Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.104/2010.
Hódmezővásárhely Megyei Jogú Város Önkormányzat
Informatikai eszközök beszerzése TIOP pályázat keretében - Hódmezővásárhely
2010.02.15.
2010.02.23.
D.82/2010.
Heves Megyei Regionális Hulladékgazdálkodási Társulás
Rendszerelemek engedélyezési- és kiviteli terveinek elkészítése, a munkák elvégzéséhez szükséges minden engedély beszerzése, a kivitelezési munkák megvalósítása, 2030. április 1-ig üzemeltetése
2010.02.09.
2010.02.23.
D.115/2010.
Károly Róbert Főiskola
Komplex oktatási, kutatási innovációs szolgáltatási és infokommunikációs infrastruktúra fejlesztés a Károly Róbert Főiskolán (TIOP-1.3.1-07/1-2F-2008-0001) projekt keretében informatikai eszkjözök beszerzése 4. sz. részteljesítéssel
2010.02.18.
2010.02.24.
3.Kf.27.406/2009/7.
Nyíregyházi Főiskola
Nyíregyházi Főiskola Gyakorló iskoláinak gyermek- és felnőtt étkeztetési szolgáltatása
2010.02.24.
D.84/2010.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Miskolc város fellendítése az ÚMFT forrásai segítségével
2010.02.10.
2010.02.25.
D.55/2010.
Budapest Főváros IX. ker. Ferencváros Önkormányzata, képviseli: Dr. Grigássy Ügyvédi Iroda, ügyintéz: Dr. Grigássy György ügyvéd
A Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzatának tulajdonában lévő közterületeken az Önkormányzat tulajdonában lévő közterületi, fizető parkolóhely céljára kijelölt váraközóhelyek működtetése szolgáltatási koncesszió keretében
2010.01.29.
2010.02.25.
D.103/2010.
Gödöllő Város Önkormányzata, Polányi Ügyvédi Iroda, Dr. Polányi Tamás ügyvéd
Megbízási szerződés, Gödöllő Város Önkormányzatánál megvalósításra kerülő 3 db építési projekt költésgszámítására, műszaki tanácsadásra és műszaki ellenőrzésre
2010.02.12.
2010.02.26.
D.90/2010.
EON Rt.
Királyegyházi cementgyár majdani működését kiszolgáló 120/22/11 kV-os transzformátor állomás kezelőépületének építőmester és szakipari munkáinak kivitelezése
2010.02.11.
2010.02.26.
D.85/2010.
Jászkisér Város Önkormányzata, képviseli Dr. Szabó Iván Ügyvédi Iroda, Dr. Szabó Iván ügyvéd
A jászkiséri és a pélyi oktatási intézmények építési beruházásainak műszaki ellenőrzése
2010.02.10.
2010.02.26.
D.855/2009.
Hajdúdorog Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Ács Ferenc Ügyvédi Iroda, Dr. Ács Ferenc ügyvéd II.r. kérelmezett: GÉPBÉR Hungária Kft. (képviseli: Dr. Lovász Éva ügyvéd)
Hajdúdorog mobil színpad és lelátó elemek beszerzése
2009.12.30.
2010.02.26.
D.70/2010.
Piliscsaba Város Önkormányzata
Viharkárok okozta úthibák helyreállítása
2010.02.03.
2010.02.26.
D.26/2010.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
Jogtár elérhetőség, frissítés és kapcsolódó on-line szolgáltatás
2010.01.19.
2010.03.01.
D.20/2010.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szeged, Somogyi u. 20. homlokzatának felújítása
2010.01.14.
2010.03.01.
D.108/2010.
DKV Debreceni Közlekedési Zrt.
Debrecen felszíni parkolási rendszer bővítése 12 db Siemens Prisma 6 típusú, Solar paneles kialakítású, parkoló jegykiadó automata szállítása Debrecenbe, telepítése és beüzemelése
2010.02.16.
2010.03.01.
D.29/2010.
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Szücs Tamás ügyvéd
TIOP-1.2. 1/08/1 és a TIOP-1.2. 1/08/2 keretében támogatott Tatabánya - a Vértes Agórája című projekt megvalósítása felújítással és bővítéssel
2010.01.20.
2010.03.01.
D.120/2010.
Szarvas Város Önkormányzata, nevében eljár: Work-Metall Trans Kft.
Kerékpárút-hálózat fejlesztése a Szarvast Orosházával összekötő 4404 jelű út mentén
2010.02.22.
2010.03.02.
