Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
Kfv. VI. 39.075/2010/17.
Csongrád Város Önkormányzata
„útburkolat felújítás I., útburkolat felújítás II.”
2011.02.21.
D.500/2010.
Csongrád Város Önkormányzata GAMESZ
Élelmiszer árubeszerzés
2010.06.22.
2010.07.29.
D.312/16/2009.
Csongrád Város Önkormányzata GAMESZ, képviseletében eljárt : dr. Kelemen Zoltán ügyvéd
Adásvételi szerződés különféle élelmezési alapanyagok, élelmiszertermékek beszerzésére ajánlatkérőhöz tartozó intézmények részére
2009.06.22.
2009.07.17.
D.776/2010.
Csongrád Város Önkormányzata Homokhátság Regionális Szilárdhulladék Kezelési Konzorcium Tulajdonközösség Gesztora Intézménye
Bugac Község hulladéklerakó kiegészítő rekultivációs munkálatainak elvégzése, kiegésíztő építési beruházás
2010.09.30.
2010.11.09.
D.777/2010.
Csongrád Város Önkormányzata Homokhátság Regionális Szilárdhulladék Kezelési Konzorcium Tulajdonközösség Gesztora Intézménye
Császártöltés, Fajsz Községek hulladéklerakó kiegészítő rekultivációs munkálatainak elvégzése kiegészítő építési beruházás
2010.09.30.
2010.11.09.
D.778/2010.
Csongrád Város Önkormányzata Homokhátság Regionális Szilárdhulladék Kezelési Konzorcium Tulajdonközösség Gesztora Intézménye
Csongrád Város hulladéklerakó kiegészítő, rekultivációs munkálatainak elvégzése, kiegészítő építési beruházás
2010.09.30.
2010.11.09.
D.775/2010.
Csongrád Város Önkormányzata Homokhátság Regionális Szilárdhulladék Kezelési Konzorcium Tulajdonközösség Gesztora Intézménye
Újtelek Község hulladéklerakó kiegészítő rekultivációs munkálatainak elvégzése, kiegészítő építési beruházás
2010.09.30.
2010.11.09.
14.K.35.598/2010/10.
Csongrád Város Önkormányzata Homokhátsági Regionális Szilárd Hulladék Kezelési Konzorcium Tulajdonközösség Gesztora Intézménye (6640. Csongrád, Kossuth tér 7.)
Vállalkozási szerződés: Homokhátsági Regionális Települési Hulladékgazdálkodási Projekt, Települési kommunális hulladéklerakók rekultivációs munkálatainak elvégzése
2012.01.18.
D.750/25/2007.
Csongrád Város Önkormányzata képviseli: Deák Ügyvédi Iroda
a Homokhátsági Hulladék Gazdálkodási rendszer keretében megvalósuló létesítmények, illetve beszerzett eszközök vagyonkezelése, illetve települési hulladék-kezelési közszolgáltatás ellátása
2008.02.07.
Kfv.II.38.192/2010/5.
Csongrád Város Önkormányzata, Apátfalva Község Önkormányzata
2011.04.27.
13.K35.600/2010/16
Csongrád Város Önkormányzata, a Homokhátsági Regionális Szilárdhulladék Kezelési Konzorcium Tulajdonközösség Gesztora, Intézménye (6640 Csongrád, Kossuth tér 7.)
Homokhátsági Regionális Települési Hulladékgazdálkodási Projekttel kapcsolatos környezetvédelmi felülvizsgálat és rekultiváció-tervezés
2011.09.19.
D.926/8/2005.
Csongrád Város Önkormányzata, a Homokhátsági Regionális Tulajdonközösség gesztora, intézménye
a Homokhátsági Regionális szilárd hulladék-gazdálkodási rendszer létrehozásával és hatékony üzemeltetésével kapcsolatos PR- és tájékoztatási feladatok teljes körű lebonyolítása
2005.11.15.
2005.12.27.
D.851/2014.
