Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.327/2010.
Nagydobsza és Kisdobsza Szennyvíz és Csapadékvíz Elvezető Társulás
Nagydobsza és Kisdobsza Községek szennyvízkezelési rendszerének (szennyvízcsatorna-hálózat és szennyvíztisztító-telep) kiépítése és vízrendezése vállalkozási szerződés keretében kiviteli terv készítésével
2010.04.27.
2010.06.07.
D.312/2010.
Jászladányi Zana Sándor Imre Nevelési Oktatási Közhasznú Alapítvány
Jászladány, Antal Mihály Alapítványi Általános Iskola komplex akadálymentesítése
2010.04.22.
2010.06.07.
D.330/2010.
Tokaj Város Önkormányzata
Tokaji Fesztiválkatlan kialakítása
2010.04.28.
2010.06.08.
14.K.33.957/2009/7.
BÁH Befogadó Állomás Békéscsaba
BÁH Befogadó Állomás Békéscsaba objektuma vonatkozásában portaszolgálat és őrzés-védelmi feladatainak ellátása
2010.06.08.
D.411/2010.
Tiszanána Község Önkormányzata
Tiszanána község belterületi vízrendezése kivitelezésére egyösszegű a befejezési határidőre prognosztizált átalányáras vállalkozási szerződés
2010.05.21.
2010.06.08.
D.290/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Záhony térségi széles nyomtávú vontatóvágány hálózat felújítása, pályaépítés II. ütem
2010.04.16.
2010.06.08.
3.Kf.27.189/2010/6.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Záhony térségi széles nyomtávú vontatóvágány hálózat felújítása, pályaépítés I. ütem
2010.06.09.
4.Kf.27.106/2010/4.
Fővárosi Önkormányzat Idősek Otthona
„Élelmezési alapanyagok beszerzése 2009. december 31-ig”
2010.06.09.
3.Kf.27.173/2010/5.
Budapest Főváros Önkormányzata
Fővárosi Állat- és Növénykert részleges rekonstrukciójának II. üteme
2010.06.09.
D.335/2010.
Szekszárd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Szekszárd MJV hosszú távon egészséges ivóvízzel való ellátása c. projekt keretében, 2 változat figyelembe vételével, elvi eng. terv készítése, elvi engedélyeztetés, előzetes környezeti hatástanulmány készítése és hatósági engedélyeztetése
2010.04.28.
2010.06.09.
3.Kf.27.132/2010/5.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Gyöngyös Város közigazgatási területén található közvilágítási hálózat berendezéseinek, lámpatesteinek, valamint az évente egy alkalommal használatra kerülő díszvilágításnak az üzemeltetése és karbantartása
2010.06.09.
D.448/2010.
Sopron és Környéke Víz- és Csatornamű Zrt.
18 db kút eltömedékelésének kivitelezése
2010.06.02.
2010.06.09.
D.365/2010.
Nyergesújfalu Város Önkormányzata
Bölcsőde létesítése Nyergesújfalun
2010.05.06.
2010.06.09.
D.344/2010.
Törökszentmiklós Város Önkormányzata
Törökszentmiklósi Székács Elemér Mezőgazdasági Szakközépiskola épületének rekonstrukciója és komplex akadálymentesítéséhez kapcsolódó szerződések
2010.04.29.
2010.06.09.
D.382/2010.
ORFK Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
A magyar rendőrség részre nyomkutató- és nyomrögzítő anyagok és eszközök beszerzése
2010.05.11.
2010.06.10.
D.367/2010.
Kistelek Város Önkormányzata
Kisteleki Központi Rendelőintézet korszerűsítése, bővítése
2010.05.06.
2010.06.10.
D.374/2010.
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzata
Székesfehérvár Megyei Jogú Város Önkormányzat egyes intézményeinek biztonsági őrzése
2010.05.10.
2010.06.10.
14.K.30.619/2010/6.
Ózd Város Önkormányzata (3600 Ózd, Városház tér 1.)
