Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.456/14/2008
Diákhitel Központ Zrt.
2008.10.31.
D.904/2010.
Diósd Község Önkormányzata
közétkeztetési szerződés 5 éves időtartamra Diósd Község Önkormányzata által fenntartott intézmények számáre
2010.11.23.
2011.01.03.
D.665/2010.
Diósd Község Önkormányzata
Közétkeztetési szerződés 5 éves időtartamra Diósd Község Önkormányzata által fenntartott intézmények számára
2010.08.19.
2010.09.30.
D.819/2009.
Diósd Község Önkormányzata
Diósd települési szilárd hulladék szállítás, gyűjtés ártalmatlanítás
2009.12.19.
2010.01.15.
25.K.33.659/2007/6.
Diósd Község Önkormányzata
2009.02.05.
D.339/17/2007.
Diósd Község Önkormányzata
Diósd Község Önkormányzatának közigazgatási területén települési és közületi (intézményi) szilárd hulladék (szelektív, zöld-, lom- és egyéb szilárd hulladék) begyűjtése, kezelése, ártalmatlanításáról való gondoskodás
2007.08.03.
28.K.30.479/2011/4.
Diósd Nagyközség Önkormányzata
„Közétkeztetési szerződés 5 éves időtartamra a Diósd Község Önkormányzata által fenntartott intézmények számára”
2012.01.25.
D.173/2024
Diósjenő Község Önkormányzata
Diósjenő energetikai korszerűsítés - 2. rész - Polgármesteri Hivatal energetikai felújítása EKR000753522018
2024.03.28.
2024.07.18.
D.92/2022
Diósjenő Község Önkormányzata
Konyhai eszközök beszerzése EKR001650512021
2022.03.07.
2022.04.11.
D.172/2024
Diósjenő Község Önkormányzata
Diósjenő energetikai korszerűsítés - 1. rész - Szentgyörgyi István Ált. Isk. energetikai felújítása EKR000753522018
2024.03.28.
2024.07.18.
D.659/2012.
Doboz Nagyközség Önkormányzata
Doboz Nagyközség csatornázásának és szennyvíztisztításának kiépítése tárgyú projekt keretében csatornahálózat építésére és szennyvíztisztító telep bővítésére vonatkozó FIDIC mérnöki, és műszaki ellenőri feladatok ellátása megbízási szerződés keretében.
2012.12.01.
2013.01.09.
D.625/2012.
Doboz Nagyközség Önkormányzata
Doboz szennyvízcsatornázása és szennyvíztisztító telep tervezése és építése projekttel kapcsolatban FIDIC mérnök felügyeleti és műszaki ellenőri feladatok teljes körű ellátása
2012.11.14.
2013.01.09.
D.80/2025
Dobó István Vármúzeum
„Lenkey tábornok szülőházának felújítása” EKR000575452023
2025.02.05.
2025.05.13.
D.663/2024
Dobó István Vármúzeum
Eszközbeszerzés, TOP keretében
2024.10.09.
2025.01.24.
D.130/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Reklám-szolgáltatás (2012. évben - Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.134/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Technikai szolgáltatás (2014. évben - Leon Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.133/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Rendezvény és koncertszervezés (2014. évben - Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.136/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés (2015. évben - Leon Kft., Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.131/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Technikai szolgáltatás (2012. évben - Leon Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.135/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Reklámszolgáltatás (2015. évben - Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.132/2017.
Dohnányi Ernő Szimfonikus Zenekar Közhasznú Nonprofit Kft.
Rendezvényszervezés (2013. évben - Symphonic Concert Management Kft.) - Kbt. mellőzése
2017.03.29.
2017.04.24.
D.319/2013.
Domaháza Község Önkormányzata
A szennyvízcsatorna-hálózat kiépítése II. ütem (Tisztítómű építése)
2013.07.18.
2013.08.09.
D.252/2011.
Domaháza Község Önkormányzata
Domaháza, Dózsa Gy. út burkolat felújítása - vállalkozási szerződés
2011.04.21.
2011.05.13.
D.257/12/2006
Domaszék Község Önkormányzata
Község bel- és külterületi vízrendezési engedélyezési és kiviteli tervdokumentációjának elkészítése
2006.04.21.
2006.05.31.
D.364/2020
Domaszék Nagyközségi Önkormányzat
Domaszéki Kincskereső Óvoda bővítése és főzőkonyha kialakítása” című TOP-1.4.1-15-CS1-2016-00035 azonosító számú projekt megvalósítása
2020.08.19.
2020.11.24.
D.693/2009.
Dombegyház Község Önkormányzata
Települési szilárd hulladék szállítása
2009.11.10.