Csongrád és Csánytelek Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
1. rész: Vállalkozási szerződés a KEOP 1.3.0/09-11-2013-0034 azonosító számú projekt keretében Csongrád Város Ivóvízminőség- Javító beruházásához kapcsolódó FIDIC Sárga Könyv szerinti tervezési és kivitelezési feladatok elvégzésére.
2014.12.04.
2014.12.13.
D.436/2022
Csongrád-Csanád M-i. Egészségügyi Ellátó Központ Hódmezővásárhely-Makó
CSCSMEEK HE rend.hez csatl. tervezése EKR000392712022
2022.11.12.
2023.01.20.
D.11/2024
Csongrád-Csanád Megyei Rendőr-főkapitányság
„Gépjárműjavítás a CSCSVMRFK-nak 24 hónapra” - 3. rész EKR001461402023
2024.01.08.
2024.01.18.
D.508/2023
Csongrád-Csanád Vármegye Önkormányzata
Kerékpárút tervezés Mindszent-Szegvár 2023 EKR000239602023
2023.11.17.
2023.11.24.
D.769/2025
Csongrád-Csanád Vármegyei Kormányhivatal
„Multifunkcionális nyomat előállító berendezések adásvétele”
2025.12.02.
2026.04.30.
D.12/2024
Csongrád-Csanád Vármegyei Rendőr-főkapitányság
„Gépjárműjavítás a CSCSVMRFK-nak 24 hónapra” - 4. rész EKR001461402023
2024.01.08.
2024.01.18.
D.531/2011.
Csongrádi Kistérség Többcélú Társulása
Informatikai eszközbeszerzés a Csongrádi Kistérség Általános Iskoláinak
2011.08.01.
2011.08.30.
D.67/2015.
Csongrádi Közmű Szolgáltató Kft.
Nyomdai kivitelezési szolgáltatások ellátása - Kbt. mellőzése
2015.02.11.
2015.03.02.
D.515/2015.
Csongrádi Közmű Szolgáltató Kft.
Vállalkozási szerződés a csongrádi fürdő bővítésének és fejlesztésének (kiúszó medence létesítése) kiegészítő munkáira
2015.06.24.
2015.07.07.
D.377/2014.
Csongrádi Közmű Szolgáltató Kft.
Informatikai-, IT-szolgáltatások megrendelése
2014.07.23.
2014.08.06.
D.794/7/2006.
Csonkahegyhát Község Önkormányzata képviseli: Buda Ügyvédi Iroda
2006.12.27.
D.172/2018
Csopak Község Önkormányzat
BTSP-1.1-2016 kódszámú Balatoni strandok fejlesztése pályázat keretein belül Csopak strand fejlesztése úszóstég beszerzése
2018.05.07.
2018.07.06.
D.288/2013.
Csorba Győző Könyvtár
Könyvtári szolgáltatási funkció ellátására alkalmas gépjármű szállítása és üzembe helyezése szállítási szerződés keretében
2013.07.04.
2013.08.08.
D.19/2011.
Csorna Város Önkormányzata
A XXI. század óvodája és iskolája megnevezésű, NYDOP-5.3.1/2F-2-f-2009-2008. azonosítószámú projekt
2011.01.11.
2011.01.27.
D.120/2023
Csorna Város Önkormányzata
„Barnamezős terület rehabilitáció Csornán” EKR000859592020
2023.03.31.
2023.06.12.
D.103/2013.
Csorvás Város Önkormányzata
Közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése (Kölcsönszerződés)
2013.03.04.
2013.04.03.
D.54/2014.
Csurgó Város Önkormányzata
„Csurgói ivóvízminőség-javító Program” tervezés és kivitelezés
2014.02.06.
2014.02.25.
D.520/2014.
Csurgó város Önkormányzata
"Csurgói ivóvízminőség-javító Program" tervezés és kivitelezés
2014.10.14.
2014.11.13.
D.573/2010.
Csurgói Egészségügyi Centrum Szolgáltató Nonprofit Kft.
Csurgói kistérség járóbeteg-szakrendelő gépműszer és bútor szállítása
2010.07.19.
2010.08.16.
D.56/2017.
