Ugrás a tartalomra
Ugrás a láblécre
Közbeszerzési Hatóság
English
English language version
Keresések
Keresések
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési Értesítő
Sajtószoba
Sajtószoba
Kapcsolat
Kapcsolat
Publikus Core
Publikus Core
Hirdetményfigyelő
Regisztráció
Bejelentkezés
Profil adatlap
Értesítések beállítása
Felhasználói útmutató
Kilépés
Hirdetményfigyelő
Visszaélés-Bejelentés
Belső visszaélés-bejelentési rendszer
Elkülönített visszaélés-bejelentési rendszer
Visszaélés-Bejelentés
Anonim Chat
Anonim Chat
KBEJ/KBA/CORE
KBEJ/KBA/CORE
Publikus KBA
Publikus KBA
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Ügyiratszám:
Eljárás státusza:
---
lezárult
kérelem / kezdeményezés benyújtva
Ajánlatkérő/beszerző:
Kérelmező/kezdeményező:
Kérelmezett:
Beszerzés tárgya:
Határozat szövege:
Döntéshozatal időpontja:
Bírósági döntés ügyszáma:
A döntést támadták-e:
Mindegy
Igen
Nem
Eljárás EKR azonosítója:
Jogszabályi hely:
Szűrés
Mégsem
10000 találat
Ügyszám
Eljárás/beszerzés ajánlatkérője/beszerzője
A közbeszerzési eljárás/beszerzés megnevezése
Beérkezés időpontja
Döntéshozatal időpontja
D.457/2010.
Nyíregyházi Főiskola
Takarítás
2010.06.04.
2010.06.21.
D.452/2010.
Geresdlak Község Önkormányzata
Geresdlak község szennyvízcsatorna-hálózatának építése
2010.06.03.
2010.06.21.
D.371/2010.
Budapest Főváros IV. kerület Újpest Önkormányzata
Budapest Főváros IV. kerület Polg. Hiv. homlokzati nyílászáró cseréjének és fűtési hálózatának korszerűsítése, hűtési hálózat kiépítése és részleges akadálymentesítése
2010.05.07.
2010.06.21.
D.421/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
76.sz. főút Hévíz elkerülő út 1-4 szakaszainak (75. sz. főút korszerűsítése 0+210-1+745 és 76. sz. elkerülő út 0+000-9+125 kmsz. között) kivitelezése
2010.05.25.
2010.06.22.
D.385/2010.
Pest Megyei Múzeumok Igazgatósága
Pest megyei lelőhelyeken régészeti utómunkák körében a leletanyagok restaurálása, dokumentálása
2010.05.12.
2010.06.22.
12.K.34.396/2009/7.
Adó- és Pénzügyi Ellenőrzési Hivatal
Irodaszerek, irodai papírok beszerzése
2010.06.22.
D.476/2010.
Makó Város Önkormányzata
Makói Általános Iskola alapfokú művészetoktatási intézmény és logopédiai intézet Kálvin téri épületkomplexum infrastrukturális fejlesztése, eszközbeszerzés
2010.06.11.
2010.06.22.
D.434/2010.
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás
Bihari Szilárd Hulladéklerakó és Hasznosító Társulás szilárdhulladék lerakóinak rekultivációja
2010.05.31.
2010.06.22.
D.425/2010.
Szarvas Város Önkormányzata
2 db digitális vezérlő, 1 db vezérlő központ bútorzattal, 2 db LCD monitor, 3 db multipont átjátszó, 2 db kamerás végponti egység, 2 db forgatható kamera, 2 db tábla, 5 db energia ellátási költség
2010.05.26.
2010.06.22.
4.Kf.27.192/2010/8.
Veszprém Megyei Jogú Város Önkormányzata
Veszprém, nagyfelületű útjavítások műszaki ellenőrzéseinek teljes körű feladatai
2010.06.23.
3.Kf.27.176/2010/6.
Szegedi Tudományegyetem (6722 Szeged, Dugonics tér 13.)
