Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.805/2011.
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2011.10.26.
2011.11.21.
D.804/2011.
Energia Központ Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés - Műszaki, pénzügyi, jogi és közbeszerzési tanácsadói feladatok ellátása a Környezetvédelmi és Energia Operatív Program (KEOP) által támogatott környezetvédelmi projektekhez kapcsolódó közbeszerzési eljárások során
2011.10.26.
2011.12.05.
D.803/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Budapest központi szennyvíztisztító telep és kapcsolódó létesítményei - COL 3 - Tehermentesítő gyűjtőcsatornák és kapcsolódó létesítményei 1. és 4. része
2011.10.26.
2011.10.28.
D.802/2011.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém, nagyfelületű útjavítások műszaki ellenőrzéseinek teljes körű feladatai
2011.10.26.
2011.12.06.
D.806/2011.
Orosháza Város Önkormányzata
Orosháza Város Önkormányzata részére 750 millió Ft összegű folyószámla hitelkeret biztosítása az önkormányzat költségvetési elszámolási számláját terhelő fizetési megbízások teljesítéséhez
2011.10.26.
2011.12.21.
D.807/2011.
Mátra Kivitelező Kft.
Mátraháza Üdülőház építőmesteri és gépészeti munkáinak komplett elvégzése
2011.10.27.
2011.11.08.
D.808/2011.
Szarvas Város Önkormányzata
Szarvas és Gyomaendrőd közötti biztonságos kerékpárút építése
2011.10.27.
2011.12.13.
D.810/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Kalcium-kloric oldat és granulátum beszerzése 2011-2012.
2011.10.27.
2011.12.07.
D.809/10/2011.
Sárvár Város Önkormányzata
A sárvári Nádasdy Tamás Általános Iskola felújítása a hatékony tanulási környezet kialakításáért
2011.10.27.
2011.12.20.
D.819/2011.
Szent István Egyetem
Szent István Egyetem Műszaki és Természettudományi Oktató Központ, Regionális Tudástranszfer Központ - Gödöllő, KMOP-4.2.1/A-09/2f-2010-0001, Gyengeáramú Integrált Rendszer eszközbeszerzése és telepítése
2011.10.28.
2011.12.13.
D.818/2011.
ÁVNY Állami Vagyonnyilvántartási Kft.
Integrált vagyongazdálkodási rendszer (ERP)
2011.10.28.
2011.11.30.
D.816/2011.
Országos Onkológiai Intézet
A Közép-magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztési terve c. KMOP-4.3.1/C-2009-0001 számú pályázathoz kapcsolódó gépműszer beszerzés, adásvételi szerződés 2. és 3. rész
2011.10.28.
2011.12.19.
D.815/2011
Szentendre Város Önkormányzata
Szentendre-Duna-korzó árvízvédelmi gát programmal kapcsolatos FIDIC Ménök (Piros Könyv szerinti) műszaki ellenőri, és tervellenőri feladatok ellátása
2011.10.28.
2011.11.15.
D.812/2011.
Kehidakustány Község Önkormányzata
Kehidakustány község közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék begyűjtése, ártalmatlanító helyre történő elszállítása és ártalmatlanítása
2011.10.28.
2011.11.14.
D.820/2011.
Szegedi Tudományegyetem
Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ által a TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú és a TIOP-2.2.2-08/2-2009-0008 kódszámú pályázatban építési beruházás 1.rész.
2011.10.28.
2011.12.07.
D.821/2011.
Országos Onkológiai Intézet
Közép-Magyarországi Onkológiai Centrum fejlesztése terve c. pályázathoz kapcsolódó kiegészítő építési beruházás
2011.10.28.
2011.12.12.
D.817/2011.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Tehergépkocsira szerelhető sószóró adapterek beszerzése
2011.10.28.
2011.11.29.
D.814/2011.
Ónod Község Önkormányzata
Óvoda rekonstrukció, bővítés és komplex akadálymentesítés Ónodon
2011.10.28.
