Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.729/2010.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Megbízási szerződés Szigetszetszentmiklós Város közigazgatási területén megvalósuló többfunkciós oktatási intézmény "ÁJTI' teljes kivitelezési programjának lebonyolítása, a kapcsolódó koordinációs és független mérnük/műszaki felügyeleti feladatok ellátása
2010.09.16.
2010.10.27.
D.729/2009.
Köblény Község Önkormányzata
Köblény Község belterületi vízrendezése a Kossuth és Béke utcában
2009.11.23.
2009.12.15.
D.728/8/2007
Budaörs Város Önkormányzata képviseli: Bita-Petrik és Társai Ügyvédi iroda
2008.02.08.
D.728/2025
Nagykáta Sportegyesület
„Műfüves pálya” EKR000990312023
2025.11.12.
2026.03.23.
D.728/2024
Mátraalja Térségfejlesztési Nonprofit Kft
„Bátonyterenye-Ipari park bővítése” EKR001455342019
2024.11.21.
2025.01.21.
D.728/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Orvosi laborműszer, készülék és berendezések beszerzése 2015. évben (Anamed Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.08.18.
D.728/2015.
Pécsi Zsidó Hitközség
Pécs, Tímár u. 5. sz. alatti Pécsi Zsidó Hitközség Szeretetotthonának felújítása a KEOP-4.10.0/E/12-2014-0106 és a TIOP-3.4.2-11/1-2012-0047 projekt keretén belül - kietgészítő építési beruházás
2015.09.15.
2015.10.20.
D.728/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok , egyéb szakmai anyagok, karbantartási, javítási szolgáltatás, kisértékű gépek, berendezések, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Diagnosticum Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.728/2011.
Környe Község Önkormányzata
Kompetenciaalapú nevelés tere a Környei Vackor Óvoda és Bölcsőde új épületének építése
2011.10.03.
2011.10.11.
D.728/2010.
Veresegyház és Környéke Szennyvízközmű Társulás
Veresegyház agglomeráció területén a szennyvíztisztító bővítési, korszerűsítési, csatornaépítési és csatornarekonstrukciós beruházások megvalósítása során projektmenedzsment feladatok
2010.09.15.
2010.10.18.
D.728/2009.
Csomád Város Önkormányzata, Dr. Farkas Edit ügyvédi iroda Dr. Farkas Edit ügyvéd
Esztergály Mihály Általános Iskola kivitelezése, pótmunka
2009.11.20.
2010.01.04.
D.727/8/2007
Petz Aladár Megyei Oktató Kórház képviseli: Dr. Mester & Társa Ügyvédi Iroda
2008.02.01.
D.727/2025
Pély Község Önkormányzata
Könyvtár építése Pélyen TOP_PLUSZ-1.2.1 EKR001118632024
2025.11.12.
2026.06.01.
D.727/2024
Terézvárosi Vagyonkezelő Nonprofit Zrt.
Költöztetési és lomtalanítási szolg.- ok (ism.) EKR001706772024
2024.11.19.
2024.12.05.
D.727/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Orvosi laborműszer, készülék és berendezések beszerzése 2015. évben (Anamed Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.08.16.
D.727/2015.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Telasc Fxi mérőrendszer 2015. évi továbbfejlesztése, a Telasc mérő- és kapcsolódó eszközök támogatása, karbantartása, illetőleg kalibrálása és javítása
2015.09.15.
2015.09.18.
D.727/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Számítógép szoftver adatbázisokhoz kapcslódó informatikai szolgáltatás beszerzése (Dexter Informatikai Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.727/2011.
Mezőkövesd Város Önkormányzata
Informatikai infrastruktúra fejlesztés Mezőkövesd Város Önkormányzata által fenntartott közoktatási intézményekben
2011.10.03.
2011.11.16.
D.727/2010.
Nagykőrös Város Önkormányzata
Nagykőrös vasútállomás előtti tér rendezése, kivitelezés beruházás beszerzés
2010.09.15.
2010.09.30.
D.727/2009.
Kulturális Örökségvédelmi Szakszolgálat, képviseli: Miklós Ügyvédi Iroda, Dr. Miklós Gyula ügyvéd
Vállalkozási szerződés a Budapest, XI. ker. Daróci út 3. (hrsz. 4596/8) rekonstrukció kivitelezési munkálataira
2009.11.20.
2009.12.22.
D.727/11/2006.
Mezőgazdasági és Vidékfejlesztési Hivatal
2006.11.23.
D.726/2025
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Multicsarnok-eszközbeszerzések – 1. rész: LED perimeter EKR000822862025
2025.11.10.
2026.01.27.
D.726/2024
Országos Rendőr-főkapitányság
"EDR eszközök beszerzése” - 2. része (EDR rádióterminálokhoz csatlakoztatható különkezelők és fülillesztékek) EKR001005332024
2024.11.18.
2025.01.08.
D.726/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Fertőtlenítőszerek beszerzése 2015. évben (Ecolab-Hygiene Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.08.12.
D.726/2015.
