Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.176/2026
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
K22144 Élőerős őrzésvédelem EKR002082912022
2026.04.17.
2026.07.28.
D.176/4/2012.
Országos Mentőszolgálat
Mentőállomások energetikai korszerűsítésének előkészítése az Észak-Magyarországi Régióban
2012.03.09.
2012.03.27.
D.176/9/2007.
Zuglói Egészségügyi Szolgálat
2007.04.30.
D.177/11/2008.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.05.15.
D.177/11/2008.
Demecser Város Önkormányzata képviseli: Prekub Ügyvédi Iroda
2008.05.13.
D.177/11/2009
Debreceni Egyetem nevében az Egyetem Orvos és Egészségtudományi Centruma, képviseli: Bűrös és Gombocz Ügyvédi Iroda dr. Bűrös László ügyvéd
Energia és víz mérőrendszer megvalósítása
2009.04.22.
2009.05.25.
D.177/15/2006
Földművelésügyi és Vidékfejlesztési Minisztérium; képviseli: Dezső és Társai Ügyvédi Iroda; eljár: dr. Szterényi Sándor ügyvéd
Nemzeti LEADER Központ létrehozása és 2007. december 31-ig történő folyamatos üzemeltetése
2006.03.14.
2006.04.25.
D.177/2010.
Magyar Közút Nonprofit Zrt., képviseli: Dr. Tóth Andrea Ügyvédi Iroda, ügyintéző Dr. Tóth Andrea ügyvéd
Jelzőlámpa rekonstrukciós program Magyarországon 2009.
2010.03.12.
2010.04.27.
D.177/2011.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Piliscsaba (kiz,) - Esztergom (bez.) vonalszakasz pálya és műtárgyépítési, valamint a kapcsolódó biztosítóberendezési, távközlési, közműkiváltási, kábelkiváltási munkák tervezése és megvalósítása.
2011.03.22.
2011.04.21.
D.177/2012.
Marcali Város Önkormányzata
Marcali Hivatásos Önkormányzati Tűzoltóság, új tűzoltólaktanya építése
2012.03.09.
2012.04.23.
D.177/2013.
Pogányvölgyi Többcélú Kistérségi Társulás
Önkormányzati bölcsőde bővítéséhez, korszerűsítéséhez, akadálymentesítéséhez kapcsolódó pótmunkák elvégzése vállalkozási szerződés keretében
2013.04.19.
2013.05.29.
D.177/2014.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi.Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Közreműködői szerződés ajánlatkérő betegeinek testen kívül elektromágneses úton előállított lökéshullámokkal (ESWL) végzett vesekőzúzásra vonatkozó egészségügyi szolgáltatás biztosítása
2014.04.01.
2014.04.17.
D.177/2015.
Fővárosi Vízművek zRt
Vállalkozási szerződés vízvezetékek nyíltárkos technológiával történő felújítására
2015.03.25.
2015.04.10.
D.177/2016.
Nyíregyházi Sportcentrum Nonprofit Kft.
Adásvételi szerződés a Bujtosi Szabadidő Csarnokhoz elektromos és egyéb eszközök szállítására és telepítésére
2016.03.05.
2016.03.10.
D.177/2017.
Országos Bírósági Hivatal
A Gödöllői Járásbíróság és a Gödöllői Járási Ügyészség épülete teljes rekonstrukciója és bővítése belsőépítészeti munkáinak megvalósítása, egyedi és típus bútorok beszerzése
2017.04.27.
2017.05.16.
D.177/2018
KTI Közlekedéstudományi Intézet Nonprofit Kft.
A Helyközi Közösségi Közlekedési Információs Rendszer (HKIR) megvalósítása vállalkozási szerződés keretében
2018.05.17.
2018.05.31.
D.177/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - ápolási asszisztensi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 13.sorsz. (2.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.177/2020
Zuglói Egészségügyi Szolgálat
„Egészségügyi intézmény takarítása” EKR001588422019
2020.05.12.
