Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.159/2022
Girincs Község Önkormányzata
„Girincs iskola energetikai korszerűsítése” EKR000290212021
2022.05.04.
2022.07.19.
D.158/2022
Miskolci Városgazda Nonprofit Kft.
Nyomortelep felszámolás EKR001246902019
2022.05.04.
2022.07.12.
D.155/2022
NAGYBERKI KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZATA
„Nagyberki-Szabadi Kerékpárút építése” EKR001389302021
2022.05.03.
2022.07.28.
D.156/2022
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
GÁT központi épület és Munkácsy szárny tervezése EKR001741522021
2022.05.03.
2022.05.31.
D.154/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság
Eü. sterilizálás kiegészítő eszközök beszerzése - 1. rész B osztályú asztali autoklávok beszerzése EKR001412482021
2022.05.02.
2022.06.02.
D.153/2022
Nagykáta Város Önkormányzata
„Szakrendelő bővítése és felújítása” EKR001110452020
2022.05.02.
2022.07.05.
D.152/2022
Monok Község Önkormányzata
ÖNO épület építése EKR000939872021
2022.05.02.
2022.06.09.
D.150/2022
NIF Zrt.
„Iváncsai ipari-innovációs terület vasút - tervezés” EKR001579062021
2022.04.28.
2022.06.02.
D.151/2022
Kajdacs Községi Önkormányzat
Önkorm.hiv. Ép.gépészeti és energetikai korszerűsítés EKR000233002019
2022.04.28.
2022.07.22.
D.148/2022
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Különféle élelmiszerek beszerzése-SMKMOK/2021 - 6. rész (VK_Tejtermékek) EKR000477042021
2022.04.27.
2022.06.17.
D.149/2022
Budapest Főváros XV. Kerület Rákospalota, Pestújhely, Újpalota Önkormányzata
bpxv.hu új honlap kialakítása és üzemeltetése EKR001325872021
2022.04.27.
2022.05.13.
D.146/2022
Helikon Kastélymúzeum Közhasznú Nonprofit Kft.
Új kerti vasúti szakasz kialakítása - 2. rész Sín, kiegészítő elemek, híd és pályaudvar beszerzése EKR001214532020
2022.04.27.
2022.07.12.
D.147/2022
Semmelweis Egyetem
SE Bőr-,Nemikór. és Bőronk. Klin. felúj. tervezése EKR000706632020
2022.04.27.
2022.05.10.
D.145/2022
NIF Zrt.
Ferencváros - Kelenföld mérnöki feladatok EKR000191252021
2022.04.26.
2022.05.04.
D.144/2022
Budapest Főváros X. kerület Kőbányai Önkormányzat
Újhegyi Uszoda és Strandfürdő – strandfelújítás és öltözőépület építési munkái (1108 Budapest, Újhegyi út 13. – hrsz.: 42450/2)” EKR001502912021
2022.04.26.
2022.06.14.
D.143/2022
Magyar Államkincstár
Tűzvédelem, karbantartás és hibajavítás - 1. rész Tűzoltókészülékek, tűzcsapok, tűzoltó vízforrások EKR000092432022
2022.04.25.
2022.06.02.
D.142/2022
Vaskút Nagyközségi Önkormányzat
Vaskút belterületi vízrendezés II. ütem EKR000057752022
2022.04.25.
2022.05.05.
D.140/2022
NIF Zrt.
Keretszerződések geodéziai feladatok elvégzésére - 2. rész Geodéziai feladatok Duna-Tisza köze EKR000821382021
2022.04.25.
2022.06.10.
D.138/2022
ÉMI Építésügyi Minőségellenőrző Innovációs Nonprofit Kft.
Őrzés-védelmi feladatok az ÉMI részére EKR001483482021
2022.04.22.
2022.06.17.
D.139/2022
NIF Zrt.
Keretszerződések geodéziai feladatok elvégzésére - 1. rész Geodéziai munkák Dunántúl EKR000821382021
2022.04.22.
2022.06.10.
D.136/2022
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Különféle élelmiszerek beszerzése - SMKMOK/2021. - 8. rész Mirelit áru EKR000477042021
2022.04.22.
2022.05.27.
D.135/2022
Somogy Megyei Kaposi Mór Oktató Kórház
Különféle élelmiszerek beszerzése - SMKMOK/2021. - 1. rész Füszért áru EKR000477042021
2022.04.22.
2022.05.27.
D.137/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
"Foglalkozás egészségügyi szolgáltatások" (összegezés)
2022.04.22.
2022.05.20.
D.141/2022
NIF Zrt.
Keretszerződések geodéziai feladatok elvégzésére - 3. rész Geodéziai feladatok Tiszántúl EKR000821382021
2022.04.22.
