Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.352/2011.
B.D.K. Kft.
Lámpatestek beszerzése
2011.05.25.
2011.06.23.
D.351/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
Pándy Kálmán Megyei Kórház Sürgősségi Osztály kivitelezése - Diagnosztikai épület bővítési, felújítási és átalakítási munkái, egyéb építmények (heloikopter leszállóhely) kivitelezési munkái
2011.05.25.
2011.07.07.
D.359/2011.
Kiskőrös Város Önkormányzata
Kiskőrösi kistérségi Járóbeteg-szakellátó korszerűsítése építés kivitelezés
2011.05.26.
2011.07.05.
D.357/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Kisújszállás (kiz.) - Püspökladány (bez.) vasúti vonalszakasz, vasúti pálya, műtárgy és felsővezeték, utak, valamint a kapcsolódó ideiglenes vasúti biztosítóberendezési, vasúti üzemi, stb. épületek és rakodó építmények bontásának tervezése és elvégzése.
2011.05.26.
2011.06.07.
D.355/2011.
Biokom Kft.
Pécs, Uránváros, Patacs, Szigeti és Budai városrészek parkjainak gondozása, zöldterületi munkái, kézi-síkosság mentesítése, továbá az egyéb eseti jelleggel végzendő feladatok elvégzése
2011.05.26.
2011.07.05.
D.358/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Szajol (kiz.) - Kisújszállás (bez.) vasúti vonalszakasz vasúti pálya, műtárgy és felsővezeték, utak építési munkái, valamint a kapcsolódó ideiglenes biztosítóberendezési, üzemi épületek magasépítészeti, stb. munkák kiviteli tervezése és elvégzése.
2011.05.26.
2011.06.07.
D.356/2011.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Budapesti 4-es számú metróvonal I. szakasz - kapcsolódó felszíni beruházások megvalósítása -K2/D - Baross tér felszíni rendezés megvalósítására
2011.05.26.
2011.07.05.
D.354/2011.
Abaliget Község Önkormányzata
Abaliget község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvízcsatorna) kiépítése, valamint a kapcsolódó szennyvíztisztító telep megtervezése és kivitelezése vállalkozási szezrődés alapján
2011.05.26.
2011.06.27.
D.353/2011.
Szociális Internet Szolgáltató Nonprofit Kft.
Magyarország-Szlovákia Határon Átnyúló Együttműködési Program 2007-2013 keretében- Szegénység mérséklése IKT eszközök használatával
2011.05.26.
2011.06.27.
D.365/2011.
Nagyszénás Község Önkormányzata
Nagyszénás település szennyvíztisztításának és szennyvízcsatornázásának kiépítése
2011.05.27.
2011.07.15.
D.360/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás a Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények komplex generálkivitelezői építőipari munkáinak tárgyában
2011.05.27.
2011.06.29.
D.362/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás a Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények felújítási és karbantartási építőipari munkái
2011.05.27.
2011.07.08.
D.364/2011.
Budapest Főváros IX.kerület Ferencváros Önkormányzata
Márton utca 3/a. szám alatti lakóépület felújítása
2011.05.27.
2011.06.29.
D.363/2011.
PANNON Szakképzés Szervezési Társulás
PANNON Szakképzés Szervezési Társulás Simonyi Károly Szakközépiskola és Szakiskola tagintézményének területén lévő épület kiváltása vállalkozási szerződés keretében
2011.05.27.
2011.06.21.
D.366/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
Térségi összefogás a közösségi közlekedés feltételeinek javításáért a Szarvasi kistérségben
2011.05.30.
2011.07.08.
D.367/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas és Gyomaendrőd közötti biztonságos kerékpárút építése
2011.05.30.
2011.07.13.
D.368/2011.
Veszprém Megyei Csolnoky Ferenc Kórház Nonprofit Zrt.
Kórházi informatikai rendszer szállítása, bevezetése és karbantartása
2011.05.30.
2011.07.11.
D.369/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
A Közös Expo, közös piac - Arad és Békés megyék közötti gazdasági és kereskedelmi kacsolatok erősítése című HURO 0802/23 AF jelű projekt keretében, egy multifunkcionális kiállítási csarnok és járulékos létesítményei kivitelezési munkálatai
2011.05.31.
2011.06.23.
D.370/2011.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2011. 1. rész
2011.05.31.
2011.07.08.
D.372/2011.
Modern Üzleti Tudományok Főiskolája
Vezetői Információs Rendszer implementáslása meglévő logikai rendszerterv alapján, integrálás a Modern Üzleti Tudományok Főiskola jelenlegi környezetébe és az ehhez kapcsolódó szolgáltatások ellátása
2011.06.01.
2011.06.30.
D.371/2011.
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2011. - II. rész
2011.06.01.
2011.07.08.
D.373/2011.
Lajosmizse Város Önkormányzata
Hulladéklerakók rekultivációja Lajosmizsén (1. és 2. rész)
2011.06.01.
2011.07.13.
D.376/2011.
Mezőtárkány Község Önkormányzata
Mezőtárkányi óvoda felújítása, bővítése
2011.06.02.
2011.07.15.
D.374/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás a Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények komplex generálkivitelezői munkáinak tárgyában
2011.06.02.
2011.06.29.
D.375/2011.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt.
Keretmegállapodás a Kőbányai Önkormányzat vagy a Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. tulajdonában lévő lakás és nem lakás célú helyiségek, épületek, intézmények felújítási és karbantartási építőipari munkái
2011.06.02.