2020.06.19.
D.177/2021
Kisvárdai Tankerületi Központ
Interaktív táblacsomag, interaktív panel, kihangosító szett beszerzése (2020.07.30.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.06.28.
D.177/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. EKR001096352019
2022.05.13.
2022.06.02.
D.177/2023
MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Kft.
„1_Karbantartás, javítás, felújítás” - 6. része (HU31 - Észak- Magyarország) EKR001881862022
2023.05.08.
2023.07.07.
D.177/2024
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Keretmegállapodás keretében nagyfeszültségű kábelek és szerelvények beszerzése két részben: 1. rész: 132 kV-os kábel és szerelvények 300-1000 mm2 (E.ON Gazdasági szolgáltató részére) EKR000834072023
2024.04.01.
2024.05.21.
D.177/2025
Gyöngyösi Bugát Pál Kórház
Laboratóriumi ellátás és labordiagnosztikai szolgáltatás - Kbt. mellőzés
2025.03.14.
2025.06.10.
D.177/2026
Városgazda XVIII. kerület Nonprofit Zrt.
„Villanyszerelési anyagok és berendezések” EKR000142302026
2026.04.17.
2026.06.11.
D.178/2010.
Dánszentmiklós Község Önkormányzata, képviseli: Homolya Ügyvédi Iroda, Dr. Homolya Róbert ügyvéd
Dánsztentmiklós-Nyíregyháza szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás II. ütem
2010.03.12.
2010.04.15.
D.178/2011.
Semmelweis Egyetem
1 db „MetiMan Nursing”, 1 db „Müse szoftver”-rel, v. ezzel egyenért. Felnőtt ápolási baba hozzá tart. szoftverrel, 1 db „Meti BabySIM” a hozzá tart. 1 db „Müse baby szoftver”-rel, v. ezzel egyenért. Csecsemőápolási baba hozzá tart. szoftverrel
2011.03.22.
2011.03.31.
D.178/2012.
Pécsi Tudományegyetem
400 ágyas klinika épületének 3 részprojektben történő átalakítása és bővítése a TIOP 2.2.2., TIOP 2.2.7. és Oktatási Központ kialakítása programok keretein belül
2012.03.09.
2012.04.21.
D.178/2013.
Kalocsakörnyéki Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Megbízási szerződés a KEOP-1.3.0/09-11-2011-0022 számú Kalocsa környéki Ivóvízminőség Javító Projekt megvalósítási szakaszához kapcsolódó projektmenedzsment feladatok ellátására vonatkozóan
2013.04.19.
2013.06.05.
D.178/2014.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Észak-alföldi Regionális Adó Főigazgatósága telephelyein adatrögzítés és kapcsolódó adminisztrációs tevékenységek ellátása
2014.04.02.
2014.06.16.
D.178/2015.
Nyugat-Magyarországi Egyetem
Informatikai eszközök beszerzése a TÁMOP-4.1.2.B.2-13/1-2013-0003 számú projektben (Számítógéprendszerek szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2013.)
2015.03.26.
2015.04.13.
D.178/2016.
BFTK Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ Nonprofit Kft.
Keretmegállapodás a BFTK Budapesti Fesztivál- és Turisztikai Központ Nonprofit Kft. által megrendezésre kerülő 2016. évi Budapesti Tavaszi Fesztivál média kampányaihoz kapcsolódó médiatervezési feladatok, valamint médiafoglalás, médiavásárlás marketing és PR célú hirdetések megjelentetésére, illetve kampányokra nyomtatott, elektronikus és on-line médiában, valamint a kültéri (outdoor) és jármű hirdetési felületeken történő megjelentetésre (plakátok gyártása, kihelyezése és levéltele)
2016.03.05.
2016.04.11.
D.178/2017.
