Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.53/2010.
Kompolt Község Önkormányzata
Új, korszerű óvoda építése Kompolton
2010.01.28.
2010.03.09.
D.51/2010.
Szegedi Szabadtéri Játékok és Fesztivál Szervező Nonprofit Kft., képviseli: Kocsondi Ügyvédi Iroda Dr. Kocsondi Emese ügyvéd
Szegedi Szabadtéri Nonprofit Kft. őrzési feladatainak ellátása
2010.01.27.
2010.03.09.
3.Kf.27.492/2009/4.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
tanúsított iratkezelési szoftverekhez kapcsolódó szolgáltatások és szoftverek beszerzése
2010.03.10.
D.134/2010.
Budapest, XXI. Kerület Csepel Önkormányzata
Belterületen kármegelőző felszíni vízelvezető rendszerek kiépítése, csapadékvíz csatorna építése és kivezetés KMOP-2007-3.3.1.B.
2010.02.25.
2010.03.10.
D.118/2010
Budapesti Corvinus Egyetem
Budapest Corvinus Egyetem Budai Campusa műemléki besoroláső kollégiumi épületéhez tartozó könyvtár funkciójú épületrész felújítása, belsőépítészeti, gépészeti és elektromos kivitelezési munkák elvégzése 1450m2-en
2010.02.19.
2010.03.10.
D.110/2010.
Tápiószőlős Község Önkormányzata
"Esélyteremtés Pest megye délkeleti perifériáján" - A tápiószőlősi Házi Árpád Általános Iskola felújítása és IKT eszközparkjának bővítése
2010.02.16.
2010.03.10.
4.Kf.27.036/2010/5.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
ORFK flottabérlet
2010.03.10.
3.Kf.27.500/2009/4.
Budapest XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat
Budapest XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat tulajdonában lévő közterületeken végzendő út-, és járda fenntartási, valamint út,- és járdajavítási munkák, az úttartozékok karbantartása és pótlása
2010.03.10.
D.49/2010.
MAG - Magyar Gazdaságfejlesztési Központ Zrt., képviseli: Látrányi Ügyvédi Iroda Dr. Tóth V. Csaba ügyvéd
Európai Uniós támogatásokhoz kapcsolódó helyszíni ellenőrzési tevékenység ellátása
2010.01.27.
2010.03.10.
D.54/2010.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza és Térsége Szennyvízelvezetés és Szennyvíztisztítási Programja Csatornahálózati munkák a FIDIC Piros könyve szerint.
2010.01.28.
2010.03.11.
D.47/2010.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza és Térsége Szennyvízelvezetés és Szennyvíztisztítási Programja Csatornahálózati munkák a FIDIC Piros Könyve szerint
2010.01.27.
2010.03.11.
D.33/2010.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza és Térsége Szennyvízelvezetés és Szennyvíztisztítási Programja Csatornahálózati munkák a FÁIDIC Piros Könyve szerint
2010.01.21.
2010.03.11.
4.Kf.27.486/2009/4.
Budapest Gyógyfürdői és Hévizei Zrt.
Komplex beléptető és értékesítő rendszerek szállítása, teljes körű bevezetése, integrálása és üzemeltetése lízingfinanszírozással vagy tartós bérlettel
2010.03.11.
D.88/2010.
Jászkisér Város Önkormányzata, jogi képviselő: Dr. Szabó Iván Ügyvédi Iroda Dr. Szabó Iván ügyvéd
Közoktatási intézmények felújítása, bővítése Jászkisér területén az ÉAOP-2007-4.1.1/2F kódszámú és Pély területén az ÉMOP-2007.-1.1/2F kódszámú pályázatok keretében
2010.02.10.
2010.03.11.
D.32/2010.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza és Térsége Szennyvízelvezetés és Szennyvíztisztítási Programja Csatornahálózati munkák a FIDIC Piros Könyve szerint
2010.01.21.
2010.03.11.
D.114/2010.
Csaholc Község Önkormányzata
A csaholci általános iskola felújítása és bővítése
2010.02.18.
2010.03.12.
D.89/2010.
Baranya Megyei Önkormányzat
Hitel biztosítása a Baranya Megyei Önkormányzat részére az MFB "Sikeres Magyarországért" Önkormányzati Infrastruktúrafejlesztési Hitelprogram keretében
2010.02.10.