2011.07.08.
D.382/2011
Jánoshalma Város Önkormányzata
Infrastruktúrális fejlsztések a Jánoshalmi Általános Iskolában
2011.06.03.
2011.06.30.
D.379/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi társulás
5 db hulladéklerakó rekultivációs kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2011.06.03.
2011.06.06.
D.383/2011.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala Budapest
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal részére a 8002/2007. (11.21.) MeH tájékozatóban meghatározott közép és felső-közép kategóriás személygépjárművek beszerzése
2011.06.03.
2011.07.14.
D.377/2011.
Budapesti Közlekedési Zrt.
Vállalkozási szerződés a BKV Zrt. 18-as villamos vonalán, a Döbrentei tér - Szent Gellért tér megállóhely közötti pálya felújítási munkák I. ütem kivitelezésére
2011.06.03.
2011.07.11.
D.378/2011.
MISEK Miskolci Semmelweis Ignác Eü-i Központi Egyetemi Oktató Kórház Nonprofit Kft.
Parkgondozási, karbantartási és őrzés-védelmi feladatok elvégzése
2011.06.03.
2011.07.18.
D.381/2011
Szentkirályszabadja Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Szentkirályszabadja, Kossuth Lajos u. hrsz: 207, Egészségügyi Szolgáltatások Háza építési beruházás
2011.06.03.
2011.07.05.
D.380/2011
Békéscsaba Megyei Jogú város Önkormányzata
Békéscsaba, Derkovits sor 1. szám alatti telken kialakítandó AGÓRA multifunkcionális közösségi központ bontási és építési kivitelezési munkáinak elvégzése és a kivitelezési munkákhoz kapcsolódó egyes szakági kiviteli tervek elkészítése
2011.06.03.
2011.06.14.
D.384/2011.
Berekböszörmény Község Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése
2011.06.06.
2011.06.17.
D.385/2011
Szentes Város Önkormányzata
Klauzál Utcai Óvoda felújítása, bővítése
2011.06.06.
2011.07.06.
D.386/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata közigazgatási területén parkgondozási munkák ellátása, fás szárú növények gondozása, játszóterek karbantartási munkáinak ellátása vállalkozási szerződés keretében
2011.06.07.
2011.07.15.
D.387/2011.
MTA Atommagkutató Intézete
Komplex épületenergetikai fejlesztés az MTA Atommagkutató Intézetében vállalkozási szerződés keretében
2011.06.08.
2011.07.19.
D.389/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi Társulás
5 db hulladéklerakó rekultivációs kivitelezési munkáihoz kapcsolódó mérnöki és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2011.06.08.
2011.07.19.
D.388/2011.
Kunszentmiklós Város Önkormányzata
DAOP 4.1.3/B-19-2009-0004 Bölcsődei ellátást nyújtó intézmények infrastrukturális fejlesztése és kapacitásának bővítése tárgyú projekt keretében bölcsőde építése
2011.06.08.
2011.07.04.
D.397/2011.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Sopron Rák-patak 2,2 km hosszú belterületi szakaszának meder rekonstrukciója a vízkár-veszélyeztetettség csökkentése érdekében a NYDOP-2009-4.1.1/B-09-2009-0011 projekt keretében
2011.06.09.
2011.07.22.
D.396/2011.
Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata
Budapest Főváros XIV.kerület Zugló Önkormányzata fenntartásában működő intézményekben (óvodák, általános és középiskolák, felnőtt szociális intézmények) közétkeztetés biztosítása
2011.06.09.
2011.06.27.
D.393/2011.
Tettye Forrásház Pécsi Városi Viziközmű Üzemeltetési Zrt
Pécs, Déli szennyvíz főgyűjtő rekonstrukció III. ütem
2011.06.09.
2011.06.23.
D.392/2011.
Keszthely Város Önkormányzata
Keszthely Város Önkormányzata közterületeinek reklámcélú hasznosítására
2011.06.09.
2011.07.11.
D.395/2011.
Kőszeg Város és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás
Az intelligens iskola infrastrukturális hátterének kialakítása Kőszegi Kistérségben - adásvételi szerződés informatikai eszközbeszerzésre TIOP pályázat keretében
2011.06.09.
2011.07.19.
D.399/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményei részére a TIOP-1.1.1-07/1-2008-1002 pályázat keretében
2011.06.09.
2011.07.27.
D.398/2011.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Sopron, Rák-patak 2,2 km hosszú belterületi szakaszának meder rekonstrukciója a vízkár-veszélyeztetettség csökkentése érdekében a NYDOP-2009-4.1.1/B-09-2009-0011 projekt keretében
2011.06.09.
2011.07.22.
D.394/2011.
Szegedi Környezetgazdálkodási Nonprofit Kft.
Hulladékfogó háló beszerzése 2.
2011.06.09.
2011.07.20.
D.391/2011.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pannon-Fertő régió határon átnyúló vízellátás fejlesztése projekt keretében tervezési feladatok ellátása (PP1. I. ütem)
2011.06.09.
2011.06.23.
D.390/2011.
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület
Magyarországi LEADER Közhasznú Egyesület 2006-2010. években megítélt és folyósított támogatások felhasználása szabályszarűsé
2011.06.09.
2011.07.20.
D.401/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2011.06.10.
2011.07.22.
D.402/2011.
Szikszói Kistérségi Többcélú Társulás
Szikszó, Kistérségi Szociális és Szolgáltató Központ építés
2011.06.10.
2011.07.25.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el