Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.179/2015.
Semmelweis Egyetem
Megbízási szerződés Semmelweis Egyetem területén vagyonvédelmi feladatok ellátására - 1. rész
2015.03.26.
2015.05.26.
D.179/2016.
Budapesti Dísz- és Közvilágítási Kft.
LED fényforrású, szabályozható fényáramú közvilágítási világítótest beszerzésére irányuló adásvételi szerződés
2016.03.05.
2016.04.11.
D.179/2017.
Bp2017 Világbajnokság Szervező és Lebonyolító Nonprofit Kft
17. FINA Világbajnokság előkészítése és lebonyolítása érdekében egyes elemzői és kockázatmenedzsment szakértői kompetenciák igénybevétele
2017.04.27.
2017.05.23.
D.179/2018
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
AF - „Szennyvíztisztítás Technológiai Segédanyagainak beszerzése a MIVÍZ Kft. számára”
2018.05.18.
2018.06.04.
D.179/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - védőnői egészségügyi szolgáltatások beszerzése 15.sorsz. (2.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.179/2020
Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Kormányhivatal
Mentori-, és munkaerőpiaci szolgáltatások II. - 1. rész EKR 000758712019
2020.05.14.
2020.06.12.
D.179/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Szaktanácsadási tevékenység az etetési kísérletekkel kapcsolatosan (2018.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.179/2022
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
GÁT központi épület és Munkácsy szárny tervezése EKR001741522021
2022.05.13.
2022.07.22.
D.179/2023
Aggteleki Nemzeti Park Igazgatóság
„Mezőgazdasági és erdészeti eszközök beszerzése” - 5. rész „Erdészeti kivitelű erőgép 2. és komp. adapterei” EKR000721082019
2023.05.09.
2023.07.14.
D.179/2024
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
"Élelmiszer alapanyag beszerzése - Nógrád Vármegye" - 15. rész Zöldség, gyümölcs_Reménysugár EKR001255982023
2024.04.02.
2024.04.25.
D.179/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 9. rész - CT készülék beszerzése a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Petz Aladár Egyetemi Oktató Kórház részére EKR000825092021
2025.03.17.
2025.05.30.
D.179/2026
Szegedi Tudományegyetem
„Komissiózó robotok beszerzése” - 1. rész Komissiózó robot - Centrál Patika EKR000199052026
2026.04.19.
2026.06.18.
D.179/9/2009.
Mezőkovácsháza Város Önkormányzata, képviseli Dr. Varga István ügyvéd
2009.04.21.
2009.05.22.
D.18/18-I/2008
Szombathelyi Vagyonhasznosító és Városgazdálkodási Zrt. képviseli: Csók és Társa Ügyvédi Iroda
2008.02.20.
D.18/2010.
Nemzeti Fogyasztóvédelmi Hatóság
Adattárház alapú információ-szolgáltató rendszer kialakítása
2010.02.22.
D.18/2011.
Százhalombatta Város Önkormányzata
Szolgáltatási szerződés Százhalombatta város közigazgatási területén a felnőtt és gyermek háziorvosi ügyelet teljes körű ellátására 24 órás központi ügyelet keretében
2011.01.11.
2011.02.11.
D.18/2012.
Nemzetgazdasági Minisztérium
A Munkaerő-piaci Alap 2011-2012. évi könyvvizsgálati ellenőrzése
2012.01.09.
2012.02.02.
D.18/2013.
Országos Vízügyi Főigazgatóság
Megbízási szerződés keretében a „Beregi komplex árapasztási és ártér-revitalizációs fejlesztés” projekt megvalósításával és hatékony üzemeltetése előkészítésével kapcsolatos PR- és tájékoztatási tevékenység teljes körű ellátása
2013.01.14.
2013.03.18.
D.18/2014.
MiReHuKöz Miskolci Regionális Hulladékgazdálkodási Közszolgáltató Nonprofit Kft.
Miskolc Térségi Konzorcium Miskolc, József Attila úti átrakóállomásáról a Konzorcium területéről beérkező évi kb. 46.000 tonna hulladék kiszállítása Hejőpapi Regionális Hulladéklerakóra
2014.01.14.
2014.02.18.
D.18/2015.
Nemzeti Sportközpontok
Nemzeti kézilabda akadémia sportcsaronk építése
2015.01.06.
2015.01.23.
D.18/2016.
Zala Megyei Kórház
Műtéti izolációs szettek beszerzése 2013. évben - Kbt. mellőzése
2016.01.12.
2016.02.10.
D.18/2017.
Szegedi Tudományegyetem
Koncert zongora és koncert hárfa beszerzése 2016. évben - Kbt. mellőzése
2017.01.11.
2017.02.08.
D.18/2018
Állami Egészségügyi Ellátó Központ
„Képzési és oktatási feladatok ellátása az EFOP-2.2.0-16-2016-00003 azonosító számú projekt keretében az Állami Egészségügyi Ellátó Központ részére” 1. és 2. rész
2018.01.19.
2018.03.06.
D.18/2019
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Online bankkártyás fizetési megoldás
2019.01.28.
2019.02.19.
D.18/2020
IdomSoft Informatikai Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Csoportos egészségbiztosítási szolgáltatás EKR001630662019/9677
2020.01.16.
2020.03.09.
D.18/2021
Közép-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Élőerős őrzés és portaszolg.feladatok ellátása EKR000839192020
2021.01.15.
2021.03.02.
D.18/2022
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
„1 db elektromos platós kistehergépjármű beszerzése” EKR001251412020
2022.01.14.
