Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.329/2010.
Budapest Főváros XIII. kerület Önkormányzat
Az önkormányzat által szociális juttatásként adott HPV vírus elleni védőoltás beszerzése
2010.04.28.
2010.05.25.
D.305/2010.
Barcs Város Önkormányzata
Barcs Város Önkormányzata részére hulladékgazdálkodási közszolgáltatás ellátása
2010.04.21.
2010.05.25.
D.298/2010.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Miskolc városi villamos vasút nagyprojekttel kapcsolatos PR és kommunikációs feladatok ellátása
2010.04.19.
2010.05.25.
D.279/2010.
Fővárosi Önkormányzat Jahn Ferenc Dél-pesi Kórház
ESWL szolgáltatás
2010.04.13.
2010.05.25.
D.257/2010.
MVK Miskolc Városi Közlekedési Zrt., Miskolc MJV Önkormányzata
Miskolc városi villamos vasút nagyprojekttel kapcsolatos PR és kommunikációs feladatok ellátása
2010.04.02.
2010.05.25.
D.339/2010.
Nagykanizsa Megyei Jogú Város Önkormányzata
HPV elleni oltóanyag beszerzése
2010.04.29.
2010.05.25.
D.280/2010.
Fővárosi Önkormányzat Jahn Ferenc Dél-pesti Kórház
ESWL szolgáltatás
2010.04.13.
2010.05.25.
D.287/2010.
Államadósság Kezelő Központ Zrt.
Közreműködés az állampapírok kibocsátását és értékesítését támogató marketing-kommunikációs tevékenység ellátásában
2010.04.15.
2010.05.26.
D.362/2010.
Közigazgatási és Elektronikus Közszolgáltatások Központi Hivatala
Járművek előzetes eredetiségének hatósági megállapítását támogadó központi informatikai rendszer 2009. évi CIX. tv. rendelkezései szerinti módosítása és a módosított rendszer üzemeltetése
2010.05.06.
2010.05.26.
D.286/10/2010.
Hit Gyülekezete
Érték, kreativitás, esélyegyenlőség - a Huszár Gál Gimnázium Általános Iskolai és Alapfokú Műveszetoktatási Intézmény új épületrésszel való bővítése
2010.04.15.
2010.05.26.
D.265/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
1.)Hálózati eszközök karbantartása, üzemeltetés támogatása (hálózati8 felügyeleti eszközök műszaki támogatása két éves keretszerződés kieretében, 2.)Számítástechnikai eszközök garanciabővítése, licence szoftver követése
2010.04.06.
2010.05.26.
D.395/2010.
Budapest Főváros XVI. ker. Önkormányzata
Budapest Főváros XVI. kerületi önerős útépítésének XVIII. 1. és XIX. 1. részterületeihez kapcsolódó kiegészítő építési beruházás
2010.05.17.
2010.05.27.
D.372/2010.
Kozármisleny Város Önkormányzata
Kozármisleny, József utcai lakóterület előközművesítése
2010.05.10.
2010.05.27.
D.342/2010.
Közép-Duna-völgyi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Gyáli patak rekonstrukciója projekt kivitelezése (mederrendezés és műtárgyépítések), továbbá ezzel összefüggő mérnöki szolgáltatások
2010.04.29.
2010.05.27.
D.338/6/2010.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Az M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza - 49. sz. főút (234+238-268+000 kmsz.) közötti szakasz kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.04.29.
2010.05.27.
D.316/2010.
Közép-Duna-völgyi Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Vízhozammérési és mederfelmérési célokra 1 db ADCP mederfelmérő rendszer szállítása
2010.04.22.
2010.05.27.
D.226/19/2010.
ORFK Országos Rendőr-főkapitányság
Takarítási feladatok az ORFK kijelölt telephelyein
2010.03.23.
2010.05.27.
D.324/2010.
LŐRINC-MED Nonprofit Kft.
A Szentlőrinci Eszterházy Egészségközpont kivitelezési munkái - 2.