Csurgói Egészségügyi Centrum Szolgáltató Nonprofit Kft., Rehabilitáció és Medica Gyártó és Szolgáltató Kft.
DDOP-3.1.3/G-14-2014-0086 projekt keretében orvosi eszközök beszerzése
2017.02.08.
2017.04.07.
D.512/2009.
Csákvár Nagyközség Önkormányzata
TÁMOP-3.1.4-08/2 program keretében pedagógus továbbképzés, szaktanácsadói tevékenység ellátása a „Lépés a jövőbe” Kompetencia alapú nevelés bevezetése Csákváron című projektben
2009.09.01.
2009.09.17.
D.511/2013.
Csákvár Város Önkormányzata
Települési vízrendezés fejlesztés Csákváron - kiegészítő építési beruházás
2013.11.20.
2013.12.21.
D.124/2023
Csány Község Önkormányzat
Csány 0199 hrsz-ú külterületi út felújítása EKR001963032022
2023.04.03.
2023.05.17.
D.515/2016.
Csárda-Agro Zöldségtermelői Értékesítő Szövetkezet
Adásvételi szerődés új önjáró paradicsom betakarító kombájn 2 db szín szerinti válogatóval megvételére
2016.06.24.
2016.07.26.
D.425/2026
Csém Község Önkormányzata
Művelődési ház korszerűsítése Csémen-ism. EKR001225572025
2026.08.05.
D.25/2021
Csép Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés alapján csépi külterületi út kiépítése a VP6-7.2.1-7.4.1.2-16 projekt keretében EKR 000474812019
2021.01.19.
2021.01.27.
D.545/2017.
Csór Község Önkormányzata
Szennyvízhálózat kiépítéséhez kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése és kivitelezése
2017.09.18.
2017.09.29.
D.866/2016.
Csór Község Önkormányzata
Szennyvízhálózat kiépítéséhez kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése és kivitelezése
2016.10.03.
2016.11.07.
D.190/2016.
Csór Község Önkormányzata
Szennyvízhálózat kiépítéséhez kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése és kivitelezése
2016.03.17.
2016.04.22.
D.659/2017.
Csömör Nagyközség Önkormányzata
ÁR-LA Magyarország Kft-vel a Sármány utca és a Körmendi utca aszfaltozási munkálataira megkötött szerződés - Kbt. mellőzése
2017.12.14.
2018.01.19.
D.479/2010.
Csömör Nagyközség Önkormányzata
Faluközpont fejlesztése Csömörön, 1. rész Csömör Polgármesteri Hivatal épületén a kivitelezés megkezdését követően felmerült kiegészítő építési-szerelési munkák elvégzése
2010.06.14.
2010.07.12.
D.334/7/2007.
Csömör Nagyközség Önkormányzata
Vállalkozási szerződés útépítés, vízelvezetés és egyoldali járda építése
2007.07.26.
D.509/2021
Csömör Sport és Szabadidő-szervező Nonprofit Kft.
Műfüves labdarúgópálya létesítése - Csömör EKR 000898292021
2021.11.24.
2021.11.30.
D.536/2021
Csömöri Sport- és Szabadidő-szervező Nonprofit Kft.
Műfüves labdarúgópálya létesítése - Csömör EKR000898292021
2021.12.11.
2022.01.20.
D.664/2009.
Csörög Község Önkormányzata
75 férőhelyes óvoda építése Csörög községben
2009.10.30.
2009.11.26.
D.549/2009.
Csörög Község Önkormányzata
75 férőhelyes óvoda építése Csörög községben
2009.09.14.
2009.10.12.
D.268/2014.
Csörötnek Község Önkormányzata
Megbízási szerződés Csörötnek Község árvízvédelmi fejlesztése című projekt keretében projektmenedzsment és nyilvánosság biztosítása tevékenységekre
2014.05.30.
2014.07.04.
D.269/2014.
Csörötnek Község Önkormányzata
Megbízási szerződés Csörötnek Község árvízvédelmi fejlesztése című projekt keretében a kivitelezési munkák végrehajtására
2014.05.30.
2014.07.04.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el