Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.336/2026
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vértesi út és 4. sz főút fejlesztése EKR002515052025
2026.07.01.
2026.07.28.
D.164/15/2006
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a Debrecen város és térsége szennyvízelvezetési és szennyvíztisztítási programon belül 3. sz. szerződéses egység: debreceni egyesített rendszerű csatorna szétválasztása
2006.03.09.
2006.04.19.
D.398/25/2008
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.09.29.
D.508/17/2008.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata (4024 Debrecen, Piac u. 20.)
„A debreceni szennyvíztisztító telep korszerűsítésének és bővítésének megvalósítása vállalkozói szerződés keretében”
2008.10.27.
2008.12.08.
D.884/13/2005.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata (képviseli: dr. Patai Lajos jogtanácsos)
Vállalkozási szerződés a Debrecen város és térsége szennyvízelvezetési és szennyvíztisztítási programon belül
2005.11.03.
2005.12.13.
D.645/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata és DKV Debreceni Közlekedési Zrt
18 db azonos típusú,legalább 70%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű,valamint karbantartási eszközök,tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások
2011.09.06.
2011.10.17.
4.Kf.27.047/2011/6.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata és DKV Debreceni Közlekedési Zrt.
„18 db azonos típusú, legalább 70%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű, valamint karbantartási eszközök tartalék alkatrészek Debrecenbe történő szállítása és kapcsolódó szolgáltatások”
2011.05.04.
D.161/2010.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata és a DKV Debreceni Közlekedési Zrt.
18 db azonos típusú, legalább 70 %%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű, valamint karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások
2010.03.08.
2010.04.23.
3.Kf.649.978/2013/4.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata, DKV Debreceni Közlekedési Zrt.
18 db azonos típusú, 100%%%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtáv., kétirányú közl alk., kétoldali utasajtó elrend., légkond. közúti csuklós villamos jármű, új karbantartási eszközök, tartalék alkatr. Debrecenbe szállítása és kapcs. szolg.
2013.06.04.
D.817/2010.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata, DKV Debreceni Közlekedési Zrt.
18 db azonos típusú, 100%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtáv., kétirányú közl alk., kétoldali utasajtó elrend., légkond. közúti csuklós villamos jármű, új karbantartási eszközök, tartalék alkatr. Debrecenbe szállítása és kapcs. szolg.
2010.10.18.
2010.11.29.
Kfv.IV.37.642/2013/11.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata, DKV Debreceni Közlekedési Zrt.
18 db azonos típusú, 100%%%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtáv., kétirányú közl alk., kétoldali utasajtó elrend., légkond. közúti csuklós villamos jármű, új karbantartási eszközök, tartalék alkatr. Debrecenbe szállítása és kapcs. szolg.
2014.10.28.
D.172/14/2009.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, ügyintéző: Dr. Molnár Judit ügyvéd
Debrecen és térsége szennyvízelvezetése és tisztítása LOT3: Debreceni egyesített rendszerű csatorna szétválasztása
2009.04.21.
2009.05.20.
D.317/10/2006
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: dr. Patay Lajos jogtanácsos
Egységes irányító berendezés létesítése, a Debreceni Repülőtér repülésirányítási rendszerének korszerűsítése
2006.05.12.
2006.06.22.
D.309/2012.
Debreceni Agglomeráció Hulladékgazdálkodási Társulás
Debreceni Agglomeráció Hulladékgazdálkodási Társulás települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja
2012.05.03.
2012.06.25.
D.590/2009.
Debreceni Agrárcentrum Innovációs Nonprofit Közhasznú Kft.
Debreceni Ipari Park infrastruktúra építési beruházása munkáinak lebonyolítása, műszaki ellenőrzése
2009.10.06.
2009.12.01.
D.589/2009.
Debreceni Agrárcentrum Innovációs Nonprofit Közhasznú Kft.
Debreceni Egyetem Ipari Kar (Agrár park) infrastruktúra építési beruházása
2009.10.06.
2009.12.01.
D.851/2010.
Debreceni EGyetem
Debreceni Egyetem telephelyeiről történő kommunális hulladék gyűjtése és szállítása
2010.10.29.
2010.11.08.
D.91/2026
Debreceni Egyetem
„DEK-1536_Markusovszky Kollégium menza felújítása” EKR001238882025
2026.02.27.
2026.04.29.
D.550/2025
Debreceni Egyetem
"DEK-1551 DSA berendezés bérleti szerződés" EKR001366842025
2025.08.29.
2025.09.17.
D.467/2025
Debreceni Egyetem
"DEK-1505_NMR készülék beszerzése" EKR000496032025
2025.07.22.
2025.07.31.
D.598/2024
Debreceni Egyetem
DEK 1384_Gyermekgyógy. Klinika részére CT bérlet EKR000681742024
2024.09.13.
2024.11.27.
D.10/2018
Debreceni Egyetem
„DEK-499 Közreműködői szerződés DE KEK részére vesekőzúzási (ESWL) szolgáltatás ellátására”
2018.01.12.
2018.02.07.
D.439/2020
Debreceni Egyetem
DEK-891 Talajkutató eszközök és digitális mérőműszerek beszerzése a GINOP-2.3.3-15-2016-00028 sz. projekt keretében 2 részben - 2. rész EKR000453482020
2020.10.08.
2020.11.12.
D.242/2018
Debreceni Egyetem
DEK-456_Adásvételi keretszerződés természetes ásványvíz és szűrt víz beszerzésére a Debreceni Egyetem részére
2018.07.06.