2022.06.10.
D.134/2022
Védelmi Beszerzési Ügynökség Zártkörűen Működő Részvénytársaság
TOYOTA gépjárművek kilométer/időnorma teljesítés után meghatározott karbantartása, szervizelése, szükség szerinti javítása (2022-2023) EKR 001180972021
2022.04.21.
2022.06.10.
D.129/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Szennyvízszállítás - 2. és 3. része EKR000950202021
2022.04.19.
2022.06.02.
D.132/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Szennyvízszállítás - 14. rész EKR000950202021
2022.04.19.
2022.06.02.
D.130/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Szennyvízszállítás - 3. rész EKR000950202021
2022.04.19.
2022.06.02.
D.133/2022
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Szennyvízszállítás - 15. rész EKR000950202021
2022.04.19.
2022.06.02.
D.131/2022
Belváros-Lipótváros Budapest Főváros V. kerületi Önkormányzat
Tisztítószerek beszerzése EKR000062022022
2022.04.19.
2022.05.18.
D.128/2022
Orosháza Város Önkormányzata
Szennyvíz végátemelő rekonstrukció - megkötött szerződés 2. számú módosítása EKR000605472020
2022.04.14.
2022.06.30.
D.125/2022
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Multifunkciós tehergépjárművek beszerzése EKR001060652018
2022.04.11.
2022.04.26.
D.127/2022
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Foglalkozás egészségügyi szolgáltatások
2022.04.11.
2022.05.20.
D.126/2022
Budai Farm Kft.
A szerepi Kemény tanyán hízósertés telep korszerűsítése és bővítése
2022.04.11.
2022.07.25.
D.124/2022
BMSK Beruházási, Műszaki Fejlesztési, Sportüzemeltetési és Közbeszerzési Zrt.
DE Műszaki Mérnöki K. A,B épület bőv., felújítás EKR 000826882021
2022.04.08.
2022.05.13.
D.123/2022
Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Önkormányzata
72 db parkolójegy automata szállítása és üzembe helyezése EKR000309042022
2022.04.07.
2022.05.11.
D.122/2022
Budapest Főváros XII. kerület Hegyvidéki Önkormányzat Gazdasági Ellátó Szolgálat
Keretmegállapodás- magasépítési kivitelezési munkák EKR001638392021
2022.04.07.
2022.05.03.
D.121/2022
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat Gazdasági Műszaki Ellátó és Szolgáltató Szervezet
„Országház utca 9. szám alatti épület felújítása” EKR001602522021
2022.04.07.
2022.06.09.
D.120/2022
Ebes Községi Önkormányzat
Szolgáltatóház és Községgondnokság építése EKR000037972022
2022.04.06.
2022.04.26.
D.119/2022
MIVÍZ Miskolci Vízmű Kft.
MIVÍZ Kft. iszapszállítási szolgáltatás - 1. és 2. rész EKR 001133392021
2022.04.06.
2022.04.25.
D.118/2022
Zsadány Község Önkormányzata
Zsadány – kerékpárút fejlesztése EKR001139202020
2022.04.05.
2022.07.22.
D.117/2022
Egri Főegyházmegye
Szt. György Katolikus Ált. Isk. és AMI fejlesztése EKR000433532020
2022.04.04.
2022.06.10.
D.116/2022
Tatabánya Megyei Jogú Város Önkormányzata
Tulipános Ház részére bútorok beszerzése - 1. rész EKR000963372021
2022.04.03.
2022.06.16.
D.114/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog. EKR001096352019
2022.04.01.
2022.06.02.
D.115/2022
Szamossályi Község Önkormányzata
Szegregált élethelyzetek felszámolása komplex prog” - 2. rész „Meglévő épület bővítése, új épület építése” EKR001474022019
2022.04.01.
2022.06.20.
D.113/2022
Észak-dunántúli Vízügyi Igazgatóság
Kombitraktor, darus teherautó, úszókotró beszerzés” - 1. rész EKR001051742021
2022.03.31.
2022.05.11.
D.112/2022
MVM Paksi Atomerőmű Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Ammónia-oldat szállítása EKR000368902022
2022.03.31.
2022.06.23.
D.111/2022
Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeum
"Ingatlanbiztonsági szolg.-ok - Északi Járműjavító" EKR001736182021
2022.03.30.
2022.05.19.
D.110/2022
Országos Fordító és Fordításhitelesítő Iroda Zrt. (OFFi Zrt.)
Őrzés-védelmi szolgáltatások 2022-2023” EKR001465662021
2022.03.29.
2022.05.09.
D.109/2022
Széchenyi István Egyetem
„GINOP-2.3.1 - Eszközök I." - 2. rész (Informatikai eszközök) EKR000556912021
2022.03.26.
2022.05.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el