Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.855/2011.
Orosháza Város Önkormányzata
Központi Technológiai Tömb kialakítása és a hozzá kaocsolódó korszerű egészségügyi reform megvalósítása az Orosháza Városi Önkormányzat Kórházában - kivitelezés, átalányáras vállalkozási szerződés keretébe
2011.11.11.
2011.12.14.
D.859/2011.
Gádoros Nagyközség Önkormányzata
vállalkozási szerződés Gádoros Nagyközség szennyvízcsatornázásának kiépítésére FIDIC piros könyv szerinti szerződéses feltételekkel
2011.11.11.
2011.11.29.
D.853/2011.
Bicskei Mezőgazdasági Zrt.
Etyeki szarvasmarha telep bővítése és korszerűsítése
2011.11.11.
2011.12.14.
D.852/2011.
Kecel Város Önormányzata
Kecel Város Önormányzata tulajdonában lévő 0299/2, 0299/3, 0299/4 hrsz-ú mezőgazdasági tertületi út szilárd burkolattal való ellátása - kivitelezési munkái
2011.11.11.
2011.11.30.
D.851/2011.
Hajdúszoboszló Város Önkormányzata
Járóbeteg-Ellátó Centrum - a kistérségi egészségügyi alappillér fenntartható korszerűsítése című projekt keretében eszközszállítás, telepítéssel, üzembe helyezéssel, próbaüzem lefolytatásával, jótállási kötelezettségvállalással első része ellen
2011.11.11.
2011.12.20.
D.860/2011.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Energiaracionalizálási feladatok ellátása
2011.11.11.
2011.12.27.
D.858/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Dráva bal parti, a Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcsolatban felmerülő, meghatározott FIDIC piros könyv szerinti kivitelezési munkák elvégzése
2011.11.11.
2011.11.21.
D.857/2011.
Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata
Nyíregyháza és Térsége Szennyvízelvezetési és Szennyvíztisztítási Programja - csatornahálózati fejlesztések vonatkozásában (kiviteli terv készítés és kivitelezés) "FIDIC Piros Könyv" szerint 4 részben
2011.11.11.
2011.11.29.
D.854/2011.
Máv Kórház és Rendelőintézet
Máv Kórház és Rendelőintézet Szolnok energetikai rendszerének korszerűsítése (kiviteli tervezés és kivitelezés) a KEOP-4.2.0/B/09-2010-0023 pályázatok keretében
2011.11.11.
2011.12.27.
D.856/2011.
Somló Volán Rt.
Közösségi közlekedési informatikai rendszer szállítása és telepítése, valamint kapcsolódó szolgáltatások
2011.11.11.
2012.01.16.
D.861/2011.
Gádoros Nagyközség Önkormányzata
Gádoros Nagyközség szennyvíz-csatornázási és szennyvíztisztítási beruházása megvalósításához szükséges mérnöki és műszaki ellenőri tevékenység ellátására megbízási szerződés
2011.11.14.
2011.12.21.
D.862/2011.
Kiskőrösi Többcélú Kistérségi Társulás
Informatikai eszközök beszerzése a TIOP-1.1.1. pályázat megvalósítására
2011.11.14.
2011.12.28.
D.863/2011.
Szigetvár-Dél-Zselic Többcélú Kistérségi Társulás
Informatikai eszközök szállíátsa a Szigetvár-Dél-Zselic Többcélú Kistérségi Társulás által fenntartott intézmények részére
2011.11.14.
2011.12.28.
D.864/6/2011.
ORFK Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
ORFK Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság üzemeltetésében lévő szolgálati gépjárművek karbantartása és javítása
2011.11.15.
2011.12.16.
D.865/2011.
Duna TV Zrt.
taxi jellegű szolgáltatás nyújtása
2011.11.15.
2011.12.14.
D.866/2011.
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat parkolásellenőrzési és közterületfelügyeleti-rendszerének és kapcsolódó berendezéseinek teljeskörű működtetéséhez szükséges beszerzések összesen négy önállóan megajánlható részben
2011.11.15.
2011.12.15.
D.867/2011.
Eötvös Lóránd Tudományegyetem
Ajánlatkérő közüzemi szolgáltatásainak 24 hónapra vonatkozó auditja, esetleges visszatérítésekkel, jóváírásokkal kapcsolatos feladatok ellátása
2011.11.16.