2011.12.12.
D.813/2011.
Zalakaros Város Önkormányzata
Zalakaros Város Önkormányzat közigazgatási területén a hulladékkezlési közszolgáltatás ellátása
2011.10.28.
2011.12.14.
D.811/2011.
Szentendre Város Önkormányzata
Szentendre -Duna-korzó árvízvédelmi gát programmal kapcsolatos FIDIC Mérnök (Piros könyv szerinti) műszaki ellenőri, és tervellenőri feladatok ellátása
2011.10.28.
2011.11.15.
D.828/2011.
Budapest Főváros IX.ker. Ferencváros Önkormányzata
1094 Budapest, Balázs Béla u. 14.sz. alatti lkaóépület felújítása
2011.11.02.
2011.12.05.
D.826/2011.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórház
"A súlyponti Kaposi Mór Oktató Kórház komplex infrastruktúra fejlesztése az integrált Somogy megyei, balatoni egészségügyi ellátórendszer érdekében" tárgyú, projekttel kapcsolatos kivitelezői feladatok II/A részének ellátása
2011.11.02.
2011.12.05.
D.830/2011.
Fővárosi Bíróság
Fővárosi Bíróság Gazdasági Kollégiuma épületének épületenergetikai korszerűsítése
2011.11.02.
2011.11.25.
D.822/2011.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Stratégiai zajtérképek és zajcsökkentési intézkedési tervek késztése Pécs város közigazgatási területére
2011.11.02.
2011.11.14.
D.823/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
Pándy Kálmán Megyei Kórház Sürgősségi Osztály kivitelezése - Diagnosztikai épület bővítési, felújítási és átalakítási munkái, egyéb építmények - helikopter leszállózely - kivitelezési munkái
2011.11.02.
2011.12.12.
D.824/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Drávaszabolcs-Kémes Öblözet projekt - Dráva bal parti, a Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcsolatban felmerülő FIDIC piros könyv szerinti kivitelezési munkák elvégzése
2011.11.02.
2011.11.18.
D.825/2011.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Kunszentmárton Város Önkormányzatának nyertes, ÉAOP-4.1.2/B-09-2010-0001 pályázat kapcsán megvalósuló kivitelezés
2011.11.02.
2011.11.28.
D.827/2011.
Pécsvárad Város Önkormányzata
Kodolányi János Nevelési és Ált. Művelődési Központ Német Nemzetiségi Ált. Isk., valamint Német Nemzetiségi Óvoda építési kivitelezési munkáinak ellátása
2011.11.02.
2011.11.17.
D.829/2011.
Zalakaros Kistérség Többcélú Társulása
Termál-Völgy-Kis-Balaton kerékpáros és ökoturisztikai szolgáltató hálózat-építési beruházása, eszközbeszerzése 4. rész
2011.11.02.
2011.12.08.
D.831/2011.
Debreceni Vagyonkezelő Zrt.
A Debreceni Vagyonkezelő Zrt. 4 tagvállalatának személy- és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2011.11.02.
2011.11.21.
D.833/2011
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklós, Székács Elemér Mezőgazdasági Szakközépiskola eszközeinek beszerzése adásvételi szerződés keretében
2011.11.03.
2011.12.01.
D.834/2011.
Szajla Község Önkormányzata
Szajla Község települési szilárd (kommunális) hulladékának összegyűjtése és ártalmatlanításra történő elszállítása
2011.11.03.
2011.12.14.
D.832/2011.
Budapest Főváros Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Budapest Központi szennyvíztisztító telep és kapcsolódó létesítményei - COL3-LOT3 - a IX.ker. Kinizsi u. - VIII.ker. Mária-Baross utcai főgyűjtő kivitelezési munkáinak elvégzése
2011.11.03.
2011.12.13.
D.835/2011.
Sajóecseg Község Önkormányzata
Sajóecseg Község árvízvédelmi kivitelezése
2011.11.04.
2011.12.13.
D.837/2011.
