Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.404/2011.
NFÜ Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Elektronikus aláírás hitelesítés-szolgáltatás keretében minősített tanúsítvány kiadás szolgáltatás nyújtása, BALE minősítésű aláírás létrehozó eszköz szállítása és időbélyeg szolgáltatás beszerzése
2011.06.10.
2011.08.01.
D.409/2011.
Tata Város Önkormányzata
Tatai Kistérségi Szociális és Gyermekjóléti Központ bővítése és rekonstrukciója vállalkozási szerződés keretében - tűzjelző rendszer kiépítésével és 25 db parkolóhely telken belüli elhelyezésével
2011.06.10.
2011.06.30.
D.407/11/2011.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem szervezeti egységei, a Budai Irgalmasrendi Kórház Közhasznú Nonprofit Kft. részére 36 hónapra szükséges, kölönféle orvosi- és egyéb gázok szállítása, tartály- és palackbérlettel beszerzés
2011.06.10.
2011.07.18.
D.400/2011.
Magyar Posta Zrt.
Földgázkereső kiválasztása 2011-2012. gázévre
2011.06.10.
2011.07.20.
D.403/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó AGÓRA multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.06.10.
2011.07.08.
D.405/2011.
Kaposvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Kaposvár Megyei Jogú Város közigazgatási területén lévő köz-, és díszkivilágítási hálózat aktív elemek üzemeltetése
2011.06.10.
2011.07.11.
D.408/2011.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék lerakóinak rekultivációjához kapcsolódó kivitelezés és kiviteli tervek készítése 1-3. rész
2011.06.10.
2011.07.25.
D.406/2011.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX.ker. Ferencvárosi Önkormányzat tulajdonában álló lakások felújítása
2011.06.10.
2011.07.21.
D.410/2011.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap részére taxi szolgáltatás biztosítása
2011.06.14.
2011.07.25.
D.411/2011.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vackor óvoda fűtéskorszerűsítése
2011.06.14.
2011.07.25.
D.412/2011.
Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
Budapest Főváros XVIII.kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata fenntartása alatt álló intézmények részére ételkiszállítással történő közétkeztetés biztosítása 2.
2011.06.14.
2011.07.25.
D.415/2011.
Fityeház Község Önkormányzata
Fityeház Község közigazgatási területén települési szilárd kommunális hulladék rendszeres begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása, elhelyezése és ártalmatlanítása közszolgáltatási szerződés keretében
2011.06.15.
2011.07.26.
D.414/2011.
Óbuda-Békásmegyer Önkormányzat Polgármesteri Hivatala
Önkormányzati tulajdonú lakóépületek és más funkciójú helyiségek felújítási-, karbantartási-, gyorsszolgálati feladatainak ellátása
2011.06.15.
2011.06.20.
D.413/2011.
Fityeház Község Önkormányzata
Fityeház Község közigazgatási területén települési szilárd kommunális hulladék rendszeres begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása, elhelyezése és ártalmatlanítása közszolgáltatási szerződés keretében
2011.06.15.
2011.07.26.
D.417/2011.
Pécel Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés, Pécel Városközpont Komplex Rehabilitációja KMOP-5.2.1/B-2f-2009-0006 azonosítójú pályázathoz kapcsolódó építési munkák kivitelezése a teljesítési határidőre prognosztizált egyösszegű átalányáron
2011.06.15.
2011.06.30.
D.419/2011.
Esztergom Város Önkormányzata
Esztergom Város Önkormányzatának 100 -os tulajdonában lévő Esztergom Prímás Szigeten található ingatlan és azon állami támogatással megvalósult Aquasziget Esztergom Élményfürdő teljeskörű üzemeltetése
2011.06.15.
2011.07.08.
D.418/2011.
Szentendre Város Önkormányzata
Orvosi műszerek, informatikai eszközök és a hozzájuk tartozó bútorok beszerzése szállítási szerződés keretében Szentendre Város Egészségügyi Intézményei részére
2011.06.15.
2011.07.26.
D.416/2011.
Újpesti Sajtó Nonprofit Kft
Újpesti Napló nyomdai kivitelezése és szállítása
2011.06.15.
2011.07.25.
D.420/2011.
Nyugat-Magyarországi Egyetem Gazdasági Főigazgatósága
NymE TIOP 1.1.1.-07/1-2008-1041 számú pályázathoz kapcsolódó eszközbeszerzés
2011.06.16.
2011.07.27.
D.421/2011.
Újfehértó Város Önkormányzata
Újfehértő Város közigazgatási területén a közvilágítási feladatok ellátására szolgáló berendezések korszerűsítése
2011.06.16.
2011.07.15.
D.422/14/2011.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatorna Beruházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok szennyvízelvezetése és tisztítása megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására
2011.06.16.
2011.07.22.
D.425/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapest IX. ker. Fővám tér 11-12. sz. alatti ingatlan fejlesztésével, üzemeltetésével, karbantartásával kapcsolatos és bérbeadásáa vonatkozó kizárólagos Szolgáltatási Szerződés, valamint Ingatlanügynöki Szerződés
2011.06.17.
2011.07.29.
D.424/2011.
Móra Ferenc Múzeum, Csongrád Megyei Önkormányzat Múzem
Geodézia, térinformatikai és régészeti adatbázis felöltési munkák elvégzése
2011.06.17.
2011.07.28.
D.423/2011.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala Budapest
A nemzeti Adó- és Vámhivatal részére a 8002/2007. (11.21.) MeH tájékoztatóban meghatározott közép és felső-közép kategóriás személygépjárművek beszerzése
2011.06.17.