2022.03.30.
D.18/2023
Szank Községi Önkormányzat
Hűtőház építése EKR000376712018
2023.01.19.
2023.04.03.
D.18/2024
Hévízgyörk Község Önkormányzata
Hévízgyörk, Béke utca útburkolat felújítása EKR001650372023
2024.01.16.
2024.02.07.
D.18/2025
Szabadszállás Város Önkormányzata
Az egyajánlatos közbeszerzések számának csökkentését szolgáló intézkedésekről szóló 63/2022. (II.28.) Korm. rendelet szerinti közzétételi kötelezettség elmulasztása, 2024.évi közbeszerzési tervek tekintetében.
2025.01.15.
2025.02.25.
D.18/2026
Telekgerendás Község Önkormányzata
„Templompark, játszótér, sporttelep fejlesztés” - 1. rész „Templompark fejlesztése” EKR001354702025
2026.01.15.
2026.03.12.
D.180/10/2009.
Agrármarketing Centrum
A winesofhungary.com angol nyelvű weboldal teljeskörű létrehozása: tartalomfejlesztés, programozás, vizuális megjelenés és layout kidolgozás, valamint az oldal 1 évre szóló webhostingja, a Wines of Hungary márka teljes arculati kézikönyvének elkészítése
2009.04.07.
2009.05.21.
D.180/14/2006
Szombathely Megyei Jogú Város Önkormányzata, képviseli: dr. Pusztai Attila ügyvéd
Szombathely Megyei Jogú Város szennyvíz-elvezetési és tisztítási rendszerének fejlesztése, nyugati városrész csatornahálózatának bővítése, 1. részfeladat (szennyvíztisztító telep átalakítási és korszerűsítési munkái)
2006.03.14.
2006.04.20.
D.180/2010.
Debrecen Megyei Jogú Város Önkormányzata
18 db azonhos típusú, legalább 70 %%-ban alacsony padlós, normál-nyomtávolságú, légkondicionált közúti csuklós villamos jármű, valamint karbantartási eszközök, tartalék alkatrészek Debrecenbe történő szállítása és kapcsolódó szolgáltatások
2010.03.12.
2010.04.23.
D.180/2011.
Váci Távhő Kft.
Váci Távhő Kft. primer távhővezetékének és kapcsolódó szerelvényeinek cseréje
2011.03.25.
2011.04.27.
D.180/2012.
Borszörcsök Község Önkormányzata
Borszörcsök község szennyvízelvezetési és szennyvíztisztítási beruházása
2012.03.12.
2012.04.21.
D.180/2013.
Szendrőlád Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Szendrőlád, Akác és Ifjúság utcák útépítés és csapadékvíz-elvezetés kivitelezésére
2013.04.22.
2013.06.03.
D.180/2014.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
ED bevezetése utáni forgalmi átrendeződés hatásvizsgálatához, kiegészítő forgalomszámlálások elvégzése
2014.04.03.
2014.05.05.
D.180/2015.
Balatonkeresztúr Község Önkormányzata
Építési szerződés - Játszóház kialakítása - 1.sz. szerződés módosítása
2015.03.27.
2015.04.28.
D.180/2016.
Hortobágyi Nemzeti Park Igazgatóság
Kereszttartók cseréje függőszigetelős madárbarát kereszttartóra vonatkozó kivitelezési szerződés
2016.03.08.
2016.03.24.
D.180/2017.
Városliget Ingatlanfejlesztő Zrt.
1956-os Magyar Forradalom és Szabadságharc Emlékműve teljes felújítási munkálatainak megtervezése
2017.04.27.
2017.05.23.
D.180/2018
Országos Rendőr-főkapitányság
„Telekommunikációs eszköz útján biztosított jelenlét, infrastruktúra kiépítés (meghallgatópontonként)”-ajánlati felhívás
2018.05.21.
2018.06.20.
D.180/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - praxisközösség-menedzser egészségügyi szolgáltatások beszerzése 16.sorsz. (1.980.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.180/2020
Pusztaszabolcs Város Önkormányzat
„Pusztaszabolcs Város közigazgatási területén helyi menetrend szerinti autóbuszos személyszállítási szolgáltatás nyújtása” - 2019. szeptember 1. napjától 2020. december 31. napjáig szerződés megkötése
2020.05.14.
2020.07.31.
D.180/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Etetési kísérletek eredményének összevetése a nemzetközi szakirodalommal (2018.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.180/2022
Szerencs Város Önkormányzata
Szerencs Város Önkormányzata részére nyersanyagok beszerzése 4. rész - Konzervek, tartós élelmiszerek
2022.05.16.
2022.08.10.
D.180/2023
Szent Borbála Kórház
„Szemlencsék és szemészeti műtéti izolálók (2019)” - 7. rész két lábú egytestű aszférikus hidrofób akril szemlencse EKR001357172019
2023.05.10.
2023.07.04.
D.180/2024
Uzsoki Utcai Kórház
„Labordiagnosztikumok beszerzése” - 2. rész: Speciális Immunkémiai vizsgálatok EKR000110622023
2024.04.02.
2024.04.23.
D.180/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„CT készülékek beszerzése egészségügyi intézmények részére” - 12. rész - CT készülék beszerzése Fejér Vármegyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház részére EKR000825092021
2025.03.17.
2025.05.30.
D.180/2026
Szegedi Tudományegyetem
„Komissiózó robotok beszerzése” - 2. rész Komissiózó robot - Szentháromság Gyógyszertár EKR000199052026
2026.04.19.
2026.06.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el