Jászfényszaru Város Önkományzata
Szociális város rehabilitáció és lakossági integráció Jászfényszaru fejlődéséért
2011.11.05.
2011.12.27.
D.836/2011.
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem
Hallgatói K+F információs rendszer fejlesztése és üzemeltetése
2011.11.05.
2011.12.14.
D.839/2011.
Szent István Egyetem
Szent István Egyetem Ybl Miklós Építéstudományi kara épületeinek energetikai korszerűsítése
2011.11.07.
2011.12.13.
D.838/2011.
Semmelweis Egyetem
Semmelweis Egyetem intézményei részére, építési beruházások kivitelezése, felújítási munkák elvégzése
2011.11.07.
2011.12.13.
D.841/2011.
Tisza-tavi régió hulladéklerakóit rekultiváló egycélú Önkormányzati Társulás
Tisza-tavi Régió hulladéklerakóit rekultiváló egycélú Önkormányzati Társulás tagtelepüléseinek települési szilárdhulladék-lerakóinak rekultivációja megvalósításához szükséges FIDIC mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátására
2011.11.07.
2011.11.21.
D.840/2011.
Sajóecseg Község Önkormányzata
Sajóecseg Község árvízvédelmi kivitelezése tárgyú EU támogatással megvalósuló projekt, FIDIC piroskönyv szerinti kiviteli terveinek és kivitelezési munkáinak tárgyában építési (vállalkozási) szerződés
2011.11.07.
2011.12.13.
D.842/2011.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzat részére hirdetések megjelentetése nyomtatott és elektronikus formában
2011.11.07.
2011.11.18.
D.844/2011.
Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Debrecen, Vörösmarty u. 13. Irodaház kivitelezése, valamint az épületben személyfelvonó létesítése
2011.11.09.
2011.12.12.
D.846/2011.
Kunágota Község Önkormányzata
Kunágota Általános Iskola bővítés, tornacsarnok építés és rekonstrukció
2011.11.09.
2011.12.12.
D.843/2011.
Baja Város Önkormányzata
Szállítási szerződés a DAOP-4.2.1/2/2F-2f-2009-0014 kódszámú "Alapfokú nevelési-oktatási intézmények és gimnáziumok infrastruktúrájának fejlesztése" projekt keretében bútorok beszerzése
2011.11.09.
2011.12.27.
D.848/2011.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Programja - csatornahálózati fejlesztések vonatkozásában (kiviteli terv készítés és kivitelezés) "FIDIC Piros Könyv" szerint 4 részben
2011.11.09.
2011.12.08.
D.847/2011.
Hajdú-Bihar Megyei Kereskedelmi és Iparkamara
Debrecen, Vörösmarty u.13. (hrsz:9345) Irodaház (Nonprofit Gazdaságfejlesztő Szervezetek Háza) kivitelezése, valamint az épületben személyfelvonó létesítése a dokumentációban foglaltaknak megfelelően
2011.11.09.
2011.12.12.
D.845/2011.
Jászárokszállás Város Önkormányzata
5123 Jászárokszállás, Dobó u. 9/a., 2131 hrsz. alatti ingatlanon, a meglévő iskola rendeltetésű épületből részbeni átalakítással és felújítással 4 csoportszobás óvoda létesítése
2011.11.09.
2011.12.20.
4.Kf.27.613/2011/9.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
„Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárd hulladék lerakóinak rekultivációjához kapcsolódó kivitelezés és kiviteli tervek készítése 1-3. rész
2011.11.10.
2012.03.21.
D.850/2011
Kőszeg Város Önkormányzata
Kőszeg és Kőszegfalvi köztemetők üzemeltetése
2011.11.10.
2011.12.22.
D.849/2011.
Vác Város Önkormányzata
Vác város nyilvános utcáinak és tereinek tisztítására, Vác város területén lévő parkok és zöldfelületek ápolásáról, gondozásáról és kiépítéséről szóló szerződések
2011.11.10.
2011.11.25.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el