatékonysági felújítása ellátása tárgyában” - szerződés teljesítés, módosítás
2022.09.29.
2023.01.18.
D.512/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
KIF-KÖF önálló tervezési munkák
2022.12.19.
2023.01.17.
D.532/2022
Győr-Sopron-Ebenfurti Vasút Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Szhely személy pu. átépítési munkái” EKR000440242022
2022.12.27.
2023.01.16.
D.481/2022
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
Szigetszentmiklósi iskola eszközbeszerzése - 2. rész EKR001134872022
2022.12.08.
2023.01.16.
D.505/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
KÖF/KIF transzformátorok beszerzése 1. rész EKR001366082020
2022.12.19.
2023.01.13.
D.441/2022
Budakalász Város Önkormányzat
„Hó- és síkosságmentesítés 2022/23/24” EKR001529872022
2022.11.20.
2023.01.13.
D.503/2022
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Mobil térképező eszközök beszerzése EKR000545042022
2022.12.16.
2023.01.12.
D.495/2022
Magyar Nemzeti Bank
„Irodaszerek, adminisztrációs és egyéb anyagok, irodai kisgépek és eszközök beszerzése és szállítása (KBF/595/2022)” EKR001481042022
2022.12.14.
2023.01.12.
D.488/2022
Bekecs Község Önkormányzata
Bekecs ipari park 1. ütem EKR001876972022
2022.12.12.
2023.01.12.
D.482/2022
Építési és Közlekedési Minisztérium
Maglód iskola mobíliák beszerzése - 2. rész EKR001403572022
2022.12.08.
2023.01.12.
D.448/2022
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
Biatorbágyi Inn. Techn. és Gim. mobíliák beszerz. - 2. rész EKR001414682022
2022.11.23.
2023.01.11.
D.510/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
NAF hálózat kivitelezés EKR000363882021
2022.12.19.
2023.01.10.
D.511/2022
MVM Démász Áramhálózati Kft.
KIF-KÖF hálózati kivitelezési munkák EKR000369002021
2022.12.19.
2023.01.10.
D.421/2022
Nemzeti Földügyi Központ
Ingatlanok értékbecslése 2022 EKR001442412022
2022.11.02.
2023.01.10.
D.507/2022
Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata
Takarítási feladatok elvégzése Kecskemét Megyei Jogú Város Önkormányzata központosított beszerzési rendszeréhez csatlakozott intézmények és gazdasági társaságok részére EKR000126922022
2022.12.19.
2023.01.09.
D.438/2022
Tiszáninneni Református Egyházkerület
Szerencsi R. Zs. Ref. Ált. Isk. ener. fel. EKR001531082022
2022.11.16.
2023.01.09.
D.506/2022
Biharkeresztes Város Önkormányzata
TOP-5.2.1-HB1-2020-00015 a társadalmi együttműködés erősítését szolgáló helyi szintű komplex programok Biharkeresztesen pályázathoz a rendezvényszervezési feladatok EKR001256152022
2022.12.19.
2022.12.21.
D.497/2022
ELMÜ Hálózati Kft
„HFKV adóberendezések beszerzése” EKR000810272019
2022.12.15.
2022.12.21.
D.383/2022
Nemzeti Sportközpontok
„SZVSE Sporttelep rekonstrukció- II eljárás” EKR000061542020
2022.09.30.
2022.12.20.
D.353/2022
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Halasthermál Gyógyfürdő tervezési feladatai EKR000638492019
2022.09.21.
2022.12.20.
D.430/2022
HOLZMÖBEL 2012 Bútorgyártó és Kereskedelmi Kft
Központi porelszívó rendszer EKR000274692018
2022.11.09.
2022.12.20.
D.437/2022
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Fürdőruha és úszósapka beszerzése EKR 001369452022
2022.11.14.
2022.12.19.
D.419/2022
MVM Mátra Energia Zrt
„08/2022_Erőmű szigetelési munkái” EKR000734912022
2022.11.02.
2022.12.19.
D.444/2022
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása - III. rész: Foglalkozás-EÜ szolg. a FŐKEFE Nkft. részére EKR000706492022
2022.11.21.
2022.12.16.
D.443/2022
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása - II.rész: Foglalkozás-EÜ szolg. az ERFO NKft. részére EKR000706492022
2022.11.21.
2022.12.16.
D.442/2022
KÉZMŰ Fővárosi Kézműipari Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Foglalkozás-egészségügyi szolgáltatás nyújtása - I. rész: Foglalkozás-EÜ szolg. a Kézmű NKft. részére EKR000706492022
2022.11.21.
2022.12.16.
D.418/2022
Csengersima Község Önkormányzat
Műtárgyak létesítése EKR001330762022
2022.10.30.
2022.12.16.
D.467/2022
MVM Égáz-Dégáz Földgázhálózati Zrt.
Gázelosztó vezetékek kivitelezése
2022.11.25.
2022.12.15.
D.376/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 20. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.374/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 18. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.372/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 16. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.371/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 15. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.370/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 14. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.369/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 13. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.360/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 4. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el