Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.357/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 1. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.313/2022
Mezőberény Város Önkormányzata
10 lakásos társasház kivitelezése a Békési út 12. EKR000241052018
2022.08.15.
2022.12.15.
D.375/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 19. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.373/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 17. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.368/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 12. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.367/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 11. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.366/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 10. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.365/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 9. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.364/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 8. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.363/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 7. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.362/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 6. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.361/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 5. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.359/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 3. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.358/2022
Szegedi Tudományegyetem
Vegyszerek, reagensek, fogyóanyagok és laboratóriumi fogyóeszközök beszerzése dinamikus beszerzési rendszer keretében a Szegedi Tudományegyetem részére” 2. rész, 78-12/D-2018/SZTE/1. EKR000570332021
2022.09.26.
2022.12.15.
D.384/2022
Tata Város Önkormányzata
Tata „Kőfaragó-ház” eszközbeszerzése ME2 - 1. rész EKR000537232022
2022.09.30.
2022.12.15.
D.416/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Tervezés KM 2021-2025 - DA - 18. VÚNY – 5. részajánlati kör EKR000479312022
2022.10.27.
2022.12.15.
D.385/2022
Tata Város Önkormányzata
Tata „Kőfaragó-ház” eszközbeszerzése ME2 - 2. rész EKR000537232022
2022.09.30.
2022.12.15.
D.470/2022
Országos Rendőr-főkapitányság
Szakértői adatmentő eszköz beszerzés II. EKR001176562022
2022.11.30.
2022.12.14.
D.392/2022
"SZIB-ÉP" Építőipari Kolrlátolt Felelősségű Társaság
Automatikus felületmegmunkáló és csiszoló gépsor beszerzése EKR000904412018
2022.10.11.
2022.12.14.
D.475/2022
Budapest Főváros XIII. Kerületi Önkormányzat
Recepciós-információs szolgáltatások ellátása/2022 EKR000011592022
2022.12.02.
2022.12.13.
D.434/2022
Semmelweis Egyetem
Költöztetési és szállítási feladatok ellátása EKR000822622022
2022.11.11.
2022.12.12.
D.380/2022
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Multifunkciós tehergépjárművek beszerzése EKR001060652018
2022.09.28.
2022.12.12.
D.433/2022
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vitéz u. bölcsőde újjáépítésének kivitelezése (EKR azonosító: EKR001328002021),
2022.11.10.
2022.12.12.
D.478/2022
Magyar Nemzeti Bank
„Irodaszerek, adminisztrációs és egyéb anyagok, irodai kisgépek és eszközök beszerzése és szállítása (KBF/595/2022)” EKR001481042022
2022.12.06.
2022.12.12.
D.417/2022
Vámospércs - Kistérségi Egészségügyi Szakellátó Nonprofit Kft.
Orvostechnikai és egyéb eszközök - 2. rész EKR 000712862022
2022.10.28.
2022.12.12.
D.399/2022
Budafok-Tétény Budapest XXII. Kerület Önkormányzata
Hibaelhárítás, karbantartás EKR000556152022
2022.10.21.
2022.12.09.
D.320/2022
Ózd Város Önkormányzata
"Sportlétesítmények fejlesztése Ózdon” EKR000669072021
2022.08.17.
2022.12.07.
D.393/2022
Fővárosi Állat- és Növénykert
„Élőerős őrzés-védelmi, és portaszolgáltatások beszerzése a Fővárosi Állat- és Növénykert részére 2022” EKR001434392022
2022.10.12.
2022.12.06.
D.465/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Lenti - 4. rész Taneszközök EKR001023912021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.462/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Lenti - 1. rész Egyéb eszközök EKR001023912021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.461/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 4. rész Taneszközök EKR001024182021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.457/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Bagod - 4. rész Taneszközök EKR001024012021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.456/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Bagod - 3. rész Sporteszközök EKR001024012021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.453/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Türje - 3. rész Taneszközök EKR001023152021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.451/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Türje - 1. rész Egyéb eszközök EKR001023152021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.464/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Lenti - 3. rész Sporteszközök EKR001023912021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.463/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Lenti - 2. rész Informatikai eszközök EKR001023912021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.460/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 3. rész Sporteszközök EKR001024182021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.459/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 2. rész Informatikai eszközök EKR001024182021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.458/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Egervár - 1. rész Egyéb eszközök EKR001024182021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.455/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Bagod - 2. rész Robotika EKR001024012021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.454/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Bagod - 1. rész Egyéb eszközök EKR001024012021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.452/2022
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Eszközök beszerzése Türje - 2. rész Informatikai eszközök beszerzése EKR001023152021
2022.11.24.
2022.12.05.
D.319/2022
Balatonfenyves Község Önkormányzata
Balatonfenyves strand fejlesztés – 2. rész Központi strand gyermekbarát fejlesztése EKR000535412019
2022.08.17.
2022.12.01.
D.318/2022
Balatonfenyves Község Önkormányzata
Balatonfenyves strand fejlesztés – 1. rész Csalogány Strand fejlesztése EKR000535412019
2022.08.17.
2022.12.01.
D.427/2022
Magyar Államkincstár
Számlavezető rendszerhez támogatás EKR000623502022
2022.11.07.
2022.11.29.
D.428/2022
ELMÜ Hálózati Kft
3 f. olajszigetelésű hermetikus transzformátorok - 1. rész: Transzformátorok: 11-22/0,42 kV 50-250 kVA-ig EKR000719492020
2022.11.07.
2022.11.28.
D.425/2022
ELMÜ Hálózati Kft
ELMŰ-ÉMÁSZ Hálózati Kft. teljes szolgáltatási területén elosztóhálózat és közvilágítási passzív hálózat létesítése, rekonstrukciója, karbantartása, valamint üzemzavari, káreseti helyreállítása
2022.11.07.
2022.11.28.
D.391/2022
Kommentár Alapítvány
Tranzit Ház Közösségi Tér és Képz. Kp. kivitelezés EKR000008662022
2022.10.10.
2022.11.25.
D.387/2022
Budapesti Gazdasági Egyetem
Laptopok és perifériák beszerzése DKR22_06
2022.10.05.
2022.11.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el