Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.301/2011.
Tata Város Önkormányzata
Tatai Kistérségi Szociális és Gyermekjóléti Központ bővítése és rekonstrukciója, tűzjelző rendszer kiépítésével és 25 db parkolóhely telken belüli elhelyezésével
2011.05.09.
2011.05.13.
D.304/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME Sportközpont kialakítása
2011.05.09.
2011.05.10.
D.302/2011.
Kaba-Tetétlen-Báránd- Közös Szennyvízkezelési és Tisztító Rendszer Önkormányzati Társulás
Kaba-Tetétlen-Báránd- Közös szennyvíztisztítása és szennyvíz elvezetése projekthez kapcsolódó FIDIC Mérnöki feladatok ellátása és műszaki ellenőrzési feladatok, valamint ehhez kapcsolódó tanácsadói szolgáltatások biztosítása
2011.05.09.
2011.05.24.
D.303/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME Sportközpont kialakítása
2011.05.09.
2011.06.17.
D.307/2011.
Székesfehérvári Épületfenntartó és Hőszolgáltató zrt.
Integrált vállalatirányítási rendszer bevezetése és kapcsolódó szolgáltatások nyújtása
2011.05.10.
2011.06.27.
D.306/2011.
Tura Város Önkormányzata
Tura városközpont rehabilitációja többfunkciós tér kialakításával
2011.05.10.
2011.06.21.
D.305/2011.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged Agóra Pólus a közművelődés szolgálatában projekthez kapcsolódó építési munkák generál kivitelezése
2011.05.10.
2011.06.21.
D.309/2011.
Kópháza Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a 9495 Kópháza, Petőfi tér 2. sz. alatti orvosi-, gyermekorvosi-, védőnői rendelő épületének felújítására, korszerűsítésére
2011.05.11.
2011.06.14.
D.308/2011.
Országos Vérellátó Szolgálat
ABO vércsoport, RhD, C, E, c, e és K vörösvérsejt antigének meghatározására szolgáló diagnosztikumok beszerzése (1. és 3. rész)
2011.05.11.
2011.06.14.
D.311/2011.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
az UNESCO Világörökségi helyszínnek minősülő Főmonostori Bazilika belső rekonstrukciója, annak műemléki helyreállítása, a hozzá tartozó kő-, fa- és festőrestaurálási munkákkal, valamint új turistabejáró kialakítása a várfalon belül
2011.05.12.
2011.06.22.
D.310/2011.
Váci Távhő Kft.
Váci Távhő Kft. primer távhővezetékének és kapcsolódó szerelvényeinek cseréje (II. ütem)
2011.05.12.
2011.06.14.
D.313/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Szent Imre Kórház Regionális Egészségügyi Központ rekonstrukció, II. ütem orvostechnikai eszközök szállítása, telepítése, beüzemelése, kezelésének betanítása II.
2011.05.13.
2011.06.27.
D.314/2011.
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt
Eger-Felnémet volt kőfeldolgozó telep revitalizációja (volt OMYA telep)
2011.05.13.
2011.06.15.
D.312/2011.
EVAT Egri Vagyonkezelő és Távfűtő Zrt
Eger-Felnémet volt kőfeldolgozó telep revitalizációja (volt OMYA
2011.05.13.
2011.06.15.
D.315/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Idősek Otthona (Baross u.) építés és "A" épület rekonstrukció tárgyú beruházás kivitelezése
2011.05.13.
2011.06.30.
D.316/2011.
Gyöngyös Városfejlesztő Kft
EMOP/2007/3.1.2. számú program keretében magasépítési munkák
2011.05.13.
2011.06.30.
D.321/2011.
Közép-Szabolcsi Többcélú Kistérségi Társulás
TIOP-1.1.1./07/1. című projekt keretében Informatikai infrastruktúra fejlesztése az ibrányi székhelyű közoktatási intézményben
2011.05.16.
2011.05.30.
D.320/2011.
Bodrorogközi Többcélú Kistérségi Társulás
Partnerség a Bodrogköz felzárkóztatásáért című projekthez kapcsolódóan képzés szervezési szolgáltatás ellátása, valamint képzési programok komplex lebonyolítása
2011.05.16.