2009.12.09.
D.764/2009.
Dombegyházi EURO TÉSZ Termelői Értékesítő Kft.
3 db használt zöldborsó kombájn beszerzése
2009.12.02.
2009.12.08.
D.224/2024
Dombrád Város Önkormányzata
Dombrád Város komplex, környezettudatos fejlesztése - 6. rész (Közösségi épület) EKR000799612023
2024.04.19.
2024.06.17.
D.752/2024
Dombrád Város Önkormányzata
„Belterületi közutak fejlesztése” EKR000554332023
2024.11.25.
2025.02.11.
D.442/2012.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Attala község szennyvízelvezető rendszerének komplett kivitelezési munkálatai és megvalósításhoz szükséges kiviteli tervének elkészítése
2012.07.17.
2012.08.07.
D.468/2011.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Dombóvár térségi szennyvízelvezetés- és tisztítás kiépítése, a dombóvári szennyvíztisztító telep fejlesztése tárgyú projekt projektmenedzsment feladatainak ellátása megbízási szerződés keretében
2011.07.08.
2011.08.12.
D.77/2011.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Dombóvár térségi szennyvízelvezetés- és tisztítás tervezése és kiépítése, a dombóvári szennyvíztisztító telep fejlesztése tervezési feladatokkal együtt
2011.02.10.
2011.03.21.
D.269/2011.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Dombóvár ellátatlan területek, új Dombóvár, Dombóvár-Szőlőhegy szennyvízcsatorna hálózatának építése és rekonstrukciója (I.rész)
2011.04.27.
2011.05.11.
D.247/2011.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Dombóvár térségi szennyvízelvezetés-és tisztítás kiépítése, a dombóvári szennyvíztisztító telep fejlesztése tárgyú, KEOP-1.2.0/2F/09-2010-0018 azonosító számú projekt projektmenedzsmenti feladatainak ellátása megbízási szerződés keretében
2011.04.21.
2011.05.20.
D.73/2011.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Dombóvár térségi szennyvízelvezetés- és tisztítás tervezése és kiépítése, a dombóvári szennyvíztisztító telep fejlesztése tervezési feladatokkal együtt
2011.02.09.
2011.03.21.
D.67/2011.
Dombóvár Térségi Szennyvízkezelési Önkormányzati Társulás
Dombóvár térségi szennyvízelvezetés- és tisztítás tervezése és kiépítése, a dombóvári szennyvíztisztító telep fejlesztése tervezési feladatokkal együtt
2011.02.08.
2011.03.19.
D.322/2020
Dombóvár Város Önkormányzata
Városháza épületének energetikai korszerűsítése EKR001118322019
2020.08.12.
2020.09.25.
D.224/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Napsugár Áruház előtti tér átépítése - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.04.21.
2015.05.06.
D.9/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Szabadság utcai Helytörténeti Múzeum épületének külső homlokzatának festése - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.11/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Kátyúzási munkák - - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.5/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Polgármesteri Hivatal közvetlen környezetében végzett gyalogos járda elbontása és újraépítése, parkoló építés és átépítés, kocsibeálló kialakítás - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.6/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Napsugár Áruház előtti tér átépítése - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.110/2011.
Dombóvár Város Önkormányzata
Hang és fénytechnikai eszközök beszerzése
2011.02.21.
2011.03.24.
D.896/2010.
Dombóvár Város Önkormányzata
Dombóvár Város Önkormányzatának tulajdonában lévő hét intézmény hőszolgáltatása
2010.11.19.
2010.11.26.
D.358/2014.
Dombóvár Város Önkormányzata
Takarítási és takarításhoz felhasznált higéniai szerek beszerzése - Kbt. mellőzése
2014.07.16.
2014.08.21.
D.10/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Járdaépítés (Mozi épülete előtt, Teleki utca mögött, bíróság épülete mellett, Ady utcában, Zöldfa utcában, Kölcsey utca déli végénél, Fő utcán) - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.4/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Villanyszerelési, festési munkák (a Polgármesteri Hivatal átköltözése során) - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.7/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Parkosítás - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
2015.02.16.
D.8/2015.
Dombóvár Város Önkormányzata
Polgármesteri Hivatal belső helyiségeinek felújítása - 2013. és 2014. évben Kbt. mellőzése
2015.01.05.
D.278/2012.
Dombóvár Város Önkormányzata
Komplex informatikai fejlesztés a dombóvári közoktatási intézményekben a TIOP-1.1.1-07/1-2008-0155 azonosító számú pályázat keretében
2012.04.21.
2012.05.11.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el