„A Szegedi Tudományegyetem 265 ágyas klinika építészeti tervpályázata”
2010.06.23.
D.406/2010.
Üllő Város Önkormányzata
Üllő város oktatási, nevelési intézményeiben közétkeztetés biztosítása
2010.05.19.
2010.06.23.
D.387/2010.
Debreceni Vagyonkezelő Zrt.
Debreceni Vagyonkezelő Zrt. (gesztor), Debrecen MJV Önk.Polg.Hiv. és intézményei, gazdasági társaságai, Debreceni Vegyonkezelő Zrt. tagvállalatai részére mobiltelefonok és kellékei beszerzése, GSM szolgáltatás
2010.05.13.
2010.06.23.
D.366/2010.
Gyula és Környéke Többcélú Kistérségi Társulás
Korszerűsítés, bővítés és új családbarát szolgáltatások bevezetése a Gyulai Kistérség "Csemeteház" bölcsődéjében
2010.05.06.
2010.06.23.
28.K.32.774/2009/5.
Páty Község Önkormányzata
A Bocskai István Általános Iskola régi épületének felújítási munkái – 2. ütem
2010.06.23.
D.455/2010.
Hajdúhadház Város Önkormányzata
Mikrótérségi Családsegítő és Gyermekjóléti Szolgálat infrastruktúrális fejlesztése
2010.06.04.
2010.06.23.
D.490/2010.
Sopron Megyei Jogú Város Önkormányzata
Vállalkozási szerződés Sopron Városközpont értékmegőrző megújítása kiemelt projekt keretén belül építési beruházás generálkivitelezése
2010.06.18.
2010.06.24.
D.482/2010.
Budapest Főváros Önkormányzata
Budapesti Központi Szennyvíztisztító Telep és Kapcsolódó Létesítményei - Ferencvárosi szivattyútelep záporoldali átemelő rendszerének átalakítása a dokumentációban részletezettek szerint (B-1457)
2010.06.15.
2010.06.24.
D.426/2010.
Erzsébetvárosi Közterület-felügyelet
Napi 24 órás, élőerős őrzés-védelmi feladatok ellátása
2010.05.26.
2010.06.24.
D.504/2010.
Budapest Főváros XXIII. ker. Soroksár Önkormányzata
Budapest Főváros XXIII. kerület Soroksár Sportcsarnok u. 2. szám alatti szabadidő, kulturális és sportcentrum építés
2010.06.23.
2010.06.24.
D.480/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M3 autópálya 49.sz. főút - Vásárosnamény (268-000-279+900 km.sz.) közötti szakasza, valamint csatlakozó építményei kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.06.15.
2010.06.24.
D.456/2010.
Bokod Község Önkormányzata
Három bokodi ingatlan felújítása
2010.06.04.
2010.06.24.
D.413/2010.
Hajdúhadház Város Önkormányzata
Hajdúhadház déli városrészén a belvíz, csapadékvíz elvezetés I. ütemének megvalósítása
2010.05.21.
2010.06.24.
D.393/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2010.
2010.05.17.
2010.06.24.
D.386/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2010.
2010.05.12.
2010.06.24.
D.375/2010.
Központi Szolgáltatási Főigazgatóság
Hálózati aktív és passzív eszközök szállítása és kapcsolódó szolgáltatások teljesítése 2010.
2010.05.11.
2010.06.24.
7.K.31.137/2010/3.
Győr Megyei Jogú Város; képviseli: Biczi és Tuzson Ügyvédi Iroda
A Széchenyi tér kivitelezése kapcsán felmerült előre nem látható és nem tervezhető munkák kivitelezése
2010.06.25.
D.484/7/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
M3 gyorsforgalmi út Nyíregyháza 49. sz. főút (234+238-268+000 km.sz.) közötti szakasz kivitelezési munkáinak elvégzése
2010.06.15.
2010.06.28.
D.427/2010.