2011.06.30.
D.317/2011.
Pécsi Tudományegyetem
Felsőoktatási tevékenységek színvonalának emeléséhez szükséges infrastrukturális és informatikai fejlesztések (TIOP-1.3.1-07/1) Science Building épületegyüttes.
2011.05.16.
2011.06.15.
D.319/2011.
Csongrád Megyei Önkormányzat Napsugár Otthona
Csongrád Megyei Önkormányzat Napsugár Otthona élelmiszer-nyersanyag és áru- szükségletének biztosítása
2011.05.16.
2011.06.27.
D.318/2011.
Közép-Szabolcsi Többcélú Kistérségi Társulás
TIOP-1.1.1./07/1. című projekt keretében Informatikai infrastruktúra fejlesztése az ibrányi székhelyű közoktatási intézményben
2011.05.16.
2011.05.30.
D.326/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére M85-ös gyorsf. út Enese-Csorna 13+800-20+800 km szelv. Kóny,Markota út,Kóny,Diana vendéglőnél,Kóny,Csornai úton aluli dűlő lelőhelyeken elvégz. réégészeti feltáráshoz szüks. gépi és kézi földmunka ellát. m2,m3,óradíj tejesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
D.325/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére az M85-ös gyorsforgalmi út Enese-Csorna szakaszon a 13+800-20+800 km szelvényben Kóny, Döri határra-dűlő lelőhelyen elvégzendő régészeti feltáráshoz szükséges gépi és kézi földmunka ellátása m2, m3, illetve óradíj teljesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
D.324/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére az M85-ös gyorsforgalmi út Enese-Csorna szakaszon a 13+800-20+800 km szelvényben Barbacs, Lanzsai dűlő lelőhelyen elvégzendő régészeti feltáráshoz szükséges gépi és kézi földmunka ellátása m2, m3 illetve óradíj teljesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
D.323/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére az M85-ös gyorsforgalmi út Győr-Enese szakaszon a Rábapatona, Kós-domb, Rábapatona, Országúton felüli dűlő III-IV. lelőhelyeken elvégzendő megelőző feltáráshoz szükséges kézi földmunka ellátása óradíj teljesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
D.322/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága részére az M85-ös gyorsforgalmi út Győr-Enese szakaszon a 0+000-6+800 km szelvényen elvégzendő régészeti feltáráshoz szükséges gépi földmunka ellátása négyzetméter, köbméter illetve óradíj teljesítményben
2011.05.17.
2011.06.15.
D.329/2011.
Abaliget Község Önkormányzata
Abaliget község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvízcsatorna) kiépítése valamint a kapcsolódó szennyvíztisztító telep megtervezése és kivitelezése vállalkozási szerződés alapján
2011.05.17.
2011.06.27.
D.328/2011.
Energia Központ Nonprofit Kft
KEOP pályázatok értékelése, valamint előzetes helyszíni szemlék és helyszíni ellenőrzések lefolytatása, továbbá KIOP pályázatok helyszíni ellenőrzésének lebonyolítása, illetve NEP és ZBR pályázatok helyszíni ellenőrzési feladatainak ellátása
2011.05.17.
2011.06.27.
D.327/2011.
Győr-Moson-Sopron Megyei Múzeumok Igazgatósága
Ajánlatkérő részére az M85-ös gyorsforg. út Enese-Csorna 13+800-20+800 km szelv. Kóny, Szapudi határra-dűlő I, Kóny, Szapudi határra-dűlő II, lelőhelyeken elvégz. régészeti feltáráshoz szüks. gépi és kézi földmunka ellát. m2,m3,ill. óradíj teljesítm.
2011.05.17.
2011.06.15.
D.335/2011.
Tiszántúli Református Egyházkerület és Debreceni Református Kollégium
Vállalkozási szerződés a Debreceni Református Kollégium Dóczy Gimnáziumának fejlesztése 1. rész
2011.05.18.
2011.06.21.
D.333/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
Békés Megyei Pándy Kálmán Kórházban a Diagnosztikai épület bővítési, felújítási és átalakítási munkái. Egyéb építmények - heloikopter leszállóhely - kivitelezési munkái
2011.05.18.