„Az Ózd Városi Tanuszoda, a Balassagyarmati Városi Tanuszoda és a Mezőkeresztesi Nagyközségi Tanuszoda PPP konstrukció keretében történő megvalósítása”
2010.06.11.
D.396/2010.
Rózsaszentmárton Község Önkormányzata
Rózsaszentmárton község szennyvízelvezetése és tisztítása programmal kapcsolatos mérnöki/műszaki felügyeleti feladatok ellátása
2010.05.17.
2010.06.11.
D.388/2010.
BKV Zrt. (Budapesti Közlekedési Zrt.)
Kizárólag fogyasztásra, készétel vásárlására jogosító utalványok
2010.05.13.
2010.06.11.
D.403/2010.
Budapest Főváros XIX.ker. Kispest Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében műfüves sportpálya építése és meglévő játszóudvar felújítása, műfüves sportpálya és hangtompított kerítés építése
2010.05.18.
2010.06.14.
D.360/2010.
PARKING Szervező, Fejlesztő és Tanácsadó Kft.
1 db megvalósíthatósági tanulmány készítése a dokumentáció műszaki leírása alapján, vállalkozási szerződés keretében a korábbi tanulmány átdolgozásával
2010.05.05.
2010.06.14.
D.355/2010.
Biatorbágy Város Önkormányzata
Biatorbágy 0309 hrsz-ú ingatlan megvásárlása
2010.05.03.
2010.06.14.
D.354/2010.
Érd Megyei Jogú Város Önkormányzata
Közétkeztetés biztosítása, konyhák gépészeti és infrastruktúrális felújításával, kapcsolódó szolgáltatások és árubeszerzések ellátásával
2010.05.03.
2010.06.14.
D.349/2010.
Budapest Főváros Önkormányzata
a GriffSoft Informatikai Zrt. által kifejlesztett, Forrás-SQL alapú Pénzügyi Információs Rendszer (PIR) supportja, jogszabálykövetése és informatikai támogatása
2010.04.30.
2010.06.14.
D.446/2010.
Újszilvás Község Önkormányzata
3119 jelű összekötő út építése, felújítása KM ROP támogatás keretében történő felújítása, megvalósíthatósági tanulmány elkészítése
2010.06.01.
2010.06.14.
D.432/2010.
Fegyvernek Nagyközség Önkormányzata
Fegyvernek Nagyközség szennyvízelvezetése és szennyvízkezelése megvalósításához szükséges műszaki tervezési feladatok (KEOP-7.1.2.0-2008-0269)
2010.05.28.
2010.06.14.
D.407/2010.
Lébény Nagyközség Önkormányzata
Egészségünkre! - a lébényi egészségház környezetbarát felújítása
2010.05.19.
2010.06.14.
D.399/2010.
Szolnoki Kistérség Többcélú Társulása
Kistérségi központi orvosi ügyelet
2010.05.17.
2010.06.14.
D.389/2010.
Mikóháza Község Önkormányzata
Bor- és pálinkaturizmus fejlesztése a történelmi Tokaj-Hegyalján című projekt keretében pályázati projektmenedzsment ellátása
2010.05.13.
2010.06.14.
D.346/2010.
Pécsi Tudományegyetem Gazdasági Főigazgatóság
A Pécsi Tudományegyetem Gazdasági Főigazgatósága tevékenységének ügyvédi, jogi tanácsadói közbeszerzési tanácsadói támogatása
2010.04.30.
2010.06.14.
D.444/2010.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Gyöngyös Város Önkormányzat Észak-nyugati városrész integrált szociális városrehabilitáció keretén belül a közmű- és útépítés kivitelezése (vállalkozási szerződés)
2010.06.01.
2010.06.15.
7.K.31.096/2010/11.
Makó Város Önkormányzata
Makó város közigazgatási területén keletkező települési szilárd hulladék gyűjtése és kezelése 120 hónapon keresztül
2010.06.15.
D.460/2010.
