Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.16/2025
Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Rendőr-főkapitányság
„Gépjárművek javítása, karbantartása” - 4. rész (VW csoport) EKR001636642024
2025.01.13.
2025.03.10.
D.16/2026
Martfű Város Önkormányzata
Napelemes rendszer kivitelezése- Kbt. mellőzése
2026.01.15.
2026.05.27.
D.16/8/2006.
Air Horizont Pécs-Pogány Repülőtér Kht.
Pécs-Pogány Repülőtér, utas- és poggyászkezelési technológiai rendszer megvalósítása
2006.02.06.
D.160/11/2009
Országos Széchenyi Könyvtár, képviseli: Stasszel Ügyvédi Iroda dr. Stasszel Márta ügyvéd
Az Országos Széchenyi Könyvtár (OSZK) Budavári Palota „F” Épület, valamint az OSZK-hoz tartozó épületrészek és bérlemények takarítása
2009.04.17.
2009.06.08.
D.160/13-I/2008.
Bánki Donát TISZK Tatabányai Térségi Integrált Szakképző Központ Kbt. képvi- seli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda
2008.05.14.
D.160/20/2007.
Veszprém és Térsége Szennyvíz-elvezetési és-kezelési Önkormányzati Társulás
2007.05.08.
D.160/2010.
Berettyóújfalu Város Önkormányzata
A berettyóújfalui József Attila Általáno Iskola és Tagintézménye épületeinek fejlesztése és tornaterem építése a korszerű oktatási környezet kialakításáért
2010.02.26.
2010.04.08.
D.160/2011.
Nagyacsád Község Önkormányzata
Nagyacsád Község szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása
2011.03.16.
2011.04.27.
D.160/20120
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő zrt.
M43 autópálya Makó-országhatár közötti szakasz kivitelezése során lebonyolító mérnöki feladatok ellátása, valamint a kivitelezésre vonatkozó közbeszerzési eljárás előkészítésében és lebonyolításában való közreműködés
2012.03.02.
2012.03.22.
D.160/2013.
Berettyóújfalu Város Önkormányzata
A berettyóújfalui Gróf Tisza István Kórház korszerűsítése tárgyú beruházáshoz kapcsolódóan egészségügyi gép-műszerek, és laboratóriumi- illetőleg egyéb bútorzat beszerzése 6. rész
2013.04.08.
2013.05.21.
D.160/2014.
Budapest Főváros Főpolgármesteri Hivatal
„Lobogózás 2014., 2015. és 2016. években”
2014.03.21.
2014.05.16.
D.160/2015.
HM Beszerzési Hivatal
MH nagykonyháiban keletkezető ételhulladék elszállítása és ártalmatlanítása
2015.03.19.
2015.04.09.
D.160/2016.
Nemzeti Sportközpontok
Non-invazív Cardiac Output monitor beszerzése
2016.02.23.
2016.03.18.
D.160/2017.
Mecsekérc Zrt.
Geofizikai mérőműszerek beszerzése (2015. évben - Mitcham Europe Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.04.12.
2017.06.14.
D.160/2018
MAVIR Magyar Villamosenergia-ipari Átviteli Rendszerirányító ZRt.
Keretmegállapodás optikai összeköttetések anyagainak szállítására
2018.04.26.
2018.05.31.
D.160/2019
Budapesti Szent Ferenc Kórház
Kórházi eszközök beszerzése - 1. rész EKR000163662019
2019.05.02.
2019.06.14.
D.160/2020
Márián Balázs egyéni vállalkozó
„Márián Balázs ültetvénytelepítése – facsemete beszerzés a kapcsolódó szolgáltatásokkal”
2020.04.27.
2020.06.05.
D.160/2021
NYÍRVV Nyíregyházi Városüzemeltető és Vagyonkezelő Nonprofit Kft.
Őrzés védelmi feladatok ellátása EKR000144362021
2021.04.06.
2021.06.09.
D.160/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. - 1. rész EKR001096352019
2022.05.04.
2022.06.02.
D.160/2023
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Libra6i oracle licence support EKR000507682023
2023.04.26.
2023.05.15.
D.160/2024
Uzsoki Utcai Kórház
„Labordiagnosztikumok beszerzése” - 2. rész: Speciális Immunkémiai vizsgálatok EKR000110622023
2024.03.25.
2024.04.26.
D.160/2025
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
„ÉMI - Laboratóriumi eszközök beszerzése” - 1. rész: Analitikai eszközök és kiegészítők EKR000187912024
2025.03.10.
2025.05.21.
D.160/2026
Magyar Nemzeti Múzeum Közgyűjteményi Központ
Teremfelügyeleti feladatok az MNM KK épületeiben - 2.rész MNM KK BUDAPESTI RÉGIÓ EKR001116122025
2026.04.02.
2026.04.27.
D.161/12/2008
Dunaújváros Megyei Jogú Város Önkormányzata
2009.05.08.
D.161/2010.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata és a DKV Debreceni Közlekedési Zrt.
18 db azonos típusú, legalább 70 %%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű, valamint karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások
2010.03.08.
2010.04.23.
D.161/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Balatonfüredi üdülő és vitorlástelep üzemeltetése
2011.03.16.
2011.05.04.