2010.03.12.
D.45/2010.
Bácsalmás Város Önkormányzata, képviseli: Deák Ügyvédi Iroda
Bácsalmás Város Önkormányzatának szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztítása
2010.01.26.
2010.03.12.
20.K.32.594/2009/8.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság (1015 Budapest, Kossuth tér 2-4.)
„A KSZF és az ellátási körébe tartozó minisztériumok részéreelektronikus jogszabály-nyilvántartó rendszerhez történ hozzáférés biztosítása e-Jog2009
2010.03.16.
D.94/2010.
Kisbéri Többcélú Kistérségi Társulás, jogi képviselő: Kozma Ügyvédi Iroda Dr. Kozma György ügyvéd
1) nyilvánossági és marketing szolgáltatások nyújtása, 2) nyilvánosság táblák beszerzése, 3) projekt táblák legyártása és leszállítása „B” típusú táblák felállítása
2010.02.11.
2010.03.16.
D.92/2010.
Kisbéri Többcélú Kistérségi Társulás
Bakonysárkányi oktatási intézmény bővítési, felújítási, fejlesztési munkái
2010.02.11.
2010.03.16.
D.71/2010.
Kopint-Datorg Infokommunikációs Zrt., képviseli: Dr. Décsy Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd: Dr. Décsy Gábor
Az elektronikus levéltár közbeszerzését előkészítő informatikai tervezés
2010.02.03.
2010.03.16.
D.93/2010.
Kisbéri Többcélú Kistérségi Társulás
Császári oktatási intézmény (kistérségi Közös Fenntartású Általános Iskola és Óvoda Zrínyi Ilona Tagiskola iskolája és óvodája) bővítési, felújítási, fejlesztési munkái
2010.02.11.
2010.03.16.
D.83/2010.
Fővárosi Állat- és Növénykert, képviseli: Dr. Győri Erzsébet ügyvéd
A Fővárosi Állat- és Növénykert részére őrzés-védelmi, fűtés felügyeleti és portaszolgálati munkák elvégzése
2010.02.09.
2010.03.16.
D.23/2010.
Közlekedésfejlesztési Koordinációs Központ
A KKK vagyonkezelésébe tartozó országos közutak alatti földterületek teljeskörű (jogi szempontú, szükség esetén geodéziai) területrendezése és gyorsforgalmi utak
2010.01.18.
2010.03.16.
D.142/2010.
Gyomaendrőd Város Önkormányzata
Gyomaendrőd, Fő út-Bajcsy Zs. utca kerékpárút építése
2010.03.02.
2010.03.18.
D.156/2010.
Nyírmihálydi Község Önkormányzata
Nyírmihálydi, Petőfi Sándor Általános Iskola és Óvoda konyha eszközeinek beszerzése
2010.03.08.
2010.03.18.
D.106/2010.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Wesselényi Miklós Középiskola Szakiskola és Kollégium oktatási épületének átalakítása, bővítése és rekonstrukciója, valamint új tornaterem építése
2010.02.15.
2010.03.18.
D.75/2010.
Őrbottyán Nagyközség Önkormányzata
Az őrbottyáni Napköziotthonos Óvoda tetőtér építése
2010.02.04.
2010.03.18.
D.67/2010.
Budapest Főváros VI. ker. Terézváros Önkormányzata
Hunyadi tér rekonstrukció első üteme
2010.02.02.
2010.03.18.
D.148/2010.
Nagykónyi Község Önkormányzata
Nagykónyi Önkormányzati Hivatal akadálymentesítése és lift beépítése
2010.03.04.
2010.03.19.
D.144/2010.
E-Misszió Természet- és Környezetvédelmi Egyesület
NATURA 2000-es legelő területeken természettel együttműködő gazdálkodást megvalósítő mintaprogram
2010.03.03.
2010.03.19.
D.140/2010.
Pannon Egyetem
Kommunális szilárd hulladék gyűjtése és rendszeres elszállítása
2010.03.02.
2010.03.19.
D.69/2010.
Kisköre Város Önkormányzata, képviseli: Antal Ügyvédi Iroda, dr. Antal Árpád ügyvéd
A kiskörei Vásárhelyi Pál Általános Iskola feljújítása, bővítése, akadálymentesítése
2010.02.03.