Gyöngyös Város Önkormányzata
Gyöngyös Város Önkormányzat Észak-nyugati városrész integrált szociális városrehabilitáció keretén belül a közmű- és útépítés kivitelezése
2010.06.07.
2010.06.15.
D.341/2010.
Budapest Főváros XV. kerület Önkormányzata
Budapest, XV. ker. az ipari technológiával épült újpalotai lakótelep, Zsókavár u. akcióterületén lakó és középület felújítása, korszerűsítés, rehabilitáció, kapcsolódó kiviteli tervek elkészítése
2010.04.29.
2010.06.15.
3.Kf.27.181/2010/3.
MÁV Zrt.
munkásszállás helyek biztosítására kettő és három ágyas szobákban
2010.06.16.
D.443/2010.
Bélapátfalvai-Pétervásárai Orvosi Ügyeleti Társulás
Orvosi ügyelet ellátása
2010.06.01.
2010.06.16.
7.K.31.135/2010/4.
Budapest Főváros II. kerület Önkormányzata, képviseli: dr. Sándor Ügyvédi Iroda dr. Sándor Sz. Zsolt ügyvéd
Budapest, II. kerület Virágárok u. 15. alatti óvoda folyamatban lévő kivitelezése során kiegészítő munkák elvégzése
2010.06.17.
4.Kf.27.165/2010/3.
MÁV Zrt.
MÁV Zrt. hálózatán közlekedő vasúti személyszállító járművek különféle tisztítása
2010.06.17.
D.410/2010.
Kőszeg Város és Vonzáskörzete Többcélú Kistérségi Társulás
Többcélú bel- és kültéri közösségi terek kialakítása, a szolgáltatások minőségének fejlesztése a kistérségi feladatellátás tükrében című NYDOP-5.1.1/A-2008-0019. azonosító számú projekt
2010.05.21.
2010.06.17.
D.401/2010.
Tahitótfalu Község Önkormányzata
Tahitótfalu földes utcáinak fejlesztése
2010.05.18.
2010.06.17.
13.K.34.831/2009/17.
Kunság Volán Autóbuszközlekedési Zrt. (6000 Kecskemét, Csáktornyai u. 4-6., képviseli: dr. Fölföldi Klára jogtanácsos )
Kármentesítési feladatok ellátása a Kunság Volán Zrt. Kecskeméti és Kalocsai telephelyei
2010.06.18.
D.404/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Tervezési szerződés az M86 gyorsforgalmi út Szeleste-Csorna (98+300-139+250) közötti szakasz engedélyezési és kiviteli terveinek elkészítésére
2010.05.18.
2010.06.18.
D.363/2010.
VÁTI Magyar Regionális Fejlesztési és Urbanisztikai Nonprofit Kft.
"VÁTI Nonprofit Kft. Dokumentációs Központ Iroda kialakítása"
2010.05.06.
2010.06.18.
D.428/2010.
Közlekedésfejlesztési Koordinációs Központ
A KKK vagyonkezelésébe tartozó országos közutak alatti földterületek teljeskörű területrendezése és gyorsforgalmi utak (8. részajánlat)
2010.05.27.
2010.06.18.
D.353/2010.
Békéscsaba Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés keretében Békéscsaba szennyvíztisztító-telep fejlesztése
2010.05.03.
2010.06.18.
D.409/2010.
Önkormányzati Társulás a Makó város és térsége szennyvízcsatornázásának és szennyvíztisztításának megvalósítására
Technikai segítségnyújtás biztosítása a Projekt Menedzsment Szervezet számára Makó város és térsége szennyvízelvezetése és szennyvíztisztítása projekt megvalósítása céljából
2010.05.20.
2010.06.21.
D.398/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Kenyér és pékáru beszerzése
2010.05.17.
2010.06.21.
D.397/2010.
HM Fejlesztési és Logisztikai Ügynökség
Hús- és hentesáru beszerzése
2010.05.17.
2010.06.21.
D.466/2010.
Füzesabony Város Önkormányzata
Tanuszoda építése
2010.06.08.
2010.06.21.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el