Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.723/2024
Mezőkovácsháza Város Önkormányzata
Mezőkovácsháza, külterületi helyi utak fejl. II.” - 2. rész EKR000074542023
2024.11.15.
2025.02.03.
D.723/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Gyógyszertári áruk beszerzése 2015. évben (Hungaropharma Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.08.12.
D.723/2015.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Budapest Rákos (kiz.)-Hatvan-Miskolc-Nyíregyháza (kiz.) vasútvonal engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítése
2015.09.11.
2015.09.28.
D.723/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok, egyéb szakmai anyagok, karbantartás, javítási szolgáltatás, szakanyag vegyszerek beszerzése (Csertex Kft. ) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.723/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kistehergépkocsik beszerzése zártvégű pénzügyi lízing keretében
2011.09.30.
2011.11.14.
D.723/2010.
Kisbucsa Községért Közalapítvány
Kisbucsa Művelődési Ház felújítása
2010.09.14.
2010.10.22.
D.723/2009.
Nyírteleki Civil Koordinációs és Szociális Szolgáltató Egyesület
Nyírteleki Oktatási, Foglalkoztatási és Szociális Szolgáltató Centrum kialakítása
2009.11.16.
2009.12.21.
D.722/2025
Platán Integrált Szociális Intézmény Bács-Kiskun Vármegye
„(PTS-430) Zöldség, gyümölcs, beszerzése” - 2.rész (2) Harmónia EKR001710012025
2025.11.10.
2025.12.17.
D.722/2024
Mezőkovácsháza Város Önkormányzata
Mezőkovácsháza, külterületi helyi utak fejl. II.” - 1. rész EKR000074542023
2024.11.15.
2025.02.03.
D.722/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Betegszállítás 2015. évben (Főnix Med Zrt.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.09.26.
D.722/2015.
Okány Község Önkormányzata
Egyösszegű fix átalányáras vállalkozási szerződés a KEOP-1.2.0/09-11-2012-0005 kódszámú támogatási konstrukció keretében Okány község szennyvízcsatorna hálózatának FIDIC piros könyv szerinti és szennyvíztisztító telepének FIDIC sárga könyv szerinti tervezői és generálkivitelezői feladatainak ellátására
2015.09.11.
2015.10.02.
D.722/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egészségügyi szakmai anyagok beszerzése (Cook Medical Hungary Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.722/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Brigádszállító kistehergépkocsik beszerzése zártvégű pénzügyi lízing keretében
2011.09.30.
2011.11.14.
D.722/2010.
Lumniczer Sándor Kórház-Rendelőintézet
12 havi gyógyszer beszerzése
2010.09.14.
2010.10.14.
D.722/2009.
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata
"Ferencváros" című lap nyomtatási szolgáltatásai
2009.11.23.
2009.12.21.
D.721/2025
Fővárosi Vízművek Zrt.
„Transzformátor és frekvenciaváltó beszerzése” - 2. rész frekvenciaváltó EKR001187502025
2025.11.06.
2026.02.12.
D.721/2024
Váci Szakképzési Centrum
Váci SZC meglévő gondnoksági épület elbontása EKR000140722024
2024.11.15.
2024.11.20.
D.721/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Spirálok és stentek beszerzése 2013. évben (Medlines Kft.) - Kbt.mellőzése
2016.07.27.
2016.09.26.
D.721/2015.
Lenti Város Önkormányzat
NYDOP-2.1.1/B-14-k-2014-0001 jelű, „Gyógyfürdőfejlesztés és szálláshelybővítés Lentiben” című pályázat keretében kommunikációs, PR, reklámügynökségi és hirdetésszervezési szolgáltatások, vállalkozási szerződés keretében
2015.09.09.
2015.10.21.
D.721/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Egyéb üzemeltetési, fenntartási szolg. informatikai eszközök karbantartási szolg., oktatás, számítástechnikai és ügyviteli eszközök beszerzése (Colorspektrum Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.721/2011.
Érd és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztiszítási Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Érd és térsége szennyvíz-csatornázása KEOP projekt (KEOP-1.2.0/2F-2009-001) megvalósítása során a FIDIC mérnöki valamint műszaki felügyeleti és műszaki ellenőri feladatok ellátására.
2011.09.30.
2011.10.14.
D.721/2010.
Bp.Főv. XV.ker. Rákospatak-Pestújhely-Újpalota Önkormányzata
Bp.XV.kerületben az ipari technológiával épült újpalotai lakótelep, Zsókavár utcai akcióterületén lakó- és középület felújítása, korszerűsítése 1. és 2. rész
2010.09.13.
2010.10.13.
D.721/10/2007.
Heves Város Önkormányzata
2008.01.31.
D.720/2025
Kossuth Zsuzsanna Szociális Intézmény
Közétkeztetési szolgáltatás biztosítása EKR001000692025
2025.11.06.
2025.12.04.
D.720/2024
Verőce Község Önkormányzata
Verőce Meredek utca komplett rézsű helyreállítás és védelem készítése I. ütem
2024.11.12.
2025.02.05.
D.720/2016.
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Kórház és Egyetemi Oktató Kórház
Antibiotikum és infúzió beszerzése 2014. évben (Fresenius Kabi Hungary Kft.) - Kbt. mellőzése
2016.07.27.
2016.09.26.
D.720/2015.
Zala Megyei Kórház
Vérgázgépek működtetéséhez szükséges reagensek, folyadékok beszerzése, vérgáz vizsgálatok biztosítása
2015.09.08.
2015.10.08.
D.720/2014.