Kistarcsa Város Önkormányzata
útépítési és útjavítási munkálatok
2010.05.27.
2010.06.28.
D.381/2010.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő részére UH és rtg-vezérelt ESWL kőzúzó kezelések ellátása napi 24 órában, az ahhoz szükséges berendezés(ek) biztosításával vállalkozási szerződés keretében belül
2010.05.11.
2010.06.28.
D.370/2010.
Vasútegészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kiemelkedően Közhasznú Kft.
Vállalkozási szerződés Vasútegészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kiemelkedően Közhasznú Kft. Szombathelyi Egészségügyi Központ energiahatékonysági fejleszésére és korszerűsítésére
2010.05.07.
2010.06.28.
D.467/2010.
HM Infrastrukturális Ügynökség
HM vagyonkezelésében lévő Eger 01088/2, 01098/1, 0955/2, 0971, 0987/1 hrsz-ú gyakorlótér megnevezésű ingatlan 347 ha 6860 m2 térmértékű részének ideiglenes hasznosítása
2010.06.09.
2010.06.28.
D.445/2010.
Széchenyi István Egyetem
Széchenyi István Egyetem és telephelyeinek őrzés-védelme, portaszolgálata, éjaszakai járőrszolgálata, riasztó- és tűzvédelmi berendezéseinek kezelése
2010.06.01.
2010.06.28.
D.408/2010.
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás
Győr Nagytérségi Hulladékgazdálkodási Önkormányzati Társulás működési területén a bezárt települési szilárd hulladéklerakók rekultivációja (4. rész)
2010.05.20.
2010.06.28.
D.392/2010.
Kiskunhalas Város Önkormányzata
Számítástechnikai eszközök (hardver, szoftver) beszerzése
2010.05.17.
2010.06.28.
D.378/2010.
Semmelweis Halasi Kórház Nonprofit Kft.
Ajánlatkérő részére UH és rtg-vezérelt ESWL kőzúzó kezelések ellátása napi 24 órában, az ahhoz szükséges berendezés(ek) biztosításával vállalkozási szezrődés keretén belül
2010.05.11.
2010.06.28.
D.368/2010.
Abádszalók Város Önkormányzata
Orvosi rendelő felújítása és bővítése Abádszalók városában
2010.05.06.
2010.06.28.
D.481/2010.
Kulturális Örökségvédelmi Szakszolgálat
Vállalkozási szerződés a Bp.XI. ker. Daróci út 3. (hrsz. 4596/8) rekonstrukció kivitelezési munkálataira
2010.06.15.
2010.06.29.
D.472/2010.
Tornyospálca Község Önkormányzata
Közös Fenntartású Általános Iskola és Óvoda Tornyospálca, a Közös Fenntartású Általános Iskola és Óvoda Tornyospálca Czóbel Minka Tagintézménye Anarcs és Mezőladányi Általános Iskola akadálymentesítése
2010.06.10.
2010.06.29.
D.429/2010.
Orfű Pécs-tó Regionális Fejlesztő és Üzemeletető Nonprofit Kft.
Komplex turisztikai termékcsomagok kialakítása pályázat keretében Baranyai élménykörút projekt keretében megvalósítandó Pécs-Orfű-Abaliget kerékpárút építéséhez kapcsolódó pótmunkák
2010.05.27.
2010.06.29.
D.402/2010.
Mátrai Gyógyintézet
A Mátrai Gyógyintézet Főépülete teljes fűtési rendszerének kicserélése megújuló, levegő- levegő hőszivattyús rendszerre
2010.05.18.
2010.06.29.
D.380/2010.
ORFK Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
ORFK Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság üzemeltetésében lévő szolgálati gépjárművek karbantartása és javítása
2010.05.11.
2010.06.29.
D.379/2010.
Országos Rendőr-Főkapitányság Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság
ORFK Gazdasági Főigazgatóság Gazdasági Ellátó Igazgatóság üzemeltetésében lévő szolgálati gépjárművek karbantartása és javítása
2010.05.11.