2011.07.14.
D.426/2011.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX.ker. Ferencvárosi Önkormányzat tulajdonában álló lakások felújítása
2011.06.20.
2011.07.21.
D.428/2011.
Apátfalva Község Önkormányzata
Közlekedésbiztonsági kerékpárút építés Apátfalván
2011.06.20.
2011.06.30.
D.427/2011.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX.ker. Ferencvárosi Önkormányzat tulajdonában álló lakások felújítása
2011.06.20.
2011.07.21.
D.429/2011.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül vállalkozási szerződés alapján
2011.06.20.
2011.07.29.
D.431/2011.
Becsehely Községi Önkormányzat
Becsehely község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása, elhelyezése és ártalmatlanítása közszolgáltatási szerződés keretében
2011.06.21.
2011.07.26.
D.430/2011.
Győr Megyei Jogú Város Önkormányzata
Győr-Ménfőcsanak, Győri út nyomvonali és csomóponti rekonstrukciója
2011.06.21.
2011.07.28.
D.432/2011.
Becsehely Községi Önkormányzat
Becsehely község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása, elhelyezése és ártalmatlanítása közszolgáltatási szerződés keretében
2011.06.21.
2011.07.26.
D.433/2011.
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata részére új 40 férőhelyes bölcsőde építése, a kapcsolódó közművek kiépítése és parkosítási feladatok ellátása
2011.06.22.
2011.07.08.
D.434/2011
Vácszentlászló Agglomeráció Csatornaberuházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció - Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok-szennyvíz-elvezetése és tisztítása megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzseri feladatok ellátására
2011.06.23.
2011.07.22.
D.435/2011.
Gyöngyöspata Község Önkormányzata
gyöngyöspatai egészségház felújítása beszerzés vonatkozásában közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése
2011.06.23.
2011.07.18.
D.436/2011.
Budapest Főváros II. ker. Önkormányzata
Az egységes kerületi parkolási rendszer fenntartása érdekében szükséges 95 db parkolójegy-kiadó automata beszerzése
2011.06.23.
2011.08.02.
D.437/2011.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Parkolójegy-kiadó automaták beszerzése, távfelügyeleti és ellenőrző rendszerrel történő telepítése, beüzemelése és a futamidő alatt folyamatos karbantartása
2011.06.24.
2011.08.08.
D.438/2011.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Parkolójegy-kiadó automaták beszerzése, távfelügyeleti és ellenőrző rendszerrel történő telepítése, beüzemelése és a futamidő alatt folyamatos karbantartása
2011.06.24.
2011.07.11.
D.439/2011.
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap
Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő alap részére taxi szolgáltatás
2011.06.24.
2011.07.25.
D.441/2011.
Győr, Ikva út 52-60. sz. alatti Társasház
Iparosított technológiával épült lakóépület energiamegtakarítási célú felújítása energiatakarékos nyílászárók beépítésével
2011.06.27.
2011.08.08.
D.440/2011.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék lerakóinak rekultivációjához kapcsolódó kivitelezés és kiviteli tervek készítése
2011.06.27.
2011.08.08.
D.442/2011.
Tomajmonostora Község Önkormányzata
Tomajmonostora belterület bel-, és csapadékvíz rendezése kivitelezési munkái
2011.06.28.
2011.07.13.
D.443/2011.
Táplánszentkereszt Község Önkormányzata
Kistérségi jelentőségű bölcsőde létesítésével kapcsolatos eszközbeszerzések Táplánszentkereszten
2011.06.29.
2011.08.08.
D.444/2011.
Szikszó Város Önkormányzata
Szikszó Város Polgármesteri Hivatalának Szervezetfejlesztése
2011.06.29.
2011.07.29.
D.447/2011.
Kopint-Datorg zRt és Magyar Országos Levéltár
Elektronikus Levéltár című EKOP-1.2.8-08-2008-0001 azonosítószámú pályázat keretében az Elektronikus Levéltár szoftver és hardver elemeinek szállítása, valamint kapcsolódó szolgáltatások teljesítése projekt keretében
2011.06.30.
2011.08.09.
D.445/2011.
Szolnok Megyei Jogú Város Önkormányzata
Jósika úti Pitypang Óvoda fejlesztése, eszközbeszerzése (1. rész)
2011.06.30.
2011.08.12.
D.446/2011.
Magyar Tudományo Akadémia Kémiai Kutatóközpont
Az Akadémiai Kutatóközpont épülete 1. ütemének kivitelezése a 23 %%-os készültségi fokon álló építési beruházás folytatásával
2011.06.30.
2011.08.09.
D.450/2011.
Rohod Község Önkormányzata
A 21. század iskolájának megteremtése Rohod Községben
2011.07.04.
2011.08.19.
D.454/2011.
Pálháza Város Önkormányzata
Kassa - Sárospatak Kerékpárút fejlesztése
2011.07.04.
2011.08.12.
D.448/2011.
Pilisszántó Község Önkormányzata
Nagyrészt gravitációs rendszerű szennyvízcsatorna-hálózat és mesterséges eleveniszapos biológiai szennyvíztisztító telep kiépítése Pilisszántón elnevezésű projektben a Projekt menedzseri ill. ehhez kapcsolódó pénzügyi tanácsadási feladatok ellátása
2011.07.04.
2011.07.29.
D.455/2011.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatornaberuházó és Üzemeltető Önk.Társulás
Megbízási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció -Valkó,Vácszentlászló,Zsámbok-szennyvíz-elvezetése és tisztítása megvalósításához szükséges FIDIC Mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátsa
2011.07.04.
2011.08.19.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el