Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.128/2013.
Daganatos.hu Alapítvány
Bioinformatikai kutatás fejlesztés - informatikai eszközök beszerzése, közbeszerzési eljárás mellőzése
2013.03.18.
2013.04.18.
D.92/2013.
Daganatos.hu Alapítvány
gépkocsi adásvételi szerződés - Kbt. mellőzése
2013.02.25.
2013.04.08.
20.K.31578/2013/7
Daganatos.hu Alapítvány Képviseli: dr. Óvári Győző ( 1123. Budapest, Kékgolyó u. 6.)
laboratóriumi készülék ( ún. LIAISON immunkémiai analizátor ) beszerzése
2013.09.16.
D.1021/18/2005.
Debrceni Vagyonkezelő Rt., Debreceni Sportuszoda Beruházó és Üzemeltető Kft. (képviseletükben eljár: Dr. Vancsura Anita ügyvéd), Debrecen MJVÖ (képviseli: Dr. Patai Lajos jogtanácsos)
Fedett uszoda fővállalkozásban történő megvalósítása
2005.11.16.
2006.01.19.
Kfv.II.39.215/2010/4
Debrceni Vagyonkezelő Rt., Debreceni Sportuszoda Beruházó és Üzemeltető Kft. (képviseletükben eljár: Dr. Vancsura Anita ügyvéd), Debrecen MJVÖ (képviseli: Dr. Patai Lajos jogtanácsos)
fedett uszoda fővállalkozásban történő megvalósítása
2011.06.29.
D.232/10/2008.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
2009.06.18.
D.421/15/2008
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.09.29.
D.167/14/2006
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzat
Vállalkozási szerződés a Debrecen város és térsége szennyvízelvezetési és szennyvíztisztítási programon belül, 4. sz. szerződéses egység: Agglomerációs települések csatornahálózata
2006.03.10.
2006.04.19.
D.580/9/2008.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzat
„Debrecen város és térsége szennyvízelvezetése és tisztítása 2 sz. szerződéses egység: Csatornarekonstrukció Debrecen központjában”
2008.12.03.
2008.12.31.
D.218/2026
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kishegyesi út infrastrukturális fejl.-tervezés EKR002513782025
2026.05.04.
2026.07.01.
D.203/2026
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vértesi út és 4. sz főút fejlesztése EKR002515052025
2026.04.29.
2026.07.01.
D.399/2018
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A Vénkert gazdaságélénkítő környezeti megújítása” tárgyú projekt megvalósításához szükséges engedélyezési és kivitelezési tervdokumentáció elkészítés
2018.11.26.
2019.01.21.
D.234/2018
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
A TOP-6.3.2-16-DE1-2017-00001 azonosító számú projekt keretében „A Sóház gazdaságélénkítő környezeti megújítása” című projekt megvalósításához szükséges tervdokumentáció elkészítése
2018.07.02.
2018.07.19.
D.233/2018
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
A TOP-6.3.2-16-DE1-2017-00005 azonosító számú projekt keretében „A Bem tér gazdaságélénkítő környezeti megújítása” című projekt megvalósításához szükséges tervdokumentáció elkészítése
2018.07.02.
2018.07.19.
D.227/2018
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
A TOP-6.3.2-16-DE1-2017-00005 azonosító számú projekt keretében „A Bem tér gazdaságélénkítő környezeti megújítása” című projekt megvalósításához szük
2018.06.20.
2018.07.19.
D.653/2017.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
A debreceni déli gazdasági övezet megközelíthetőségének javítása: 5 ágú körforgalom, feltáró úthálózat és kapcsolódó közművek tervezési feladatainak ellátása
2017.12.05.
2017.12.21.
D.219/2015.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db új, azonos típusú, 100%%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, kérirányú közlekedésre alkalmas, kétoldali utasajtó elrendezésű, légkondicionált közúti csuklós villamos, valamint új karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások biztosítása (34.112.900 euro)
2015.04.20.
2015.05.26.
Kfv.IV.37.047/2014/4.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményei részére
2015.01.27.
D.54/2013.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tervezési és felhasználási szerződés a 47-es számú főút mellett hivatásforgalmi kerékpárút Debrecen-Mikepércs közötti szakasza kiviteli terveinek elkészítése
2013.02.06.
2013.03.04.
D.462/2012.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen, Fazekas Mihály Gimnázium (Debrecen, Hatvan u.44. sz.,8595 hrsz.) építési engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítése
2012.07.27.
2012.08.09.
D.161/2012.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményei részére a TIOP-1.1.1-07/1-2008-1002 pályázat keretében
2012.03.05.
2012.04.13.
D.581/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyugati kiskörút Hatvan u. - Arany J. u. közötti szakaszának megépítése
2011.08.15.
2011.09.26.
D.569/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyugati kiskörút Hatvan u. - Arany J. u. közötti szakaszának megépítése
2011.08.11.
2011.08.31.
D.545/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen villamos vonalain közlekedtetni kívánt 18 db azonos típusú, új gyártású, csuklós villamos járművek beszerzése
2011.08.04.
2011.09.14.