2010.06.29.
D.422/2010.
Markhot Ferenc Kórház Egészségügyi Szolgáltató Nonprofit Kft.
Csípő- és térdprotézisek, csontcement szállítása
2010.05.26.
2010.06.30.
D.442/2010.
Galga-menti Víziközmű Beruházást Lebonyolító és Működtető Társulás
Aszód és térsége szennyvízcsatornázása
2010.05.31.
2010.06.30.
D.418/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Nyugat-magyarországi közutak, gyorsforgalmi utak és vasutak fejlesztésével kapcsolatos beruházásokat támogató fotó és filmkészítési feladatok támogatása
2010.05.25.
2010.06.30.
D.419/2010.
Nemzeti Infrastruktúra Fejlesztő Zrt.
Kelet-magyarországi közutak, gyorsforgalmi utak és vasutak fejlesztésével kapcsolatos beruházásokat támogató rendezvényszervezési feladatok ellátása
2010.05.25.
2010.06.30.
D.497/2010.
Nemzeti Fejlesztési Ügynökség
Ramasetter Vince Általános Iskola épületének és tornacsarnokának részleges felújítása, akadálymentesítése (KDOP-5.1/2/2F-2f-2009-0004.)
2010.06.21.
2010.07.02.
D.491/2010.
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal
Bevándorlási és Állampolgársági Hivatal hét megyei városában működő Regionális Igazgatóságainak, illetve Ügyfélszolgálati Irodájának takarítása
2010.06.18.
2010.07.02.
D.433/2010.
Ipoly Erdő Zrt.
Adásvételi szerződés mezőgazdasági erő, illetve munkagépek beszerzése
2010.05.31.
2010.07.02.
««
«
1
2
3
4
...
199
200
»
»»
Mobil főmenü
Keresés a portál tartalmában
Nyitóoldal
Hatóság
Közbeszerzési Hatóság
Közbeszerzési Döntőbizottság
A Tanács
Tevékenységek
Általános tevékenységek
Jogalkalmazók támogatása
Ellenőrzés
Öntisztázás
Nyilvántartások
Konferenciák
Nemzetközi kapcsolattartás
Társadalmi felelősségvállalás
Adatbázisok
Közbeszerzési Értesítő
Közbeszerzési adatbázis
Központi bejelentkezés (KBEJ)
Hirdetményfigyelő
Állami közbeszerzési szaktanácsadók (ÁKSZ)
Nyilvántartott ajánlatkérők
Kizárt ajánlattevők (hamis adatszolgáltatás)
Minősített ajánlattevők
Szerződésszegések
Öntisztázási ügyben hozott határozatok
Ágazati bérek
Védett munkahelyek
Kbt. 62. § (1) bekezdés q) pont - Határozatok nyilvántartása - 90 napos kizárás
Tájékoztatók HNT döntésekről
CoRe Publikus Kereső
Tájékoztató (aránytalanul alacsony ár)
A Gazdasági Versenyhivatal közbeszerzési kartellekkel kapcsolatos döntései
Közérdekű bejelentések nyilvántartása
Közbeszerzések A–Z
Magyar jogi háttér
Európai jogi háttér
Hirdetmények
Közbeszerzési Értesítő Plusz
Közbeszerzési Kisokos
A Közbeszerzési Hatóság díjai
Statisztika
Hivatalos Statisztikai Szolgálat
Közzétett statisztikák
Egyéb tájékoztatók
Statisztikai adatigénylés
e-ügyintézés
A Közbeszerzési Hatóság közleménye az elektronikus ügyintézésről
A Közbeszerzési Döntőbizottság tájékoztatója az elektronikus ügyintézésről
Közérdekű adatok
Karrier
A szervezeti egységek elérhetősége
Keresés a portál tartalmában
Süti beállítások
Weboldalunkon sütiket használunk.
Tájékoztató a sütikről
Elfogadom
Nem fogadom el