2011.12.27.
D.868/2011.
Gróf Tisza István Kórház
Őrzés-védelmi feladatok ellátása, számítógépes megfigyelő rendszer működtetésével, 60 hónapon keresztül
2011.11.16.
2011.12.27.
D.869/2011.
Magyaralmás Község Önkormányzata
Egészségház kialakítása Magyaralmáson
2011.11.16.
2011.12.28.
D.871/2011.
Alsó-Tisza vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
HURO/802/110 azonosító számú Development of the protection against floods in the common Hungarian-Romanian attention area on Mures river elnevezésű projekttel kapcsolatos projektmenedzsment feladatok ellátására irányuló megbízási szerződés.
2011.11.17.
2011.12.21.
D.872/2011.
Eötvös Loránd Tudományegyetem
Energiaracionálási feladatok ellátása
2011.11.17.
2011.12.27.
D.873/2011.
Markhot Ferenc Kórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft
A Markhot Ferenc Kórház Kft. részére 24 hónapra szükséges gyógyszerek beszerzése, az intézmény gyógyszerellátásának biztosítása.
2011.11.17.
2011.12.28.
D.870/2011.
Nagybörzsöny Község Önkormányzata
Nagybörzsöny Község szennyvízelvezető hálózatának megépítése vállalkozási szerződés keretében
2011.11.17.
2011.12.19.
D.875/2011.
Püspökladány Város Önkormányzata
Püspökladány városi sporttelep felújítása
2011.11.18.
2011.12.19.
D.874/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Dráva bal parti, Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcsolatban felmerülő kivitelezési munkák elvégzése
2011.11.18.
2012.01.02.
D.883/2011.
Alsó-Tisza vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
HURO/0802/106 azonosító számú „Develop the excess water inundation prevention system on the Hungarian-Romanian border area”elnevezésű projekttel kapcsolatos projektmenedzsment feladatok ellátására irányuló megbízási szerződés.
2011.11.21.
2012.01.02.
D.881/2011.
Dél-dunántúli Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Drávaszabolcs-Kémes Öblözet projekttel, a Dráva bal parti, a Fekete-víz bal parti, valamint a Pécsi-víz bal parti töltés fejlesztésével kapcs. felmerülő és a dokumentációban részletesen meghat. FIDIC piros könyv szerinti kivitelezési munkák elvégzése
2011.11.21.
D.879/2011.
Szegedi Tudományegyetem
Az SZTE Szent-Györgyi Albert Klinikai Központ által a TIOP-2.2.7-07/2F/2-2009-0008 kódszámú és a TIOP-2.2.2-08/2-2009-0008 kódszámú pályázatban építési beruházás 1.rész.
2011.11.21.
2011.12.29.
D.878/2011.
Gelse Község Önkormányata
Közétkeztetés biztosítása főzőkonyha bérletbe adásával
2011.11.21.
2011.12.07.
D.877/2011.
Fejér Megyei Önkormányzat
A Fejér Megyei Önkormányzat iskoláinak informatikai fejlesztése - TIOP-1.1.1-07/1-2008-1163 azonosító kódszámú pályázat keretében informatikai eszközök beszerzése
2011.11.21.
2012.01.09.
D.876/2011.
Zánkai Gyermek és Ifjúsági Centrum Oktatási és Üdültetési Nonprofit Közhasznú Kft.
Zánkai Gyermek és Ifjúsági Centrum Központi épületének átalakítására és bővítésére
2011.11.21.
2012.01.09.
D.880/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Gépjárművek javítása, karbantartása, felújítása 2011-2013.
2011.11.21.
2011.12.30.
D.882/2011.
Karcagi Többcélú Kistérségi Társulás
Karcagi Kistérség településein található hulladéklerakiók rekultivációs munkálatainak elvégzésére KEOP projekt keretében szerződéses feltételek a FIDIC Piros Könyv 2005 magyar nyelvű kiadása alapján készültek 1. rész
2011.11.21.
2012.01.02.
D.890/2011.
Pécsi Közlekedési Zrt.