2018.08.17.
D.292/2017.
Debreceni Egyetem
DEK-353/2016 Vállalkozási szerződés orvosi gázhálózat üzemeltetése, karbantartása, javítása tárgyában
2017.06.09.
2017.07.17.
D.806/2015.
Debreceni Egyetem
Univerzális Plan Spectral Apochromal 30x IR objektív szállítása
2015.10.29.
2015.11.30.
D.181/2015.
Debreceni Egyetem
DEGF-156 Haemodinamikai laboratórium 12 havi működéséhez szükséges fogyóanyagok beszerzése konszignációs raktár üzemeltetéssel- 9. rész
2015.03.27.
2015.05.07.
D.571/2014.
Debreceni Egyetem
DEGF-116/2014. számú "Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem kezelésében lévő egyes épületekben"
2014.11.07.
2014.12.15.
D.322/2013.
Debreceni Egyetem
Debreceni Egyetem Élettudományi Épület és Könyvtár takarítása és ruhatárosi feladatok ellátása
2013.07.22.
2013.09.05.
D.198/2013.
Debreceni Egyetem
DEOEC Szülészeti és Nőgyógyászati Klinika északi szülőszobai épületszárny korszerűsítési és főépület kórtermek felújítási, komfortosítási munkái.
2013.05.03.
2013.05.21.
D.374/2012.
Debreceni Egyetem
EM-490 Egészségügyi mosodai, bértextília szolgáltatás és textiljavítás a DEOEC mosodájának üzemeltetésével 10 évre
2012.06.06.
2012.06.28.
D.275/2011.
Debreceni Egyetem
DEOEC részére 12 hónapra vonatkozóan gyógyszerkibocsátó stentek beszerzése
2011.04.29.
2011.06.14.
D.141/11/2007.
Debreceni Egyetem
2007.04.28.
D.56/2025
Debreceni Egyetem
„DEK-1380 DE területén tűzjelző rendszerek rendszeres felülvizsgálata, karbantartása, javítása” - 3. rész EKR000683252024
2025.01.23.
2025.03.31.
D.228/2025
Debreceni Egyetem
DEK-1458 DE tűzoltókész. és tüzivízforr. karbantart. - 4. rész: Debreceni Egyetem tűzoltó vízforrásainak rendszeres karbantartása, felülvizsgálata és javítása az EGÉSZSÉGÜGYI intézményekben EKR000231112025
2025.04.16.
2025.06.12.
D.200/2026
Debreceni Egyetem
DEK-1585 Röntgen és mammográf készülékek beszerzése” EKR002327802025
2026.04.27.
2026.06.13.
D.375/2020
Debreceni Egyetem
DEK-886 DE KK Elektrofiziológiai fogyóanyagok beszerzése - 7. rész EKR000130572020
2020.09.01.
2020.09.28.
D.121/2020
Debreceni Egyetem
DEK-772 Fogorvostudományi eszközök beszerzése - 1. rész (Fantom munkához asztal (40db), előadói asztal (1db) EKR000895992019
2020.04.09.
2020.05.19.
D.447/2019
Debreceni Egyetem
Learning Center épület kivitelezése - 1. és 2. rész EKR000824442019
2019.09.06.
2019.09.24.
D.334/2018
Debreceni Egyetem
DEK-456_Adásvételi keretszerződés természetes ásványvíz és szűrt víz beszerzésére a Debreceni Egyetem részére - 1. rész
2018.09.24.
2019.11.25.
D.138/2018
Debreceni Egyetem
DEK-456 Adásvételi keretszerződés természetes ásványvíz és szűrt víz beszerzésére a Debreceni Egyetem részére
2018.04.13.
2018.05.25.
D.75/2018
Debreceni Egyetem
DEK-456_Adásvételi keretszerződés természetes ásványvíz és szűrt víz beszerzésére a Debreceni Egyetem részére - 1. rész
2018.03.19.
2018.05.25.
D.572/2017.
Debreceni Egyetem
DEK-444_Adásvételi keretszerződés haemodinamikai laboratórium 12 havi működéséhez szükséges fogyóanyagok beszerzésére konszignációs raktár üzemeltetésével - 24. rész
2017.10.11.
2017.11.15.
D.512/2017.
Debreceni Egyetem
Adásvételi szerződés biológiai képalkotó eszközök beszerzésére - 3. rész
2017.08.21.
2017.10.04.
D.805/2015.
Debreceni Egyetem
N5202600 Plan Achromat 25x ScaleView objektív szállítása
2015.10.29.
2015.11.30.
D.202/2015.
Debreceni Egyetem
Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem kezelésében lévő egyes épületekben - DEGF-116/2014.
2015.04.10.
2015.05.20.
D.55/2015.
Debreceni Egyetem
Vállalkozási szerződés - Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem kezelésében lévő egyes épületekben.(DEGF-116)
2015.02.04.
2015.03.09.
D.57/2012.
Debreceni Egyetem
EM-471 Egészségügyi mosodai, bértextília szolgáltatás és textiljavítás a Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centrum mosodájának üzemeltetésével
2012.01.18.
2012.03.12.
D.1006/2011.
Debreceni Egyetem
EM-418 Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem Tudományegyetemi Karok Műszaki Kar "A" és "B" épületében, valamint Borsos József Kollégiumában
2011.12.29.
2012.01.30.
D.344/2011.
Debreceni Egyetem
Vállalkozási szerződés - Takarítási szolgáltatás végzése a Debreceni Egyetem Kassai úti Campus Informatikai Kar épületében
2011.05.23.
2011.05.31.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el