D.100/2010.
Mozgássérült Emberek Rehabilitációs Központja, képviseli: Dr. Kardkovács és Társai Ügyvédi Iroda, Dr. Kardkovács Kolos ügyvéd
Mozgáskorlátozott emberek foglalkoztatását, önálló életvitelét segítő eszközfejlesztő műhely és szolgáltatási hálózat elnevezésű projekthez kapcsolódóan központi információs rendszer kialakítása, bevezetése, implementációja
2010.02.12.
2010.03.02.
D.43/2010.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt.
Távközlési üzemeltetés támogató rendszer kialakítása
2010.01.26.
2010.03.02.
D.28/2010.
Kisvárda Város Önkormányzata
Szállítási szerződés önkormányzat ügyviteli szoftver beszerzésére és a hozzá kapcsolódó képzés beszerzésére
2010.01.19.
2010.03.02.
D.127/2010.
Szarvas Város Önkormányzata
Kerékpárút-hálózat fejlesztése a Szarvast Orosházával összekötő 4404 jelű út mentén
2010.02.24.
2010.03.02.
3.Kf.27.477/2009/3.
Agrármarketing Centrum
Közösségi magyar megjelenések kivitelezési jogának megszerzése, az AMC által támogatott magyar standok üzemeltetése
2010.03.03.
3.Kf.27.373/2009/10.
Hunyadi Mátyás Tagiskola I. rendű, Bársony János Általános Iskola (3525 Miskolc, Bársony János utca 27/A.) II. rendű, Baross Gábor Szakközépiskola (3525 Miskolc, Rácz Ádám utca 54/5.) III. rendű, Karacs Teréz Leánykollégium (3525 Miskolc, Győri kapu 156.) IV. rendű, Miskolc Holding Vagyonkezelő Zrt. (3530 Miskolc, Hunyadi János utca 5.) V. rendű
Különféle élelmiszerek beszerzése, szállítása
2010.03.03.
D.112/2010.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A Magyar Állam tulajdonában álló, és az állami vagyonkörbe tartozó termőföldek értékbecslése
2010.02.17.
2010.03.03.
D.61/2010.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
A NYDOP-5.3.1/2F-2f-2009-2009. kódszámú projekt keretében egyedi bútorok és a meglévő iskolai bútorok megjelenésével megegyező előregyártott bútorok szállítása IV. rész
2010.02.01.
2010.03.03.
D.56/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Az M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza - 49. sz. főút (234+238-268+000 km. sz.) közötti szakasz kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.01.29.
2010.03.03.
D.52/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Darázs & Társai Ügyvédi Iroda, Dr. Bakondi György ügyvéd, Dr. Dián József Ügyvédi Iroda, dr. Dián József ügyvéd
Békéscsaba Megyei Jogú Város szennyvíztisztításának és csatornázásának fejlesztése című projekthez kapcsolódó mérnöki feladatok ellátása
2010.01.27.
2010.03.03.
7.K.35.026/2009/8.
Ercsi Egészségügyi Központ Nonprofit Kft.
Ercsi, Esze Tamás u. 14. szám alatt található egészségügyi központ átalakítása és fejlesztése
2010.03.03.
D.60/2010.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
A NYDOP-5.3.1/2F-2f-2009-2009. kódszámú projekt keretében egyedi bútorok és a meglévő iskolai bútorok megjelenésével megegyező előregyártott bútorok szállítása II. rész
2010.02.01.
2010.03.03.
D.59/2010.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
A NYDOP-5.3.1/2F-2f-2009-2009. kódszámú projekt keretében egyedi bútorok és a meglévő iskolai bútorok megjelenésével megegyező előregyártott bútorok szállítása I. rész.
2010.02.01.
2010.03.03.
D.37/2010.
Magyar Bencés Kongregáció Pannonhalmi Főapátság
A Pannonhalmi Bencés Gimnázium és Kollégium nevelés-oktatási infrastruktúrájának fejlesztéséhez szükséges eszközök beszerzése
2010.01.25.
2010.03.03.
D.35/23/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Az M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza - 49. sz. főút (234-238-268+000 Km. sz.) közötti szakasz kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.01.22.
2010.03.03.
D.113/2010.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db azonos típusú, legalább 70 %%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű, valamint karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások
2010.02.18.
2010.03.04.
D.58/2010.
Mórahalom Város Önkormányzata
A Móra Ferenc u., a Juhász u., az Úttörő u., a Béke u., Domb u. és Mező u. burkolatának felújítása Mórahalmon
2010.02.01.