PK Zrt. személyszállítási feladatainak teljesítéséhez szükséges Ikarus és Mercedes típusú autóbuszok javítása, karbantartása, illetve szervízmunkáinak elvégzése
2011.11.22.
2011.12.07.
D.889/2011.
Kunszentmárton Város Önkormányzata
Kunszentmárton Város Önkormányzatának nyertes, ÉAOP-4.1.2/B-09-2010-0001 pályázat kapcsán megvalósuló kivitelezés
2011.11.22.
2011.12.21.
D.886/2011.
Fővárosi Csatornázási Művek ZRt
Gépjárművek javítása, karbantartása, felújítása 2011-2013.
2011.11.22.
2011.12.07.
D.888/2011.
Barcs Város Önkormányzata
Kistérségi Járóbeteg központ kialakítása tárgyú DDOP3.1.3. jelű projekt keretében a kivitelezési munkák elvégzése és a szükséges orvostechnikai eszközök beszerzése
2011.11.22.
2012.01.30.
D.887/2011.
Országos Rendőr-főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
2011.11.22.
2011.12.19.
D.885/2011.
Mosonmagyaróvár Város Önkormányzata
FUTURA Interaktív Természettudományi Bemutató Központ épületéhez kapcsolódó trafóház kivitelezési munkái
2011.11.22.
2011.12.20.
D.884/2011.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Informatikai eszközök beszerzése, üzembe helyezése és az ehhez kapcsolódó oktatás ellátása Törökszentmiklós Város Önkormányzata részére
2011.11.22.
2011.12.30.
D.892/2011.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata, Miskolc Város Közlekedési Zrt.
Vállalkozással vegyes szállítási szerződés 31 új gyártású villamos jármű, valamint az üzemeltetésükhöz szükséges egyéb áruk szállítására és a kapcsolódó szolgáltatások nyújtására
2011.11.23.
2012.01.03.
D.894/2011.
Ragály Község Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében szennyvízkezelés megvalósítása Ragály településen
2011.11.23.
2012.01.03.
D.895/2011.
Hungarofest Nemzeti Rendezvényszervező Nonprofit Kft.
"Szárazföldi személyszállítás, egyéb közúti személyszállítás, egyéb postai, futárpostai tevékenység, levelek, levélszerű küldemények és csomagok felvétele, szállítása és kézbesítése" közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése
2011.11.23.
2011.12.15.
D.891/2011.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
Budapest Főváros I.kerület Budavári Önkormányzat parkolásellenőrzési és közterületfelügyeleti-rendszerének és kapcsolódó berendezéseinek teljeskörű működtetéséhez szükséges beszerzések összesen négy önállóan megajánlható részben
2011.11.23.
2011.12.02.
D.893/2011.
Tiszta Víz Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Tiszta Víz Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás - A KEOP 1.3.0/09-11 pályázat projektmenedzsment szervezet feladatainak teljes körű ellátása
2011.11.23.
2011.12.22.
D.896/2011.
Hungarofest Nemzeti Rendezvényszervező Nonprofit Kft.
"Beszerző rendezvényeivel, tevékenységével kapcsolatos üzemeltetési, fenntartási, logisztikai, szállítási, fuvarozási és személyszállítási feladatok ellátása" - közbeszerzési eljárás jogtalan mellőzése
2011.11.23.
2011.12.15.
D.898/2011.
Békés Megyei Önkormányzat
Pándy Kálmán Megyei Kórház Sürgősségi Osztály kivitelezése - helikopter leszállóhely kivitelezési munkái
2011.11.24.
2011.12.12.
D.897/2011.
Bácsinnov Agrárinnovációs, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Teleszkópos rakodógép és vákuum tartálykocsi
2011.11.24.
2012.01.05.
D.899/2011.
Budapest Főváros I. kerület Budavári Önkormányzat
Bp.Főv. I. ker. Budavári Önkormányzat parkolásellenőrzési- és közterületfelügyeleti-rendszerének és kapcsolódó berendezéseinek teljeskörű működtetéséhez szükséges beszerzések 1. és 4. rész
2011.11.24.
2011.12.02.
D.902/2011.
Pásztó Város Önkormányzata
Kövicses patak hasznosi mederrendezése
2011.11.25.
2012.01.09.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el