Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.602/2011.
Füzér Község Önkormányzata
„”Füzéri vár turisztikai fogadóképességének minőségi javítása – attrakciófejlesztés” című, ÉMOP-21.1/B-090032 kódszámú Alsóvár helyreállítása kiviteli terv készítése
2011.08.22.
2011.09.30.
D.603/2011.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs 2010 Európa Kulturális Fővárosa projekt keretében a Közterek és parkok felújítása II. ütemhez tartozó 5. rész és Pécs-Tettye II. ütemhez kapcsolódó, a korábbi vállalkozási szerződés felbontása miatt fennmaradó munkálatok kivitelezése
2011.08.23.
2011.08.31.
D.606/2011.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
havária jellegű meghibásodások, hiányosságok felszámolása, továbbá egyéb, az építészet, épületgépészet, épületvillamosság területén jelentkező üzemzavar- és hibaelhárítási, valamint ehhez kapcsolódó javítási feladatok elvégzése
2011.08.23.
2011.09.30.
D.605/2011.
Kisvárda Város Önkormányzata
Kisvárda Város Városközpont funkciófejlesztéséhez kapcsolódóan a Kisvárda, Flórián tér 19. sz. alatti ingatlanon álló Diener Bankház, jelenleg Városi Könyvtár homlokzati rekonstrukciója
2011.08.23.
2011.09.06.
D.604/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Nehézgépjárművek beszerzése a Magyar Közút Nonprofit Zrt. részére zártvégű pénzügyi lízing keretében
2011.08.23.
2011.10.07.
D.608/2011
Iszkaszentgyörgy Község Önkormányzata
Székesfehérvár - Iszkaszentgyörgy kerékpárút hálózat összekötő szakaszainak megépítése
2011.08.24.
2011.09.26.
D.607/2011.
MÁV Ingatlankezelő Kft.
havária jellegű meghibásodások, hiányosságok felszámolása, továbbá egyéb, az építészet, épületgépészet, épületvillamosság területén jelentkező üzemzavar- és hibaelhárítási, valamint ehhez kapcsolódó javítási feladatok elvégzése
2011.08.24.
2011.10.03.
D.611/2011.
Budapesti Történeti Múzeum
BTM Aquincumi Múzeum környezetrendezés (játszótér kialakítás, kertrendezés) és parkoló kivitelezése valamint Festőház (főépület) rekonstrukció kivitelezése
2011.08.26.
2011.09.12.
D.615/2011.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzat Erzsébet Kórháza
A Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház struktúraváltását elősegítő infrastrukturális fejlesztése a fekvőbeteg ellátásban - építési szerződés
2011.08.26.
2011.09.09.
D.612/2011
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
BME ST tanulmányi épület felújítási munkái
2011.08.26.
2011.10.07.
D.614/2011.
Fővárosi Közterület-Fenntartó Zrt.
40 db személygépjármű beszerzése
2011.08.26.
2011.10.10.
D.609/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi Társulás
Vállalkozási szerződés a Karcagi Kistérség településein található hulladéklerakók rekultivációs munkálatainak elvégzésére 1., 2. és 4. részek
2011.08.26.
2011.10.07.
D.610/2011.
Magyar Kézműves Akadémia Alapítvány
Vállalkozási szerződés a Galéria és panorámaterasz létrehozása Budapest több ütemben kialakítandó legrangosabb kulturális palotájában, a Pesti Vígadó épületében - kivitelezési munkáira
2011.08.26.
2011.09.12.
D.613/2011.
Szegedi Tudományegyetem
Vállalkozási-építési szerződés a Szegedi Tudományegyetem KEOP-2009-4.4.0 pályázat keretében napelemes energiatermelés megvalósítása tárgyú tervezés teljes áramszolgáltatói ügyintézés és építési beruházás megrendelése
2011.08.26.
2011.10.10.
D.620/2011.
Idegenforgalmi és Szabadidő Centrum Nonprofit Kft.
Kisvárda Város Városközpont funkciófejlesztéséhez kapcsolódóan a 4600 Kisvárda, Szent László u. 7-11. sz. Kisvárda 1238 hrsz. alatti ingatlanon álló középület kibővítési, Új Konferencia Központ Kialakítása
2011.08.29.
2011.10.12.
D.621/2011.