D.113/2010.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db azonos típusú, legalább 70 %%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű, valamint karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek szállítása Debrecenbe és kapcsolódó szolgáltatások
2010.02.18.
2010.03.04.
3.Kf.27.140/2007/3.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.06.27.
D.580/2009
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db azonos típusú, legalább 70%%-ban alacsony padlós, normál nyomtávolságú légkondicionált közúti csuklós villamos, a működtetéshez szükséges karbarntartási eszközök tartalékeszközök szállítása Debrecenben
2009.10.01.
2009.10.16.
D. 433/2009.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen Város és térsége szennyvízelvezetése és tisztítása 3. sz. szerződéses egység, debreceni egyesített rendszerű csatorna szétválasztása, KA projekt 2003/HU/16/P/PE/020
2009.08.05.
2009.08.24.
D.253/6/2009
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Hajdú-Bihar Megyei Hulladékgazdálkodási Program – Rekultiváció: hulladék átrakását, tömörítését és lezárását igénylő települési szilárdhulladék-lerakó rekultivációs munkáinak kiviteli tervezése és kivitelezése
2009.05.27.
2009.06.11.
D.629/6/2008.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
„Étkezési utalványok beszerzése 2009. évre ”
2008.12.22.
2009.01.12.
D.335/2026
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Kishegyesi út infrastrukturális fejl.-tervezés EKR002513782025
2026.07.01.
2026.07.28.
D.304/2019
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A Tócóskert és a Tócóvölgy gazdaságélénkítő környezeti megújítása” tárgyú projektek tervezési feladatainak ellátása - 1. rész
2019.05.16.
2019.06.04.
D.398/2018
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az Újkert gazdaságélénkítő környezeti megújítása című projekt megvalósításához szükséges engedélyezési és kiviteli tervdokumentáció elkészítése
2018.11.26.
2019.01.21.
D.226/2018
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
A TOP-6.3.2-16-DE1-2017-00001 azonosító számú projekt keretében „A Sóház gazdaságélénkítő környezeti megújítása” című projekt megvalósításához szükség
2018.06.20.
2018.07.19.
D.557/2017.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen, Déli Ipari Park elektromos tervezési munkái vonatkozásában vagyoni értékű jogok korlátlan, teljeskörű megszerzését is magában foglaló engedélyezési és kiviteli tervdokumentációnak elkészítése
2017.09.25.
2017.10.13.
D.148/2012.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményei részére a TIOP-1.1.1-07/1-2008-1002 pályázat keretében
2012.02.28.
2012.04.13.
D.767/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Faraktár utcai háziorvosi alapellátás és védőnői szolgálat fejlesztése, mintavételi hely létrehozása
2011.10.13.
2011.11.14.
D.557/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen villamos vonalain közlekedtetni kívánt 18 db azonos típusú, új gyártású, csuklós villamos járművek beszerzése
2011.08.08.
2011.09.14.
D.551/2011
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Az Önkormányzat tulajdonában és kezelésében lévő elválasztott rendszerű zárt csapadékvíz elvezető csatornák mosatása
2011.08.08.
2011.09.16.
D.544/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen villamos vonalain közlekedtetni kívánt 18 db azonos típusú, új gyártású, csuklós villamos járművek beszerzése
2011.08.04.
2011.09.14.
D.399/2011.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése és kapcsolódó szolgáltatások ellátása Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata intézményei részére a TIOP-1.1.1-07/1-2008-1002 pályázat keretében
2011.06.09.
2011.07.27.
D.506/2010.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Intermodális személyszállítási központ létrehozása Debrecenben c., a Debrecen és vonzáskörzetében kötöttpályás elővárosi, gyorsvasúti közlekedési rendszer fejlesztése c. - Részletes Megvalósíthatósági Tanulmány készítése
2010.06.23.
2010.07.28.
D.180/2010.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db azonhos típusú, legalább 70 %%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű, valamint karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek Debrecenbe történő szállítása és kapcsolódó szolgáltatások
2010.03.12.
2010.04.23.
D.170/2010.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db azonos típusú, legalább 70 %%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű, valamint karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek Debrecenbe történő szállítása és kapcsolódó szolgáltatások
2010.03.11.
2010.04.23.
D.164/2010.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db azonos típusú, legalább 70 %%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű, valamint karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek Debrecenbe történő szállítása és kapcsolódó szolgáltatások
2010.03.09.
2010.04.23.
D.841/17/2005.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
megbízási szerződés a Debrecen és környéke csatornázása és szennyvízkezelése projekttel kapcsolatos ellenőrző mérnöki munkák ellátására
2009.10.20.
2005.11.29.
D. 376/2009.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
Debrecen Város és térsége szennyvízelvezetése és tisztítása 3. sz. szerződéses egység, debreceni egyesített rendszerű csatorna szétválasztása, KA projekt 2003/HU/16/P/PE/020
2009.07.19.
2009.08.17.
D.224/2021
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
„A Tócóskert és a Tócóvölgy gazdaságélénkítő környezeti megújítása” tárgyú projektek tervezési feladatainak ellátása - 1. rész
2021.05.03.
2021.07.27.
D.25/6/2008.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
2008.02.15.
D.516/12/2007.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
2007.09.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el