Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.174/2013.
Simontornya Város, Pálfa Község és Tolnanémedi Község Önkormányzatai Biztonságos Ivóvízellátási Társulása
Vállalkozási szerződés keretében a KEOP-1.3.0/09-11-2011-0035 számú Sió-Kapos Ivóvízminőség-javító Projekt FIDIC (sárga) szerződéses feltételek szerinti megvalósítása
2013.04.18.
2013.05.22.
D.174/2014.
Budapest Főváros Önkormányzata
Rudas Gyógyfürdő és Uszoda komplex energetikai korszerűsítése című KEOP-5.5.0/B/12-2013-0022 projekt kivitelezési és tervezési feladatok ellátása
2014.03.31.
2014.05.09.
D.174/2015.
Zalakaros Város Önkormányzata
NYDOP-2.1.1/F-12-2012-0005 számú Termáltó és Ökopart című projektje keretében lefolytatott, 1.rész. vállalkozási szerződés keretében Termáltó és Ökopart kialakítása: 2. rész: vállalkozási szerződés keretében csúzda építése
2015.03.25.
2015.04.22.
D.174/2016.
Rétság Város Önkormányzata
Rétság város központi településrészének funkcióbővítő település rehabilitációja kivitelezési munkái
2016.03.02.
2016.04.11.
D.174/2017.
SilverWood-IT Kft.
Orvostechnikai eszközök beszerzésére vonatkozó adásvételi szerződés a TIOP-2.2.6-12/1B-2013-0027 azonosítószámú "Infrastruktúrafejlesztés a Jászberényi Szent Erzsébet Kórházban" c. pályázat keretei között.
2017.04.24.
2017.06.29.
D.174/2018
Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet
„A Markhot Ferenc Oktatókórház és Rendelőintézet részére radiológiai intervenciós eszközök beszerzése konszignációs raktárkészlet biztosításával” - 10., 12. és 17. rész
2018.05.09.
2018.06.18.
D.174/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - háziorvosi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 10.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.174/2020
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
Magas-Hegyi fejlesztési munkák
2020.05.07.
2020.07.29.
D.174/2021
Kisvárdai Tankerületi Központ
Taneszközök beszerzése (biológia, kémia, fizika, matematika, magyar tábla) (2019.07.23.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.06.28.
D.174/2022
Média 11 Korlátolt Felelősségű Társaság
Nyomdai szolgáltatás 2022. EKR000281612022
2022.05.12.
2022.06.29.
D.174/2023
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
„Halaszthatalan kommunikációs feladatok ellátása” EKR000067212023
2023.05.08.
2023.06.15.
D.174/2024
IKK Innovatív Képzéstámogató Központ Zrt.
„Kéziratok kidolgozása és tananyagok fejlesztése” EKR000331342023
2024.03.28.
2024.05.16.
D.174/2025
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
„Útszóró só (NaCl) - 2025” - 3. rész - Észak-Alföld és Észak-Magyarország EKR002521592024
2025.03.14.
2025.04.01.
D.174/2026
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
„Iskolai és felnőtt (szociális) közétkeztetés” - 1-3. részek EKR000045302026
2026.04.16.
2026.07.09.
D.174/9/2007.
Magyar Közút Állami Közútkezelő Kht.
2007.05.11.
D.175/10/2007.
Őrmező Egyesült Lakásfenntartó Szövetkezet képviseli: dr. Kersch Ferenc Ügyvédi Iroda
2007.05.02.
D.175/13/2009.
Budapest VI. kerület Terézváros Önkormányzat
Napi háromszori étkezés biztosítása érdekében élelmiszer beszerzés
2009.04.21.
2009.05.27.
D.175/2/2008.
Volánbusz Zrt.
2008.04.11.
D.175/2010.
Kölcse Nagyközség Önkormányzata
Kölcsey Ferenc Általános Művelődési Központ iskolájának felújítása és az iskola tornaterem átépítése című projekt keretében a komplex projektmenedzsmenti feladatok ellátása
2010.03.12.
2010.04.20.
D.175/2011.
Közigazgatási és Igazságügyi Minisztérium
Vállalkozási keretszerződés médiastratégia-alkotási, médiatervezési és vásárlási, reklámügynökségi és online kommunikációs szolgáltatási feladatok elvégzése
2011.03.22.
2011.03.30.
D.175/2012.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Zrt.)
Vonalas létesítmények terület előkészítéséhez, régészeti megelőző munkáihoz kapcsolódó geodéziai munkák végzése a Közép magyarországi Régióban
2012.03.09.
2012.03.26.
D.175/2013.
Mohács Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés a "Mohács város mélyfekvésű területeinek vízrendezése II. ütem" című DDOP-5.1.5/B-11-2012-0028 azonosító számú projekt kivitelezési munkálatainak elvégzése
2013.04.19.
2013.06.14.
D.175/2014.
Iregszemcse Község Önkormányzata
A 65. számú, valamint a 6509. számú út Iregszemcse Község szennyvízcsatorna építéssel érintett szakaszán aszfalt burkolat helyreállítása, teljes burkolat felületen aszfalt kopóréteg beépítésével
2014.03.31.
2014.04.15.
D.175/2015.
Klebelsberg Intézményfenntartó Központ
Különféle iskolai és óvodai eszközök beszerzése a DDOP-3.1.2/B-09-2f-2011.0002 azonosító számú Közoktatási esélyegyenlőség a Dráva mentén című projekt keretében, 2. rész: Klebersberg Intézményfenntartó Központ Babócsai iskolájának eszközbeszerzése
2015.03.25.
2015.06.04.
D.175/2016.
Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség
MKB9/2016 Papír csomagolási hulladékok gyűjtése és hasznosítása 2016. évre, szolgáltatás-megrendelési szerződés keretében, a környezetvédelmi termékdíjról szóló 2011. évi LXXXV. törvény. 22.§(1) bekezdés alapján - 10. rész
2016.03.04.
2016.04.19.
D.175/2017.
Szent János Kórház és Észak-budai Egyesített Kórházak
MedWorkS szoftvermodulok karbantartása, frissítése és jogszabálykövetése
2017.04.25.
2017.05.05.
D.175/2018
Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Központi Kórház és Egyetemi Oktatókórház
Ajánlati felhívás - Sérvháló és kapocsrakó beszerzése - 1. rész
2018.05.11.
2018.05.22.
D.175/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - gyógytornászi egészségügyi szolgáltatás beszerzése 11.sorsz. (4.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.175/2020
Erzsébetvárosi Ingatlangazdálkodási Nonprofit Zrt.
Szolgáltatási Szerződés keretében Budapest Főváros VII. kerület Erzsébetváros Ön-kormányzata közigazgatási területén, az Önkormányzat tulajdonában lévő 131 db Siemens Prisma5 és 5 db Parkeon Strada típusú parkolójegy-kiadó automatához kapcsolódó szolgáltatások ellátása - 1. rész EKR 000361372020
2020.05.08.
2020.07.01.
D.175/2021
Kisvárdai Tankerületi Központ
Taneszközök beszerzése (sport) (2019.07.23.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.06.28.
D.175/2022
NIF Zrt.
„Keretszerződés lőszerfelkutatás tárgyban”- 1. rész EKR001374032021
2022.05.12.
2022.05.25.
D.175/2023
Nagyatádi Kórház
„A Nagyatádi Kórház részére orvos-szakmai szakértői tanácsadás”
2023.05.08.
2023.07.05.
D.175/2024
Bánk Község Önkormányzata
Járda, gyalogosátkelőhely, buszmegálló kialakítása EKR001589072023
2024.03.28.
2024.05.30.
D.175/2025
Hajdúhadház Város Önkormányzata
„Leromlott városi területek rehabilitációja” - 1.rész - Méhészkert,Irinyi, Erzsébet, Lehet utca EKR001392232021
2025.03.14.
2025.05.14.
D.175/2026
Berettyóújfalui Szakképzési Centrum
„Hálózati labor és egyéb informatikai eszközök" - 1. rész „Hálózati eszközök beszerzése” EKR001306402025
2026.04.17.
2026.08.28.
D.176/2010.
Paksi Atomerőmű Zrt.
Paksi Atomerőmű Zrt. szekunderköri berendezéseinek tisztítása
2010.03.12.
2010.04.21.
D.176/2011.
Tomajmonostora Község Önkormányzata
Tomajmonostora belterület bel-, és csapadékvíz rendezése kivitelezési munkái
2011.03.22.
2011.04.22.
D.176/2013.
MÁV Zrt.
Különféle felépítményi csavarok beszerzése
2013.04.19.
2013.05.24.
D.176/2014.
Szigetszentmiklós Város Önkormányzata
Szigetszentmiklós, Bucka városrész szennyvízcsatornázása és a szennyvíztisztító telep bővítése KEOP-1.2.0/09-11-2011-0014 azonosító számú projekt megvalósításával kapcsolatos projektmenedzsmenti feladatok ellátása
2014.04.01.
2014.05.05.
D.176/2015.
Bethánia Rehabilitációs Otthon Alapítvány
Vállalkozási szerződés a Bethánia Rehabilitációs otthon bővítésére
2015.03.25.
2015.04.23.
D.176/2016.
Csongrád Megyei Kormányhivatal
Vállalkozási szerződés keretében a Csongrád Megyei Kormányhivatal ingatlanainak takarítás szolgáltatás nyújtása
2016.03.04.
2016.04.15.
D.176/2017.
BV (Büntetés-végrehajtás)Országos Parancsnoksága
Mosodai szolgáltatás megrendelése a Csolnoky Ferenc Kórház részére vállalkozási szerződés keretében
2017.04.26.
2017.06.13.
D.176/2018
Szlovák Tanítási Nyelvű Óvoda, Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium
Takarítási szolgáltatás beszerzése a Clean Guard Cleaning Services Szolgáltató és Kereskedelmi Kft-től - Kbt. mellőzése
2018.05.14.
2018.05.29.
D.176/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - ápolói egészségügyi szolgáltatás beszerzése 12.sorsz. (1.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.176/2020
Készenléti Rendőrség
Miskolc támfal megerősítése EKR001519312019
2020.05.12.
2020.06.03.
D.176/2021
Kisvárdai Tankerületi Központ
Futópad, elliptikus tréner beszerzése (2019.11.14.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.06.28.
D.176/2022
NIF Zrt.
„Keretszerződés lőszerfelkutatás tárgyban”- 2. rész EKR001374032021
2022.05.12.
2022.05.25.
D.176/2023
MR Közösségi Lakásalap Közhasznú Nonprofit Kft.
„1_Karbantartás, javítás, felújítás” - 1. része (HU11 - Budapest) EKR001881862022
2023.05.08.
2023.07.07.
D.176/2024
Iparművészeti Múzeum
"IMM - Ráth György Múzeum őrzés (1528)" EKR002311122023
2024.03.30.
2024.06.03.
D.176/2025
Hajdúhadház Város Önkormányzata
„Leromlott városi területek rehabilitációja” - 2.rész - Jászai, Szabó, Károlyi utca EKR001392232021
2025.03.14.
2025.05.14.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el