2010.03.19.
19.K.33.220/2009/5.
Cegléd Város Önkormányzata
„A Duna-Tisza közi nagytérség regionális települési szilárdhulladék gazdálkodási rendszer berendezéseinek és létesítményeinek üzemeltetésére irányuló közszolgáltatási és vagyonkezelési szerződés ”
2010.03.19.
D.101/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Nyugat-magyarországi közutak és vasutak fejlesztésével kapcsolatos beruházásokat támogató fotó és filmkészítési feladatok ellátása
2010.02.12.
2010.03.22.
D.73/2010.
BKV Zrt., képviseli: Varga Dóra Ügyvédi Iroda, dr. Varga Dóra Katalin ügyvéd
Rendszerbeszállítási tevékenység karbantartási anyagok területére (műszaki vegyi anyagok, kötőelemek, kéz és elektromos és levegős szerszámok, vágó és fúró felületmegmunkáló eszközök, munkavédelmi felszerelések, csapágyak, stb.)
2010.02.03.
2010.03.22.
D.95/2010.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
Felsőoktatási tevékenységek színvonalának emeléséhez szükséges infrastrukturális és informatikai fejlesztések (TIOP - 1.3.1/07/1.) projekt építési beruházás kivitelezése ajánlatkérő mosonmagyaróvári oktatási intézményben
2010.02.11.
2010.03.24.
D.79/2010.
Endrefalva Község Önkormányzata
Endrefalva Általános Iskola nyílászáróinak cseréje
2010.02.09.
2010.03.24.
3.Kf.27.562/2009/5.
Szegedi Tudományegyetem
id. Jancsó Miklós kollégium homlokzati nyílászáróinak cseréje
2010.03.24.
D.121/2010.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
1200 tonna + 50 %% útszóró só beszerzése
2010.02.19.
2010.03.24.
D.80/2010.
MÁV Magyar Államvasutak Zrt., képviseli: Tasnádi Ügyvédi Iroda, dr. Tasnádi Gábor ügyvéd
a MÁV Zrt. vasúti felépítmény fenntartásához, karbantartásához szükséges kitérő, kitérő alkatrész, speciális sín készítmények, sín kapcsolószerkezet: 2,25 mdF+10%%
2010.02.09.
2010.03.24.
D.216/2010.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
A belvárosi terek integrált funkcióbővítő fejlesztése
2010.03.23.
2010.03.25.
D.174/2010.
Budapest Főváros II. kerület Önkormányzata
Vállalkozási szerződés/Budapest Főváros II. kerületi Önkormányzat fenntartásában lévő II. Rákóczi Ferenc Gimnázium takarítási munkái
2010.03.11.
2010.03.25.
D.165/2010.
Budapest Főváros VI. ker. Terézváros Önkormányzata
Komplex szervezetfejlesztés a Terézvárosi Polgármesteri Hivatalbancímen elnyert támogatásból megvalósuló projekt megvalósítása
2010.03.10.
2010.03.25.
D.125/2010.
Balogunyon Község Önkormányzata
Egészségház kialakítása Balogunyom községben
2010.02.23.
2010.03.25.
D.78/2010.
Volánbusz Közlekedési Zrt.
Szállítási szerződés autóbuszok beszerzésére
2010.02.08.
2010.03.25.
D.105/2010.
Hajdúszoboszló Város Önkormányzata
KEOP 1.2.0 program által finanszírozott szennyvíztisztító telep működés alatt történő fejlesztése és a kapcsolódó csatornahálózat kiépítése
2010.02.15.
2010.03.26.
D.102/2010.
Hajdúszoboszló Város Önkormányzata, képviseli: Berta és Kovács Ügyvédi Iroda, eljáró ügyvéd: Dr. Kovács Dénes
KEOP 1.2.0 program által finanszírozott szennyvíztisztító telep működés alatt történő fejlesztése és a kapcsolódó csatornahálózat kiépítése
2010.02.12.
2010.03.26.
D.86/2010.
Sellyei Kistérségi Többcélú Társulás
A Sellyei Kistérségi Többcélú Társulás által fenntartott intézmények élelmiszer beszerzése 2010. évre
2010.02.10.
2010.03.26.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el