Pécsi Tudományegyetem
kisértékű gépek, berendezések, műszaki, karbantartási anyagok, nagyértékű gépek, berendezések és felszerelések beszerzése (Centrál-Med Kft.) 2013. évben - Kbt. mellőzése
2014.11.10.
2014.12.08.
D.720/2011.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei zRt
Vállalkozási szerződés a Budapest Gyógyfürdői és Hévízei részére a Lukács Gyógyfürdő műemléki rekonstrukciója és turisztikai fejlesztése tárgyú projekthez kapcsolódó kivitelezési, tervezési és tervezői művezetési feladatok ellátása
2011.09.30.
2011.11.02.
D.720/2010.
Budapest Közlekdési Zrt.
Vállalkozási szerződés a felszín és a felszín alatti közösségi közlekedésben forgalomirányítási és utastájéolztatási rendszer fejlesztésének megvalósítására, a szoftverkövetés és fejlesztés biztosításával
2010.09.13.
2010.10.25.
D.720/1/2007.
Heves Város Önkormányzata képviseli: dr. Pokó Diána ügyvéd
2008.01.31.
D.72/34/2006.
Budapest Főrváros Önkormányzata (képviseli: Dr. Molnár Judit ügyvéd, nevében eljár: ÉPBER Rt.)
Vállalkozási Szerződés a Fővárosi Önkormányzat Bajcsy-Zsilinszky Kórház új diagnosztikai és műtéti tömb megvalósításához orvostechnikai berendezéseinek szállítására, üzembe helyezésére, kezelésének betanítására
2006.01.30.
2006.03.14.
D.72/2026
MNMKK Magyar Nemzeti Múzeum Közgyűjteményi Központ
"Teremfelügyeleti feladatok az MNM KK épületeiben" - 3. rész Palóc és Mátra valamint Forgách-Lipthay Múzeum EKR001116122025
2026.02.20.
2026.03.11.
D.72/2025
NYÍRSÉGVÍZ ZRt.
"3,5 t alatti gépjárművek javítása” - 3. rész (Mátészalka és vonzáskörzete) EKR000031512025
2025.01.29.
2025.02.06.
D.72/2024
Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
Tájékoztatási kötelezettség elmulasztása
2024.02.09.
2024.04.18.
D.72/2023
Tura Város Önkormányzata
Közös gyalog- és kerékpárút építése (115. § (7) bek.) EKR001508132021
2023.02.23.
2023.05.04.
D.72/2022
Balatonkenese Város Önkormányzata
Kultúra Háza felújítása EKR001009662018
2022.02.23.
2022.04.11.
D.72/2021
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
MFAV soremelő beszerzése EKR001267882019
2021.02.16.
2021.04.30.
D.72/2020
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
Képalkotó és orvostechnikai eszközök 4 részterület 4. rész Sugárterápiás eszközök EKR001500022019
2020.03.06.
2020.05.04.
D.72/2019
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Épületenergetikai fejlesztés keretében, homlokzati nyílászárók, külső homlokzati hőszigetelés - (Ajtósi Dürer sor úti Kollégium)
2019.03.14.
2019.04.17.
D.72/2018
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
A „Kardiológia és Szívsebészeti Centrum kialakítás és infrastruktúrafejlesztés a Zala Megyei Kórházban” című TIOP-2.2.4-09/1-2010-0015 azonosító számú projekthez kapcsolódóan műtő felszerelés és sterilizáló berendezések beszerzése - 2. rész
2018.03.14.
2018.04.09.
D.72/2017.
Budapesti Gazdasági Egyetem
A Kereskedelmi, Vendéglátóipari és Idegenforgalmi Kar (KVIK) épületeinek karabantartási és felújítási munkái 2016. - szerződésmódosítás
2017.02.16.
2017.05.02.
D.72/2016.
Educatio Társadalmi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Kiállítás megrendezése, lebonyolítása (Fenyves Műszaki Szolgáltató Kft.) 2012. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.29.
2016.03.11.
D.72/2015.
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
„A Budapest I. kerület Budavári Önkormányzat üzemeltetési területéhez tartozó, a Fővárosi Önkormányzat tulajdonában lévő közterületek fizetős várakozóhelyeihez kapcsolódó 35 (+ opciósan további 3) darab parkolójegy-kiadó automata beszerzése, telepítése és üzembe helyezése”
2015.02.13.
2015.03.23.
D.72/2014.
Szent István Egyetem
Szolgáltatás igénybevételét biztosító határozott idejű ingatlanbérleti és -üzemeltetési szerződés
2014.02.19.
2014.03.10.
D.72/2013.
Balatonfűzfő Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a balatonfűzfői Fövenyfürdő új bejárati főépületének építése az ajánlatkérési dokumentációban foglaltak szerint
2013.02.15.
2013.03.05.
D.72/2012.
Tolna Megyei Önkormányzat
Tolna Megyei Önkormányzat Balassa János Kórház új hotelszárny építése, műtő- és diagnosztikai tömb részleges átalakítása
2012.01.25.
2012.02.27.
D.72/2011.
Magyar Országos Levéltár
Szabályozási modell, követelményrendszer, folyamatspecifikációk, technikai és szakmai ajánlások kidolgozása levéltári és közigazgatási informatika terén vállalkozási szerződés keretében
2011.02.09.
2011.02.21.
D.72/2010.
Kompolt Község Önkormányzata
Új, korszerű óvoda építése Kompolton
2010.02.03.
2010.02.22.
D.72/14/2009.
Budapest Főváros XIII. kerületi Önkormányzat
Budapest XIII. kerület területére parkoló jegykiadó automaták beszerzése, telepítése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2009.04.17.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el