Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.186/2011.
Győri Egyházmegyei Hivatal
Számítástehnikai eszközök szállítása a Győri Egyházmegye részére TIOP.1.1.1-07/1-2008-1156 kódszámú pályázat keretében
2011.03.28.
2011.05.06.
D.186/2012.
Országos Onkológiai Intézet
Egészségügyi textília tisztítása, javítása, szállítása
2012.03.13.
2012.04.12.
D.186/2013.
Nemzeti Adó- és Vámhivatal Központi Hivatala
A Nemzeti Adó- és Vámhivatal MAGYARORSZÁG, 1134 Budapest, Dózsa György út 128-132. szám alatti irodaházának takarítása
2013.04.26.
2013.05.10.
D.186/2014.
Somogy Természetvédelmi Szervezet
Belső-somogyi madár- és vidraetető tavak hálózatának kialakítása és a szomszédos fáslegelők helyreállításának pótmunkái keretében a Mesztegnyő - Soponya malom - Boronka patak 23+060 szelvényében lévő duzzasztó újjáépítése
2014.04.09.
2014.05.07.
D.186/2015.
Római Katolikus Egyház Nagykálló
A 4320 Nagykálló, Kossuth u. 3. szám alatt lévő műemléki védettség alatt álló római katolikus templom három ütemben történő felújítása
2015.03.31.
2015.05.04.
D.186/2016.
BKV ZRt (Budapesti Közlekedési)
Budapesti közösségi közlekedési eszközök és közlekedési köztéri reklámhelyek reklámcélú hasznosítására vonatkozó szolgáltatási koncesszió
2016.03.11.
2016.03.23.
D.186/2017.
Radioaktív Hulladékokat Kezelő Közhasznú Nonprofit Kft.,Bátkontroll Mérnöki Szolgáltató Kft.
Nehezen mérhető radioizotópok mérése a Nemzeti Radioaktívhulladék-tároló (NRHT) környezetében
2017.05.05.
2017.07.04.
D.186/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Hajdú-Bihar Megyei Kirendeltség illetékességi területézeh tartozó M3 Archeopark elnevezésű, 49039m2 területű ingatlan élőerős őrzés-védelmi feladatainak ellátására vállalkozási szerződés megkötése a Pannon Guard Biztonsági Szolgáltató Zrt-vel - Kbt. mellőzése
2018.05.18.
2018.07.09.
D.186/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - védőnői egészségügyi szolgáltatások beszerzése 22.sorsz. (2.000.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.186/2020
Médiaszolgáltatás - támogató és Vagyonkezelő Alap
„Vezetékes távközlési hálózati összeköttetések (adat- és műsorátvitel) biztosítása egyes részei az MTVA részére I. rész (fő telephelyek közötti összeköttetések létesítése)” - Kbt. mellőzése (Közérdekű bejelentés)
2020.05.20.
2020.07.27.
D.186/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Klíma beszerzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.186/2022
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
3 db járda-és kerékp. út takarító célgép beszerz. EKR000095112022
2022.05.18.
2022.07.06.
D.186/2023
MVM Démász Áramhálózati Kft.
NAF/KÖF transzformátorok beszerzése - 3. rész Transzformátor beszerzés – Orgovány
2023.05.12.
2023.06.01.
D.186/2024
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zrt. (jogelőd: Budapesti Távhőszolgáltató Zrt.)
„Személy- és tehergépjármű beszerzése - bérlete” EKR001030002018
2024.04.05.
2024.07.04.
D.186/2025
Közbeszerzési és Ellátási Főigazgatóság
„Zárt vérvételi rendszer I. - 1. rész gyári vákuum” EKR000883782024
2025.03.21.
2025.04.10.
D.186/2026
Balmazújváros Város Önkormányzata
"Közétkeztetési koncessziós szerződés" - Kbt. mellőzése
2026.04.21.
D.186/23/2007.
Gemenc Volán Autóbusz-közlekedési Zrt. képviseli: Deák Ügyvédi Iroda
2007.05.25.