2010.03.04.
D.31/2010.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt., MÁV-START Vasúti Személyszállító Zrt., MÁV-TRAKCIÓ Vasúti Vontatási Zrt. nevükben eljár MÁV Magyar Államvasutak Zrt. Beszerzési és Készletgazdálkodási Szolgáltató Egység, képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda Dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
Munkásszállás helyek biztosítása kettő és háromágyas szobákban
2010.01.21.
2010.03.04.
D.64/2010.
Szigetmonostor Község Önkormányzata
Zöldsziget Körzeti Általános Iskola rekonstrukciója, bővítése 2009/2
2010.02.01.
2010.03.04.
D.76/2010.
Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság
A Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányság által bűnjelként lefoglalt, illetve közlekedési baleset kapcsán biztonságba helyezett járművek szállítása és tárolása a rendőrségi gépjárműtároló hasznosításával
2010.02.05.
2010.03.05.
D.68/2010.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt., jogi képviselő: HDL Ügyvédi Iroda Dr. Dóczi Tamás ügyvéd
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt. részére fittnes szolgáltatások beszerzése
2010.02.03.
2010.03.05.
D.62/2010.
Nemzeti Közlekedési Hatóság
Szállítási szerződés az NKH gépjármű vizsgáztatásával kapcsolatos, a közlekedésbiztonságot támogató eszközök, műszerek és szolgáltatások beszerzésére
2010.02.02.
2010.03.05.
D.38/2010.
Magyar Államkincstár
Vállalkozási szerződés a Magyar Államkincstár használatában álló ingatlanok szakipari (javítási, karbantartási, állagmegóvási és kárelhárítási szakipari munkák) karbantartó tevékenység végzése a dokumentációban foglaltak szerint
2010.01.25.
2010.03.05.
D.81/11/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Vállalkozási szerződés Villány elkerülő út építésének kivitelezési munkáinak elvégzésére
2010.02.09.
2010.03.08.
D.65/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Bp-Kelenföld (bez.)-Tárnok (bez.) vonalszakasz átépítése, pálya, műtárgy, felsővezeték építési műtárgy, felsővezeték építési munkák, a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, váltófűtési, térvilágítási, felsővezeték távvezérlési tervezése és építése
2010.02.02.
2010.03.08.
D.48/2010.
Szentlőrinci Kistérségi Oktatási-Nevelési Központ
Élelmiszer-alapanyag beszerzése a Szentlőrinci Kistérségi Oktatási- Nevelési Központ részére (4.rész)
2010.01.27.
2010.03.08.
D.111/2010.
Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
Budapest XVIII. kerület fenntartásában működő óvodák, általános- és középiskolák, valamint szociális intézmények közétkeztetési feladatainak ellátása
2010.02.17.
2010.03.08.
D.99/2010.
Levelek Község Önkormányzata
Gárdonyi Géza Általános Iskola 8 tantermes épületének felújítása
2010.02.12.
2010.03.08.
D.87/2010.
Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.
A Magyar Állam tulajdonában álló és az állami vagyonkörbe tartozó 250 millió Ft-ot el nem érő értékű ingatlanok értékbecslése, esetenként természeti és műemléki érték meghatározása, környezeti kár értékének meghatározása
2010.02.10.
2010.03.08.
D.50/2010.
Földmérési és Távérzékelési Intézet
Rendszerfejlesztési szolgáltatások geoportál létrehozására
2010.01.27.
2010.03.08.
D.44/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Bp-Kelenföld (bez.)-Tárnok(bez.) vonalszakasz átépítése, pálya, műtárgy, felsővezeték építési műtárgy, felsővezeték építési munkák, a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, váltófűtési, térvilágítási, felsővezeték távvezérlési tervezése és építése
2010.01.26.
2010.03.08.
D.34/2010.
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata
Zalaegerszeg történelmi városközpont rehabilitációs és revitalizációs program I. ütem projektben a független mérnök és műszaki ellenőri feladatok ellátása
2010.01.22.
2010.03.08.
D.152/2010.
Budapest Főváros XIV. kerület Zugló Önkormányzata
Bp.XIV.ker. Dr.Mező Ferenc Általános Iskolában sportpálya átépítése, kivitelezése
2010.03.04.
2010.03.09.
D.74/2010.
Kalocsa Város Önkormányzata
Kertvárosi Általános Iskola fejlesztése
2010.02.04.
2010.03.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el