Jász-Nagykun-Szolnok Mi. Hetényi Géza Kórház-Rendelőintézet
Adásvételi szerződés keretében gyógyszer és infúzió beszerzése
2017.04.27.
2017.05.17.
D.178/2018
Nagykovácsi Nagyközség Önkormányzat
„Nagykovácsi Nagyközség települési szilárd kommunális hulladékának begyűjtése, valamint a szilárd kommunális hulladék kezelőtelepre történő szállítása
2018.05.17.
2018.05.23.
D.178/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében -ápolói egészségügyi szolgáltatások beszerzése 14.sorsz. (1.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.178/2020
Magyar Kajak-Kenu Szövetség
MKKSZ részére repülőjegy beszerzés – 2020 EKR 000140272020
2020.05.13.
2020.06.26.
D.178/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Halivadék etetési kísérletek megtervezése, kísérleti protokoll kidolgozása (2018.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.178/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. EKR001096352019
2022.05.13.
2022.06.02.
D.178/2023
MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Kft.
„1_Karbantartás, javítás, felújítás” - 7. része (HU32 - Észak-Alföld) EKR001881862022
2023.05.08.
2023.07.07.
D.178/2024
E.ON Gazdasági Szolgáltató Kft.
„Keretmegállapodás keretében nagyfeszültségű kábelek és szerelvények beszerzése két részben: 2. rész: 132 kV-os kábel és szerelvények 300-1000 mm2 (E.ON Észak-Dunántúli Áramhálózati Zrt. részére) EKR000834072023
2024.04.01.
2024.05.21.
D.178/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 6. rész - CT készülék beszerzése a Borsod-Abaúj-Zemplén Vármegyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház I. részére EKR000825092021
2025.03.17.
2025.05.30.
D.178/2026
Komárom-Esztergom Vármegyei Szent Borbála Kórház
Élelmiszerbeszerzés 2025 - 5. rész Tej, tejtermék EKR000690722025
2026.04.17.
2026.06.29.
D.178/25/2007.
Szeged Megyei Jogú Város Önkormányzata Szakorvosi Ellátás és Háziorvosi Szolgálat
2007.05.17.
D.178/8/2006
Szépművészeti Múzeum, képviseli: Dr. Molnár Judit Ügyvédi Iroda, dr. Molnár Judit ügyvéd
A Szépművészeti Múzeum teljes homlokzatának műemléki helyreállításához kapcsolódó kiegészítő munkálatok elvégzése
2006.03.14.
2006.04.20.
D.179/10/2006.
Dunaharaszti Város Önkormányzata
Dunaharaszti útépítés és burkolatfelújítás 2006. I. ütem
2006.03.14.
2006.04.24.
D.179/12/2007.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
2007.05.18.
D.179/2010.
Tiszalúc Nagyközség Önkormányzata
A szennyvízcsatorna-hálózat kiépítése, a szennyvíz elvezetése és ártalommentes tisztítása Tiszalúc Nagyközségben (KEOP-7.2.0-2008-0232)
2010.03.12.
2010.05.07.
D.179/2011.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
Bogdán János Cigány Kisebbségi Közösségi Ház átalakítása és bővítése
2011.03.23.
2011.04.13.
D.179/2012.
Alsó-Tisza vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
A Maros folyó árvízvédelmi fejlesztése a román-magyar közös érdekeltségű területeken (decohr-huro/0802/110) projekt keretében üzemi út építése és gátőrtelepek infrastrukturális fejlesztése
2012.03.12.
2012.04.21.
D.179/2013.
Volánbusz Zrt.
Tisztítószerek, tisztító eszközök és háztartási papíráruk beszerzése
2013.04.19.
2013.06.06.
D.179/2014.
Felső-Tisza-vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Tavak ligetek a határ mentén a Szamos holtágak revitalizációja (HURO/0802/001) című pályázathoz kapcsolódó kiviteli tervek készítése
2014.04.03.
2014.04.29.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el