D.187/10/2007.
Állami Autópálya Kezelő Zrt.
2007.05.23.
D.187/13/2006
Budapesti Közlekedési Zrt., képviseli: Szabó és Szomor Ügyvédi Iroda, ügyintéző: dr. Sz. Szabó Sándor ügyvéd és dr. Csurka Gyula ügyvéd
Vállalkozási szerződés a Budapesti 4. számú metróvonal projektvezetési tanácsadó feladatok ellátására vonatkozóan
2006.03.17.
2006.04.26.
D.187/2010.
Homokmégy Község Önkormányzata
Felújítási, szerelési munkák
2010.03.16.
2010.04.01.
D.187/2011.
Százhalombatta Város Önkormányzata
Általános Iskolák részére különböző akadálymentes bútorok beszerzése
2011.03.29.
2011.05.06.
D.187/2012.
NIF Zrt (Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt
Vonalas létesítmények terület előkészítéséhez, régészeti megelőző munkáihoz kapcsolódó geodéziai munkák végzése a Közép magyarországi Régióban
2012.03.13.
2012.03.19.
D.187/2013.
Budapesti Szennyvíztisztítási Kft
A BKSZT Kft. adminisztrációs épületeinek, valamint meghatározott ipari területeinek napi takarítása
2013.04.29.
2013.06.05.
D.187/2014.
P92 IT Solutions Kft.
Szállítási szerződés, az ÉMOP -2.1.1/E-12-2012-0002 – Lézerszemészeti klinika kialakítása az alsópetényi Prónay Kastélyban - szemészeti diagnosztikai és műtéti berendezések leszállítása, kiépítése és üzembe helyezése - 2. rész
2014.04.09.
2014.05.22.
D.187/2015.
Markhot Ferenc Oktató Kórház és Rendelőintézet
Kistérségi járóbeteg szakellátó központ kialakítása Heves városában
2015.03.31.
2015.05.11.
D.187/2016.
Nemzeti Média- és Hírközlési Hatóság
Adésvételi szerződés - 2. rész 1 db Meglévő Agilent PXA spektumanalizátor mérési képességeinek bővítése
2016.03.16.
2016.04.25.
D.187/2017.
Volánbusz Zrt.
Közlekedési Központok, valamint a VOLÁNBUSZ Zrt. részére komplex vagyonvédelmi szolgáltatás megrendelése 6. rész
2017.05.05.
2017.06.27.
D.187/2018
Szociális és Gyermekvédelmi Főigazgatóság
Debrecen, Vámospércsi út 84. szám alatti, öt épületrészből álló, 6000 m2 alapterületű telephely élőerős őrzés-védelmi feladatainak ellátására vállalkozási szerződés a Pannon Guard Biztonsági Szolgáltató Zrt-vel - Kbt. mellőzése
2018.05.18.
2018.07.09.
D.187/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - ápolói egészségügyi szolgáltatások beszerzése 23.sorsz. (1.400.000.-Ft) - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.07.16.
D.187/2020
Kormányzati Informatikai Fejlesztési Ügynökség
Egészségbiztosítási szolgáltatás
2020.05.21.
2020.05.27.
D.187/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Mélyhűtő, mikrohullámú sütő beszerzése (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.187/2022
Budapesti Gazdasági Egyetem
Laptopok és perifériák beszerzése DKR22_01 1. rész "Általános laptop"
2022.05.19.
2022.06.27.
D.187/2023
Zalaegerszegi Tankerületi Központ
Gépjárművek beszerzése 2 EKR000352392022
2023.05.15.
2023.08.02.
D.187/2024
Építési és Közlekedési Minisztérium
„Szent I. Kórház részére konyhatechnológiai eszközök” EKR001672662022
2024.04.05.
2024.05.06.
D.187/2025
BKM Budapesti Közművek Nonprofit Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„K24126 Eseti jellegű munkákhoz TERVEZŐI keretszerz” EKR001071762024
2025.03.24.
2025.04.30.
