Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.183/2017.
NIF Zrt. (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.), Slovenská správá ciest
Komárom-Komárno határon átívelő Duna-híd kivitelezési munkái vállalkozási szerződés keretében
2017.05.04.
2017.05.15.
D.183/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
A NAV vagyonkezelésében lévő 3,5 tonna össztömeget meg nem haladó VW csoport (VW, SKODA, SEAT) gyártmányú gépjárművek kisjavítása, karbantartása és műszaki vizsgáztatása 3 részben - 2. rész
2018.05.18.
2018.05.31.
D.183/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - ápolói egészségügyi szolgáltatások beszerzése 19.sorsz. (1.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.183/2020
Sátoraljaújhely Város Önkormányzata
„Libegők kivitelezése” - 1-2. rész (Magas-Hegyi libegő építmény kivitelezése és tervezése együtt”, „Szár-hegyi libegő építmény kivitelezése és tervezése együtt”) EKR000354042020
2020.05.18.
2020.06.03.
D.183/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Szárítószekrény, liofilizáló beszerzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.183/2022
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
47 db GREEN 460 típusú takarítókocsi beszerzése
2022.05.17.
2022.08.05.
D.183/2023
Gyulai Törvényszék
"Nyomat előállító eszközök teljeskörű üzemeltetési szolgáltatása" - 2. rész EKR000492702023
2023.05.11.
2023.06.21.
D.183/2024
Pusztamonostor Község Önkormányzata
Vízelvezető-hálózat fejlesztése, rekonstrukciója EKR000959582022
2024.04.05.
2024.06.20.
D.183/2025
Semmelweis Egyetem
Asztaligép csere EKR000760302024
2025.03.20.
2025.05.27.
D.183/2026
MNB-EduLab Kompetencia Központ Kft.
„Takarítási szolgáltatás a Pénzmúzeumban 2026” EKR001659582025
2026.04.20.
D.183/21/2009
Apátfalva Község Önkormányzata
Dózsa György Általános Iskola infrastrukturális fejlesztése
2009.04.27.
2009.06.08.
D.184/12/2006
suliNova Mit., képviseli: dr. Kékesi Andrea ügyvéd
Tanácsadói feladatok ellátása a HEFOP– 2004–3. 1. 1 központi program MS. 3. projektje keretében
2006.04.25.
D.184/2010.
Algyő Nagyközség Önkormányzata
"Korszerű, a 21. századi követelményeknek megfelelő általános iskola kialakítása Algyőn" tárgyú projekt műszaki ellenőri feladatainak teljes körű ellátása
2010.03.16.
2010.04.12.
D.184/2011.
Budaörs Város Önkormányzata
Napcellás rendszer kivitelezése
2011.03.25.
2011.04.29.
D.184/2012.
Cigánd Város Önkormányzata
Cigánd ÉMOP-4.3.1/B-09-2009-0014 iskolaépület felújítása 2012
2012.03.13.
2012.04.19.
D.184/2013.
Dél-Békési Ivóvízminőség-javító Önkormányzati Társulás
Egyösszegű, rögzített áras, átalánydíjas, a FIDIC "Sárga" Könyve szerinti vállalkozási szerződés tervezési és kivitelezési feladatokra, két részben” megnevezésű projekt megvalósítására a „Dél-Békési Ivóvízminőség-Javító Projekt” 1. rész
2013.04.26.
2013.06.13.
D.184/2014.
Pécsi Tudományegyetem
Szállítási szerződés a PTE 400 ágyas klinika felújítása során nem beépítendő orvostechnikai eszközök szállítására 25. rész
2014.04.07.
2014.05.26.
D.184/2015.
NISZ Nemzeti Infokommunikációs Szolgáltató Zrt.
A Központosított Kormányzati Informatikai Rendszer Kiterjesztése (KKIR2) projekt keretében Kormányzati Elektronikus Aláírás Ellenőrzést és kliens oldali aláírást megvalósító szoftverek és szoftver komponensek beszerzése a KEAESZ kialakításának céljából
2015.03.30.
2015.05.11.
D.184/2016.
Semmelweis Egyetem
Megbízási szerződés Semmelweis Egyetem terültén vagyonvédelmi feladatok ellátására
2016.03.11.
2016.05.02.
D.184/2017.
BM HEROS Javító, Gyártó, Szolgáltató és Kereskedelmi Kft.
Adás-vételi keretszerződés tűzoldó gépjárművek gyártásánál használt rozsdamentes acél félgyártmányok beszerzése - 2. rész
2017.05.04.
2017.06.12.
D.184/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
Ajánlati felhívás "A NAV vagyonkezelésében lévő 3,5 tonna össztömeget meg nem haladó FORD gyártmányú gépjárművek kisjavítása, karbantartása és műszaki vizsgáztatása 3 részben - 2 rész
2018.05.18.
2018.05.31.
D.184/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - népegészségügyi koordinátori egészségügyi szolgáltatások beszerzése 20.sorsz. (3.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.184/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
"Vezetékes távközlési hálózati összeköttetések (adat- és műsorátvitel) biztosítása” - Kbt. mellőzése (Közérdekű bejelentés)
2020.05.20.
2020.08.18.