2011.06.30.
D.332/2011.
Petőháza Község Önkormányzata
Petőháza 2011. évi építési beruházásai I. rész
2011.05.18.
2011.06.28.
D.331/2011.
Heves Város Önkormányzata
Heves Város Sport- és Rendezvénycsarnok megvalósítása
2011.05.18.
2011.06.28.
D.336/2011.
Nemzeti Rehabilitációs és Szociális Hivatal
Szállítási szerződés az NRSZH (Közép-Magyarorzági Regionális Igazgatósága részére képességvizsgáló eszközök (munkaszimulátorok) szállítására és kapcsolódó szolgáltatások nyújtására 1.,2. és 3. rész ellen
2011.05.18.
2011.06.30.
D.334/2011.
Nagykanizsai Kistérség Többcélú Társulása
Kistérségi szociális Programiroda kialakítása
2011.05.18.
2011.06.17.
D.330/2011.
Komádi Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Barsi Dénes Általános Iskola Központi Épületének felújítása és bővítése tárgyában
2011.05.18.
2011.06.27.
D.337/2011.
Fővárosi Állat- és Növénykert
Fővárosi Állat- és Növénykert hőellátása termálvízzel-2011. Távfűtő vezetékhálózat kiépítése a Széchenyi Fürdő és az Állatkert között, illetve az Intézmény területén, továbbá az épületeken belüli hőközpontok kialakítása
2011.05.19.
2011.06.29.
D.338/2011.
Heves Város Önkormányzata
Eötvös József Középiskola felújítása
2011.05.19.
2011.06.29.
D.339/2011.
Szellemi Tulajdon Nemzeti Hivatala
Oracle adatbázis alapú alkalmazás fejlesztésének beszerzése 2011. évben I.
2011.05.19.
2011.06.28.
D.342/2011.
Semmelweis Egyetem
Generálkivitelezői szerződés / Semmelweis Egyetem Központi Épületének rekonstrukciója (II. ütem).
2011.05.20.
2011.06.22.
D.341/2011.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
Biztonság a kicsiknek - bölcsődei férőhelybővítés Nagykanizsán
2011.05.20.
2011.06.17.
D.340/2011.
Állami Autópálya Kezelő ZRt
Vízelvezető rendszerek, rézsűk, padkák fenntartása 2011
2011.05.20.
2011.06.30.
D.343/2011.
HM Rekreációs és Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft.
1. rész: irodaszer beszerzése, 2. rész: Tonerek, cartridge és cserélhető nyomtatófejek beszerzése
2011.05.20.
2011.06.27.
D.346/2011.
Országos Tisztifőorvosi Hivatal
Immunkémiai humán székletvér kimutatására alkalmas reagensek és kiegészítők beszerzése
2011.05.23.
2011.07.05.
D.345/2011.
Hajdúböszörmény Város Önkormányzata
Kistérségi emeltszintű járóbeteg szakellátó központ épületének és az ahhoz tartozó parkolójának felújítása
2011.05.23.
2011.06.17.
D.344/2011.
Debreceni Egyetem
Vállalkozási szerződés - Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem Kassai úti Campus Informatikai Kar épületében
2011.05.23.
2011.05.31.
D.350/2011.
Tatai Béla és társai családi vállalkozásai (Bau-Kiv 2000 Kft. stb.)
Közbeszerzési szerződések jogsértő teljesítése miatt vállalkozástól való eltiltás kérése
2011.05.24.
2011.06.07.
D.347/2011.
Budapest Főváros VIII. ker. Józsefvárosi Önkormányzat
Szállítási szerződés a Polgármesteri Hivatalban egységes integrált pénzügyi rendszer fejlesztése, integrálása, üzembe helyezése
2011.05.24.
2011.06.27.
D.348/2011.
Mántelki Parasztgazdaság Zrt.
Sertéshizlaló istálló építése Dabason
2011.05.24.
2011.06.20.
D.349/2011.
Heves Város Önkormányzata
Eötvös József középiskola felújítása
2011.05.24.
2011.06.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el