D.187/2026
Budapesti Közlekedési Zártkörűen Működő Részvénytársaság
„Autóbuszok és trolibuszok szélvédőinek szállítása” EKR001405462025
2026.04.21.
2026.06.08.
D.188/10/2009
Budapest Főváros Önkormányzat Főpolgármesteri Hivatal Közmű Ügyosztály, képviseli: dr. Molnár Judit ügyvéd
Budapesti Szennyvíztisztító Telep és Kapcsolódó Létesítményei beruházás részeként – a Ferencvárosi szivattyútelep záporoldali átemelő-rendszerének átalakítása
2009.04.27.
2009.05.27.
D.188/13/2008.
Gyöngyöspata Község Önkor- mányzata képviseli: Dr. Kónya Ügyvédi Iroda
2008.05.19.
D.188/2010.
Kecskeméti Főiskola
Modern hallgatói és intézményi szolgáltatás - versenyképes főiskola projekt megvalósításához szükséges integrált hallgatói és intézményi szolgáltatásfejlesztés, mely átfogóan menedzseli a Vezetői Információs Rendszert, a Diplomás Pályakövető Rendszert.
2010.03.16.
2010.04.21.
D.188/2011.
Dorog Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés megkötése a dorogi Dr. Magyar Károly Városi Bölcsőde bővítésének kivitelezésére
2011.03.29.
2011.05.04.
D.188/2013.
Onga Nagyközség Önkormányzata
Szociális alapszolgáltatások fejlesztése Ongán
2013.04.29.
2013.05.14.
D.188/2014.
Bajcsy-Zsilinszky Kórház és Rendelőintézet
Kardiovaszkuláris fogyóanyagok és stentek beszerzése, 35., 40. rész
2014.04.10.
2014.05.14.
D.188/2015.
Almási Balogh Pál Kórház
ÉMOP-4.1.2/A-11-2012-0001 sz. Rehabilitációs ellátórendszer fejlesztése az Észak-magyarországi régióban c. projektjével összefüggésben az Almási Balogh Pál Kórház infrastruktúrájának fejlesztése szolgáltatási feltételek racionalizálása érdekében
2015.03.31.
2015.04.13.
D.188/2016.
Szent Borbála Kórház
Őrzés védelmi szolgáltatás beszerzése ajánlatkérő részére vállakozási szerződés keretében a Szent Borbála Kórház két telephelyén (II. és III-as) biztonsági őrszolgálat nyújtása a szerződés aláírásáról 12 hónap időtartamra
2016.03.16.
2016.05.02.
D.188/2017.
Dunántúli Távközlési és Biztosítóberendezési Építő Kft. kérelmezett ellen (ajánlatkérő: GYSEV Zrt.)
Vállalkozási szerződés Központi Forgalomirányítás tervezésére és kivitelezésére a GYSEV hálózatán
2017.05.08.
2017.07.17.
D.188/2018
Holnapocska Közhasznú Nonprofit Korlátolt Felelősségű Társaság
Noé bárkája Természetháza és Ability park beruházás II. ütemének – játéktér kivitelezés befejezése
2018.05.23.
2018.06.07.
D.188/2019
Velencei-tavi Kistérségi Járóbeteg Szakellátó Közhasznú Nonprofit Kft.
EFOP-1.8.2-17-2017-00049 azonosító számú projekt keretében - pszichológusi egészségügyi szolgáltatások beszerzése 24.sorsz. - Kbt. mellőzése
2019.05.07.
2019.05.31.
D.188/2020
Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal
Gépjárművek beszerzése II. EKR001573392019
2020.05.21.
2020.07.29.
D.188/2021
Balatoni Limnológiai Kutatóintézet
Algaelőállítás (2019.) - Kbt. mellőzése
2021.04.12.
2021.08.04.
D.188/2022
Keszthely Város Önkormányzata
„TOP-2.1.2 Keszthely Zöld Város kivitelező” - 1. rész (Helikon park) EKR000021812021
2022.05.21.
2022.07.18.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el