Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.769/2010.
Debreceni Egyetem
A Debreceni Egyetem közbeszerzési eljárásainak lefolytatására vonatkozó vállalkozási szerződés
2010.09.29.
2010.10.21.
D.805/2025
Debreceni Egyetem
"DEK-1586 DE KK Urológiai Klinika r. lézer készülék beszerzése” EKR002038942025
2025.12.16.
2026.01.08.
D.776/2025
Debreceni Egyetem
"DEK-1584 DSA készülék besz. bérleti konstrukcióban" EKR002088992025
2025.12.05.
2025.12.18.
D.19/2018
Debreceni Egyetem
„DEK-499 Közreműködői szerződés DE KEK részére vesekőzúzási (ESWL) szolgáltatás ellátására”
2018.01.19.
2018.02.19.
D.57/2023
Debreceni Egyetem
DEK-1186 Angiográf berendezés beszerzése EKR001908022022
2023.02.14.
2023.03.01.
D.54/2023
Debreceni Egyetem
DEK-1120 E-sport terem gamer PC-k beszerzése EKR000221582022
2023.02.10.
2023.05.22.
D.165/2022
Debreceni Egyetem
„DEK-1120 E-sport terem gamer PC-k beszerzése” EKR000221582022
2022.05.05.
2022.07.13.
D.141/2021
Debreceni Egyetem
DEK-1001 1 db autokláv, 1 db mosog./fertőtl. beszerzése
2021.03.22.
2021.05.19.
D.308/2013.
Debreceni Egyetem
EM-586 Mobil távközlési szolgáltatások biztosítása a Debreceni Egyetem részére
2013.07.15.
2013.09.04.
14.K.31.973/2007/6.
Debreceni Egyetem
2008.04.04.
D.494/2020
Debreceni Egyetem
DEK-931 Sport funkc. Munkacsarnok ép. létrehozása EKR000695842020
2020.11.18.
2020.12.02.
D.483/2025
Debreceni Egyetem
DEK-1505_NMR készülék beszerzése EKR000496032025
2025.08.01.
2025.08.28.
D.15/2024
Debreceni Egyetem
„DEK-1236: DE TTK Kémia épület homlokzati felújítás” EKR000212362023]
2024.01.08.
2024.02.27.
D.57/2025
Debreceni Egyetem
„DEK-1380 DE területén tűzjelző rendszerek rendszeres felülvizsgálata, karbantartása, javítása” - 4. rész EKR000683252024
2025.01.23.
2025.03.31.
D.478/2017.
Debreceni Egyetem
DEK-447 Adásvételi keretszerződés fogászati fogyóanyagok beszerzésére 2. és 7. részek
2017.08.16.
2017.09.22.
D. 363/2009.
Debreceni Egyetem
Természettudományi és műszaki képzés infrastruktúrájának fejlesztése című TIOP 1.3.1-07/2/2F-2009-0001. sz. európai uniós projekt keretén belül megvalósuló beruházások műszaki lebonyolítására
2009.07.13.
2009.08.24.
D. 377/2009.
Debreceni Egyetem
Természettudományi és műszaki képzés infrastruktúrájának fejlesztése c. TIOP 1.3.1-07/2/2F-2009-0001. sz. eu-s projekt keretében megvalósuló beruházások fővállalkozásban történő kivitelezése a Műszaki Kar területén
2009.07.16.
2009.09.04.
7.K.30.571/2012/12.
Debreceni Egyetem (4032 Debrecen, Egyetem tér 1.)
EM-471 egészségügyi mosodai, bér textília szolgáltatás és textiljavítás a Debreceni Egyetem Orvos és Egészségtudományi Centrum Mosodájának üzemeltetésével
2012.12.04.
D.27/6/2006.
Debreceni Egyetem (képviseli: Dr. Bűrös László ügyvéd)
Művese kezelések végzéséhez szükséges termékek beszerzése
2006.01.12.
2006.02.21.
D.666/10/2007.
Debreceni Egyetem Agrártudományi Centruma képviseli: dr. Bűrös László ügyvéd
2007.12.13.
D.790/2009.
Debreceni Egyetem OEC, képviseli: Dr. Bűrös és Gombocz Ügyvédi Iroda Dr. Bűrös László ügyvéd
Intervenciós kardiológiai beavatkozások
2009.12.11.
2010.01.11.
D.598/2010.
Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centrum
Orvosi gázhálózat üzemeltetése, karbantartása, javítása, valamint a 4/2009. (III.17.) EüM rendelet szerinti orvostechnikai eszközök felülvizsgálata
2010.07.26.
2010.09.16.
D.1006/2010.
Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centrum
Orvosi gázhálózat üzemeltetése, karbantartása, javítása, valamint a 4/2009. (III.17.) EüM erndelet szerinti orvostechnikai eszközök felülvizsgálata
2010.12.30.
2011.02.14.
D.593/8/2008.
Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centrum
„Konferencia Központ megvalósítása, kivitelezési terv készítése fővállalkozói konstrukcióban”
2008.12.09.
2008.12.23.
4.Kf.27.619/2011/5.
Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centruma
Orvosi gázhálózat üzemeltetése, karbantartása, javítása, valamint orvostechnikai eszközök felülvizsgálata
2012.03.21.
D.74/9/2007.
Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centruma képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
2007.03.19.
D.545/2010.
Debreceni Egyetem Tudományegyetemi Karok
informatikai és irodatechnikai eszközbeszerzés
2010.07.08.
2010.07.23.
3.Kf.27.035/2007/4.
Debreceni Egyetem Tudományegyetemi Karok
2007.06.13.
Kvf.II.37.596/2014/6.
Debreceni Egyetem Tudományegyetemi Karok Gazdasági Igazgatóság
EM-586 Mobil távközlési szolgáltatások biztosítása
2014.06.25.
D.729/22/2007.
Debreceni Egyetem jogi képviselő: dr. Károlyi Géza ügyvéd
2008.01.25.
D.177/11/2009
Debreceni Egyetem nevében az Egyetem Orvos és Egészségtudományi Centruma, képviseli: Bűrös és Gombocz Ügyvédi Iroda dr. Bűrös László ügyvéd
Energia és víz mérőrendszer megvalósítása
2009.04.22.
2009.05.25.
3.Kf.27.307/2008/3.
Debreceni Egyetem nevében az Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centruma (Képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda)
extrakorporális és peritoneális dialízis kezelés
2008.10.08.
D.237/14/2007.
Debreceni Egyetem nevében az Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centruma Képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
2007.06.26.
D.331/ 10 /2008
Debreceni Egyetem és a Debreceni Egyetem Orvos- és Egészségtudományi Centrum képviseli: Bűrös és Társa Ügyvédi Iroda
2008.08.19.
D.691/8/2006.
Debreceni Egyetem, képviseli: dr. Károlyi Géza ügyvéd
Debreceni Egyetem, Debrecen, Kassai út 26. szám alatti campusán kármentesítés a talaj- és talajvízszénhidrogén-szennyezettség és a talajvízben kimutatott PAH-szennyezettség megszüntetése
2006.10.05.
2006.11.08.
D.99/2024
Debreceni Javítóintézet
Konyhai fejújítás 2021 EKR000758712021
2024.02.23.
2024.04.18.
D.33/2012.
Debreceni Közterület-felügyelet
a Debreceni Közterület Felügyelet részére személy- és vagyonvédelmi feladatok, pénzszállítás, távfelügyeleti szolgálat ellátása
2012.01.13.
2012.01.30.
D.17/16/2006.
Debreceni Sportcentrum Kht.
Oláh Gábor u. 5. sz. alatti sporttelep területén vagyonvédelmi, parkoltatási és portaszolgálati feladatok ellátása 2006-2007. években
2006.01.06.
2006.02.17.
D.150/2020
Debreceni Tankerületi Központ
EFOP - Bútorbeszerzés
2020.04.22.
2020.05.22.
D.196/2023
Debreceni Tankerületi Központ
Villamoshálózat felújítás Nyíradonyi járás iskoláiban - III. rész Villamoshálózat felújítás - Nyírábrány (3) EKR000149862023
2023.05.24.
2023.06.22.
12.K.31.392/2015/13.
Debreceni Törvényszék
„Debreceni Járásbíróság új épületének megvalósítása"
2015.07.02.
D.76/2015.
Debreceni Törvényszék
Debreceni Járásbíróság új épületének megvalósítása
2015.02.18.
2015.03.11.
D.433/2013.
Debreceni Törvényszék
Debreceni Járásbíróság új épületének megvalósítása
2013.09.27.
2013.11.15.
D.418/2013.
Debreceni Törvényszék
Debreceni Járásbíróság új épületének megvalósítása
2013.09.20.
2013.10.08.
D.387/2010.
Debreceni Vagyonkezelő Zrt.
Debreceni Vagyonkezelő Zrt. (gesztor), Debrecen MJV Önk.Polg.Hiv. és intézményei, gazdasági társaságai, Debreceni Vegyonkezelő Zrt. tagvállalatai részére mobiltelefonok és kellékei beszerzése, GSM szolgáltatás
2010.05.13.
2010.06.23.
D.831/2011.
Debreceni Vagyonkezelő Zrt.
A Debreceni Vagyonkezelő Zrt. 4 tagvállalatának személy- és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2011.11.02.
2011.11.21.
D.491/2013.
Debreceni Vízmű Zrt
Szállítási szerződés vegyszerek beszerzése tárgyában
2013.11.08.
2013.12.13.
D.344/2014.
Debreceni Vízmű Zrt.
Vegyi anyagok beszerzése
2014.07.10.
2014.08.29.
D.578/2011.
Demecser Város Önkormányzata
Szállítási szerződés az "Egyenlő esélyt az IKT-ban is" elnevezésű TIOP-1.1.1/07/1.-2008-0168 számú projekthez kapcsolódó eszközök beszerzésére
2011.08.15.
2011.09.26.
D.309/2023
Demecser Város Önkormányzata
Mezőgazdasági bekötőút útépítés, stabilizáció EKR000007942023
2023.08.07.
2023.08.22.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el