2010.04.27.
2010.05.27.
D.304/2010.
Magyar Televízió Zrt.
Az MTV Zrt. vidéki stúdióinak takarítása
2010.04.21.
2010.05.27.
D.247/14/2010.
NIF Nemzeti Infrastruktúra Zrt.
M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza 49. sz. főút (234+239-268+000 km sz.) közötti szakasz kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.04.01.
2010.05.27.
D.376/2010.
Budapest Főváros XVIII. kerület Pestszentlőrinc-Pestszentimre Önkormányzata
Budapest XVIII. kerületi Hétszínvirág Óvoda épületének átalakítása, bővítése
2010.05.11.
2010.05.28.
D.313/2010.
Pécs Megyei Jogú Város Önkormányzata
Pécs Megyei Jogú Város közigazgatási területén található valamennyi közvilágítási körzet, összesen 19325 közvilágítási berendezés üzemeltetése és karbantartása
2010.04.22.
2010.05.28.
D.358/2010.
BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság
A Budapesti Rendőr-főkapitányság, Budapest VIII., Aurora u. 29-31. sz. alatti objektumának takarítása, ablaktisztítása
2010.05.04.
2010.05.31.
D.340/2010.
BRFK Budapesti Rendőr-főkapitányság
A Budapesti Rendőr-főkapitányság Budapest, VIII. Auróra u. 29-31. szám alatti objektumának takarítása, ablaktisztítása
2010.04.29.
2010.05.31.
D.309/2010.
Magyar Rádió Zrt.
A Magyar Rádió Zrt. műsorjeleinek rövidhullámú (RH) műsorszórása 2010. október 31. és 2011. október 30. között
2010.04.21.
2010.05.31.
D.299/2010.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Nonprofit Kft.
Megbízási szerződés a KKÁT III. ütem 1. fázis létesítés minőségi, környezet felügyeleti és műszaki ekllenőrzési munkáinak elvégzésére
2010.04.20.
2010.05.31.
D.391/2010.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
Hóeke-kés beszerzése 2010.
2010.05.14.
2010.05.31.
D.383/2010.
Büntetésvégrehajtás Országos Parancsnoksága
6724 Szeged, Mars tér 13. szám alatti Szeged Fegyház és Börtön épületének korszerűsítése, gépészeti munkák elvégzése
2010.05.12.
2010.05.31.
D.308/2010.
Magyar Rádió Zrt.
A Magyar Rádió Zrt. műsorjeleinek rövidhullámú (RH) műsorszórása a 2010. tavaszi koordináció alapján 2010. július 1. és 2010. október 30. között
2010.04.21.
2010.05.31.
D.301/2010.
Budapest Főváros Önkormányzata
Rákosvölgyi északi főgyűjtő II. ütem kivitelezési munkái elvégzése részbeni tervezéssel
2010.04.20.
2010.05.31.
D.347/2010.
Miskolci Turisztikai Kft.
Miskolc, Selyemréti Strandfürdő területén elvégzendő kivitelezési és a kapcsolódó tervezési munkák elvégzésére vállalkozási szerződés
2010.04.30.
2010.06.01.
D.302/2010.
Veresegyház Város Önkormányzata
Veresegyház városközpont rehabilitációja II. ütem
2010.04.21.
2010.06.01.
D.319/2010.
NiF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.)
Nyugat-magyarországi közutak és vasutak fejlesztésével kapcsolatos beruházásokat támogató foto és filmkészítési feladataok ellátása
2010.04.23.
2010.06.02.
14.K.32.613/2009/5.
Budapest Józsefvárosi Önkormányzat
Közétkeztetés oktatási intézményekben
2010.06.02.
3.Kf.27.574/2009/5.
Duna Televízió Zrt.
mobil távközlési (GSM) szolgáltatás biztosítása és a szükséges mobilkészülékek szállítása
2010.06.02.
D.356/2010.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
Acéldilatációs szerkezetek karbantartása 2010.
