Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.601/2010.
Bük Város Önkormányzata
A Felsőbüki Nagy Pál Általános Iskola és Vendéglátóipari Szakiskola felújítása és a kistérségi humán erőforrás-fejlesztése EGT/Norvég Finanszírozási mechanizmus 0088/NA2008-3/ÖP-4 referenciaszámú projekt megvalósításához árubeszerzés 2 részben
2010.07.26.
2010.09.10.
D.793/2025
Bük Város Önkormányzata
Kerekpárút TOP_PLUSZ” EKR001291452023
2025.12.11.
2026.04.23.
D.462/2023
Bük Város Önkormányzata
„Szennyvíztisztító telep fejlesztése” EKR000689922023
2023.10.24.
2023.12.18.
28. K. 30.882/2010/7.
Bük Város Önkormányzata (9737 Bük, Széchenyi u. 44.) Képviseli: Horváth Lajos polgármester
Vállalkozási szerződés a Bük, Petőfi u. 921. hrsz-ú temetői kerítés építési, beruházási kiviteli munkáira
2010.09.03.
Kfv.II.37.231/1011/8.
Büki Gyógyfürdő Zrt.
Büki Gyógyfürdő Zrt. fejlesztésével kapcsolatosan a bejárati egység, étterem, welness blokk, szaunavilág építése, élményfürdő bővítése
2012.01.18.
D.612/2009.
Büki Gyógyfürdő Zrt.
Pihenőtéri épület automatizálásának kiegészítése
2009.10.12.
2009.11.11.
D.797/2009.
Büki Gyógyfürdő Zrt.
Büki Gyógyfürdő Zrt. fejlesztésével kapcsolatosan a bejárati egység, étterem, welness blokk, szaunavilág építése, élményfürdő bővítése
2009.12.15.
2010.01.14.
4.Kf.27.434/2010/6
Büki Gyógyfürdő Zrt.; képviseli: Dr. Balogh Péter Ferenc Ügyvédi Iroda
Büki Gyógyfürdő Zrt. fejlesztésével kapcsolatosan a bejárati egység étterem, wellness blokk, szaunavilág építése, élményfürdő bővítése
2010.11.17.
D.162/2015.
Bükkaranyos Község Önkormányzata
A bükkaranyosi Kulcsárvölgyi patak környezeti állapotának javítása, valamint Bükkaranyos település bel- illetve külterületi vízvédelmi rendszereinek fejlesztése
2015.03.23.
2015.03.30.
D.578/2009.
Bükki Nemzeti Park Igazgatóság
Madárvédő szigetelők és burkolatok beszerzése
2009.09.30.
2009.11.12.
D.569/2015.
Bükki Nemzeti Park Igazgatósága
KEOP-3.2.0/11-2012-0017 és KEOP-3.2.0/11-2012-0019 jelű pályázatok keretében mezőgazdasági és egyéb gépek, eszközök beszerzése - 1. rész
2015.07.17.
2015.08.31.
D.544/2015.
Bükki Nemzeti Park Igazgatósága
KEOP-3.2.0/11-2012-0017 és KEOP-3.2.0/11-2012-0019 jelű pályázatok keretében mezőgazdasági és egyéb gépek, eszközök beszerzése - 2. rész
2015.07.03.
2015.08.17.
D.410/8/2006.
Bükki Nemzeti Park Igazgatósága
2006.06.20.
D.917/2010.
Bükkösd Község Önkormányzata
Bükkösd község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennyvíztisztító telep) kiépítése kiviteli terv készítésével vállalkozási szerződés keretében
2010.11.26.
2010.12.21.
D.614/2010.
Bükkösd Község Önkormányzata
Bükkösd Község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennyvíztisztító telep) kiépítése kiviteli terv készítésével
2010.07.29.
2010.08.17.
D.754/2010.
Bükkösd Község Önkormányzata
Bükkösd község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennyvíztisztító telep) kiépítése kiviteli terv készítésével vállalkozási szerződés keretében
2010.09.27.
2010.10.27.
D.736/2010.
Bükkösd Község Önkormányzata
Bükkösd község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennyvíztisztító telep) kiépítése kiviteli terv készítésével vállalkozási szerződés keretében
2010.09.17.
2010.10.13.
D.326/2010.
Bükkösd Község Önkormányzata
Bükkösd Község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennyvíztisztító-telep) kiépítése kiviteli terv készítésével vállalkozási szerződés keretében
2010.04.27.
2010.06.07.
Kfv.III.37.208/2012/4.
Büntetés Végrehajtás Országos Parancsnoksága
Földgáz szállítása
2013.02.13.
D.818/2024
Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete
Élelmiszerek beszerzése a IV. agglomerációs körzetben működő bv. intézetek részére 2024 eljárásban, 4 - Zöldség, gyümölcs, tojás EKR000313762024
2024.12.23.
2025.02.17.