Siófok Város Önkormányzata
Informatikai eszköz beszerzése a TIOP 1.1.1-07/1-2008-0668 és TIOP-1.1.1-09/1-2010-0019 azonosító számú program keretében
2011.08.29.
2011.10.07.
D.617/2011.
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szombathely Megyei Jogú Város Internet alapú városi hálózatának fejlesztése és üzemeltetése
2011.08.29.
2011.10.10.
D.616/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Szállítási szerződés keretében a "Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat oktatási intézményeinek informatikai fejlesztése"
2011.08.29.
2011.09.30.
D.618/2011.
Sátoraljaújhely Város Önkormányzat Erzsébet Kórháza
"A Sátoraljaújhelyi Erzsébet Kórház struktúraváltását elősegítő infrastrukturális fejlesztése a fekvőbeteg ellátásban" projekt megvalósításához kapcsolódó építési szerződés
2011.08.29.
2011.09.09.
D.619/2011.
FVM ASzK, Szakképző Iskola - FVM Mezőgazdasági Szakképző Iskola és Kollégium
KEOP-5.3.0/A/09-2009-0154 Pétervására, Kétegyháza épületenergetikai fejlesztése 1. és 2. rész
2011.08.29.
2011.09.29.
D.622/2011.
Ceglédi Többcélú Kistérségi Társulás
Budai út (46125 j.út) melletti kerékpársáv és kerékpárút kialakítása
2011.08.30.
2011.10.26.
D.625/2011.
Fővárosi Közterület-felügyelet
A Fővárosi Közterület-felügyelet épületeinek takarítása
2011.08.30.
2011.10.10.
D.626/2011.
Vácszentlászló Agglomeráció Csatornaberuházó és Üzemeltető Önkormányzati Társulás
FIDIC Sárga Könyv szerinti (fő)vállalkozási szerződés a Vácszentlászlói agglomeráció (Valkó, Vácszentlászló, Zsámbok) szennyvíztisztítójának és a tisztított szennyvíz elhelyezését biztosító nyárfás telep tervezése és kivitelezése
2011.08.30.
2011.10.17.
D.623/2011.
Kaba-Tetétlen-Báránd Közös Szennyvízelvezetési és Tisztító
Kaba-Tetétlen-Báránd közös szennyvízcsatorna-hálózatának kiépítése
2011.08.30.
2011.10.07.
D.624/2011.
Széchenyi István Egyetem
Nyári felújítási és átalakítási munkák
2011.08.30.
2011.10.28.
D.627/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Drávaszabolcs-Kémes Öblözet projekttel, azaz a Dráva bal parti, a Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcsolatban felmerülő,FIDIC piros könyv szerinti kivitelezési munkák elvégzése
2011.08.31.
2011.09.30.
D.628/2011.
Szentes Város Önkormányzat
Klauzál Utcai Óvoda felújítása, bővítése
2011.08.31.
2011.09.26.
D.629/2011.
K-ART Építész Stúdió Kft.
Ajánlatkérő - PPP konstrukció keretében - egyterű Eötvös József Szakközépiskola Tornacsarnok létesítményben a szolgáltatási szerződésben meghatározott időtartam alatti rendelkezésre tartási (bérleti) és használati szolgáltatások hosszú távú teljesítése
2011.09.01.
2011.10.28.
D.633/2011
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Geodéziai feladatok ellátása Zalaegerszeg deltavágány (kiz.) - Ukk (kiz.) vasúti vonalszakaszon (V025.03) és UKK (bez.) -Boba (kiz) - Boba deltavágány (bez.) vasúti vonalszakaszon (V025.04)
2011.09.01.
2011.10.24.
D.632/2011.
Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat
Szállítási szerződés keretében a "Bács-Kiskun Megyei Önkormányzat oktatási intézményeinek informatikai fejlesztése"
2011.09.01.
2011.09.30.
D.631/2011.
Semmelweis Egyetem
kivitelezési keretmegállapodás
2011.09.01.
2011.10.13.
D.630/2011
Eötvös Loránd Tudományegyetem
étkeztetési szolgáltatás biztosítása az ajánlatkérő egyes intézményeiben
2011.09.01.
2011.10.10.
D.640/2011.
Szegedi Tudományegyetem
Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ által a TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú és a TIOP-2.2.2-08/2-2009-0008 kódszámú pályázatban építési beruházás
2011.09.02.
