Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.55/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 5. rész
2022.02.10.
2022.05.16.
D.52/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 2. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.51/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 1. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.58/2022
NIF Zrt.
„Zalaegerszeg-Rédics vasútvonal tervezés" EKR001115402021
2022.02.10.
2022.03.23.
D.57/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 7. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.56/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 6. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.54/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 4. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.53/2022
Országos Kórházi Főigazgatóság (jogelődje: Állami Egészségügyi Ellátó Központ)
Műszaki ellenőri szolgáltatás - 3. rész EKR000338352019
2022.02.10.
2022.05.16.
D.50/2022
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
Takarítási szolgáltatás (2021) - 2. rész EKR000692232021
2022.02.09.
2022.03.18.
D.49/2022
Esztár Község Önkormányzata
Humán szolgáltatások – EFOP-1.5.3-16-2017-00058 - 1. és 2. rész [EKR001712072021]
2022.02.08.
2022.03.28.
D.48/2022
VOLÁNBUSZ Zrt.
Létesítmények, autóbuszok takarítása, fertőtlenítése - II. részajánlati kör EKR001365672021
2022.02.08.
2022.03.17.
D.47/2022
Bőcs Község Önkormányzata
„Bőcs Község belterületi vízrendezése” EKR000277822021
2022.02.08.
2022.03.31.
D.46/2022
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Élelmiszerek beszerzése a Dél-Alföldi régió részére - 6. része vonatkozásában EKR000718602021
2022.02.07.
2022.03.09.
D.45/2022
Uzsoki Utcai Kórház
Labordiagnosztikumok beszerzése - 3. és 6. része EKR000699482021
2022.02.06.
2022.03.23.
D.44/2022
Budapest Főváros XVII. kerület Rákosmente Önkormányzata
"Férőhely bővítő beruházás a Százszorszép Óvodában” EKR000666772019
2022.02.04.
2022.04.25.
D.43/2022
Balatonszárszó Nagyközség Önkormányzata
Bölcsőde kialakítása Balatonszárszón – 2. megism.” EKR000568982021
2022.02.03.
2022.04.11.
D.42/2022
Soltvadkert Város Önkormányzata
„Kerékpárút építése” EKR000332682019
2022.02.02.
2022.04.14.
D.41/2022
Makó és Térsége Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Egyösszegű, rögzített áras, átalánydíjas, a FIDIC "Sárga" Könyve szerinti vállalkozási szerződés tervezési és kivitelezési feladatokra, a KEOP-1.3.0/09-11-2011-0025 sz., Makó és térsége ivóvízminőség-javító Projekt keretén belül - 1. rész ivóvízminőség-javító technológiák telepítése" 2013. évi közbeszerzési eljárás
2022.02.01.
2022.02.08.
D.40/2022
Mezőföldi Regionális Víziközmű Korlátolt Felelősségű Társaság
„Haszongépjárművek beszerzése” EKR001385832021
2022.02.01.
2022.03.07.
D.39/2022
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Élelmiszerek beszerzése a Dél-Alföldi régió részére - 10. és 11. része vonatkozásában EKR000718602021
2022.01.31.
2022.03.09.
D.38/2022
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Élelmiszerek beszerzése Dél-Alföldi régió részére - 5. részajánlat „zöldség, gyümölcs” (EKR000718602021)
2022.01.31.
2022.03.08.
D.37/2022
Vásárosnamény Város Önkormányzata
„Vásárosnamény Iparterület közvilágítás létesítése” - 2. sz. szerződésmódosítás EKR000128052019
2022.01.31.
2022.04.04.
D.36/2022
Magyar Állami Operaház
„Konyhatechnológia beszerzése a MÁO részére” EKR001169782021
2022.01.28.
2022.03.09.
D.35/2022
Országos Bírósági Hivatal
Elektronikus jogszabálykereső szoftver beszerzése EKR001692512021
2022.01.27.
2022.03.21.
D.34/2022
Pest Megyei Flór Ferenc Kórház
Egészségügyi veszélyeshulladék elszállítása 1., 2. rész EKR000639352021
2022.01.27.
2022.03.09.
D.33/2022
Berente Község Önkormányzata
„Általános iskola épületének korszerűsítése” - szerződés teljesítése EKR001093362019
2022.01.26.
2022.04.14.
D.28/2022
Bács-Kiskun Megyei Tudományos Ismeretterjesztő Társulat
„EFOP-3.3.6-17-2017-00015 projekt keretein belül különjárati személyszállítási szerződés a Bács-Kiskun Megyei TIT ajánlatkérő részére” EKR000661652018
2022.01.24.