2010.05.03.
2010.06.02.
13.K.33.129/2009/14.
Ercsi Egészségügyi Központ Nonprofit Kft., képviseli: Tóth Andrea Ügyvédi Iroda
Kivitelezési tervdokumentáció elkészítése a Társadalmi Infrastruktúra Operatív Program keretében elnyert „kistérségi járóbeteg-szakellátó központok kialakítása és fejlesztése” című pályázati forrásból megvalósítandó beruházáshoz
2010.06.03.
D.350/2010.
Dunántúli Regionális Vízmű Zrt.
EVHL típusú "Szennyvíztisztító művekben alkalmazott szivattyúk és szennyvízátemelők karbantartása, javítása, dugulás elhárítás
2010.04.30.
2010.06.03.
D.336/2010.
Alsó-Tisza vidéki Környezetvédelmi és Vízügyi Igazgatóság
Jégtörő VIII. motoros hajó átalakítása a vízminőségi kárelhárítási feladatok érdekében és Somogy vízminőség kárelhárítási bázishajó hajójavítási és karbantartási munkálatainak elvégzése
2010.04.28.
2010.06.03.
7.K.31.095/2010/4.
Műemlékek Nemzeti Gondnoksága
Eszterháza közép-európai kulturális központ Projekttel kapcsolatos kivitelezési, felelős műszaki vezetői és tervezői művezetési tevékenység a homlokzaton, bábszínház tetőn, belső dísztereken, a belső udvaron, továbbá parkoló kialakításával
2010.06.03.
D.384/2010.
Millenáris Tudományos Kulturális Közhasznú Nonprofit Kft.
A Millenáris Nonprofit Kft. épületeinek általános vagyonvédelme, biztonságtechnikai rendszerek üzemeltetése, kezelése
2010.05.12.
2010.06.03.
D.449/2010.
Nyírmeggyes-Nyírcsaholy települések szennyvíz beruházási projekt kivitelezése
Nyírmeggyes-Nyírcsaholy települések szennyvíz beruházási projekt kivitelezése
2010.06.02.
2010.06.04.
D.390/2010.
Balassi Bálint Megyei Könyvtár és Közművelődési Intézet
Különféle Magyarországon forgalmazott magyar és idegen nyelvű könyvek, dokumentumok szállítása ajánlatkérő részére a dokumentációban foglaltak szerint
2010.05.13.
2010.06.04.
D.359/2010.
Magyar Közút Nonprofit Zrt.
Térségi elérhetőség javítása 3105., 3107., 3112., jelű utakon című projekthez kapcsolódó kommunikációs tevékenység ellátása
2010.05.04.
2010.06.04.
D.159/2010.
Száraznád Nevelési-Oktatási Központ
Ajánlatkérő intézményeinek napi, heti, négyhavonta, évente elvégzendő takarítása az ajánlattevő saját eszközeivel, valamint különböző textilek vasalása, mosása
2010.03.08.
2010.06.04.
D.415/2010.
Nyírmeggyes-Nyírcsaholy Önkormányzatok Társulása
Nyírmeggyes-Nyírcsaholy települések szennyvíz beruházási projekt kivitelezése
2010.05.25.
2010.06.04.
D.333/10/2010.
Büntetés-végrehajtás Országos Parancsnoksága
Földgáz szállítása
2010.04.28.
2010.06.07.
D.320/2010.
Pécsi Tudományegyetem
Digitális lineáris gyorsító beszerzése
2010.04.23.
2010.06.07.
D.437/2010.
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
Miskolc Városháza gyengeáramú munkáinak (informatikai hálózat szerelése) kivitelezése
2010.05.31.
2010.06.07.
D.326/2010.
Bükkösd Község Önkormányzata
Bükkösd Község szennyvízkezelési rendszerének (szennyvíz-csatornahálózat és szennyvíztisztító-telep) kiépítése kiviteli terv készítésével vállalkozási szerződés keretében
2010.04.27.
2010.06.07.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el