2011.10.17.
D.639/2011.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Termálvíz komplex hasznosítása Törökszentmiklóson" című, KEOP 4.1.0-2008-0052 azonosítószámú projekt keretében 1 db mélyfúrású termálkút létesítésére
2011.09.02.
2011.10.17.
D.634/2011.
Kecskeméti Főiskola
Kecskeméti Főiskola Autóipari Oktatási Épületének kivitelezése
2011.09.02.
2011.10.19.
D.641/2011.
Vizsoly Község Önkormányzata
vállalkozási szerződés keretében a vizsolyi Rákóczi Zsigmond Általános Iskola és Napköziotthonos Óvoda korszerűsítése az ÉMOP-4.3.0/2F-2f-2010-0001 projekt és a TÁMOP-3.3.2-08/2-2008-0089 projekt keretében
2011.09.02.
2011.10.17.
D.638/2011.
Nemzetgazdasági Minisztérium jogelődjeként a Pénzügyminisztérium
Megvalósítási terv és teljesítményterv minták kidolgozása ágazatonként
2011.09.02.
2011.09.21.
D.637/2011.
Magyar Államkincstár
Oktatás helyszíneinek és a résztvevők étkezésének biztosítása az ÁROP projekt keretén belül
2011.09.02.
2011.09.21.
D.636/2011.
Hejőpapi Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés belterületi vízrendezés tervezése és kivitelezése tárgyában
2011.09.02.
2011.10.17.
D.635/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi Társulás
Vállalkozási szerződés a Karcagi Kistérség településein található hulladéklerakók rekultivációs munkálatainak elvégzésére 1., 2. rész
2011.09.02.
2011.09.14.
D.642/2011.
Fővárosi Közterület-fenntartó Zrt.
35 000 tonna (+30 %%) tapadásgátlóval kevert ömlesztett útszóró só beszerzése az ajánlatkérő által meghatározott telephelyre történő szállítással.
2011.09.05.
2011.09.26.
D.643/2011.
Salgótarján Megyei Jogú Város Önkormányzata
Parkolójegy-kiadó automaták beszerzése, távfelügyeleti és ellenőrző rendszerrel történő telepítése, beüzemelése és a futamidő alatt folyamatos karbantartása
2011.09.05.
2011.10.17.
D.645/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata és DKV Debreceni Közlekedési Zrt
18 db azonos típusú,legalább 70%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű,valamint karbantartási eszközök,tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások
2011.09.06.
2011.10.17.
D.644/2011.
Európai Támogatásokat Auditáló Főigazgatóság
Dél-kelet Európai Transznacionális Együttműködési Program Magyarország-Románia Határon Átnyúló Együttműködési Program 2007-2013,Dél-kelet Magyarország-Szlovákia Határon Átnyúló Együttműködési Program szerinti ellenőrzési feladatok ellátása
2011.09.06.
2011.10.17.
D.651/2011.
Erdőtelek Község Önkormányzata
Az erdőtelki Kerekerdő Napközi Otthonos Óvoda felújítása, bővítése
2011.09.08.
2011.09.20.
D.646/2011.
Gróf Esterházy Kórház és Rendelőintézeti Szakrendelő
Takarítási szolgáltatási szerződés 36 hónapra
2011.09.08.
2011.10.19.
D.647/2011.
Dömös Község Önkormányzata
Malom Patak árvízi károk utáni helyreállítása és kapcsolódó helyreállítási építési munkák megvalósítása
2011.09.08.
2011.10.10.
D.650/2011.
Kondoros Nagyközség Önkormányzata
Kondoros település szennyvízhálózatának bővítése és az ehhez szükséges kapacitás- és hatékonyság növelés a meglévő szennyvíztisztító telepen projekthez projektmenedzsment tevékenység teljeskörű ellátása
2011.09.08.
2011.10.19.
D.649/2011.
Zalaszentiván Község Önkormányzata
Új bölcsőde építése Zalaszentiván 191/6, 191/5 hrsz.-ú területen szakhatóság által előírt tűzivíz tároló medence létesítése
2011.09.08.
2011.10.04.
D.648/2011.
Kalocsa Város Önkormányzata
550.000.000 HUF értékű folyószámlahitel 1 év futamidővel
2011.09.08.
2011.11.03.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el