D.184/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Akváriumrendszer beszerzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.184/2022
Fejér Megyei Szent György Egyetemi Oktató Kórház
Felmosógép, szívógerenda, kézi súroló tartozékokkal, porszívó, gőztisztító univerzális tartozékokkal
2022.05.17.
2022.08.05.
D.184/2023
Ajka Város Önkormányzata
Ajka, Táncsics u. és környéke szennyvízcsatornázása EKR000465212020
2023.05.11.
2023.07.14.
D.184/2024
BKK Budapesti Közlekedési Központ Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Széchenyi Lánchíd felújításának kivitelezési munkái” EKR000771412020
2024.04.05.
2024.06.03.
D.184/2025
Budakeszi Város Önkormányzat
„Egyes utcák szilárd burkolatú útfelújítása” EKR001088302022
2025.03.21.
2025.07.07.
D.184/2026
Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Szilárdhulladék-gazdálkodási Társulás
„Nyíregyháza hulladék-lerakó bővítése II. ütem EKR001932382025
2026.04.20.
D.184/7/2007.
Európai Információs Pont és Turisztikai Kht.
2007.05.28.
D.185/10/2007.
Törökbálint Nagyközség Önkormányzata
2007.05.11.
D.185/2010.
Somogy Megyei Önkormányzat Kaposi Mór Oktató Kórháza
Számítástechnikai kellékanyagok beszerzése
2010.03.16.
2010.04.12.
D.185/2011.
Nagyvenyim Község Önkormányzata
Nagyvenyim, Fő u.45. sz. (285.hrsz-ú) alatti ingatlanon fellelhető Egészségház felújítása, bővítése, teljes körű akadálymentesítése vállalkozási szerződés keretében
2011.03.28.
2011.04.29.
D.185/2012.
Kecel Város Önkormányzata
Soltvadkert - Kecel közötti kerékpárút megépítése
2012.03.13.
2012.04.02.
D.185/2013.
Kőbányai Vagyonkezelő Zrt
Megbízási szerződés Kőbányai Vagyonkezelő Zrt. objektumainak személy-és vagyonvédelmi feladatainak, valamint portaszolgálatának ellátása
2013.04.26.
2013.06.10.
D.185/2014.
Uszód-Dunaszentbenedek-Géderlak Községek és Kalocsa Város Szennyvíz Közmű Önkormányzati Társulása
KEOP-1.2.0/09-11-2011-0026 projekt keretén belül a kalocsai szennyvíztisztító telep rekonstrukciójának tervezési és kivitelezési munkái Sárga FIDIC szerződéses feltételek szerint
2014.04.09.
2014.04.15.
D.185/2015.
Velencei-tavi Kistérségekért Alapítvány
Kápolnásnyéki Dabasi-Halász Kastély rekonstrukciója során szükségessé vált pótmunkák elvégzése
2015.03.30.
2015.05.11.
D.185/2016.
Swietelsky Magyarország Kft., Hőszer-Trade Kft.
Semmelweis Egyetem "Korányi projekt" nevű beruházásának generálkivitelezése vállalkozási szerződés keretében II."
2016.03.11.
2016.05.26.
D.185/2017.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Kft, Bátkontroll Mérnöki Szolgáltató Kft.
Nehezen mérhető radioizotópok mérése a Radioaktívhulladék-feldolgozó és Tároló (RHFT) környezetében
2017.05.05.
2017.07.04.
D.185/2018
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Irányítás
A NAV vagyonkezelésében lévő 3,5 tonna össztömeget meg nem haladó Opel gyártmányú gépjárművek kisjavítása, karbantartása és műszaki vizsgáztatása 3 részben - 2. rész
2018.05.18.
2018.05.31.
D.185/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - védőnői egészségügyi szolgáltatások beszerzése 21.sorsz. (2.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.185/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
„Vezetékes távközlési hálózati összeköttetések (adat- és műsorátvitel) biztosítása egyes részei az MTVA részére III. rész (zárt hálózatok létesítése MTVA ügyfelei és az MTVA között)” - Kbt. mellőzése (Közérdekű bejelentés)
2020.05.20.
2020.07.27.
D.185/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
GPS rendszer beszerzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.185/2022
Miskolc Megyei Jogú Város Önkormányzata
a miskolci állatkert és kultúrpark ökoturisztikai fejlesztése kapcsán az engedélyes és kiviteli tervdokumentáció elkészítésére vonatkozó szolgáltatási szerződés
2022.05.17.
2022.07.20.
D.185/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
NAF/KÖF transzformátorok beszerzése - 2. rész Transzformátor besz.- Soltvadkert
2023.05.12.
2023.06.01.
D.185/2024
Magyar Testnevelési és Sporttudományi Egyetem
MTSE - személy- és vagyonőri szolgáltatás 2.(1594) EKR002076852023
2024.04.05.
2024.06.03.
D.185/2025
Harkány Város Önkormányzata
„Piaccsarnok felújítási munkái” EKR001624672024
2025.03.21.
2025.05.26.
D.185/2026
MÁV Személyszállítási Zrt.
Keréktárcsák beszerzése EKR001699212025
2026.04.20.
2026.07.09.
D.186/12/2005
Ózdszolg Kht.
1 db kommunális kisteherautó beszerzése
2006.03.18.
2006.05.08.
D.186/2010.
Öregcsertő Község Önkormányzata
Telepítési, felújítási munkák
2010.03.16.
2010.04.01.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el