Magyar Művészeti Akadémia
Megbízási szerződés a Magyar Művészeti Akadémia Irodaházának teljeskörű tervezési és tervezői művezetési feladatainak ellátására
2015.09.14.
2015.09.16.
D.726/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Bérleti díjak, egyéb reprezentációs szolgáltatás, egyéb szolgáltatások, egyéb üzemeltetési, fenntartási szogl. ingatlanbérleti díj, villamosenergia-szolgáltatás (Danubius Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.726/2011.
Budapest Főváros VII.kerület Erzsébetváros Önkormányzata
4 db beszerzési eljárás lefolytatása Kbt. mellőzésével
2011.09.30.
2011.11.14.
D.726/2010.
Tivadar Község Önkormányzata
Természeti értékekre alapozott turisztikai fejlesztések a Szatmár-Beregi Natúrpark területén c. pályázat keretén belül megvalósítandó létesítmények kivitelezése 6 részben
2010.09.15.
2010.09.28.
D.726/2009.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely MJV Polgármesteri Hivatala és az irányítása alá tartozó önállóan és részben önállóan gazdálkodó intézmények részére nyújtandó számlavezetési, pénzforgalom lebonyolítási és egyéb banki szolgáltatás
2009.11.23.
2010.01.12.
D.726/14/2007.
Törökbálint Város Önkormányzata
2008.02.05.
D.725/2025
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság
„Téli gumiabroncs beszerzés” EKR001613702025
2025.11.10.
2025.12.19.
D.725/2024
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
„BME F29 előadóterem és laborszoba felújítása” EKR000558972021
2024.11.18.
2025.01.22.
D.725/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Műtéti textíliák beszerzése 2014. évben (Mölnlycke Health Care Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.08.12.
D.725/2015.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Megbízási szerződés a Fővárosi Állat és Növénykert (FÁNK) Pannon park beruházáshoz kapcsolódó költségbecslési, költségmenedzseri, műszaki lebonyolítói, műszaki ellenőri és egyéb műszaki tanácsadási szolgáltatások ellátására
2015.09.11.
2015.10.27.
D.725/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Karbantartás, javítási szolgáltatás, távhő- és melegvíz-szolgátatás díja (Dalkia Energia Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.725/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
A budapesti Margit híd pillérszobrainak restaurálása, valamint a hiányzó "Hercules" szobor rekonstrukciója"
2011.09.30.
2011.11.08.
D.725/2010.
Közép-dunántúli Regionális Munkaügyi Központ
megbízási szerződés a 30/2000.(IX.15.) GM rendelet 4. §. a)-e) bekezdésben meghatározott és a jogszabály 5-9. § (1)-(2) részletezett munkaerőpiíci szolgáltatások teljesítésére vonatkozóan (3. rész)
2010.09.15.
2010.10.11.
D.725/2009.
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata
Megyei Jogú Városok integrált városfejlesztési stratégiája megvalósításának támogatása című KDOP-3.1.1.D. jelű beruházás engedélyes és kiviteli tervének korszerűségi felülvizsgálata, 2 db új engedélyes és 2 db új kiviteli terv elkészítése
2009.11.20.
2009.12.22.
D.725/14/2006.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
2006.11.27.
D.724/8/2006.
Kazincbarcika és Vonzáskörzete Többcélú Önkormányzati Kistérségi Társulási Iroda
2006.11.23.
D.724/2025
Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye
„(PTS-430) Zöldség, gyümölcs, beszerzése” - 4.rész (4) Őszi Napfény EKR001710012025
2025.11.10.
2025.12.17.
D.724/2024
Medgyesegyháza Városi Önkormányzat
„Bánkút közösségi tér kialakítása” EKR000406422023
2024.11.15.
2025.02.03.
D.724/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszertári áruk beszerzése 2015. évben (Ellátó és Oktató Intézet Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.08.12.
D.724/2015.
Szegedi Nemzeti Színház
Szegedi Nemzeti Színház Nagyszínházában tartandó próbákon és előadásokon, valamint tájelőadásokon, turnékon a hangosítási feladatok ellátása
2015.09.11.
D.724/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Karbantartás, javítási szolgáltatás, távhő- és melegvíz-szolgátatás díja (Dalkia Energia Zrt.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.724/2011.
Nagycenki Szent István Plébániatemplom és a Széchenyi Mauzólium felújítása
A nagycenki Szent István Plébániatemplom és a Széchenyi Mauzóleum felújítása
2011.09.30.
2011.11.21.
D.724/2010.
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Önkormányzat
Tiszadobi Andrássy-kastély felújítási munkái
2010.09.14.
2010.09.27.
D.724/2009.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közétkeztetés biztosítása, konyhák gépészeti és infrastrukturális felújítása, kapcsolódó szolgáltatások és árubeszerzések ellátása
2009.11.19.
2010.01.04.
D.723/8/2006.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
2006.12.05.
D.723/2025
Platán Integrált Szociális IntézményBács-Kiskun Vármegye
„(PTS-430) Zöldség, gyümölcs, beszerzése” - 3.rész (3) Bárka EKR001710012025
2025.11.10.
2025.12.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el