D.520/2024
Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete
„A bv. szervek biztonsági elemeinek karbantartása” - 4. rész EKR000708072024
2024.08.15.
2024.09.18.
D.518/2024
Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete
„A bv. szervek biztonsági elemeinek karbantartása” - 2. rész EKR000708072024
2024.08.15.
2024.09.18.
D.517/2024
Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete
„A bv. szervek biztonsági elemeinek karbantartása” - 1. rész EKR000708072024
2024.08.15.
2024.09.18.
D.521/2024
Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete
„A bv. szervek biztonsági elemeinek karbantartása” - 5. rész EKR000708072024
2024.08.15.
2024.09.18.
D.519/2024
Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete
„A bv. szervek biztonsági elemeinek karbantartása” - 3. rész EKR000708072024
2024.08.15.
2024.09.18.
D.408/2026
Büntetés-végrehajtás Gazdasági Ellátó Intézete
Multifunkciós nyomtató bérlése és üzemeltetése 36 hónapra
2026.07.31.
19.Kpk.45.094/2005/9.
Büntetés-végrehajtás Központi Ellátó Intézménye
Bv. rendszeresített műszaki anyagok és kényszerítő eszközök beszerzése
2006.11.17.
D. 854/12/2005.
Büntetés-végrehajtás Központi Ellátó Intézménye
A hivatásos állomány új egyenruházata kiegészítői és kellékanyagainak beszerzése
2005.10.25.
2005.12.05.
D.241/2020
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
BVEK orvostechnikai eszközök beszerzése - 2. rész Röntgen gép és tartozékai EKR000313522020
2020.07.14.
2020.08.24.
D.333/10/2010.
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Földgáz szállítása
2010.04.28.
2010.06.07.
3.Kf.27.091/2008/5.
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
2008.05.21.
D.522/9/2007.
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
2007.10.05.
D.39/2022
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Élelmiszerek beszerzése a Dél-Alföldi régió részére - 10. és 11. része vonatkozásában EKR000718602021
2022.01.31.
2022.03.09.
D.405/2026
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Országos élelmiszer-alapanyagok beszerzése 6 részben - 2. rész (Tejtermék) EKR001336502026
2026.07.27.
2026.08.17.
D.283/2014.
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás megrendelése a Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága által, egészségügyi intézmények számára - 1. rész
2014.06.10.
2014.07.15.
D.46/2022
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Élelmiszerek beszerzése a Dél-Alföldi régió részére - 6. része vonatkozásában EKR000718602021
2022.02.07.
2022.03.09.
D.38/2022
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Élelmiszerek beszerzése Dél-Alföldi régió részére - 5. részajánlat „zöldség, gyümölcs” (EKR000718602021)
2022.01.31.
2022.03.08.
12.K.31.832/2014/15.
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Mosoda- és bértextília-szolgáltatás
2014.07.11.
4.K.30.253/2012/10.
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
zöldségfélék, burgonya, hűtött sertéshús és hűtött baromfi beszerzése
2012.12.21.
D.218/13/2007.
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága, képviseli: Dezső és Társai Ügyvédi Iroda
2007.06.06.
D.383/2010.
Büntetésvégrehajtás Országos Parancsnoksága
6724 Szeged, Mars tér 13. szám alatti Szeged Fegyház és Börtön épületének korszerűsítése, gépészeti munkák elvégzése
2010.05.12.
2010.05.31.
D.299/2025
Bőcs Község Önkormányzata
„Bőcs kerékpáros úthálózat fejlesztése” EKR000306362025
2025.05.12.
2025.08.04.
D.47/2022
Bőcs Község Önkormányzata
„Bőcs Község belterületi vízrendezése” EKR000277822021
2022.02.08.
2022.03.31.
3.Kf.27.262/2006/4.
Bőcs Község Önkormányzata Polgármesteri Hivatala, képviseli dr. Bíró László ügyvéd
2006.09.21.
19.K.34.454/2005/6.
Bőcs Nagyközség Önkormányzatának Polgármesteri Hivatala
2006.11.03.
D.534/2019
Bőny Község Önkornányzata
Bőny - háztartási méretű napelemes kiserőművek kivitelezése
2019.11.26.
2020.01.28.
D.733/8/2006.
Bőrfeldolgozó Szakközépiskola és Szakiskola
2006.11.29.
D.476/2014.
Bűnügyi Szakértői Intézet
BSZKI genetikai Laboratórium és egyéb helyiségek légtechnikai korszerűsítése
2014.09.18.
2014.11.06.
D.504/2014.
Bűnügyi Szakértői Intézet
Határidős szerződés a BSZKI részére elektronmikroszkóp szállítására.
2014.10.07.
2014.11.07.
D.51/2013.
CINE-MIS Nonprofit Kft.
Miskolc Művészetek Háza Uránia mozi termébe DCI kompatibilis projektor, valamint szerver egység beszerzése és üzembe helyezése
2013.02.01.
2013.03.27.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el