2022.03.28.
D.32/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang - 2021. Ultrahang berendezések beszerzése - 4. és 6. rész EKR000290762021
2022.01.24.
2022.02.15.
D.31/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang - 2021. Ultrahang berendezések beszerzése - 1. rész ASZ03_DBR_RONTGEN_21” számú EKR000290762021
2022.01.24.
2022.02.08.
D.30/2022
Pécsi Tudományegyetem
Kutatási eszközök 5. - PTE TTK (RRF) - 19., 21., 22. és 23. részek EKR000315412021
2022.01.24.
2022.02.09.
D.26/2022
Galambok Község Önkormányzata
Támogatásból megvalósuló építési beruházások kivitelezése - II. rész Zöldségfeldolgozó-csomagoló kialakítása
2022.01.24.
2022.03.28.
D.29/2022
BM Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság
Nyíradony Tűzoltó Őrs építése EKR001322192021
2022.01.24.
2022.02.23.
D.27/2022
Galambok Község Önkormányzata
Támogatásból megvalósuló építési beruházások kivitelezése - III. rész Volt húsbolt épületének felújítása
2022.01.24.
2022.03.28.
D.25/2022
Nagykörű Községi Önkormányzat
TOP-1.1.3-15-JN1-2016-00010 Agrár-logisztikai fejlesztés Nagykörűn EKR000799232018
2022.01.21.
2022.03.31.
D.24/2022
Bay Zoltán Közhasznú Nonprofit Kft
„Vezetés szimulátor (DIL rendszer) beszerzése II.” EKR000537782021
2022.01.21.
2022.04.01.
D.22/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang – 2021, Mobil röntgen berendezés - 3. rész: Mobil, C-íves röntgen berendezés – középkategóriás EKR000290762021
2022.01.19.
2022.02.15.
D.21/2022
Magyar Honvédség Egészségügyi Központ
„Eszközkövető, steril., ágy beszerzése” - 2. rész Eszközök, kiegészítő szoftver és munkaállomások EKR001236682021
2022.01.19.
2022.01.31.
D.23/2022
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
Röntgen és ultrahang – 2021, Mobil röntgen berendezés - 4. rész: Mobil, C-íves röntgen berendezés – felsőkategóriás EKR000290762021
2022.01.19.
2022.02.15.
D.20/2022
Tapolca Város Önkormányzata
EFOP - Képzések, tréningek, workshopok Tapolcán EKR000267502021
2022.01.19.
2022.02.25.
D.19/2022
Zebegény Község Önkormányzata
"Zebegény Strandfejlesztés” EKR000572842019
2022.01.17.
2022.05.24.
D.18/2022
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
„1 db elektromos platós kistehergépjármű beszerzése” EKR001251412020
2022.01.14.
2022.03.30.
D.16/2022
Mohács Város Önkormányzata
„Selyemgyár - Berendezési eszközök beszerzése” - 2. rész EKR001026522020
2022.01.13.
2022.03.25.
D.14/2022
Bátonyterenye Város Önkormányzata
Fogyatékosok Kistérségi Napközi Otthona bővítése
2022.01.13.
2022.03.22.
D.17/2022
Budapest Főváros IX. kerület Ferencváros Önkormányzata
CT beszerzés és épület átalakítás kivitelezése EKR001428922021
2022.01.13.
2022.02.14.
D.15/2022
Mohács Város Önkormányzata
„Selyemgyár - Berendezési eszközök beszerzése” - 1. rész
2022.01.13.
2022.03.25.
D.13/2022
Onga Város Önkormányzata
Fogorvosi rendelő, védőnői tanácsadó felújítása
2022.01.12.
2022.01.27.
D.8/2022
Zolend Kft.
„Felületkezelő berendezések beszerzése” - 1. sz. szerződésmódosítás EKR000632032019
2022.01.06.
2022.01.24.
D.9/2022
Zolend Kft.
„Felületkezelő berendezések beszerzése” - 2. sz. szerződésmódosítás EKR000632032019
2022.01.06.
2022.05.24.
D.11/2022
Zolend Kft.
„Felületkezelő berendezések beszerzése” - 4. sz. szerződésmódosítás EKR000632032019
2022.01.06.
2022.05.24.
D.10/2022
Zolend Kft.
„Felületkezelő berendezések beszerzése” - 3. sz. szerződésmódosítás EKR000632032019
2022.01.06.
2022.05.24.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el