D.161/2012.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményei részére a TIOP-1.1.1-07/1-2008-1002 pályázat keretében
2012.03.05.
2012.04.13.
D.161/2013.
Relabor Foglalkozási Rehabilitációs Kft.
Termolitikus hulladékhasznosító rendszer prototípusának, valamint kapcsolódó szolgáltatások beszerzése
2013.04.09.
2013.05.06.
D.161/2014.
Kiskunhalas Város Önkormányzata
A KEOP-4.10.0/C/12-2013-0047 jelű „Napenergia hasznosítása villamos energia előállítására földre telepített napelemes rendszerrel” című projekt keretében kivitelezési és tervezési feladatok ellátása
2014.03.21.
2014.04.09.
D.161/2016.
Iharosberény Község Önkormányzata
Iharosberény Orvosi Rendelő fejlesztése
2016.02.24.
2016.04.21.
D.161/2017.
Nemzeti Örökség Intézete
Strukturált közművagyon adatbázis felállítása
2017.04.12.
2017.05.03.
D.161/2018
Nemzeti Kommunikációs Hivatal
Az MVM Paks II. Atomerőmű Fejlesztő Zrt. részére kommunikációs feladatok ellátása
2018.04.26.
2018.06.07.
D.161/2019
Semmelweis Egyetem
Munkaerő biztosítása nyugdíjas szövetkezetből EKR000809162018
2019.05.03.
2019.06.04.
D.161/2020
A.K.S.D. Kft.
Hulladékgyűjtő és szállító célgépek beszerzése EKR000310082020
2020.04.27.
2020.05.08.
D.161/2021
Ruzsa Község Önkormányzata
Külterületi utak felújítása EKR000469782020
2021.04.06.
2021.06.17.
D.161/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. - 3. rész EKR001096352019
2022.05.04.
2022.07.06.
D.161/2023
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
„MTVA részére hostess szolgáltatás nyújtása” EKR000183062023
2023.04.26.
2023.06.07.
D.161/2024
Hódmezővásárhelyi Vagyonkezelő és Szolgáltató Zrt.
"Autóbusszal végzett helyi személyszállítás" EKR002032272023
2024.03.27.
2024.04.16.
D.161/2025
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
„ÉMI - Laboratóriumi eszközök beszerzése” - 2. rész: Nyílászáró vizsgálati eszközök EKR000190842024
2025.03.10.
2025.05.21.
D.161/2026
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Budai fonódó villamoshálózat II. ütem megvalósítás” EKR000832012025
2026.04.02.
2026.04.29.
D.161/26/2006
Oktatási Minisztérium, nevében eljár: Központi Szolgáltatási Főigazgatóság, képviseli: dr. Csók István ügyvéd
A 190/2005. (IX. 17.) Korm. rendelet értelmében a fűtési és világítási színvonal folyamatos – szabványoknak megfelelő – biztosítása szolgáltatás nyújtása (Szemünk Fénye Program)
2006.03.08.
2006.04.19.
D.161/6/2007.
Közlekedésfejlesztési Koordinációs Központ képviseli: dr. Jancsovics Éva ügyvéd
8. sz. főút Márkó elkerülő szakasz kivitelezési munkáinak lebonyolítása és teljes körű műszaki ellenőrzése
2007.04.25.
D.161/9/2009.
Magyar Televízió Zrt., képviseli: Sándor Szegedi Szent-Ivány Komáromi Eversheds Ügyvédi Iroda, dr. Maczurka Csilla ügyvéd
Magyar Televízió Zrt. új bérelt székházában HD adáslebonyolító rendszer, távközlési és technikai központ, intercom rendszer, TV stúdió hangrendszer, kiegészítő berendezések, továbbá központi háttértárrendszer szállítása, telepítése és üzembe helyezése
2009.04.20.
2009.05.20.
D.162/17/2006
Országos Mentőszolgálat Légimentő Kht.
Légi jármű biztosítási és kapcsolódó szolgáltatások
2006.03.08.
2006.04.22.
D.162/2010.
Beregdaróc Község Önkormányzata
Beregdaróci Községi Óvoda felújítása
2010.03.08.
2010.04.13.
D.162/2011.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Békéscsaba Megyei Jogú Város szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése című projekthez kapcsolódó infiltráció csökkentési terv elkészítése
2011.03.18.
2011.04.28.
D.162/2012.
Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Vállalkozási szerződés a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság objektumainak takarítására
2012.03.05.
2012.03.19.
D.162/2013.
Budapest Főváros XXI. kerület Csepel Önkormányzata
Telekommunikációs szolgáltatások beszerzése (mobil)
2013.04.09.
2013.04.23.
D.162/2014
Surján Völgyi Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Vállalkozási szerződés a „Surján Völgy ivóvízminőség javító program” elnevezésű KEOP-1.3.0/09-11-2013-0002 azonosítószámú projekt tervezésére és kivitelezésére a FIDIC Sárga Könyv szerint
2014.03.24.
2014.05.13.
D.162/2015.
Bükkaranyos Község Önkormányzata
A bükkaranyosi Kulcsárvölgyi patak környezeti állapotának javítása, valamint Bükkaranyos település bel- illetve külterületi vízvédelmi rendszereinek fejlesztése
2015.03.23.
2015.03.30.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el